Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

oleniga obserwuj jak bedzie dalej.Pewnie zmiana diety na to wplynela, ale to nie znaczy ze zle robisz podajac kleik. Mówił Ci ktos, że Mikołaj jest bardzo do Ciebie podobny?Śliczny chłopczyk, az chce się patrzeć ciągle, a jakie oczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka fajnie by bylo ale wyrownuja tylko do 3 miechow wstecz. oleniga, kurcze krew to niezbyt dobrze.odstaw kleik narazie i zobacz co bedzie ale nie sadze ze to z tego powodu.kleik jest bardzo delikatny.no nie wiem sama.jak dalej tak bedzie to lepiej do lekarza chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty lollibelly, wyrownuja do trzech m-cy wstecz od daty zozenia wniosku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka mówili ze do mnie podobny ale teraz mówią ze bardziej do mojego M ... podobno moje ma oczy i bródkę :) dzięki dziewczyny ale w tym momencie jestem trochę confused :o ... to co dawać czy odstawić ?.... naradźcie się ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podobno tak jest z chb .. do trzech mies. od złożenia wniosku... ale Lolli Ty już składałaś przecież ... czy się myle?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze rzeczywiscie za wczesnie u nigo na inne rzeczy niz mleko...kleik jest lagodny i przeciezduzo mu go nie dajesz, juz sama nie wiem, zeby ci zle nie doradzic...moze rzeczywiscie odstaw na troche, dzien, dwa, a potem sprobuj znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli ty chyba lubisz jak sie do ciebie ostro mówi ?? ?? :D :P haha Cześć dziewczynki My na stanowisku z czystą pieluchą i kawą i żabką, bo Maja dziś na zielono :) Jadla o 4... o 5:30 i o 7:30... i zostawiłam ją rano w łóżku, żeby spróbować zasnąć i co chwila waliła mnie głową w cycka aż w końcu Eda telefon zaczął bzyczeć i na dobre sie obudziła. A teraz gada coś do mnie :) Wczoraj wrzuciłam zdjęcie randke Mai z Kubusiem, ale puchatkiem Oleniga, ta krew to już wogóle nie dobrze :( Poczytaj coś w internecie, na pewno coś będzie, albo zapytam też siostry, może ma jakąś opinie A dziś szczepienia, czyli popołudnie z głowy ;/ Ed rano 15 min usiłować podjechac na parking pod blokiem, mamy lekkie wzniesienie i się na tym ślizgał, w końcu tyłem wjechał, co za cyrk z oponami do .. du*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo :) to odstawię dzisiaj ... zobaczymy dalsze kupki... daję mu 1łyżeczkę na 200ml mleka (2razy dziennie)- ale to dopiero 2 dni tak dostawał... tylko wczoraj mu dalam jeszcze lyzeczką trochę takiego gestego (no bo niby tak się powinno ten kleik podawac)i moze faktycznie było za dużo... no zobaczymy... jeszcze raz dziękuję za radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci raz pisze tego posta, zaraz mnie coś trafi bo sama sobie je kasuje :-( witam lasencje wstałam dziś rano patrze a tu wszędzie biało.......śnieg znów powrócił, znów Anglia sparaliżowana oleniga krew w kupce to chyba niezbyt dobrze. obserwuj małego i jak się to powtórzy to ja bym szla do szamana, niech coś poradzi frugo co u ciebie, jak się czujesz? oglądałam zdjęcia wentilki, cudna po prostu muszę się kawki napić bo jestem nieprzytomna. pije któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede zaraz pić ;) wlasnie co olka zasnela syta, wiec należy mi się Oleniga krew w stolcu to moż ebyc nic dobrego, ale ty piszesz ze bylo jej malutko, to sie zdarza a powód naprawdę nie musi być poważny. Nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pije Kawencje:-D,a moje dziecko wlasnie usnelo bo sie obrazilo ze mama nie chce wziasc na rece:-P Troche poplakal i poszedl spac...cisza...spokoj....relax....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!W koncu was doczytalam!!!!nie mam chwili zeby wejsc na kompa.Moj M dzis wrocil do pracy:-(teraz musze radzic sobie sama,a powiem wam ze naprawde pomogl mi duzo przez te dwa tygodnie. Jola25 z piersiami moimi juz dobrze,nocki nie przespane!!!!czuje sie dobrze choc nie mam na nic czasu, bo mala caly czas by chciala siedziec przy cycu.Ona tego cyca traktuje jak uspokajacza a smoczka wogole nie chce. Frugo fajniutka ta twoja wetinka!! Oleniga jak ja zamawialam olej to czekalam tydzien.Przydatny ten link o opiece nad dziecmi,tez sobie skopiowalam. Arvena a jak zabieralas wozek do samolotu to placialas jak za normalny bagaz?czy to sie wczesniej gdzies zglasza? Mamo Eli przykro mi ze dzieciaczki masz chore,moja Nikola tez znow chora.Mam do ciebie pytanie bo ty swoje dzieci rodzilas tu.Chodzi mi o CHB bo ja mam na Nikole a teraz musze zalatwic na Olimpie.Mam aplikacje ale niewiem czy w tej aplikacji znow musze wpisywac Nikole i wysylac jej akt urodzenia czy tylko Olimpie? Anecia ale narobilas wszystkim strachu mnie nie bylo na forum przez kilka dni wiec nie wiedzialam ze zniknelas na 3 dni i wszyscy sie martwili jakbym wiedziala to bym do ciebie dzwonila.Fajnie ze wszystko ok ze dzidzia nie ma torbiela. Witam nowe forumowiczki!! A tak wogole to jestem w szoku wczoraj ladna pogoda a dzis patrze a tu snieg.Jak ja niecierpie sniegu , zimna i mrozu.Buuuuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie w ten zimowy poranek :) Magda_g ale nas zasypało jeszcze trochę i wszystko pozamykane będzie my po trudnej nocce - malutka miała kryzysik między 1 a 3 w nocy bolał ją brzuszek i nie umiała sobie poradzić z bączkami A ja ogólnie czuję się dobrze jedyne co mi przeszkadza to ból związany z obkurczaniem się macicy i miałam znowu tyle napisać i już zapomniałam i na poprawę humoru poranny tekst Oli; mówię jej zobacz ile mamy śniegu może wyjdziecie na boisko lepić bałwana,Ola wyjrzała przez okno i mi mówi ; no co ty nie będzie snowmana za mało snow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez popijam kawusie ... tu Mikolaj tu kawusia tu obiadek tu kafeteria... i sie kreci... Kamila26 ciesze sie ze komus przydal sie link... :) Mikolaj juz wesoly i usmiechniety :) kurcze zeby mu ida, dwie dwojki na dole, popekaly dziasla i czuc je... to troche dziwne ... co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lecenia samolotem do polski to ja lecialam z british airways i ja moglam miec 23kg alex 23 kg podreczny i wozek i nie placilam za to oddzielnie, natomiast w wizzair jak sprawdzalam to moglam miec 20kg i wozek i podreczny i tyle i jak dokupilam sobie walizke, bo lecialam na miesiac to wyszedl bilet drozej niz british a. wiec trzeba dokladnie sie dowiedziec, i lepiej zadzwonic do linii jakie sa przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyszla mi odpowiedź o child tax credit ... wpłacą mi na konto za okres 8.10.08 (data urodzin Mikolaja) do 5.04.2009 :) czyli za pol roku ... ale wciąż czekam na child benefit ... wciąż nie mam oleju ... u mojego meza dwa dni temu w pracy zamowili i dzisiaj im przywieźli a my wciaż czekamy :( pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Oleniga to dziwne,nie uwazasz?przeciez zeby przyznali taxy to trzeba najpierw pobierac jakis inny zasilek,ja nadal czekam na decyzje,ale wogole listonosza nie widac od poniedzialku,moze dlatego ze zasypalo nas i poczta nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisalam maila do pracy ze chcialabym wrocic i czy mozliwe jest zebym zamiast 37.5 godziny pracowala 32.5 i czaczynala wczesniej i konczyla wczesniej, i chca sie ze mna spotkac 13tego lutego na rozmowe, ciekawe co mi poweidza :( ahhh juz si edenerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga zabeczki jak najbardziej:) gratuluje! dziewczyny zeby dostac tax credit nie trzeba pobierac nic innego.patrz:ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się o child benefit i child tax credic w tym samym momencie bo working tax credit \"chwilowo\" nam nie przysluguje ... no i dostalam narazie chtc i musze sprawdzic konto bo moze chb tez juz jest... dziewczyny czy Wy wypełniałyście nowe WRS jak zmienialyscie prace?... bo podobno trzeba ... a i dowiedzialam sie ze jak wynajmuje sama mieszkanie to moge starac sie o house benefit... wiecie cos na ten temat? ... znowu dziisja bede slęczeć w tych ang. stronach... dzięki Lolli :) no to nieźle z tymi ząbkami bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale nas zasypało - uroczo jest, szkoda,że to wszystko topnieje i szkoda,że to moje niedobrzątko jeszcze nie chodzi - poszedłby w śnieg :D Z tego co pamiętam chtc i chb decyzji dostałam coś ok 2miesiącach po złożeniu. Oleniga - krew w kupce może być z wysiłku, jak się dzidzia pręży, ponoć niegroźne jesli w małych ilościach A WRS wysyłasz tylko przez pierwszy rok pobytu, jeśli w tym czasie zmieniasz pracę. A housing benefit zależy od dochodów, zawsze możesz spróbować... Czarek ma dziś zęby od 3 w nocy - żal mi tych dzieciaczków ząbkujących - taka już nasza człowiecza natura... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zmienilam prace po 3 latach wysylalam wrs ale to tylko informacyjnie sie wysyla juz si enie placi, wypenia sie ten sam formularz i list od pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Monika uspokoiłaś mnie :) ... MIkołaj tylko w tej rannej kupce mial troszeńkę krwi ... w późniejszych już nie, za to kazda była inna... pewnie od ząbków :o... no to ja tego wrs nie skłądam bo na czorta mi to... przecież oni chyba wiedzą gdzie pracuję skoro podatki płacę... a o house benefit poczytam, kiedys juz czytalam ale chyba dalam sobie spokoj, juz nie pamietam... pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdis ;) co moge dac malej na katar i kaszel..? za tydzien skonczy 3 miechy.. rozchorowala sie bidulka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam male urwanie glowy dzisiaj. Kamila26 jesli dostajesz CHB na starsza to wypelniasz forme (ta z bounty pack) i tam bodajze sie wpisuje starsze dziecko na ktore pobiera sie CHB oraz nr CHB. akt urodzenia wysylasz tylko Olimpki. jesli pobierasz ChTC to wystarczy do nich zadzwonic i powiadomic ze masz drugie dziecko, nie trzeba nic wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_g widzę, że jesteś z Birmingham. W jakiej dzielnicy mieszkasz i gdzie będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U nas dziś bardzo sypie snieg, znów jestem uziemiona w domu :( Patunia ja mojej małej na katar zakraplam nos solą fizjoligiczną, żeby to co ma głęboko jej wyszło przy kichaniu-a potem wysysam aspiratorem (kupiony w boots Baby Nose Clear Nasal Aspirator), na noc wpsikuje areozlo - lek homeopatyczny przywieziony z Polski, żeby mogła swobodnie oddychać. Co do kaszlu, to pewnie jest spowodowanym tym śluzem z noska który jej spływa do gardła. Ja podaje jej jeszcze 5 kropel dziennie cebionu - witaminy C. Wydaje mi się, że tutaj nic Ci lekarz nie przepisze takiemi maluszkowi. A jak ma gorączkę to calpol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczymy które wyrabiały już paszport dla dziecka napiszcie mi proszę czy lepiej jechać pociągiem/metrem do londynu czy może autem - czy są gdzieś w poblizu konsulatu parkingi i czy dojazd jest łatwy i która to jest strefa, czy trzeba płacić za wjazd? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×