Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

boze tyle reczy przede mna jeszcze, ale i tak nie wiem jak on to zrobil ze tak sie wygial!!!!! na buzie kilka razy upadl bo juz nie chce lezec musi siedziec :) ale nie plakal i ostatnio ja moj maz trzymal go na rekach stali prze lustrem w szafie i on mowi daj buzi dzidzi a ten z calej pary trach twarza w to lustro, ehhh teraz to juz sama nie wiem co zrobic zeby go na chwile zostawic samego bo w lozeczku to chce siedziecale sie przerwoci czasem i glowa w szczebelki, a wogole rano to jakos tak sie owiercil ze noge miedzy szceble wsadzil i w pisk bo mu utknela, musze cos tam oplesc zeby nie wsadzal :) mi masaz szyjki nic nie pomogl bo ja nawet rozwarcia na palec nie mialam :( tylko tyle ze bolalo strasznie jak chciala rosciagac a masaz mialam 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to jak to jest z tymi upadkami z lozka?? moz ejakies rady to zapobiegne??? ale z ta osa i tipsem to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upadki z lozka najczesciej sa jak dziecko sie jeszcze nie obaraca i nagle go zostawisz na chwile a on sie nauczy obracac i spadnie no szok wiec dziewczyny chowajcie przed dziecmi osy i tipsy bo to niebespieczne.... albo do chirurga po dodatkowa pare oczu w d...e az sie boje co bedzie dalej bo moj to taki zywy i ciekawski wszedzie usi zajzec wszystkiego skosztowac no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wszystkiego najlepszego jubilatkom! chyba jeszcze przyjmujiecie zyczenia... :) ale przygody opisujecie, mrozace krew w zylach! maks na razie mial pare "o malo co", ale i tak bylo mi slabo... na przyklad teraz patrze dwa razy, jaka wielkosc maja czesci zabawki, ktora mu daje - maks ostatnio wsadzil w buzie glowke kaczuszki do kapieli i, oczywiscie, nie mogl jej wyjac. bylam przy nim, tak ze jak zobaczylam, ze oczy robia mu sie coraz wieksze, szybko mu pomoglam. ale jakbym byla w kuchni albo w lazience? mysmy zdecydowali sie kupic lozeczko turystyczne, bo nie ma szczebelkow. tak nam poradzila kolezanka. nie slychac tego okropnego lomotu, kiedy dziecko dla zabawy wali nogami w szczeble. ma minus - poki dziecko samo nie siada, ciezko jest wyjac malucha z poziomu tylko troche wyzszego niz podloga... jak maks sie bawi na lozku, zawsze z brzegu klade zrolowane koce, przez ktore trudno mu sie przeturlac. jak go przebieram, to klade na kocyku, ktory ma podwiniete brzegi, tworzy taka rynienke jakby. jak przewijak, tylko z koca. to tez utrudnia "ucieczke" na boki. no i ograniczona liczka zabawek naraz, szczegolnie, jak lezy na brzuchu. oleniga - fajnie, ze pomysl ci sie spodobal, wyczytalam go pewnie gdzies. teraz wystarczy pare dni, jak dziecko bedzie starsze, trzeba bedzie okres wydluzyc, albo, jak pisalam, podzielic zabawki na wiecej czesci i zmieniac sukcesywnie. a jak bedzie wieksze, to mozna sie bawic w robienie zabawek i to jest najfajniejsza zabawa, bo mozna sie przeciez ubrudzic po uszy... :D a potem myc :D mialam do was pytanie, ale mi gdzies umknelo, kiedy przeczytalam o tych wypadkach dzieci... dobrze, ze sie dobrze skonczylo...!!! trzymam kciuki za wybierajace sie do "wylegarni". juz niedlugo... :D milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety wypadki sa wpisane w dorastanie:D kazdy je mial!!! faktycznie 1 raz lennox spadl jak jeszcze nie umial sie przekrecac i nagle mu sie udalo, raz zostawilam go bawiacego sie z nadia na lozku i go zostawila :O (przypominam jej srednio 19 razy dziennie) i raz tata zapomnial zabezpieczyc lozka (moja mentalna satysfakja po tym jak patrzal na mnie jak na morderczynie po akcji z miotla:D ) generalnie nadia miala kilka hardkorowych brykniec ale zyje i ma sie dobrze.dzieci sa niezniszczalne! :D generalnie moge go spokojnie zostawic na lozku na ktorym klade taka duuuza, ciezka walcowata poduche i dookola obloze poduszkami.ale jak dlugo??? :O nie wiem co potem bede robic...male dzieci, maly klopot... ciezko jest uniknac drobnych \'przezyc\' przeciez dziecka sa takie zywe, a jak zaczynaja chodzic to co my biedne mamy mamy poczac??? przeciez musimy czasem sikac, gotowac etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek z tego taki ze najbardziej spokojny czas macierzynstwa to pierwsze pol roku.ale co z nieprzespanymi nocami, kolkami itp? hmmm, sama sobie podwazam teorie :P no dobra, DLA MNIE to najspokojniejszy czas (poza pobudkami w nocy nie mamy zadnych issues :), takie tez mam doswiadczenie z corka (chociaz nie bylo wcale kolorowo, ale w porownaniu z TERAZ...), ale I guess duzo zalezy od dziecka, no i od rodzica.kazdy jest przeciez inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek wysle ci wiadomosc na fotosik, bo nie podalas zadnego maila w info o sobie Dzidzia spi, dzień minął relatywnie dobrze Mało piszę ostatnio, bo Maja chce coraz więcej uwagi i czasem nie nadażam, żeby cokolwiek pisać Sprobuje jutro coś skrobnąć o tej rutynie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis kurde przepraszam ale sie usmialam z tej muszli klozetrowej :) a moj alex sobie wysprycil sie strasnzie bo w lozeczku jest taka kieszoneczka i tam wkladamy smoczki aelxe i zawsz zeby byl porzadek tam sa. i on si enauczyl jak przez sen juz nie ma smoczka i sie budzi i zaczy najeczec siega sobie raczka tam i wyciaga smoczka a jak go zgubie siega znowu po drugiego. urzywalyscie jakiegos mleka na noc?? ja dzis dalam alexowi hipp good night milk, zobaczymy ile razy sie obudzi, zazwyczaj jet to ok 2 rzaadziej 3 razy a ma juz 6 miesiecy. ile sie wam razy budza dzieciaczki?? mniej wiecej w tym wieku?? wiem ze jak karmi sie cycem to inaczej a jak butla to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena lennox co najmniej 3 razy! :O a ile alex zjada za jednym karmienim nocnym? bo ja sie staram dawac malo, \'na odczepnego\'.testowalam z dawaniem mu pelnej porcji i prawie wszystko zjadal za kazdym razem a i tak sie budzil wiec..., a waga mu skoczyla bardzo, w pon idziemy do baby clinic.wiem ze dziecko w tym wieku nie potrzebuje az tyle jedzenia i ze te pobudki sa tylko zlym nawykiem.ale co zrobic.probowalam dawac mu wode ale byl zaraz krzyk o mleko.teraz od po karmieniu na dobranoc zjada do rana ok 500 ml mleka-pol litra!hehh jak sie czujecie brzuchate kobiety? ciasno juz powoli co? pomyslcie ze wszystkie tak narzekalysmy na koncowke ciazy a zaloze sie ze kazda potem tesknila za brzuszkiem :) ja baaaardzo choc bylam wielorybem!!! ale bylo extra...:D wiec enjoy stan blogoslawiony, starajcie sie wyspac jakkolwiek by bylo nie wygodnie-ta podroz sie kiedys skonczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki:) Anecia- spoznione, ale szczere zyczenia🌻 Co do szpitala.. powiem szczerze,ze po adasku, to nic mi się brac nie chce.. a to dlatego, ze w sumie wszystko nam dawali, a po porodzie to zaraz kąpiel(ja) i od razu pytanie- czy juz chce wyjśc..więc druga koszula mi sie nie przydała.. nic nie nakazywali- jedynie obowiązkowo trzeba miec fotelik dla dzidzi bo inaczej nie wypuszczą..więc ja biorę minimum..spiszki, body, czapeczke, rękawiczki, pieluchy i chusteczki, a dla siebie szlafrok, koszule, jakis kosmetyk, no i jeszcze parę gadzetów hig.:) A i obowiązkowo picie- bo ostatnio to w szpitalu wydalismy majątek:-P cherry76- moja Hania tez juz wielka i dokuczliwa, szczegolnie wieczorem i w nocy.. a bole, to szczegolnie wlasnie nocną porą..nieraz to nie mogę się nawet przekręcić.. niulek- durex nie wiem, ale wyczytalam gdzies, ze dobra jest zwykla oliwka dla dzieci( w dodatku uelastycznia \'te\' miejsca i zmniejsza ryzyko rozerwania przy porodzie).. u mnie zadzialalo.. mialam tylko 1. stopnia, a na drugi dzien po porodzie juz bylam na spacerze, a po tygodniu, to jakby nigdy niec, a rodzilam ponad 23h. No i w sexiku tez pomocna byla, bo rzeczywiscie w ciązy sluzu moze byc mniej- nawet jak jest ochota:-P A mozesz sprobowac oliwki w zelu.. arvena- no, to przezylas..moj Adas jak ze schodow spadl to myslalam, ze umrę.. a teraz to wlazi wszędzie i probuje skakac..staje na kanapie i probuje utrzymac rownowagę, albo zwyczajnie spada.. w ogole sie wysokosci nie boi..moze ma jakies zaburzenia widzenia przestrzeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena- zapomnialam..uzywalam hippa na noc, cow and gate i lipa..Adas to w się budzil normalnie ze 3, 4 razy.. hv kazala dawac wodę, ale dzialalo moze przez 2 tyg. a potem juz nie dal sie oszukac.. doradzono mi, zeby mu dodawac kleiku kukurydzianego do mleka..no i troche pomoglo..budzil sie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek polecam oliwke ;) mi w sumie chyba lepiej wziac ze soba mniej rzeczy do szpitala ale tez przygotowac 2 torbe w domu jakby maz mial dowiesc.bo wcale nie jest powiedziane ze wyjdzie sie tego samego dnia.lepiej miec plan B przygotowany i potem nie ma stresa ze maz zapomni cos przywiesc.dziewczyny a macie na liscie pieluchy tetrowe? kladzie sie pod glowka zeby nie trzeba bylo co chwila zmieniac przescieradla jak sie uleje.i ogolnie sa przydatne.mi sie przydala ksiazka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Mi83, jeszcze bardzo nie narzekam :) dzidzia ma rano czkawke, wiec mam pobudke ok 6 rano! :) Brzunio ogromny, a zostaly mi 4 tyg, ciekawe, czy bede mogla chodzic pod koniec ciazy, stawy mi siadaja powoli :( Dzidzia jest bardzo aktywna, kopie mamusie i rozpycha sie non stop ;), nie moge sie juz doczekac tych malych, kochanych stopek, co z taka sila kopia mamusie w rzebra i watrobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mi83 ale suuuuuuper kapiel i do domciu ja jeszcze w szpitalu nie jestem,a juz za domem tesknie hehe!fajnie!a widzisz ktos mi mowil o foteliku zeby wziasc,a nasz juz w samochodzie:( to czyli ja mam go wziasc czy maz jak wezmie to bedzie oki???mi83 a powiedz mi jak to jest bo wiesz my napewno adaska wezmiemy bo daniel jak cos to sam zostanie,albo moze wtedy w szkole bedzie to sie zadzwoni i powie zeby do kolegi poszedl czy cus,ale adas z nami,maz przy porodzie nie bedzie bo jak adasia nie wezmie,jak tam jest z poczekalnia?bedzie mogl z nim siedziec i czekac?a picie i jedzonka to ja biore:p jak wezmie mnie w dzien to jeszcze szybko do cukierni po buleczki podjedziemy hihi.DZIEKUJE ZA ZYCZENIA MI83 I KAMILA26🌼 niulek ja tez polecam oliwke;) co do upadkow,wypadkow dzieci to ja lepiej nie opisuje co u nas nieraz sie dzieje,a to prawda dzieci sa niezniszczalne!!!mi83 moj adas teztak lubial skakac,my nieraz myslimy,ze on bolu nie czuje,bo wstaje rechocze sie i dalej to samo. dzisiaj jecie paczki????SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ksiazke mam uszykowana,a jak cos to polskie sklepy tam sa i gazete mi kupi;) ja ogolnie po porodach to po godzinie bylam zwarta i gotowa zeby do domu wyjsc,teraz to nie wiem,a pisalam,ze 2pieluchy tetrowe biore.ja wogole na poczatek bede zamiast pampersa zakladac po2 bo mialam problem z biodrami i moj brat tez takze lepiej zapobiegac...juz mam zakupione 40tetrowek. kamila26 jesli chodzi o wysypke to nie martw sie to pewnie tradzik niemowlaczki tak maja,ja niczym nie smarowalam,zwykly krem,a masz linomag krem z wit a+e dla dzieci,pisze tam ze na problemy skorne do calego ciala.alantanu nie uzywalam nigdy takze ci nie doradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatki; zaneta2400........01.02.2009....... ........Huntingdon..syn/Mateusz Aga UK.............17.02.2009.......40.....Abergele...syn/Franek anecia1702........19.03.2009......!!36!!.....Melton..... .... ..?.............? Cherry76...........19.03.2009......35.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......35....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......31....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......22..Hereford ..........Alanek czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25.............18.07.2009..... .18...Birmingham....?....Lilianna/ ? mysza703.............15.07.2009.....18....Southport..?.. ..Piotruś/Nikola Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena Ty nam pisz jak wiesz o promocjach, no pewnie, ze nam to sie przydaje. Już wczoraj poleciałam do sainsburego. W tesco tez maja promocje na pieluchy 1/3off, tak jak w sainburym, ale chyba tylko na pampersy. Husteczki haggis big pack -4 opakowania w sainsbury\'s-2,5Ł- taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja tez szybko ze szpitala wyszlam :)O i z jednej str sie cieszylam :) nienawidze szpitali :) chociaz opieke mialam super :) alex juz niewiem co ile sie budzil dzis chyba to mlego do d za przeproszeniem, a moze go brzuszek po nim bolal. a od kiedy dzeicko powinno cala noc bez jedzenia przesypiac?? ja wiem ze np od 6 do 12 miesiecy dizecko powinno wypic ok 500-800 ml mleka. a automatycnzie jak wprowadza sie stale pokarmy to tego mlek mniej duzo sie jje. alex dzis ostatni dzien antbiotyk ale ja wczoraj u lekarza dosalam i masc i balsam dostalam bo po porodzie na rekach i nogach mam krostki i one nie zniknely. pozatym wysylaja mnie na badania do kogos zapomnialam nazwy specjalisty bo mi lewa noga ireka dretwieje :( tak bez powodu i powedziala mi lekarz ze moze to byc migrenowe :( po prstu sie rozpadam kurde chetnie ruszylabym po paczki do pol sklepu!!!! bo tlusty czwartek :) ale musimy isc na wazenie alex konczy dzis pol roku!!! i pewnie z 10kg lekko wazy!!!!! tez sie martwie ze on tyle wazy ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no jak to dzisiahj rusam po pączki, polskie, nie daruję. A wlaśnie wy piszecie tu o wypadkach z dziećmi a ja tylko co Olce zabrałam kawalek kredki woskowej, wynalazla ją -tylko gdzie?-Zuzia je ciągle rozwala, i smacznie obgryzała Lolli mojej też smakuje poridge Organix, wczoraj sie zajadała,.no a kaszki to ona tylko 2 łyżeczki i dziękuje. może to jej przypadnie do gustu na dłużej. No i znowu mi sie budzi 10 razy w nocy...Nawet po duużej porcji(jak na nią )płatków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Arvena i Monis ależ opisujecie sytuacje ... o zgrozo ... az mi skóra cierpnie ... :o Arvena ja chyba pojechalabym do szpitala po takim wypadku ... ale te ręce myte w toalecie to niezle :D alez sie usmiałam :) :D i tłumacz teraz takiemu malemu szkrabowi .... Anecia fotelika od razu nie bierz, niech zostanie w samochodzie, maz przyniesie jak bedziecie mieli albo miały ;) juz wychodzic do domu :) a pieluche tetrowa polecam wziasc dziewczyny, nawet dwie tak jak Lolli radzi :) Mikolaj maruda wzywa :o ... kochana maruda :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj na 3-cie szczepienie jedziemy :o .... a potem po paczki :D smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Promocja w Sainsburym jest super, bylismy wczoraj. 25% na wszystkie ciuchy, 50% na akcesoria do domu i na niektore rzeczy dla dzieci, np. kosmetyki :) Jezeli ktos ma w poblizu duzy market, to warto sie wybrac. Mam jeszcze pytanie, w czym spia wasze dzieciaczki na poczatku? Kolderki tu nie stosuja, a ten worek wydaje mi sie jakis ogromny, mimo, ze jest 0-3. Moze kupic jakas cienka kolderke i podwijac pod materacyk z kocykiem? Pysznego obzarstwa dziewczynki :) :) Ide po paczki :) Po porodzie 0!! slodyczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie mam sainsbury:( cherry ja mam wlasnie ten worek,kocyki tez mam,i dwie kolderki,jedna grubsza z polski jeszcze po adasiu,a druga kupiona tu taka ciensza i lekka.dziecko nie zawsze bedzie chcialo w tym worku byc,niektore sie rozkopuja,takze kocyk jakis ci sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny Cherry ja uzywam spiworka od narodzenia małej, a jest on od 0-6 i swietnie sie sprawdza, teraz szczegolnie, bo bardzi kopie i pod kocykiem by sie odkrywała. Niulek mozesz zapytac HV o jakis zel na suchosci, mi przepisali taki zel jak stosuja lekarze gin do badan i jest ok, ja go stosuje dopiero teraz po porodzie, bo w ciazy nie miałam problemu z mała iloscia sluzu. dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry te śpiworki sa super jak dla mnie. ola dopuki spala w luzeczku to spala wlasnie w takim 0-6 nawet. wiesz wtedy, ze dziecko sie nie odkryje, nie przykryje buzi.na poczatku zawijalam ja w kocyk ciasniutko-dopuki nie zaczelo jej to przeszkadzac, czyli tydz ok, a otem spiwor wlasnie, zapomnialam napisac o promocji na ubrania 25 % w sainsburym, tam maja calkiem ladne i dobrej jakosci.mam duzo body jeszcze po zuzi, i olka juz w nich nasuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia tez w takim spala.Sa roznej grubosci, odpowiednio do pory roku. bylo jej w tym dobrze dopuki nie zaczela stawac na nogi, wtedy to pajacyk polarowy byl niezastapiony.teraz spi ze mna i jedna i druga - przegralam z nimi-wiec ani spiwor ani pajacyk nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę pączka 😭 ale chyba zjem sobie jednego - jak myślicie może zaszkodzić Hani? dziewczynki ale mnie wczoraj niespodzianka spotkała leżymy sobie z małżem 5 po południu,błogi spokój bo dziewczyny obie nam padły i ktoś puka,mój M leci otworzyć i słyszę gada z kimś o małej,no to ja panika midwife zapomniałam że ma przyjść,ale tak myślę no ma ale w czwartek no i woła mnie schodzę a tam sąsiadka z gratulacjami i prezentami.Byłam w szoku bo nigdy bym się po niej tego nie spodziewała bo kontaktów żadnych z nimi nie utrzymujemy bo ona zawsze nadęta i głowę nosi wysoko.A teraz mi tak trochę głupio bo wykosztowała się kobitka bo małej kupiła 8 ubranek a Oli lalkę bobasa i wszystko z mothercare i nawet kawy nie chciała wypić. Ale jak poszła to było mi tak strasznie miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo a co jej ma w tym paczku zaszkodzic?zjedz sobie jednego;) a niespodzianka rzeczywiscie mila!!!super sasiadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×