Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fenderson

Pracw Banku z wyrokiem w zawieszeniu ??

Polecane posty

Jak w temacie - czy ktoś mogłby jednoznacznie powiedziec mi czy osoba skazana chocby za najlzejsze wystepki nie ma szanas na podjecie pracyw banku ? czy zawsze wymagaja zaswiadczenia o niekaralnosci ? Otrzymalem zaproszenie na rozmowe wkalifikacyjna na stanowisko doradca klienta no i nie wiem co jesli pozytywanie ja przejde bez wczesniejszych pytan ww temacie ,,?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilaa
podpisujesz dokument o niekaralności ale zaświadczenia z sądu nie wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli właściwie to to samo a reszty mozna sie domyśleć . Cóż pozostaje tylko przekonać sie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do banku co z pewnością będzie cennym doświadczeniem a na koncu poinformowac o tym w jakiej sytacji sie znalazłem i dlaczego ,,, juz jutro okaże sie czym sie to skonczy ,,, Pozostaje jeszcze opcja poinfomowac mi ich o tym po ewentualnym przyjęciu ale czy to cos zmieni ? chyba nie ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilaa
na rozmowie nie beda o to pytac, no ale osatcznie jak Cie przyjmą to i tak bedziesz sie musial pod tym podpisac, wiec i tak bedziesz musial o tym powiedziec. czy Cie nie przyjmna z tego powdu? szczerze: pawdopodobnie nie przyjmna, procedury to priorytet. ale nie dołuj sie praca w banku nie jest tak swietna jak to sie wydaje, mowie to z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fenderson
zawsze możesz ściemnić - oni tego nie sprawdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×