Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość smart231
dzieki mi za odpowiedz, zaraz zobacze co tam jest. Kiedys pytalam o rozek i ktoras z Was przeslala mi link,ze na ebayu podobno jakis polak sprzedaje rozki , nie mam tego zapisanego a niesttety musze to znalezc, bo nie wiem czy mam zamowic z Polski czy uda mi sie u tego kogos go zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Wesolego ,,Po swietach\'\' zycze !!! :) Dzis pierwszy raz wybieram sie do GP. Ciekawe czy czegos sie dowiem, pewnie nie za wiele.... macie jakies sugestie. Kazali mi zabrac ze soba siuski i wypelnic ankiete. :) Lokowata 🌼 witaj.... ja tez jestem tu nowa. I tez czesto doskwiera mi samotnosc... poza tym zastanawiam sie czy tez nie bede miec blizniakow. :) W mojej rodzince to bardzo popularne, szanse mam wiec spore.... a domyslalas sie na poczatku ciazy, ze to moga byc blizniaki? Mialas jakies objawy, zwiekszone mdlosci? Ja jestem w 7 tygodniu i mam wrazenie, ze brzucho mi lekko rosnie. Zmierzylam sie miara krawicka i jednak nie, ale ciagle odczuwam takie uczucie pelnosci na wysokosci pepka... ale przeciez to za szybko zeby brzusio juz rosl.Jem mniej niz przed ciaza a ciagle sie czuje taaaka pelna. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa 😘 kurcze dzieki dziewczyny szkoda ze nie przeczytalam o tym kubeczku przed wyjsciem na zakupy ale trudno pojde jeszcze raz i sprobuje. nie wiem czemu ale kasowane sa moje posty czy ktoras wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka-niestety wyrolowali mnie w szpitalu w children outpatients. Przyslali mi zawiadomienie z terminem, nawet tam do nich dzwonilam a jak przyszlismy na wizyte to w poczekalni dostalam ulotke od pielegniarki nt.szczepionki-jaka ma postac, kto jest producentem(!!!!) a za chwile w gabinecie u pediatry-a nawet bylo dwoje lekarzy dowiedzialam sie, ze sorry za zamieszanie, ale nie kwalifikuje sie do szczepienia bo w Polsce nie ma zagrozenia gruzlica pomimo tego, ze szczepionka jest w kalendarzu szczepien w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest niestety. jedni maja drudzy nie zleżnie od polityki szpitala i ludzi na jakich trafisz. Jak wszędzie.przenieś sie do nas na Croydon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie Was doczytac :):):) i w koncu jestem update!!! Wiec na poczatek LUcilla i smart GRATULACJE!!!! 🌻 🌻 🌻 Oby dzieciaczki zdrowiutkie rosly w Wy wracajcie do sil :):):) FRugo widzialam zdjecia :) fajna zabawa co nie ?? taki wyjazd :) Kamila Black, Agnieszka75 zdjecia sa boskie :):):) Witam tez nowe brzuchatki!!!! Szczęśliwe Brzuchatki: smart231............03.04.2009......40...Londyn......... ....Ada bes..................22.04.2009.......39....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......35.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......37....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......26..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton.....Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .27.....Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009.....25....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......5.......Bedford. ............... Ewag...................16.12.2009......4.......london... ...( moze bliznieta beda? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Dawidek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa sliczna ta twoja fasolka jejku az mi lezka w oczku sie zakrecila. Dbaj teraz o siebie a praca sie nie przejmuj tutaj nie maja prawa cie zwolnic w ciazy pamietaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart, jesli chodzi o bielizne-ciazowa, do karmienia i majtki poporodowe poprawiajace figure to moge polecic ta stronke: http://www.bras4mums.co.uk/ Obsluga fantastyczna, jak cos nie pasuje to wymienia, bardzo dbaja o klienta. Ja tam kupowalam biustonosze i majtki ciazowe i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Smart, jak wchodzisz na stronke to po lewej sobie kliknij na post-natal i tam masz majtki i pas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy dzieci nie macie,że tak długo śpicie? byłam wczoraj na tym 6 week i niby wszystko jest ok ale ja się zaczynam troszkę niepokoić,poczytałam wczoraj wasze wypowiedzi i już sama nie wiem.Amelia i Hania od Mi są młodsze i ważą już ponad 5 kilo,Anecia pisze że Amelia wyrosła już z ubranek,a moja Hania ma 11 tygodni i waży 5,55 i odłożyłam tylko jedne spodenki które były kupione na wcześniaka,bluza nadal jest dobra.Kurde sama nie wiem według mnie wygląda ładnie,buzie ma okrągłą ale ziarnko niepokoju zasiane zostało Życzę Wam i sobie miłego i słonecznego dnia i grzecznych niedobrzaków Lolli jak Ty dajesz rade? ja już padam ny pyszczydło,ale jeszcze tylko 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zapomniałam Wam się pochwalić,że u mnie święta były bardzo smaczne:D zjadłam jajeczko(wcześniej był ogromny płacz),żurek(pierwszy raz),ciasto,jadłam wszystko co przygotowałam tylko po troszku i małej nic nie było,nawet cebulkę do ziemniaków dałam i zjadłam plasterek czosnku z żurku :) i nic jej nie było nawet nie jęczała :) Myślę,że ona ma już wykształcony ten układ wydalniczo-trawienny bo już od pewnego czasu nie kolkuje i kupki już roi bez żadnego wysiłku :) a wczoraj na kolację mój małż zamarzył o pizzy i zamówił sobie,zjadłam kawałeczek i też nic :D :) :D Nawet nie wiecie jak się cieszę,teraz czas na owocki - myślę żeby dziś kupić winogronko i spróbować,co myślicie? a może na początek jakiś inny owoc, tylko jaki ? doradźcie proszę mamy cycowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ frugo ja jak karmilam to jadlam duzo jablek :) i banany potem brzoskwinie i gruszki a pozniej juz wszystko :) Gruszka moze byc ciezkostrawna wiec na poczatek zjadlam troszke na probe nic nie bylo malej ale jak zaczelam dawac sloiczki to po gruszce 1 raz miala w swoim zyciu kolke. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje slaba dzis jestem trza sie rozruszac bo przylepie sie do tej sofy i nic nie zrobie a mjusze pare deko zrzucic bo jutro bedzie wazenie i mierzenie u konsultantki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przewertowalam cala ksisazeczke i przy wypisie jest szczespienia: 1 przeciw wzw typ B zaznaczone ze tak 2.BCG nic nie jest zaznaczone :( i dalej nie ma nic na temat gruzlicy smart ja wyszlam jakos po 3-4dniach na spacer borowka ja na poczatku dawalam adasiowi butle jak cyca przestalam i budzil mi sie tylko 1raz,a po jakis 2-3tyg.zaczol przesypiac noc,z danielkiem bylo gorzej bo podawalam picie bo mleka zadnego nie chcial,i dluzej mi pil,ale sam sobie bral stalo kolo lozeczka.tak do do cyca co chwile sie budzili nieraz z 6razy ciagli. mi83 Haneczka rosnie:) moja dzisiaj usmiecha sie od rana ja jej cyca,a ona usmiech od ucha do ucha:D frugo jablka i winogron spokojnie mozesz,jablko wogole jest dzieciom podawane jako pierwszy owoc,to z cyca nie zaszkodzi ja pol jablka dziennie jem,i nie martw sie karzde dziecko inne jak nic nie mowia,ze za malo wazy to ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, jesli da Ci to jakies porownanie to moj Franek byl wazony tydzien temu (mial prawie 7 tygodni) i bylo 4.94 kg. Co do ubranek to mam juz odlozone 2 torby, ale rozmiarowka zalezy od firmy bo on wciaz wszystkie ubranka nosi na newborn. Ubranka z nexta i tesco starczaja na dluzej, z reszty juz wyrosl. Czesc firm daje te same wymiary i wage a juz po tygodniu byly za ciasne wiec to nie tylko sprawa szybkiego czy wolnego przybierania na wadze. Dzis idziemy na kolejne wazenie to napisze ile go przybylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to zalezy od firmy ja nawet nie wiem z jakiej poodkladalam musze sprawdzic,ale dresiki z nexta mam juz za male musze sprawdzic jaki rozm.body to juz wszystkie 3-6 moze moja dluga bo maz 190 ja 170cm adas tez szybko wyrastal mial miesiac a wygladal na 3-4 miesiace,ale on ponad 4kilo wazyl jak sie urodzil i tez duzo przybieral na wadze jeszcze te szczepienia sprawdze w daniela ksiazeczce czy 10lat temu szczepili na gruzlice jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde i jest nie zauwazyla pisze bcg tak-nie i nic nie zaznaczone a dalej wpis str.30 i jest ze 04.01.2007 adas byl szczepiony,daniel tez.sorki za gapiostwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Podczytuje Was czasem ale jakos tak wychodzi ze nie pisze... widze ze dzieciaczki rosna :) :D Frugo sprawdzaj siatke centylowa i tyle :) jesli przybiera na wadze to jest ok :) ... Mikolaj raz spadl ze swojej lini, potem dlugo (ok.3mies.) szedl po innej i znowu skoczyl wyzej ale na pierwsza linie nie wrocil... wazne zeby waga rosla :) gratuluje nowym mamusiom :) 🌼 a ja zaraz zbieram sie z Mikolajem do lekarza, w koncu do tego \"GP-pediatry\" chce zeby dali mi w koncu to mleko ktore w Polsce moge kupic bez problemu bez recepty... Mikolajowi wciaz sie ulewa... zamieszcze pozniej jakies nowe fotki ... Mikolaj ma sie niezle, siedzi sam, czasem gibnie na boczek ale najlepsze jest to ze wstaje, lapie sie czego popadnie i chce wstawac tylko ze jeszcze nie ma tyle sily zeby sam sie podniesc... najlepiej jak mama albo tata podciagnie :) skonczyl 6mies. i wazy 9.05kg :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo Ty się ni eprzejmuj wagą Hani bo zupelnie nie ma powodu. weź pod uwage wagę urodzeniową dzieci do ktorycvh porównujesz Hanię.Patrz na to czy ładnie idzie po krzywej na siatce centylowej i bedziesz wiedziala czy trzeba sie martwić. Powiem, ze Twoja malutka miala prawie taka samą jak moja Ola, a moją już dawno wyprzedzily dzieci nawet o 3 m-ce młodsze, np Mikolaj Olenigi;). ALe ja nie widze problemu. ma tyle cialka ile potrzeba, jest drobna ale taka jej natura. Anecia ja sie boję nie karmic jej piersią w nocy. boje sie ze sie rozedrze na calego i cala chałupę obudzi(Zuźka śpi w tym samym pokoju). Albo zanim zrobie jej mleko, bo przeciez bede musiala zabrac ja ze soba do kuchni, to mi sie rozbudzi i zaśnie za godzinę. i czasami ma takie fazy jak piszesz, 6 i wiecej razy sie budzi, robi sobie takie maratony nocneśredni przez 2 tyg. Powiedz mi jak ty to robilaś. Dawałaś butelke na śpiocha? Zuzia byla starsza jak ja odstawilam, miala 1,5 roku, przytulalam jana łużku i zasypiala ze mną, olka tak sie nie da, wyrywa się, jedynie kolysanie na rekach dziala. I jeszcze jedno.Przydałoby się wyeksmitować ją z naszego łóżka.Ostatnio już poddalam sie zupelnie i wyniooslam łóżeczko do livingu, pelni rolę kojca bardzo dobrze zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka nie dawalam na spiocha on sie przebudzal,maz albo ja robil mleko i jak wypil to kladl sie z powrotem adas od stycznia spi w sam w pokoju ma takie niskie lozeczko w ikei kupilismy i ladnie spi moze ze 3razy sie obudzil,ale dalam mu pic i spal dalej a odkad amelia sie urodzila to ani razu sie nie obudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry, akurat tymi rumianymi policzkami ni ebylam zachwycona, okazalo sie , ze mial jakis problem ale dalam masc oilatum i juz ok. Oleniga, ale Twoj synek sporawy :), moj ma 8 miesiecy i wazy 8,5kg, a wyglada calkiem okraglutko. No, ale urodzil sie drobny. Patinka I Kamila super dzieciaczki, Lokowata trzymaj sie cieplo, jakby co pisz i sie wyzalaj. Mozesz tu liczyc na dobre slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka moja Ola spała z nami 3 miesiące potem powędrowała do swojego łóżeczka i było ok do 10 miesiąca,potem darła się jak szalona i szarpała szczebelki tak że łóżeczko jeździło po podłodze,codziennie był cyrk żeby usnęła,aż kiedyś zasnęła mi na wersalce i przespała całą noc bez problemów i wtedy skumałam o co jej chodziło.Od tamtego wieczora kładłam ją na wersalkę spać a jak skończyła roczek kupiliśmy jej łóżeczko huraaaaaaaaaaaaaaaa przyszła trampolina huraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej czeakm na soczewki, jeszcze dzien dwa i żadam zwrotu kasy. teraz nawet nie moge sprawdzic stanu zamówienia, nie akceptuje nr zamówienia ani nr klienta! Anecia ile Adaś mial jak go odstawilaś? chyba naprawde dzisiaj spróbuję z butelką Zuzia też ma łóżko z ikei, to z dołu strony, drewniane. Nigdy tam nie zaśnie. chyba ze w ciągu dnia poczuje nagluy przyplyw senności to padnei tam. na noc zasypia przytulona do ktoregos z nas a potem ja przenosimy i juz porzeważnie śpi tam do rana. w sumie nic sie nie zmienilo z jej zasypianiem od kiedy odstawialm ja od piersi. kiedys TYLKO przy cycku, oj męczące to było bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga jak zlecialo niedawno sie urodzil,a juz taki sprytek i rosnie jak na drozdzach. ojeju te dzieciaki moje mnie na smierc zagadaja niech ta szkola sie zacznieeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×