Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaskalska

chcę mieć prawo jazdy

Polecane posty

Hej chciałabym zrobic prawo jazdy szukam szkoły dobrej solidnej i sprawdzonej zaznaczam że jestem z Wrocławia ale wolałabym zdawac w jakiejs miejszej miejscowości czy możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Wolskiego&Gligi ;) Teoria wykładana jest przez super gościa, byłam na każdej lekcji i jakoś nigdy się nie nudziłam :P Instruktora mam super, jestem zadowolona. W przyszłym tygodniu idę się zapisać na egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, nie znam poza tym za bardzo innych szkół, ale odradzam KURSANTA. Słyszałam wiele negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHINEeee
Jedz do Lubina, tam zawsze sie zdaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Kursanta
ale nie wszystkich instruktorów tylko panią Martę Mikodę naprawdę warta polecenia dobry jest też pn Adam Jak będziesz wybierać nie kieruj się szkołą tylko renomą konkretnego instruktora nie wszyscy instruktorzy w dobrej szkole są dobrzy. Tutaj dobrze korzystać z polecenia tzn opini wcześniej zdających. Tyle powodzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Marty Mikody nie znam ale świetnie że instruktorem jest kobieta jakbyś mi napisała coś wiecej gdzie moge znaleźć kontakt do niej? Czy może ogłasza się na stronch związanych z nauka prawa jazdy ? bo szukałam np na www.prawko.pl i nie ma takiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że w KURSANCIE, nie tyle jest problem w instruktorach co w samej szkole. Często nie chcą wydawać dokumentów uprawniających do zapisania się na egzamin, namawiają na dokupienie dodatkowych godzin. Słyszałam historię kobiety, która w właśnie tam robiła prawko. Nie dopuszczali ją na egzamin a ona ciągle dokupywała godziny jazdy. W końcu, po wyjeżdżeniu 90 godzin (!!!!!:O) zwątpiła w siebie. Zabrała papiery (tu zrobili problem) i poszła do innej szkoły jazdy. Instruktor wziął ją na godzinę i zdziwiony, bo podobno jeździła naprawdę b.dobrze. Zaliczył jej tą jazdę i wystawił papiery do egzaminu. Zdała za pierwszym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kava39
nie tylko KURSANTA ale i np:JAR w Głogowie a ten film chyba troszeczke podpada pod prokurature osobiscie nie chciałabym zeby mój syn byl tak potraktowany wkońcu to tylko prawo kurs na prawo jazdy a nie jakiś poligon wojskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanana
ja polecam w Krakowie Tadeusza Nałęcza solidny i uczciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej szkoły jest ten pan Tadeusz? Sprawdzałam w internecie na prawko.pl w spisie i nie ma go tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neyona
to pewnie reżyserka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznać że fajną sprawa na tej stronie www.prawko.pl jest e-learning czyli multimedialna forma nauczania-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena patrzykat
a co jak ktos stracił prawko? trzbe od poczatku je robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli stracisz prawko to musisz chyba je na nowo zrobic -moge sie mylić co do spraw administracyjnych więc lepiej poszukaj sobie na prawko.pl jakiejś szkoły i dalej sama bedziesz juz wiedziała co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle mam się męczyć
przy utracie prawa jazdy można po pewnym czasi (odroczeniu) robic je na nowo. ja za tydzień mam egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie prawko z offshoreidcardscom i po problemie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×