Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dzieki za cenne rady ja wiem ze to budzenie w nocy to nie zawsze z glodu bo np po butli z ryzem po 2 godz znowu chce pic w nocy a raczej szuka cyca na uspokojenie i co zrobic musze podac i tak do 8 godz od 23 ze 3 razy, tezc spimy w prawie ciemnym pokoju aha wczesniej tez nigdy nie spal dlugo w nocy jakos tak zawsze czesto pil, a w dzien co2,2,5 tak ze gdzies 8 karmien dziennie z tym ze on pil i pije w ma lych ilosciach ale czesto bo nawet z butli nie wypije wiecej niz 100ml, a smoczka nawet w nocy nie wezmie zaraz sie zlosci albo placze jeszcze bardziej jeszcze raz dzieki za rady jeszcze troche z tym cycem wytrwamy ale czuje ze pokarmu coraz mniej naprawde moja szwagierka karmi 3tyg a juz sie poddaje bo mala dlugo wisi na cycu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry i mi gratuluje dzieciątek!pochwalcie sie jak najszybciej waszymi slicznosciami. zalatwilam scan bioderek oli. lekarz mowil ze wg niego wszystko ok .dzisiaj zadzwonil i mowi ze wyslal juz fax do \"scanowni\". oby mial racje bo nie daruje sobie ze wczesniej z tym nie poszlam magdae a moze taki urok twojego synka. ola tez ma okresy ze budzi sie w nocy budzi sie nawet duzo czesciej od Cyrylka. w nocy karmie ja piersia , w dzien sztuczne, na pewno sie najada i na pewno to nie z glodu. przyczyny nie widze. nie zawsze tak ma . teraz od kilku nocy budzi sie 1, ale wkrotce bedzie czesciej, zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 Viburcol N to takie czopki uspokajajace (homeopatyczne) dla niemowlat. musze sie Wam pochwalic, ze moj maly pędrak przemieszcza sie dosc sprawnie na brzuszku w strone upatrzonej zabawki :) . zaczyna tez podnosic sie jak do raczkowania. smiesznie to wyglada, ale idzie mu coraz sprytniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek25 dzięki za opinię szpitala, mam nadzieję, że ja też będę z niego zadowolona. No i Ty z \"Twojego\" też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry i mi gratuluje dzieciątek!pochwalcie sie jak najszybciej waszymi slicznosciami. zalatwilam scan bioderek oli. lekarz mowil ze wg niego wszystko ok .dzisiaj zadzwonil i mowi ze wyslal juz fax do "scanowni". oby mial racje bo nie daruje sobie ze wczesniej z tym nie poszlam magdae a moze taki urok twojego synka. ola tez ma okresy ze budzi sie w nocy budzi sie nawet duzo czesciej od Cyrylka. w nocy karmie ja piersia , w dzien sztuczne, na pewno sie najada i na pewno to nie z glodu. przyczyny nie widze. nie zawsze tak ma . teraz od kilku nocy budzi sie 1, ale wkrotce bedzie czesciej, zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Kubuś, gratuluję szkrabie. na olkę mówimy caterpillar - ona też śmiesznie sie przemieszcza, tak jak dzdzownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile razy dziennie brać kapsułki oleju z wiesiołka w 34 tc? Nigdzie nie mogę znaleźć w necie informacji na ten temat :( Proszę o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mama Eli, ale chyba obejdziemy sie bez tego, on nerwus nie jest wiec powinno byc dobrze.Pewnie ja bym bardziej potrzebowala. Magdae, nie wiem jak Ty, ale ja bardzo lubie karmic, jak taki maluszek sie przyssie i mruczy sobie ze szczescie coz wiecej ii mamie trzeba ? :) Co do szwagierki to ..coz, niektore kabiety wybieraja wygode po prostu, chociaz zalezy co kto nazywa wygoda. Dla mnie cyce to wlasnie wygoda, no moze poza tym, ze sie jest niezbednym. Ale i tak juz dlugo karmisz, najwazniejsze te 6 miesiecy, jak myslisz, ze jest glodnyy zawsze mozesz podawac, np. raz dziennie modyf, ja daje czasem aptamil2.A co do wagi, moj Kuba wazy 8.25kg , ma 7 miesiecy. Teraz bardzo duzo sie rusza, wiec spadlo mu troche sadelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wybaczcie ze mnie nie bylo ale zostalam zablokowana na forum nie moglam wogole nic pisac bo jak wchodzilam na Daj odpowiedz to wyswietlalo mi sie Jestes zablokowana na Forum. Komus sie nie spodobalo ze wklejalam linki ze stronka mojego aniolka,ta osoba jest moderatorem i uczeszcza na innym topiku i tez ma stronke z dzidzia na tej stronce co ja i sie jej nie spodobalo ze wklejalam linki.Sporo mam wkleja te stronki wiec nie wiem dlaczego akurat mnie ale to juz nieistotne. Jesli ktos ma ochote :)http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb a do wtorku mnie nie bedzie bo jest kolezanka z 1,5 rocznym dzieckiem sajgon i wogole brak slow to dziecko to diabelek na stole nic nie mamy bo wszystko laduje na ziemi.W niedziele chrzciny wiec juz coraz blizej :) 😘 dla was nie piszcie za duzo zebym szybko mogla was nadrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale u nas pięknie....oby jak najdłużej. magdae - mówisz,że twój synek ma 6 m-cy - może to ząbki??? Cherry - oggroooooooooomne gratulacje - czekamy na fotki Sary. anecia - ty sie tak tą ortografia nie przejmuj, polecam Word, zamiast sprawdzania w słownikach internetowych - wklej swojego posta do Word i wywali Ci wszystkie błędy.Ja tak sprawdzam moje teksty angielskie, tylko język angielski zmieniam w ustawieniach. mamoEli - pochwal Jania - super chłopak, jeszcze chwila będzie biegał... zazdroszczę Wam (tobie i Agnieszce75) że wyjeżdżacie do Polandii, tzn fajnie miec wakacje, pojechałabym gdzieś, gdzie nie muszę gotować i sprzątać, tylko być z dzieckiem, oczywiście Polandia odpada, bo tam tylko gonitwa między jedną wizyta u rodziny a drugą....może jak bociany na zimę - do ciepłych krajów...? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, któraś pytała o opiekunkę Czarka (przepraszam ,ale nie zapamietałam kto, a teraz nie moge tego znaleźć) Czarek chodził przez 4 tyg do angielskiej pani i pani zerwała umowę, mówiąc,że dziecko nie przystosowało się do nowej sytuacji.Czarek płakał u niej przez większość czasu i z sesji na sesję było coraz gorzej, aż musiała dzwonić po mojego męża,żeby dziecko odebrał, bo ona nie potrafiła go uspokoić.Prosiłam o kontakty do innych opiekunek, to niestety nie mogła mi pomóc, ale dała mój nr jednej ze swoich koleżanek opiekunek, więc miałam ewentualnie plan B.A ja zdecydowałam spróbowac z Polką ( nie należą mi się dotacje na opiekę na dziecko - niestety, więc może być niezarejestrowana), bo może to bariera językowa, bo ja mówie do Cezarego tylko po polsku.Z ogłoszenia nie wyszło, bo państwo palili papierosy w domu i synek tej pani (2.5) nie tolerował Czarka, Czarek oberwał od niego na pierwszym spotkaniu.Poprosiłam moja koleżankę, i na razie działa.Czarek ją zna i jej córka (2lata) lubi Czarka, w każdym razie nie bije go, dzieli się z nim zabawkami i nawet czasem razem sie bawią, zważywszy na fakt,że dla Czarka chyba jeszcze wszyscy ludzie to jak zabawki i inne dzieci nie są mu jeszcze potrzebne do zabawy. Ja pracuję tylko jedno przedpołudnie w tyg, więc Czarek spędza ze mną większość czasu, jest bardzo przywiązany - to ten wiek-zauważa swoja odrębność i czuje się zagrożony jak nie ma mamy w polu widzenia. Mam nadzieję,że będzie dobrze. Ale się rozpisałam...dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ja na chwilke, tylko sie przywitam :) wrocilismy z Polski 2 dni temu, chrzciny, chrzciny i po chrzcinach :) skladam ogromne gratulacje Aneci z okazji (jak wszystkie wiemy) narodzin coreczki Amelki :) duuuzo zdrowka :) buziaki i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pieczone i widze ze Cherry tez ma juz malenstwo :) alez niespodzianki :) rowniez zycze duuzo zdrowka mamie i malentwu :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku i jeszcze Mi83 - super :) 🌼 wielkie wielgachne gratulacje i zdrowia i wszystkiego naj dla malej Haneczki :) 🌼 oj dziewczyny no to pieknie sie spisalyscie... ponad tydzien mnie nie bylo a tu takie swawole ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oleniga!! sluchajcie a ja walcze ze zdjeciami zawsze cos nie tak ostatnio pokazywalo tylko 2 zdjecia ale teraz juz chyba wszystko ustawialm.Jesli macie ochote to wejdzcie zobaczyc moja niunie.I jak ktoras moze mi napisac czy dobrze dziala bo jak ja klikam to niby wszystko ok i zdjecia sa. http://www.pikeo.pl/pikeo.jsp?ctx=3c696e6974 207665723d22322e30223e3c756e3e6b616d696c6b6132363c2f756e3e3c 6169643e37313039343c2f6169643e3c2f696e69743e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, urodziłam córeczkę w Harlow, Essex.Czy ktoś jest z tych rejonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 cudna jest Olimpia:) oleniga witaj z powrotem i dzieki:D🌼 a Amelia juz ma katarek pewnie od adasia bo tez mial:(a tak slicznie na dworze od rana slonko:( a jutro na lody do centrum mielismy isc...eh te chorubska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już są zdjecia Kamila26. Malutka już nie jest taka malutka!rośnie ci dziewuszka, i jaka ładna! i ma ladniutką sukieneczkę z kwiatkami Wiecie co? ja jak tak ogladam te Wasze zdjęcia maluchów, tych najmłodszych, to mam ochot ę na taką dzidzię...Ola już duża dziewucha, odchowana prawie. Oj, oby mi nie odbiło. Już mam nawet imiona gdyby coś ewentualnie...Glupieje na stare lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka rob se chlopca;) raz sie zyje:p ja chcialam wgrac zdjecia,ale moj maz cos pokasowal w komputerze,ze nie mozna wgrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) Kamila26 ale duża już ta Twoja Olimpia i jaka ładna Oleniga witaj z powrotem Borówka ulżyło mi że nie tylko ja tak mam :) jak urodziłam Olę to powiedziałam sobie koniec z rodzeniem dzieci ....i co 5 lat i jest Hania która ma zaledwie 6 tygodni a mnie nachodzą myśli o kolejnym dziecku które dodatkowo jeszcze podsyca mój M tak więc może jeszcze kiedyś będę młodą mamą :) A ja miałam mieć wczoraj o 14 tą wizytę po 6 tygodniach więc szykuję się od rana a o 12 dzwonią do mnie że lekarka dziś nie pracuje i że przekładają na 1 kwiecień no to lecę do głodomorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo i borowka trzymam kciuki za synkow:)teraz to juz napewno nie zrezygnuje z kafeterii bede czekac na was az bedziecie znowu w tabelce szczesliwych brzuchatek:D Ja sie teraz boje bardzo,ze jak tabletki bede brac to i tak zajde w ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez cos kolo tego Frugo :D, tym razem juz na pewno nie tutaj ale w Polsce, i dopiero wtedy jak finansowo tam bedziemy pewnie. czyliu jeszcze troszke. ale dam znac jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×