Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Lollbelly świetny ten bałwan-moja 4-letnia córa tez go widziała,ale stwierdziła ze TO NIE BAŁWANEK MAMO BO NIE MA KAPELUSA I MALCHEWKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh olenka corcia miala racje ;) to nie balwan tylko makabryczny zart! kamila jednak jestem mlodsza, ale tylko fizycznie heheh, mentalnie mam ze 40! najmniej dawano mi 28 lat moze dlatego ze dziecko mam stare(szalona mlodosc;) ) i meza starego (10 lat starszy) tak czy owak nik nie wierzy ze jeszcze niedawno chodzilam do liceum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wy młodziutkie dziewczyny jestescie ... :) ja to 29lat w tym roku skoncze... już prawie 30-dziecha... ależ ten czas leci :o Jola bardzo mozliwe ze te ulewania to dlatgo ze Mikolaj taki ruchliwy ... oby :) mamo***Eli jak Twoje dzieciaczki? Patunia jak katarek? Hania :) ładnie :) milych snów dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey hey My już na stanowisku :) Dziwna ta nocka była, ale spoko daje radę. Jasmine chora i bardzo martwie się, że zaraz mi Maje, co chwila kaszle.. oskubię ją jak mi dziecko zarazi :o Lolli no to prawda, że do ciebie taki młody wiek nie pasuje Ja zaraz 25 a nikt mi tyle nie da.. Jak miałam 23 to na uniwerku dali mi 20, a jak powiedziałam, że mam męża, to \"ojej, to ile ty masz lat????\", heh Dodam, że Ed też jest ode mnie starszy o 8 lat, a wcześniej to miałam chłopaków młodszych lub w tym samym wieku Czuje się jak 19nastka... i sama sobie dziwie, że JA... nie może być.. Ja już mam męża i dziecko ? Czasem to do mnie nie dociera Ta nasza niewiedza o tym ile mamy lat świadczy, że świetnie się dogadujemy bez względu na wiek :) Oleniga a ty to niby stara ?? Ed ma 33 w tym roku i czasem żartuje z niego i mówie, że widzę nowe siwe włosy i kolejne zmarszczki, hihi A co do Mikołaja... hmm, Maja też dośc ruchliwa i czasem ma samolot jak ją tata podnosi i jej sie nie ulewa :( ALe może to wrażliwośc żołądka Ok ide po kawe i świeża pieluche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee teraz to juz przegiecie pisalam posta przez ostatnie pol godziny iiiiiii....surprise surprise ...wcielo mi!!!😡 ide opanowac gniew i napisze jeszcze raz ;) wiem, zrobie sobie herbatke, wylamie sie z Towarzystwa Kawowej Adoracji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni mrozny poranek widzę ze nie tylko ja mam rozterki związane z pobytem w Anglii. dużo jej zawdzięczam, ale to nie jest moje miejsce. hmmm. a teraz jeszcze ten kryzys mnie dobija - nie dziwota ze ciągle zdołowana chodzę a co do wieku hmmmm trudna sprawa. ja mam 30 na karku, choć wszyscy dają mi 20. ponoć wyglądam bardzo młodo, ale niestety wcale się tak nie czuje ;-) dziewczyny wszyscy mi mówią ze mam bardzo nisko brzuch i ze jest bardzo duży a ja mam jeszcze 3 miesiące. nie wiem co o tym sadzić, bo czuje się dobrze, nic mnie nie boli, dużo odpoczywam. co wy na to? dziś malowanie, wiec nie będę was doczytywać. miłego dzionka wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, ty masz pecha do tego widzisz, ja mam metode, nawet jak pokaze sie zle strona po wpisaniu hasla, biore odswiez a potem retry i post jest ALE TY NAJLEPIEJ PISZ W WORDZIE I POTEM KOPIUJ ! heh, mam nadzieje, ze to niezbyt zlośliwe :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, ty masz pecha do tego widzisz, ja mam metode, nawet jak pokaze sie zle strona po wpisaniu hasla, biore odswiez a potem retry i post jest ALE TY NAJLEPIEJ PISZ W WORDZIE I POTEM KOPIUJ ! heh, mam nadzieje, ze to niezbyt zlośliwe :P :D albo zanim wezmiesz na wysli przed hasłem to skopiuj tekst... i nawet jak zniknie, to go wkleisz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki :) napisze Wam i mam nadzieję że nie zapeszę ale ten mój malutki kurczaczek mnie zadziwia po prostu :D wczoraj w nocy obudziła się tylko 3 razy na papu a dziś już tylko 2 :D ale by było fajnie jak by tak spała:) wieczorkiem mamy troszkę problemy z brzuszkiem ale po około godzince je i śpi takie coś znalazł mój małż http://www.sfora.pl/Mikstura-miala-usmierzyc-bol-zabila-84-dzieci-a2369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) U mnie nocka minela slicznie mala ma 10 tygodni a spala bez jedzenia 8 godzin !! wiem ze do 3 mca nie powinno dziecko tyle spac bez jedzonka ale spalam jak zabita.potem wypila tylko 60 ml cos malo no nie? potem znow 50 ml.teraz od 2 godzin hustawka kolysze ja na boki i odwala za mnkie robote :D Straszne to o tych dzieciach w nigeri. ja chb dostalam tydzien po wyslaniu wniosku. ale sie wkurzylam dostalam list ze nie nalezy mi sie Income support poniewaz moj partner pracuje wiecej jak 24 godziny na week.A jobseeker Allowance tez nie moge dostac bo mam za male dziecko i nie moge podjac wtedy pracy.BUU co robic ?Maternity allowance tez nie dostane bo pracowalam niecale 24 tyg w ciazy a trzeba 26!!Jakis pech noralnie za mna lazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Mamo Eli dziekuje za info.Tak tez zrobilam zadzwonilam do CHTC i zglosilam mala.A do CHB wpisalam Nikole na pierwszej stronie ze juz pobieramy i nr CHB no i na drugiej stronie Olimpie wpisalam. Frugo jesli chodzi o moje posilki to mam ten sam problem co ty. Jak do tej pory jem tylko gotowane nic smazonego.Jem corn flakes,nalesniki,rosol,ryby ale pieczone jesli mieso to tez pieczone,ziemniaki,jajka i tez juz nie mam pomyslow co jesc. U mnie tez duzo sniegu choc dzis swieci slonce,mam nadzieje ze szybko stopnieje bo ja nie cierpie mrozu i zimy no chyba ze w Polsce:-). Patinka26 ja mam taka sama sytuacje nic mi sie nie nalezy i tez nie przepracowalam 26 tygodni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo napisalam nic smazonego tylko ze nalesniki sa smazone:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki co do wieku to mlode d... jestescie ;) Ja niedlugo skoncze 34, aczuje sie o 10 lat mlodsza. I to chyba prawda ze jak sie male dzieci w starsztm (uff) wieku to odmladza. A ja mialam dwa dni wyciete z zyciorysu, nie wiem, czy kiedys mialyscie grype zoladkowa, masakra. Ledwom zywa. Ale juz lepiej. Kuba przespal mi ostatnio noc 7 godzin, zastanawiam sie dlaczego, moze to zasluga temperatury? jak zobaczylam na termometrze 16,5 to sie nieco wystraszyla, ale widocznie mu to odpowiada. Tak wiec schadzajcie swoje dzieciaczki do snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila dzieki za razde, zazwyczaj sobie kopiuje przy dluzszych postach a raz na jakis czas nie i wtedy zawsze sie to zdaza! probowalam sobie przypomniec jak ostatnio pisalas ze trzeba ctr i costam ale nie wyszlo :P niewazne musze sie pochwalic ze wczoraj Lennox zjadl obiadek i dokladke...i dokladke :D 3 razy tyle co zawsze! chyba mu smakowalo-kurczaczek z dynia i warzywami :)lubi tez deserki owocowe.kaszki slabo, costam zjada.najbardziej lubi ziemniaczki z naszego obiadu :D teraz go troszke wystawilam do ogrodu w wozku.moze zasnie. pogoda piekna, sloneczko swieci ostro, snieg i mroz.pojdziemy pozniej na jakis spacerek pewnie.wczoraj bylismy ale bylo ostro, dobrze ze wozek terenowy to dalismy rade ale... heheh no trudno jak kataklizm to kataklizm, slyszalyscie ze w londynie ewakuowano 200 osob z powodu sniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Juz od jakiegos czasu czytam wasze posty zeby nie czuc sie calkiem osamotniona w tej brytyjskiej rzeczywistosci. Chociaz radze sobie juz tutaj ponad 3 lata calkiem niezle to zastanawiam sie jak to jest byc mama tutaj a zostane nia juz niedlugo bo chyba w przyszlym tygodniu :-) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 dziewczyny zadzwoniłam dzisiaj do PL pochwalić się malutką i powiem Wam że jestem po prostu załamana po tej rozmowie😭deprecha po porodowa włączona😭 Wy piszecie że nie czujecie się tu dobrze itp ja ten kraj kocham i jestem chyba najszczęśliwsza że mogę tu być tylko z tymi na których naprawdę mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry :-)A ja wam powiem ze ja jestem rozdarta miedzy Polska a UK,zawsze mialam przekonanie ze chcem wrocic ale im dluzej tu jestem tym ciezej mi sie zdecydowac ktrory kraj wybrac:-(Ale mam plan ze za 2-3 latka wracamy z nasza rodzinka(mam nadzieje ze bede miala do tego czasu jeszcze jedna dzidzie).A jutro lece sama z Adaniem do Polski na 5 tyg,bo tutaj samej w domu mi sie nudzi,a jak wroce to ide do pracy na weekendy.Zyczcie mi kobietki dobrej pogody i zeby mi lotu nie opuzniali albo bron boze nie odwolali. pa pa pa pa pa pa pa :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli i Kamila bez takich mi tu! chcialam tylko powiedziec ze jestem w wieku waszych mezow ( a na pewno w wieku Edka) i ze wcale nie czuje sie staro :) frugo ja tez nie narzekam, ale szczerze mowiac to wolalabym mieszkac we Francji lub Belgii. zycie tam wyglada zupelnie inaczej.na wszystko jest czas i zycie plynie wolniej i spokojniej. kasa taka sama, trudniejszy jezyk ( jednak calkowicie nauczalny) ale lepsze zarcie, no i ludzie szczerzej milsi. jesli chodzi o Holandie to tez mi sie podoba, jest super czysto i schludnie, tylko jezyk maja co najmniej zabawny np. dziendobry (rano) mowi sie [huje morhe] (tak sie wymawia) i pare innych kwiatkow. ogolnie idzie sie do tego przyzwyczaic ale poczatki sa szokujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK witaj i trzymam kciuki. Czy tu czy tam fajnie byc mama, chociaz czasem jest... ciezko ciezko, jak np. .... za dlugo czeka sie na kupke ;) Gosiulka powodzenia w samolocie, napisz koniecznie sprawozdanie, ja lece za miesiac. Ja tez jestem rozdarta i chyba wolalabym jednak mieszkac w Polsce brakuje mi bardzo rodzinki, siostry, babci, mamy, taty, znajomych... a tutaj wiekszosc dnia jestem sama, maz pozno wraca. Chociaz przez nasza klase poznalam kilka dziewczyn z okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli, wyjatkowo nie moge sie z Toba zgodzic (ale nie w kwesti dzieciatej, w tym jestes najlepsza), mianowicie Francuzi nie sa mili, bylam kilka razy i zawsze bylo cos nie tak. W restauracjach niemila obsluga, w hotelu z laska cos odpowiedza. No, chyba ze sie pieknie do nich zagada po francusku.Nie , nie , w tym angole sa jednak duzo lepsi, nawet jesli to wyuczone. Z reszta sie zgadzam, te francuskie serki mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dziewczyn ktore wyprobowaly door bouncer, bo zamierzam kupic na ebayu. Poradzcie mi ktore macie i czy jestescie zadowolone. rozpietosc cenowa jest spora. Mysle raczej o uzywanym, ale nie wiem, czy taki bedzie bezpieczny. dzieki za odp a i jeszcze ile mozna dziennie dziecko w takim czyms tzrymac, coby mu nie zepsuc kregoslupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!chwila spokoju,bo jednej polowy lozka z ikei nie wzielismy maz do notingham pojechal po reszte haha mam nadzieje,ze nie bedzie problemu!PRZEPRASZAM ZE WAS NASTRASZYLAM!!!Pisalam,ze bede rzadziej bo maz 2tyg urlopu,noi szykowanie pokoju!juz mamy wszystko!no oprocz bokow po ktore pojechal;) kamila_b niektozi Polacy sa pojebani!sami narzekaja jak sa traktowani,a jak inny kolor skory zobacza,,,ech szkoda gadac,Edowi musialo byc przykro:( mi83 ja juz 34 tydzien kurcze wizyte w szpitalu mam na 3marca!to bedzie 38tydz.hehe jescze zostane tam zeby urodzic;) ale super bo powiedzialam,ze mam krwawienia i mialam skan,ktg i nawet badanie gin.:p teraz tez bede miec skan bo musza zobaczyc czy za duze nie jest hihi.Frugo sliczne imie Hania!!!GRATULUJE!ja chcem Marysie:p to prawda z CHB klopotow mielismy od wrzesnia!chcieli z PL certyfikat E401 potwierdzajacy,ze mamy zameldowanie w Pl papiery ktore polska wyslala zaginely 2 razy!!!ale juz mamy wyrownali nam za 5mies!!!a teraz cos przyszlo wlasnie ze pay slipy maz ma wyslac odkad na kontrakcie jest. bes mam nadzieje,ze wam sie z chata ulozy!jak agencja da wam wypowiedzenie to idz do counsilu,bo wtedy jestes traktowana jako bezdomna i szybciej ci chate daja,a jak n ie zdaza to za hotel ci placa!a co do wieku to ja za 10 dni 30;) wygladam na starsza,ale nie czuje sie i nie zachowuje jak 30tka hihi jestgem pogieta zdeczko;) arvena witaj spowrotem tak sie martwilam co z twoim dzieciaczkiem,bo ostatnio jak pisalas przed ,,powrotem..to byl chory i mialas z nim isc do szpitala!Gratuluje Slubu sliczne zdjecia!!! lolli ja chcialabym kotecka,ale moj maz nie lubi kotow😭 fajny balwan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatki: olenka2001.........26.01.2009......39....Cardiff....córe czka..Liliana? zaneta2400........01.02.2009....... ........Huntingdon..syn/Mateusz anecia1702........19.03.2009......34.....Melton......... ..?.............? Cherry76...........19.03.2009......33.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......33....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......29....Swindon.... ... Bartu mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......27....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......20..Hereford ....Thomas/Alan? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25..............18.07.2009.....16...Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. .......... frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo nie martw sie ja tez jestem tu szczesliwa,z tymi co ich najbardziej kocham!!!Nie martw sie 🌼masz sliczne wentinki!!! a miejsce twoje jest tam gdzie sa ludzie ktorych kochasz!!! mamoEli ty pisalas kiedys,ze chcesz dla Eli stolik z krzeselkami,w ikei sa sliczne i niedrogie!!!my adasiowi kupilismy taki najzwyklejszy drewniany+2krzesla za 12funa jakos,a byly tez kolorowe tylko juz wyzsza cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja caly dzien bylam zajęta ... odwiedziliśmy rodaków :) ja tam mówię ze czuje sie tu obco ale powiem Wam ze to jest bardzo dobry kraj, z pracą nie ma problemu, jeśli brakuje pieniędzy to dopłacają, jedzenie jest na każdą kieszen ... narzekanie dopiero się zacznie jak wróce do Polski - ja już wiem ze tak bedzie... trudnosci z pracą, male zarobki (napewno na początku) i oczywiście \"nadwyraz uprzejmi\" Polacy (wszystko z łachą :o ) ... jedyny plus ze bede u siebie ... wiem ze bedzie mi ciężko wyjechać z Anglii bo chociażby pracę mam w zawodzie ale ... zobaczymy ... jeszcze tutaj pobędziemy jakieś 1,5 roku :) :D Anecia witaj ponownie, ciesze sie ze u Was wszystko dobrze :) Kamila_b no stara to ja moze jeszcze nie jestem ale do \"pierwszej świerzości\" to już nie należe ... ale co tam... liczy się to na ile sie czujemy :) myślę ze to wrażliwe żołądki jednak ... mysle ze jak zacznie jesc jakies bardziej zwarte jedzonko to bedzie oki :) ... juz slysze glosy zeby dawac mu marchewkę, jabłko ... wkurza mnie to 😠 juz mnie na kleik namówili i mialam za swoje ... :( ... juz głupieje czasem bo nie wiem kiedy i co powinnam dawac ... :o Lolli Ty to masz się z tymi postami :o 🌼 dla Ciebie Magda niskim brzuchem się nie przejmuj, ja tez mialam zawsze nisko... jak dobrze sie czujesz tzn że wszystko ok :) Patinka a czemu dziecko nie powinno tak dlugo sypiac przed 3 miesiącem? Mikołaj dokładnie tak sypial jak Twoja dzidzia :) nawet wiecej bo 10-11 godzin... po 3 miesiacu jakis tydzien budzil sie w nocy i jadł tyle o zwykle no i teraz tez przesypia całe noce, chociaż zdarza mu sie obudzic - czasem na jedzonko a czasem na ... kupkę :) Frugo gratuluję :) Twój kurczaczek chyba wie ze mamusia chciałaby odpocząć :) Aga UK witamy :) na pokładzie :) Frugo głowa do góry 🌼 pozdrawiam Was wszystkie :) i ide spac bo padam, moj mąż twierdzi ze go zaniedbuję ... ja odkąd zaszłam w ciąże straciłam ochotę na igraszki :( ... a juz tyle po porodzie i niewiele sie zmieniło :( miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0094
Witam! Znalazłam Was dziewczyny przypadkowo i mam nadzieje ze mi pomozecie.Moja 6 tygodniowa coreczka zaczela dzisiaj kaszlec i nie wiem co robic.Moze doradzicie mi jakis dobry sprawdzony syrop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje sie,jeszcze dziecko moje ma tydzien urlopu;) pati ja niestety nie mam pojecia co tu mozna dac takiemu malenstwu:( Oleniga w czwartek bylam u slicznej Hani,ktora urodzila sie w polowie listopada i je juz marchewke,jablko,banana w szoku bylam!!!jej mama tak jak ty odciaga pokarm,bo piersi nie chce ssac. A dzisiaj mi sie snilo,ze mam wentinke!i ze urodzilam ja 3tyg wczesniej,ale wazyla 3.5kg. milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!ja juz na nogach bo moja malutka sie obudzila na papu teraz znow usnela ale co chwile sie budzi. Czekam na kupke bo niunia sie prezy i jest niespokojna chyba brzuszek ja boli. Anecia to juz 34 tydzien!!!!!!!!!!!nie moge sie juz doczekac czy bedziesz miala Marysie?czy Tomarysie?:-D:-d Nawet juz ci sie sni! pati0094 ja niestety niewiem jaki syrop dla tak malutkiego dziecka moze inne dziewczyny, sama jestem ciekawa co mozna podac dziecku. Aga UK witamy na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×