Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

ale urodzinkowo nam się dziś zrobiło :) Anecia wszystkiego naj naj naj i szybkiego rozwiązania i tradycyjnie przy takiej okazji dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najleprzego dla solenizantek:D Ja mialam dzisiaj ciezka noc bo James sie odemnie zarazil i meczyl go w nocy katar i kaszel co chwile przychodzil do nas do lozka tak mi go szkoda bo ja sobie wezme gripex i sie dobrze czuje a jemu co dac syrop na kaszel i inchalowac pokoj. ostatnio przestal mi pic mleko wiec wczoraj kupilam mu mleko kozie i dzis mi wypil ze smakiem na szczescie bo juz sie zaczelam martwic. milego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna co u Ciebie ? napisz coś kobitko ,mam nadzieję że jest trochę lepiej pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILA _B NUNU!!!;) wygadala no!!!i 30 latek... dziekuje dziewczyny🌼 Frugo strasznie mi szkoda ciebie i Haneczki!!!taka malutka:( a u nas wiosna!!!10stopni haha! borowka gratuluje pierwszego zabka:) ale to radosc no nie?bede sie meldowac juz mam wszystko kupione dla siebie i dzidzi noi mezus do pracy juz poszedl po urlopie hihi ciekawe na jak dlugo jak ja juz brzuch na kolanach mam he.fajnie urode i powoedza mi czy chlopczyk czy dziewczynka:D mam jeszcze jeden skan takze moze dowiem sie na nim jak sie pokazze;) a rodzic musze w leicester bo mam infekcje i musza mi podac antybiotyk zeby dzidzi nic nie bylo.polozna mi dzisiaj powiedziala.dziwnie mi sie szlo brzuch po udach mi skakal:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tabelki Oleniga to nie za bardzo wiem jak mam do niej dolaczyc? >( Ja staram sie ruszac, najbardziej sie martwie o Niego, szczegolnie jak sie za malo rusza. Stresuje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka :) 100lat 100lat :) 🌼🌼🌼 AgaUK - skopiuj ostatnia tabelke i wpisz sie w odpowiednie miejsce brzuchatki :) ... jest tam data terminu, tydzien ciazy, miejscowosc i synus czy corcia, chyba zemasz juz imie :) Ja wiem ze Ty sie stresujesz :o ... kazda z nas tak miala, obserwuj ruchy malenstwa ... jesli sie rusza to nie masz sie czym martwic, pobudzaj go dotykiem, swiatlem, czyms slodkim :) ... badz dzielna to juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga skopiuj tabelke wklej tam gdzie odpowiedz piszesz,wpisz sie wedlug daty porodu i wklej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego drogie solenizantki, male i duze :D oby efekty przerosly oczekiwania :) ❤️ oleniga, tak, nadia jest ochrzczona-presja rodziny, ja nie mialam nic do gadania ale teraz juz jestem duza dziewczynka :) pewnie do komunii tez pojdzie bo inne dzieci ida wiec nie chce zeby czula sie odizolowana.naprawde ciezko to wszystko ogarnac heh faktycznie dobrze ze w uk jestem bo w pl to by mnie pewnie ukamieniowali! a swieta obchodzimy ale nie duchowo ino zarciowo :) no i prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze mi sie udalo z tabelka... brzuchatki; zaneta2400........01.02.2009....... ........Huntingdon..syn/Mateusz Aga UK.............17.02.2009.......40.....Abergele...syn/Franek anecia1702........19.03.2009......!!35!!.....Melton..... .... ..?.............? Cherry76...........19.03.2009......35.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......35....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......31....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......22..Hereford ..........Alanek czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25.............18.07.2009..... .18...Birmingham....?....Lilianna/ ? mysza703.............15.07.2009.....18....Southport..?.. ..Piotruś/Nikola Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia co sie martwisz, ja też za 2 m-ce bede już w Twoim wieku!No przeciez mlodziutkie jestemy i tyyyle jeszcze zycia przed nami! No i jeszcze cos Wam powiem bo bardzo sie ucoieszylam. 2 tyg temu ukradziono mi portfel z dokumentami i dzisiaj sie \'odnalazl\'!Ludzie mi mowili, ze ktos mi go podrzuci, odesle , ja nie wierzylam w takie rzeczy. A dzisiaj facet ze sklepu dzwoni ze znalaz portfel i czy znam taka i taka osobé.W portfelu byla stara sim card i dzwonil do wszystkich po kolei. No sá jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie.A potfel zlodziejka podrzucila do jego sklepu. tak naprawde to ja sprowokowalam zlodzieja - wiedzialam ze kiedys tak pewnie sie stanie, i glupio zostawialam portfel na kapturze wózka... Jola25 nie odpowiedzialam Ci na pytanie. tak, jestem alergikiem, moze bardziej bylam i wyroslam, prawie. Mam alergie wziewna, u Zuzi przeobrazila sie w skaze bialkowa, u Oli, dzieki Bogu wszystko ok jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awwww jak urodzinkowo dzisiaj!!!! W takim razie Elu maluska wszystkiego co najlepsze!!! Aneciu w te urodziny zycze Ci spokojnego i szczesliwego rozwiazania :):):) no i jak najszybciej bo niedlugo to po kolanach skakac lobuz bedzie. U nas troszke cieplej lecz pochmurnie :) Frugo mam nadzieje ze wszystko bedzie ok niebawem :) i gratuluje tych pierwszych zabkow!!! Aga Uk chodz chodz jak najwiecej...kapiele, sexik - syszalam ze pomaga :) nie Kamus??? :):):) Dzien za dniem leci a ja utknelam w miejscu :( Mam kontrakt podpisany na dom do lipca dokladnie w momencie daty porodu i jestem z ta agencja tyle juz lat i poprosilam czy moglabym odejsc wczesniej...a oni ze tak nie moga :( Dali dom w dwoch agencjach i szukaja kogos na moje miejsce no ale jakos wolnoooo im idzie :( powiedzieli 4 tyg...ale juz 8 minelo :( Chce mieszkac tam gdzie mojego rodzina by razniej i latwiej nam bylo, ale obawiam sie ze z wielkim brzuchem i klopotem odbedzie sie ta przeprowadzka :( Ale sie rozpisalam :( tak jakos lzej jak sie komus wygadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oojej... Anecia, nie mowilas, że nie wolno :P Maja mnie wykańcza Jeden dzień będzie wszystko fajnie, a na drugi znów marudzi I od 3 też co godzine wstawałam więc jestem dzisiaj nie do życia Teraz drze się w łóżeczku, może zaśnie Nie mam weny twórczej ani siły na pisanie ale wam życze miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HappyBirthday to You both Ela i Anecia!!!! aga Uk - też to przeżywałam przed samym porodem- nie bardzo czułam ruchy, bo mały to potrafił bardzo długo spać i nawet tabliczka czekolady i pół litra zimnej wody z cukrem nie pomagały, więc byłam parę razy w szpitalu dodatkowo.A w następnej ciąży kupię sobie to urządzenie do monitorowania - bo bardzo się wtedy martwiłam.Jak coś się będzie działo to jedź na oddział bez namysłu - lepiej na zimne dmuchać. MamoEli - poszłam do baby clinic z moim niedobrzakiem i stwierdzili że to diarrhoea - nic nowego.Kazali iśc do GP.Więc zadzwoniłam,żeby się umówić na wizytę z tą bardzo dobra lekarką, do której czeka się kilka tyg.Recepcjonistka pyta o wiek dziecka i powód i dlaczego chcę tylko tę lekarkę - a ja swoje,że tę i koniec.Więc ostatecznie poprosiłam o konsultację telefoniczna i ....oddzwoniła.Wezmą sample i sprawdzą, bo to już ponad 3 tyg trwa.Hurray!!! Brzuchatkom na wylocie życzę sprawnych rozwiązań... POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego szanownym jubilatkom: malutkiej i tej większej ;) bardzo przyjemny dzień dzisiaj na obchodzenie urodzin, cieplutko i fajnie :) ja właśnie wróciłam od położnej, znowu miałam za dużo cukru w siuśkach chociaż nic nie jadłam słodkiego od 20 wczoraj.. no i za tydzień mam jechać do szpitala na badanie GTT, przynajmniej nie będę musiała iść do pracy tego dnia ;) midwife kazała mi się nie martwić za zapas więc się ejszcze nie martwię :) chyba zacznę pomału pić herbatkę z liści malin i wiesiołek, żeby zdążył zadziałać do porodu :) borówka dobra nowina z tym portfelem, są dobrzy ludzie na świecie :) czyli nic Ci z niego nie zginęło? ciekawe czy Zaneta ma już swojego maluszka :) trzymam kciuki za wszystkie następne w kolejce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze czego tam brakuje. kasy napewno-20Ł :( najwazniejsze dokumenty są - prawko, insurance card. ciesze sie batdzo bo mialam tam zdjecia, ktorych nie oddzuskalabym w zaden sposob i pare innych pamiątek A zaneta to pewmnie czasu nie ma by sie nam pochwalic - wiecie,pieluszki, karmienie, pieluszki, kąpu kąpu,karmieni, itp i pewnie jakl sie ogarnie troszke to nam podesle linka do swojej/swojego śliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Wszystkiego najlepszego dla mełej i dużej solenizantki! Szczęśliwego rozwiązania Aneciu! Borówka dziękuje za odp, no więc jak już pisałam, ja też byłam alrgiczką, więc może i stąd u mojej Hani takie problemy. A czy odstawiłaś wówczas pordukty nabiałowe i mięso wołowe? Ja odstawiłam tydzień temu i jakoś nie widzę zmiany. Bylismy dziś z Hanią w konsulacie i niestety była dość spora kolejka, ale jakoś bardzo długo nie czekaliśmy, byliśmy natomiast świadkami popisu bogatego słownictwa Polskiego pewnego pijanego rodaka, MASAKRA, nie wiedziałam że tycy ludzie jeszcze istnieją, wyzywał tego pana który wpuszcza od najgorszych, bo ów nie chciał go wpuścić ze wzg na jego stan alkoholowy, a była 9 rano, rodak tłumaczy się, że ma urodziny. Pierszy raz w UK widziałam takie przedstawienie jak zazwyczaj się widuje w Polsce, zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, ale wstyd z tym gościem w konsulacie, ja się czuję okropnie jak widzę takie sytuacje i nie mam ochoty się przyznawać, że jestem Polką wtedy. Kiedyś podobną sytuację widzieliśmy na lotnisku, tym samym samolotem leciał młody gość i był tak pijany, że ledwo się trzymał na nogach, darł się na całą salę, potem zaczął dyskusję ze stewardesą, bo nie chciała go wpuścić i wmawiał jej że tylko 1 piwo wypił, jak mi było wstyd.. ale wpuścili do do samolotu o dziwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, ja nie eliminowałam niczego z mojej diety.Ty tez nie powinnaś jeśli widzisz, że to nie ma wpływu. Twoje mleko bedzie bardziej wartościowe a i twoj organizm potrzebuje dzużo więcej niż normalnie.Nie podawalam małej niczego co zawiera mleko krowie dosyc dlugo. Z alergikami tak wlaśnie jest,że jeśli ktoreś z rodzicow nim jest to bardzo prawdopodobne, ze i dziecko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes dokladnie taka same sytuacje mialam w samolocie :( a lecialam po raz pierwszy z nazeczonym pokazac mu Polske i taki elikwent usiadl centralnie przed nim!!!! Przez caly lot sprawial klopoty, pil, klocil sie....a mi tak glupio bylo :( Bo nawet nie dolecial a juz widzial polskosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiczorrne zyczonka dla solenizantek milych :) Ja jzu wykapalam i ululalam Kubusia, tym razem samotnie, maz na spotkaniu nurkowym, ech ci faceci, czasem im zazdroszcze. Bylam z kotem u veta i okazalo sie, ze to tylko hairballs, ale musialam i tak zaplacic za wizyte, 27 funciakow. Sasiadka zajecla sie Kuba i byla zachwycona, mowi, ze od 35 lat nie nianczyla takiej malej dzidzi. Nianczenie polegalo na spacerku przez 40 min mam pytanie co do pojenia, znowu, Kuba robi caly czas twardawe kupki, wiec daje mu wode po kazdym posilku, czyli 3 razy dziennie, nie wiem, czy to dobrze, czy nalezy odczekac z pol godziny, czy mozna tak zaraz po. I ile taki malec ma pic wody, a robi to bardzo chetnie (nowa zabawa, kubek i lejaca sie woda), dzieki Aga uk, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki Maja śpi, a ja popijam napój nasenny, co by łatwiej poszło :) Tak dużo się tu ostatnio dzieje, a ja nawet nie mam czasu pisać, czytam w locie, ale Majula jest absorbująca. Oleniga dziękuje, że pytałaś jak się czuję.. dziś miałam kolejną wizytę na kręgosłup i babka nawet starała się mi głowę wymasować, co by pomóc w migrenach, które ostatnio mnie nawiedzają, bo może mieć to związek z kręgosłupem. Zobaczymy jakie będą efekty Borowka, naprawde miałaś dużo szczęścia z tym portfelem a co cie kobieto naszło, żeby zostawić go na wierzchu na wózku to ja nie wiem ??!!! Mi raz skradziono portfel w HIszpani, nie wiem jak, nie wiem kiedy.. miałam go w dość dużym plecaku, takim turystycznym. Moze jak bylam z mama na rynku z ciuchami. Chwała Bogu, że kluczy do samochodu nie wzieli bo byśmy na pieszo wracali 3500 km :) Agnieszka zazdroszcze ci tego basenu. Z tego co mówisz jest fajnie. Ja sama uwielbiam pływać i basen, ale ED nie, więc pójde z Mają jak będzie starsza, bo mamy tu zajęcia, ale dla kilkuletnich dzieci a nie niemowląt Anecia, ja też się nie mogę nadziwić, że ty już !!35!! tydzien. Pamietam jak byłaś na początku ciąży a tu juz prawie koniec Czytam mądrą książkę o wprowadzaniu rutyny u dzieci.. chyba już o tym pisałam ale.. Frugo, pisałaś, że dziecko je ci wiele razy w nocy, a jak je w dzień ? Bo w tej książce opisują takie sytuacje Coś jeszcze miałam pisac.... hmm Ech, teraz ja zapomniałam :) Dobranoc dziewuszki, miłej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziekuje za zyczonka!!!🌼 fajne przeboje z polakami,ja mialam tez,ale bardziej delikatny,jeden taki sie do mnie przyczepil jak lecialam do meza wlasnie wyciagal do pokazania wedliny polskie zeby mi pokazac co on za smakolyki wiezie:D interesowalo mnie to baaaaardzo;) bes oj to chyba cukrzyca ciezarnych bedzie:( dietka teraz. ja juz jakis czas pije herbatke z lisci malin;) teraz wlasnie tez sie parzy. kamila_b wspolczuje ci tych migren,a moze kup sobie ta specjalna poduszke!znajomy co z nami mieszkal ja mial bo ma wlasnie problem z kregami i mowi,ze lepiej mu jak na niej spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a bralyscie do szpitala szczoteczke do wlosow dla dziecka?kurcze przegladam ta torbe i nie wiem co tam dodac!!!w polsce jest wszystko w szpitalu.a i tu nie wolno uzywac husteczek do pupy tylko wacikami namoczonymi w wodzie :( mi83 jak to bylo w leter kazali waciki czy mozna husteczki? mamoEli co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia tutaj w szpitalach nic nie każą. chcesz to myjesz wacikami, nie to nie.tutaj masz zupelną swobode. I nie ważne czy to Twoje pierwsze dziecko czy piąte - jesli czegoś nie wiesz -pytasz, jesli ni epytasz- nie powiedza ci. przynajmniej u mni tak było. a szczoteczki to raczej nie zdążysz użyć:) No naszlo mnie, naszło, Kamila...i to często nachodziło. Nikt mi jeszcze niczego nie ukradł. No, a teraz to już z torbą chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przydaja sie chociaz czasem wam te linki co wysylam?? ze znizkami?? a my kupilismy elmo alexowi :) przecenione w asdzie i tesco sa z 58 na 29.98 cos takeigo i wczoraj go wlaczylam mu a on normalnie jak wryty :) chyba mysli ze on zywy jest :) do szpitala nei bralam szczeteczki do czesania maluszka, wogole alexa nie czesze matam jakies wloski ale nie wymaga to czesania w razie czegs moze zawsze ktos dowiesc :) mi alexa nie kapali w szpitalu, ael ja wyszlam po takim sciezkim porodzie i cesarce i w wogole po dwoch dniach!!!!!! pamietam jak go kapal moj maz i mama pierwszy raz on normalnie tak okropnie wygladal z calego skora schodzila, i przy nadgarstakch we wszystkiech faldkach mial takie ranki jakby papierem go pocieli :( i tylko oliva z oliwek do smarowania pomagala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia u mnie można było używać chusteczek,waciki i miseczki na wodę były szpitalne na sali a chusteczki miałam swoje i dostałam też od razu w bounty paku Kamila_b u nas jest właśnie na odwrót ja pisałam że przedwczoraj miałam taką noc i to była nasza pierwsza.Hania po kąpieli je i zasypia i dziś przespała 6 i pół godziny do następnego karmienia po nim budzi się już częściej,ogólnie w nocy jadła 4 razy i tak jest zazwyczaj.Gorzej jest w dzień i to zależy też od dnia nie raz je regularnie co 2 godziny i dopiero na wieczór domaga się częściej a nie raz jak wczoraj wisi mi na cycu całe popołudnie i każde odstawienie kończy się płaczem i najgorsze w tym wszystkim jest to że Hania nie chce smoczka i uspokaja się dopiero przy piersi.Każda próba wyjścia z domu kończy się 5 minutowym karmieniem Hani w całym mundurku. A i tak się jeszcze zastanawiam ona skończyła w poniedziałek 2 tygodnie może to ten okres wzrostu czy jak to się tam nazywa co jest około 3 tygodnia i potem około 3 miesiąca - jak myślicie? A rutyna Kamilko to ja sobie tak myślę że chyba około 3 miesiąca jak dziecko dojdzie samo ze sobą do porozumienia :) Ja czytałam język niemowląt i wszystko to pięknie jest opisane itp tylko jakoś nie mogę tego w życie wprowadzić np.nie karmić na żądanie tylko co 2 godziny no u mnie puki co odpada no chyba że macie jakieś rady to chętnie skorzystam pozdrawiam i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo05-mi tez wszyscy mowili ze mam dziecko uczyc ruryny klasc spac o tej samej poze dawac jesc o okreslonych godzinach ale tak sie nie da z noworodkiem moj sie sam nastawil w 4 miesiacu a jak sie karmi piersia to moim zdaniem dziecko trzeba karmic na zadanie bo rozne sa potrzeby dziecka i kazda matka ma rozne mleko niezaleznie co by jadla. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×