Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

gosiulka super wyglądasz z brzusiem:) mamo***Eli no to Ci maluch rośnie w super tempie. a ty to jakąś dietę cud masz, że produkujesz takie mleczko:D zdradź tajemnicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewuszeczki:-)wszystkie ladnie wygladamy w ciazy:-) ale ja juz bym tak bardzo chciala wkleic zdjecie mojego synusia! Jejku robilam obiad i takiego dostalam ataku glodu ze masakra...wiec przerwa na kanapeczki i herbatke:-D...i internecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka24 baaardzo ladnie wygladasz, ciaza Ci wyraznie sluzy :) wiecie co? wstyd sie przyznac, ale od wtorku jedziemy na take away\'ach bo nam plytka padla. dzis juz byl facet z \"comet\'u\" i naprawil, ale przez ostatnie dni to moja dieta byla malo cud... :D:D:D chociaz zupe dzis dziecku i sobie ugotowalam, bo juz mi tego brakowalo. a tak w ogole to teraz jest sezon na dynie wiec zrobilam dzis zupe z dyni :) polecam, nadaje sie swietnie rowniez kilkumiesiecznym maluszkom bo traktujemy ja na koniec blenderkiem ;) . wystarczy ugotowac na rosolku (z kostki lub z kuraka) jednego ziemniaka, dwie marczewki i jak juz sie prawie ugotuja dolozyc dynie pokrojona w duze kawalki, bez skory i miazszu z pestkami (ja wrzucilam 1 mala dynie odjac 80dkg, ktore przeznaczylam na kompot dla slubnego :) ). povegetowac, popieprzyc za przeproszeniem i jak malo slona dodac troszke soli. w wersji dla doroslych i dzieci nieuczulonych na mleko mozna zabielic single cream i jeszcze dopieprzyc ;), zmielic oczywiscie na koniec blenderkiem. dla mnie bomba! no to zasmiecilam juz troszke nowe forum... :D moge wracac do ssaka, ale najpierw nastawie ten kompot slubnemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... tu siedzicie...! :( myslalam ze za niedlugo bedzie tysieczna strona topiku... jakby tak wklejalo po kilka razy kazdy post to moze nawet w tym tygodniu... ;) sasiadka miala znowu dzis odjazd, puszczala caly dzien swoja plytoteke na full - najpierw baetles, potem ac/dc, potem niezidentyfikowane rabanki. maly nie mogl spac. teraz nadrabia a mi cyce pekaja. zaraz go bede przystawiac na spiaco. pozdrawiam wszystkie mamy i brzuchatki! zwlaszcza te, ktore maja chandre jak ja... uszy do gory, moze jutro bedzie slonce...? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim - tu nocna zmiana Pieluszki tetrowe - ja używałam do końca 4 miesiąca, oczywiście na wyjścia były pampersy.Pranie nie było takim dużym problemem dla mnie, prasowanie też nie.Pieluszki dostałam w prezencie od mojej mamy 50szt. - szkoda było nie używać, no i Czarek na tym bardzo skorzystał, bo tylko raz miał kilka krosteczek.Już ich nie używam, bo mam duży problem z kupnem majteczek na mojego wielkoluda, tzn, z nadążaniem ich kupować.Poz tym dużo ostatnio podróżujemy, więc przestało się to opłacać. MamoEli - jak to fajnie,że Jakub szybko rośnie.Jedyny minus to w niedalekiej przyszłości ból pleców i rąk, ale poza tym same superlatywy takiego przyrostu.:) Chwalę się: Czarek ma już dwa ząbki (właśnie skończył 5 miesięcy). I pytanko: co może pomóc , gdy maluszek ma popękane naczynka na policzkach i uszkach??? Z góry dziekuję. Onyx - na chandrę dobre słodycze, Tobie nie wskazane, spróbuj zakupy (jak nie możesz iść do sklepu, to chociaż kup coś przez internet).:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Monika2- pisałam juz o tym problemie, bo moj adas tez ma(tylko na policzkach).. pediatra w Polsce powiedział, ze moze to byc niedobor wit, C( kupilam Cebion i mu daję). Poza tym, no cóz.. skora takiego Malucha jet 1,5 razy ciensza, a wiec bardziej narazona na wszystko z zewnątrz.. smaruj Czarusia kremami bez wody(przed wyjsciem z domu) lub wazeliną( ja mam nivea na każda pogodę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli( i Kubusia).., kozie mleko, dobre:-D Ja pamietam, ze Adas po 250-300 tyg. przybierał i w siatce centylowej szedł pionowo w górę.. polożne sie dziwiły... potem na szczęscie przystopował- bo jakby dalej tak szło, to niedlugo osiągnąlby wage słoniątka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuuuuu jaka mam ochote na cos pysznego !!!!!!!!!walcze ze soba zeby nie skoczyc do sklepu po lody Haagen Daaz z malinowym sorbetem i bezami albo z pralinkami :O.moze, gdyby nie bylo tak zimno i ciemno... :D musze jutro koniecznie zrobic jakis deserek.pewnie i tak sie skonczy tym ze moja druga polowa cos wyprodukuje!.a w niedziele zabieram moje pociechy na basen!:D i moze pojdziemy do kina na Pile 5 :D :D :D :D jupiiiiiiiii!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki- proszę podajcie linka, albo adres tej apteki internetowej, gdzie mozna kupic polskie kosmetyki- bi ja slepa wertuję strony i znalezc nie mogę... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pompkezałaczylam i czytam co u Was... Mamo***Eli Twojmaluch to podobnie jak mój rosnie... Mikolaj przytyl 110g w 5 dni - to po ostatnim wazeniu, zobaczymy ile w pon. bedzie wazyl... :)... acha - jak cos to oczywiscie bede dzwonic... Ja rozpracowuje mojego malucha, dzisia ewidentnie kilka razy bolał go brzuszek, ale juz wiem dlaczego, dawalismy mu jesc jaksie obudzil a czsasem nie zawsze bylo juz gotowe, strasznie sie tym denerwowal i lapczywie ssal butelke, nalykal sie powietrza i problem gotowy... zaczelam go karmic dokladnie co 3 godz....on po uplywie ok. 3 godzin sam lekko sie budzi, rusza siei pojekuje ale wciaz spi, no i ja mu wtedy butle... zobacze tego efekty... Krakersikwiesz ze moze i on jest uczuony na pampersy, kupie huggiesy nastepnym razem - czyli dzisiaj albo tescowe ... dzieki za rade 🌼 A do szpitala to kocyk, ciuszki, rozek bedzie za cieply, pampersy obowiazkowo, tetrowe zostawcie napobyt w domu, ale powiem Wam ze szybko zrezygnujecie z pomyslu tetrowych pieluch - za duzo roboty... do kapieli ni - wody tutaj uzywajao ilew ogole wykapia malucha - powiedzcie zeby Wam pokazali - ja tak zrbilam i mialam kapiel pokazowa z rozdarciuchem w roli glownj...na szczescie w domu polubil kapiel... a pieluch tetrowe wezcie ze 2 - moze sie przydadza do wycierania buzki... :)...jak cos jeszczeto pytajcie...ja skolowana jestem, ale jak doczytam to rano to pewnie cos dopisze.. pa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good myrning :) poranna zmiana wita. jak tam kosci lonowe brzuchatki? a jak podkowy pod oczkami mamusie? :D Monika2, gratulacje z powodu zabkow! nie wiem czy u Was jest taki zwyczaj (jesli nie to mozesz go wprowadzic;) ), ze to z rodzicow lub z dziadkow ktore znajdzie pierwszy zabek, dostaje prezent :) z tego co mi mowilas to nalezy sie on Tobie ;) think about it :D ide wziac prysznic, bo zapomnialam dzis po karmieniu \"zakorkowac cyca\" czyt. zapiac porzadnie stanik i zalalam pizame, posciel i dziecko. wszystko smierdzi teraz skislym mlekiem, lub jak kto woli ulewaniem :O dodam tylko ze posciel wczoraj pralam, bo maly mi sie zlal w nocy a pizame zmieniam codziennie, bo tak sie jeszcze poce i mam do tego straszny nawal mleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien boberek co za kiepski poranek. Niby spalam niezle, ale pierwsze co dostaje to wyciag z banku.. Okazalo sie, ze nie ma na koncie pieniedzy ktore wplacilam miesiac temu!! Co za barany. Jeszcze prawie zawalu dostalam bo nie moglam znalezc takiego tyciego potwierdzenia, ale na szczescie jest. Wiec trza bedzie leciec do banku i pytac jak oni to zrobili ??? No ale spoko, dopiero teraz pije kawe, bo najpierw musialam ich obdzwonic. Jasmine bawi sie kolorowankaim i juz chciala wyjsc na dwor.. a ja niestety jestem okrutna i powiedzialam, ze na rowerek dzis nie bardzo bo kurcze chlodno jest, a ona juz kaszle. Ciezko przetlumaczyc jej mamie, zeby w koncu zaczela ja cieplej ubierac. Tydzien temu gdy byla u nas przez chwile to w sukience letniej i getrach.. a bylo 13 stopni!!! Jak tak bedzie chorowac to nie pozwole jej sie do dziecka zblizac pozniej :( Co do pieluch z tetry, to ja pamietam ze siostra czasem wkladala taka i na to pampersa. Dobre to bylo na ulozenie bioderek... ona sama miala uszkodzony staw biodrowy i slyszala ze tak mozna robic. Ale to tylko przez jakis czas. O i mama Eli widze jest... wspolczuje powodzi ;/ a kosc lonowa.. jak bolala tak boli, w ciagu dnia tez, juz nigdzie nie chce mi sie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac o naczynkach! moja mala to ma. pytalam ostatnio HV co z tym fantem. kazala porzadnie kremowac przed wyjsciem z domu, nie wystawiac zbitnio na mroz. powiedziala tez to co napisala wczesniej mi83, skorka z wiekiem robi sie "gesciejsza" i grubsza, wszystko pozniej powinno zaniknac ;) w poniedzialek przychodzi nastepna HV tym razem do malego wiec zasiegne jeszcze drugiej opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) wczorajszy wieczór i noc to bani:( dostałam takich skurczy, że myślałam, że jak się zrobią co 20 min to będę dzwonić do szpitala żeby mi łóżko szykowali bo będę się rozpakowywać. a tu o godzinie 3 w nocy skurcze powtarzające się co 45min-1godz. ustały i został tylko okropny ból podbrzusza i nawet nie wiedziałam jak się położyć żeby usnąć. jestem pół przytomna i ciekawe jak mi ten dzień zleci, a już obawiam się wieczoru. Kamila_b ja też słyszałam o wkładaniu tetrowych pieluch do pampersów na ułożenie bioderek przez pierwszy miesiąc. mi mówiła szwagierka z polski bo ma 3miesięcznego bejbiaczka i tak im poleciła robić położna. Lollibelly ty zawsze przy weekendziku robisz pyszny deserek a mi ślinka leci. ostatnio miałam taką ochotę na twoją szarlotkę o której pisałaś:) jeszcze trochę i cie tu wszystkie hurtem odwiedzimy i objemy:D Jola25 a ty jak się czujesz tuż przed rozpakowaniem bo my z Kamilą_b to sobie od czasu do czasu narzekamy a ciebie ostatnio nie było:) idę coś zjeść i ciepłe kakałko wypić może po nim zachce mi się spać i zrobię sobie drzemkę. miłego dzionka babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy, nie pisze bo brakuje czasu a i psychicznie nie najlepiej sie czuje, z drugim powinno byc latwiej ale u mnie jest duzo trudniej, czytalam oleniga ze w nocy maly daje ci w kosc, wspolczuje!!!mam pytanie do ciebie oleniga bo ja tez zaczelam dawac to angielskie mleko co ty bo piersi mi zmiekly, byc moze sie ustabilizowaly ale maly z nich teraz kiepsko ciagnie bo mleko wolniej z nich leci i karmie go po 45 minut bo wiecej to nic nie daje a on po pol godz glod, aalbo to nassz kryzys albo ja urodzilam glodomora, w nocy spi maks 3 godz a potem co godz lub poltora cyc, zwariowac mozna, no a wiec oleniga ty dajesz 120ml , ja tez bo miesci sie w przedziale 4tyg ale jemu to starcza na kiepskie 3 godz a powinno prawie na 5 i nie wiem co robi czy lepiej dawac czesciej czy wiecej czyli przejsc na ta dawke od4-8tyg, ewntualnie jak jaks mama wie to chetnie poslucham porady, mam okropne wyrzuty ze zaczelam dokarmiac ale on konczy miesiac i ngdy spokojnie nie wytrzymal 2 godz bez mleka i rzadko byl spokojny zaraz po karmieniu-jedynie na spacerze spi w nieskonczonosc, jak to kryzys i utrzyma mi sie pokarm po skonczeniu kryzysu to bede karmic piersia a jak nie to trudno tylko mi ciezko odroznic kryzys bo on ciagle walczy z glodem, on lubi pic ale leniwy zeby ciagnac nawet butelke na poczatku mocno ciagnie a potem spowalnia i tak robi z piersia, zabihja pierwszt glod apotem mi wisi tylko ze przy butelce mam kontrole, wazy 4100 ale to po wieklkich trudach karmienia pozdrawiam was goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! wiecie co ja tez sie zastanawialam nad tymi tetrowymi pieluszkami bo jak moja Nikole rodzilam kilka lat temu to pampersów nie moglam zakladac na poczatku wogole tylko pieluchy tetrowe dwie za kazdym razem aby nozki byly szeroko \"rozstawione\"ze wzgledu na bioderka. Niewiem jak tutaj podchodza do pieluch tetrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow ja kompletnie nie mam dzis polotu... Najpierw musialam 15x mowic Jasmine co miala robic, wszystko zajmuje jej tyyyle czasu. Niby jest grzeczna ale ma takie olewcze podejscie, teraz grzecznie maluje farbkami... Jak tak dalej pojdzie to straszna bedzie z niej nastolatka A mi sie nic nie chce.......... siedze przed tym kompem i NIC...PUSTKA. Nawet tv mi sie nie chce ogladac bo tez nic nie ma ciekawego. Moze ksiazka... ale pewnie po 10 stronach zasne!! Heh Boze jaki leniwiec ze mnie. To dziecko juz by moglo wyjsc, a ono jak ja dzisiaj, leniuchuje. Ed wstanie za 2h to moze na cos wpadnie.. heh, kogo ja oszukuje, facet i tworcze pomysly. A moze wy macie jakies propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jesli chodzi o pieluchy masz wolna reke. chcesz uzywac tetrowych - prosze bardzo, wolisz pampersy tez nie ma problemu. jesli chodzi o bioderka to dziecko jest badane w szpitalu czy nie ma dyslokacji bioderek ani zadnych takich. pozniej takie samo badanie przeprowadza sie w 6 tygodniu zycia dziecka, jesli sie cos dzieje jest sie kierowanym na skan. nigdy nie wkladalam pieluchy tetrowej do pampersow. prawde mowiac wychowalam Ele \"po angielsku\" pod wieloma innymi wzgledami, nie majac wlasciwie zadnych innych wzorcow (z Polski). powiem Wam, ze w sumie to udalo mi sie wychowac zdrowe, malo chorowite i niepolamane dziecko nie stosujac dodatkowych pieluch na bioderka, spirytusu na pepek i nadmanganianu potasu do kapieli. bez urazy oczywiscie :) kazdy wychowuje swoje dziecko jak uwaza za sluszne, ale mysle ze czasem warto sie zastanowic czy przypadkiem nie za bardzo panikujemy i chuchamy na nasze pociechy ;) mysle ze jedna rzecz na pewno nie wyjdzie naszym dzieciom na dobre - wychowanie pod kloszem. ja wiem ze NHS kuleje, dokladnie jak nasza polska sluzba zdrowia, ale moze czasem warto jest zaufac lekarzowi lub HV ;) co innego kiedy wiedzimy ze wlasnie zostalismy ewidentnie olani, wtedy trzeba po prostu zmienic lekarza :) a teraz czekam na lincz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_B proponuje dodatkowa dawke magnezu i spacer, chocby mial byc tylko po wode mineralna do chinczyka lub po gazete plotkarska :) proponuje OK lub inny szmatlawiec :D jak wrocisz to zobaczysz czy Ci przeszlo, jak nie przejdzie to przynajmniej masz bezmozgowa lekturke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dla mnie ta noc była okropna coraz bardziej przeszkadza mi brzuch nie mogę spać na prawym boku bo maleństwo sobie nóżkę wystawia i mam wrażenie ze zaraz skore mi rozerwie , a tak poza tym to mam od kilku dni takiego lenia ze nic mi się nie chce. jeszcze się zastanawiam dlaczego żadna z dziewczyn rodzących nie rodzi w 38 tyg. bardzo bym chciała urodzić w 38,ale to wszystko zależy od Zuzi kiedy będzie jej się chciało wyjść mówiłam mężowi ze od 38tyg.bedziemy trzy razy dziennie się bzykać :)to może się cos ruszy tylko nie wiem czy będę miała na to ochotę , a wy mamusie tez przed terminem uprawiałyście sex? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae strasznie mi Cie zal :( moze porozmawiaj o tym ze swoja HV. mnie taka rozmowa bardzo pomogla przy pierwszym dziecku. bylam w domu sama z rozwrzeszczanym berbeciem, maz akurat awansowal wiec musial sie wykazac zostajac na nadgodzinach a ja walczylam z ta ryksa i jej kolkami sama... czasem zamykalam sie w lazience i plakalam z bezsilnosci. no i kiedys na baby clinic nie wytrzymalam i poplakalam sie jak glupia gdy HV spytala jak sobie radze z dzieckiem.wyryczalam jej ze wcale sobie nie radze, mimo ze bardzo chce. naprawde baaaardzo duzo mi pomogla. udzielila mi wielu dobrych rad i dodala otuchy. tego mi wtedy wlasnie bylo trzeba. czasem latwiej jest otworzyc sie przed obca osoba niz przed kims bliskim. poza tym one sa rowniez po to by nas wspierac emocjonalnie :) z tego co zdazylam sie zorientowac, nie jestes raczej osoba otwarta a to nie ulatwia sprawy. Madzia pogadaj z kims slonce bo sie zajezdzisz psychicznie. jesli maz nie bardzo jest w stanie Ci pomoc ( zazwyczaj faceci sa w takich sytuacjach do bani) to serio pogadaj o tym z HV. wiesz ze depresja poporodowa najczesciej zdaza sie przy drugim dziecku? moze to akutar nie to tylko ciagle zmeczenie, ale warto by bylo o tym z kims pogadac ;) buzka i 🌼 i nie martw sie, za dwa miesiace bedzie lepiej :) 3 pierwsze zazwyczaj najbardziej daja w kosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik...no to mnie zabilas!!! tzn zajebiscie to zabrzmialo!! ja jestem wlasnie w 38 tygodniu i uwierz mi, nie mam ochoty na sex!! Tzn gdybym miala 100 % pewnosci ze to wywola porod to juz bym sie na meza rzucila, ale to jeszcze za wczesnie. Wszystko jest takie cieezkie i ledwo sie ruszam i jak wlasnie pisalam tez mam mega lenia 14 pazdziernika przez ta praktyke wywolalam sobie skurcze przepowiadajace, ktore trwaly 4h, wiec na razie wystarczy :) Jak chcesz zobaczyc jak wygladaja te skurcze to prosze bardzo, dalo mi to wizje skurczow i wiem ze wlasciwe beda duzo silniejsze :D Mamo Eli, ja na takie spacerki juz nie chodze, bo kiepsko sie po nich czuje, zatyrana normalnie. Swieze powietrze chetnie, ale nawet pod blokiem laweczki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dopiero twoje zdjecia krakersik zobaczylam, chyba ze masz od nie dawna maly masz brzuszek, ciesz sie, moj ma juz 125 cm w obwodzie i rozchodzi sie na wszystkie strony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mama eli, mam bardzo fajna hv, i przychodzi bardzo czesto bo sie o mnie martwi i uwaza ze nie dojadam bo taka chuda jestem,sama zaproponowala zebym sprobowala dokarmianie bo padne czasem nie wrabiam sie zeby malego do szkoly prowadzic to prawda mezczyzni tego nie rozumieja a na dodatek on ma teraz szkolenia i go ciagle nie ma w domu poproboje z tym dokarmianiem bo jezeli wiem ze najedzony to tez mi lepiej a tak sie ciagle stresuje, bede podawac 8 razy na dzienpiers przed butelka i albo uda sie utrzymac pokarm albo nie,przy pierwszym tez tylko miesiac karmilam, przez stres, niejedzenie i brak porady o karmieniu piersia teraz bardzo chcialam karmic piersia dlatego to dla mnie ogromna porazka i serce boli,maly chce duzo pic ale za leniwy jest, przybiera srednio 20g na dzien ale wczesniej to nawet po30g i widze ze coraz mniej sie najada jeszcze raz dzieki mama eli o troske, hv bedzie znow w poniedz to zobzczymy co powie, niestety nie mam nikogo tutaj a drugi syn tez chce jesc wiec czas trzeba dzielic moze nie jestem super otwarta osoba ale dlugo staram sie nie zalic i sama sobie rodzic ale czasami za dlugo dusze w sobie ty tez masz teraz dwa dzieciaczki wiec ci tez nie latwe ale z twoich postow wynika ze jestes bardzo pozytywnie nastawiona i dobrze u mnie go brakuje🌼-to dla ciebie, i duzo zdrowia dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black pamiętam jak miałaś te przepowiadające skurcze :)i dla tego czekam do 38tyg.ale tez nie mam 100% pewności czy to działa .to prawda ze nie mam takiego wielkiego brzucha bo jak ide do midwife to widze te dziewczyny to az mi jest ich szkoda ,ale wydaje mi sie ze one to na własne życzenie tak wyglądają tzn. siedzą i jedzą:)ja staram sie ruszać ,ale teraz to juz jest coraz gorzej a tu jeszcze 28 dni do wyznaczonej daty porodu i mam nadzieje ze ani dnia dłużej:)a tak poza tym to musze zrobić wszystko żeby urodzić w terminie bo mama przylatuje do mnie na 10dni:(tylko tyle dostała wolnego i ostatnio mi sie śniło ze przyleciała i odleciała a Zuzi jeszcze nie było no i sie martwię kto mi pomoże mąż dzięki bogu będzie miał dwa tyg. wolnego ale nie potrafię sobie go wyobrazić jak będzie kąpał ,przewijał itd. wiem ze to głupio zabrzmiało, ale myślę ze będzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik ja mam za 4 dni termin i od tygodnia próbujemy z mężem spowodować żeby maluch szybciej wyskoczył ale kończy to się tym, że ja jestem nieżywa, następnego dnia to ani chodzić ani nogi do góry podnieść, żeby się ubrać. no i tak jak u Kamili_b robią się mocniejsze skurcze i częstsze ale po jakimś czasie ustają i znów należało by próbować ale jak sobie pomyśle o konsekwencjach takiej przyjemności to aż mi się odechciewa:) musisz spróbować i zobaczysz. może twój organizm będzie inaczej reagował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no ja tez sie tak zastanawiam nad tym terminem porodu,bo podobno porod w 38 tyg to porod o czasie a tu zadna nie rodzi w tym tyg i cio gorsza po terminie,a moja mama chce przyleciec pare dni wczwsniej bo sie boi ze jak urodze wczesniej to sobie nie poradze,ale znajac szczescie forumowiczek to tez przenosze ta ciaze...hmmmm.. Jedna rzecz mi sie poprawila_moge normalnie oddychac!!hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jak to dobrze, ze moja mama przylatuje 15go list dopiero, a ja mam termin na 4, wiec moge przenosic. Tylko moj Ed chyba nie zacznie urlopu od 1go (ma dwa tygodnie), bo to bez sensu jak mialby siedziec i czekac ze mna. Jestem tworcza i maluje razem z mala. Pokazuje jej jak robic malunek dluzej niz 60 sekund.. bo ona glownei jakies mazy robila, hihi Krakersik troche dziwnie sie teraz poczulam.. wiesz ja jestem naprawde duza teraz i duzo przytylam w ciazy, ale uwierz mi, ja nie siedzialam i jadlam, a nawet w polowie ciazy przez 3 miechy regularnie na basen zasuwalam i to niestety nie pomoglo utrzymac wagi. Chyba ze mowisz o grubych dziewczynach ktore nie sa w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×