Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arletta_25

masaz wyszczuplajacy

Polecane posty

Gość gość
Hej, ja właśnie zaczęłam zabiegi karboksyterapii w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku.. za namową jednej z forumowiczek.. kurczę.. powiem Wam ze nie spodziewałam się, ze już po pierwszym zabiegu będzie widać zmiany. Czuję,że na lato nie poznam sama siebie.. do tego dieta, dużo wody, joga, bieganie.. naprawdę dacie radę, tylko nigdy się nie poddawajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na endermologii tak wymasowali, że ten cellulit to chyba się rozpłynął... nie mam pojęcia jak to się wszystko dzieje, ale po 3 zabiegu moje nogi są o ok 3 cm w obwodzie szczuplejsze. No bajka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Balbina0
a gdzie byłaś?? ja właśnie jestem na etapie poszukiwania dobrej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
Nie mam nadwagi, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, rękawice do masażu- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, efekty widać od razu. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusalka91
Endermologia jest super. Ja na zabiegach byłam w klinice Dr Michajłowskiego w Gdańsku :) bardzo fajne podejście do mnie jako pacjentki oraz wysoka skuteczność w moim przypadku. Dodam że oczywiście ćwiczę 4-5 x w tygodniu i pewnie połączenie tego pomogło mi uporać się z większością cellulitu na moich udach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż polecam. Nawet robiony przez kogoś kto nie jest zawodowym masażysta bardzo dużo radości i przyjemnosci daje naszemu organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia 29
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, biegam i jeżdżę na rowerze, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny. Polecam filmik: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novacebydgoszcz
W NOVA Centrum Edukacyjne mamy szkoły i kursy! Jeżeli uważasz, że kochanego ciała jest trochę za wiele to zapisz się do szkoły! Specjalista do spraw dietetyki to kierunek dla Ciebie! A może kurs? - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie Zadzwoń i sprawdź 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jeśli chodzi o masaż to warto wykupić sobie karnet na Endermologię LPG :) jeśli miałabym polecić klinikę to na pewno byłaby to Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Świetne podejście a po 10 zabiegu mogłam uznać, że cellulit powiedział mi ŻEGNAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKIE CENY W TEJ KLINICE COSMETOLOGICA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrzałam dziś i są zniżki -800zł! Aż musiałam poprawić okulary, bo myślałam że coś mi się przewidziało. No szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwijam właśnie salon odnowy biologicznej połączony z fryzjerem i kosmetyczką. Z koleżankami kupiłam fotel masujący Pro-Wellness. Cieszy się teraz największą popularnością. Same siedzimy nawet na przerwach, żeby się zrelaksować i to działa. Trochę senny człowiek się robi po intensywnym masażu, więc jak nigdzie nie musisz iść to polecam. Tak standardowo to lekki masaż pobudzający i jesteś naładowany energetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJa92ja
Klinika Cosmetologica jest świetna. Jest szeroki wybór różnego rodzaju zabiegów. Ja wybrałam zabieg Maximus. Naprawdę dobrze sobie radzi z niesfornym cellulitem którego jest ZA DUŻO i ciężko go usunąć. Ale na wszystko w tych czasach jest sposób : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jordin77
ja mam ten problem, że nie wiem jaki zabieg wybrać, wzięłam się na poważnie za swoją sylwetkę już jakiś czas temu, naprawdę dużo ćwiczę ale jednak potrzebuję czegoś więcej, bo mam wrażenie że przez te lata tłuszczyk się trochę zbił i nie będzie tak łatwo się go pozbyć. Ciekawe czy któraś klinika oferuje darmowe konsultacje, to by było dla mnie zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z partnerem dwa razy w tygodniu pomaga w odchudzaniu. Można połączyć z amatorskim masażem.Chyba kest to najprzyjemniejszy sposób na odchudzanie i poprawę samopoczucia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W moim wieku to ćwiczenia już niewiele pomagały w kwestii figury. Na siłownię chodziłam pięć razy w tygodniu, stosowałam dietę, ale nie była do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Chciałam się zapisać na jakiś zabieg, ale póki co nie było mnie stać na taki wydatek.http://studio24sc.pl/oferta-promocyjna-na-zabiegi-wyszczuplajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to polecam bardziej Masaż BOA. sama stosowałam . Wykonuje się za pomocą specjalnie skonstruowanych rękawów wypełnionych powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem. W efekcie dochodzi do powstawania fal, które w sposób delikatny ale skuteczny uciskają ciało. Stopniowe wypełnianie się mankietów (począwszy od części ciała położonych najdalej serca) przypomina ruchy rąk masażysty. Nacisk wywierany jest najpierw na stopy, potem łydki, kolana i pośladki – aż do talii.

 Efekty widoczne po 1 razie 🙂 Wtedy nie męczymy masażysty a działanie takie samo 😄 . Polecam Multi Med. sama tam chodzę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałam się, że jest aż tyle skutecznych masaży.. Ale chyba dla lepszego efekty warto to połączyć chociaż z dobrą dietą? Wśród bliskich mam taki przypadek, że ćwiczenia odpadają ze względu na choroby stawów, a osobie tej zależy na schudnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.02.2019 o 10:55, Kinga333 napisał:

Ja to polecam bardziej Masaż BOA. sama stosowałam . Wykonuje się za pomocą specjalnie skonstruowanych rękawów wypełnionych powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem. W efekcie dochodzi do powstawania fal, które w sposób delikatny ale skuteczny uciskają ciało. Stopniowe wypełnianie się mankietów (począwszy od części ciała położonych najdalej serca) przypomina ruchy rąk masażysty. Nacisk wywierany jest najpierw na stopy, potem łydki, kolana i pośladki – aż do talii.

 Efekty widoczne po 1 razie 🙂 Wtedy nie męczymy masażysty a działanie takie samo 😄 . Polecam Multi Med. sama tam chodzę 🙂 

Też korzystam BOA, nogi są po nim takie lekkie... nie wiedziałam, ze mają go w Multimedzie, a mieszkam zaraz obok ich placówki. Muszę skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola31

Byłam na masażu limfatycznym w Spa La Guel i to faktycznie działa. Do tego można się naprawdę zrelaksować. Zawsze miałam duży problem z cellulitem, mimo, że jestem dość szczupłą osobą i nie stronię od aktywności fizycznej. Cóż, taka moja natura. Przeszłam się tam, bo mieszkam niedaleko i poradzili mi właśnie tą opcję. Robi się naprawdę ciepło i to będą moje pierwsze wakacje od dawna, kiedy nie będę się wstydziła włożyć krótkich spodenek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masaż wyszczuplający to nie mit.  Można go wykonać spokojnie samemu w domu. Bez zbędnych kosztów. Wystarczy dobre serum wyszczuplające i kogoś kto nam pomoże w masażu 😄

 

Chłopak, mąż, kochanek - jak wolicie drogie panie 😉 Najważniejszym i zarazem jedynym kryterium jakie trzeba spełnić aby zobaczyć efekty to SYSTEMATYKA.

TAK, TAKI MASAŻ TRZEBA WYKONYWAĆ PRZYNAJMNIEJ CO DRUGI DZIEŃ PRZEZ MINIMUM 3 MIESIĄCE.

I nie może być przerwy..."bo wyjazd, bo u rodziców", chcecie efekt to potrzeba pracy.

Ja osobiście polecam masaż bańkami chińskimi. Dają super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×