Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arabellaaaa

mam kolezanke która chodzi z chłopakiem już ponad 8 lat ..czy to nie dziwne??

Polecane posty

Gość dbjhbhjbc
Mam kolezanke ktora chodziła ze swoim facetem 14 lat.In tez swiata poza nia nie widział.Byli tacy zakochani.Po 15 latach pobrali sie(nie mieszkali ze soba do tej pory.Po 3 latach małzenstwa pszyszło na swiat dziecko.Gdy dziecko miałao jakies 2 albo 3 lata jej mezus wyjechał w Polske pracowac.No i od tamtej pory,a juz jest chyba z 6 rok dziecko kolezanki widzi tate tylko 2 razy do roku.Nie pytalam kolezanki,ale wydaje mis ie,ze oni sa w seperacji. Szkoda mi tej kolezanki,fajna babka,z zadnym facetem nie chodziła przed swoim mezem i teraz tez nie ma zadnego faceta. Moze jej dobrze tak,ale ja bym sie załamała nie majac u swego boku faceta.Nawet do seksu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddde3
aa wiejskie spojrzenie na świat, no to duzo wyjasnia. Tak, to faktycznie wedle waszych mnieman, 27 to stara panna i nie zdolna urodzic dziecka :D ech boze, jakie te wiejskie dziewczyny sa durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabbaa
czy pani w przedszkolu czy w podstawowce tłumaczyła wam co nieco o bilogii człowieka? bo widze, ze równiez nie skazona zadna wiedza jestes :o przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
tak... ktos napisal ze powinni przejsc do nastepnego etapu zwiazku czyli slubu... potem juz samo pojdzie przez kolejne etapy: etap III wieczne zrzedzenie i mniej sexu etap IV jescze wieksze zrzedzenie i zero seksu etap V hej mam kochanka/kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaa
żal mi was nawet lekarze mówią w mediach i wszędzie ze najlepszy wiek na dziecko to miedzy 20 -25 lat a potem to jest ryzyko wad u dzieci i downa.. ale wy macie w dupie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA TRAGEDIA I ŻAŁOŚC
A CZEMU WG WAS MAŁZENSTOW ZMIENIA ZWIĄZEK NA GORSZE? MOZE MÓWICIE TAK Z WŁASNEGO DOSWIADCZENIA BIEDACZKI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka2
a moz ktos nie chce miec dzieci albo nie moze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja 3E
NIE WIERZE W TAK DURNE DZIEWUCHY M:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaaaa
JAKA PROWOKACJA??? WY JESTEŚCIE CHORE CZY CO ???? DLACZEGO WŁASNY BRAK ROZUMU TŁUAMCZYCIE PROWOKACJĄ MOJĄ ? MÓWIE ZE TO PRAWDA I MYLSCIE CO CHCECIE. ZNAM TAKĄ DZIEWCZYNE I WIEM ZE CHODZI Z FACETEM PONAD 8 LAT JUŻ I NIE MYSLI O SLUBIE MIMO ZE MA 27 LAT NA KARKU. MOJE WSZYSTKIE KOLEZANKI A W TYM JA JESTESMY JUŻ ZONATE A CHODZIŁYSMY MAKS 4 LATA Z FACETAMI PRZED ŚLUBEM I JEST SUPER..MAMY RODZINY I DZIECI A WY MÓWCIE CO CHCECIE ZAKLAMANE DZIEWCZYNY Z MIASTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena od franka
ja znam kogoś kto chodzi ze sobą dlugooo!!! 29 lat!!! moi starzy!! i co więcej: oni ze soba mieszkają!! olaboga! grzesznicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja 3E
tak sie nakrzyczalai i co masz w zwiazku z tym ROZWOLNIENIE ? :p :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka2
i co z tego ze chodza ze soba juz 8 lat? niech chodza i 28 co cie to obchodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wds23e213ed
debilka :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wds23e213ed
A BO TO TAKA WIEŚNIARA, CO ZAJRZAŁABY DO DUUPY JAKBY MOGŁA :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena od franka
a ja myśle, ze panna nnieźle sie bawi czytając wpisy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra slaskie
autorka nie reprezentuje zadnej kultury osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonata
ja tez jestem z chłopakiem 8 lat - poznaliśmy sie jako dzieciaki jeszcze a teraz kończymy studia:) Na slub przyjdzie czas - nie jest to wyznacznik naszej miłości, ale kiedys sie na niego zdecydujemy, narazie jestesmy bardzo szczesliwi ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra slaskie
gdzie sie podziała ta wieśniara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra slaskie
"D"D"D"D"D:D:D:D:D:D: :P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Emi...
arabellaaaa powiedz mi o co ci chodzi przeciez to dobrze ze sa szczesliwi i sie kochaja prawda? Wiec co Cie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaaaa
.. bo tak naprawdę, to chcialam do niech dołączyc do trójkąta, ale mnie nie chcieli, bo puszczam bąki przy orgaźmie.. nikt nie rozumie, ze to wielki wysilek i czasem nawet mozna zrobic kupe :( Kto mnie zrozumie :( potrzebuje fiutka w dupce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaaaa
PODSZYWACZE ŻAL MI WAS. CHODZI O TO DROGIE DZIEWCZYNY ,ZE TAKIE DŁUGIE CHODZENIE ZE SOBĄ NIE WPŁYWA DOBRZE NA ZWIĄZEK.TO WAM CHCE POWIEDZIEC I TAK SIE TAKIE PARY ROZEJDĄ POTEM.. ONI NIE ZNAJĄ INNYCH PARTNERÓW TYLKO CIAGLE TO SAMO I TO PRZEZ 8 LAT ..TAKIE ZWIĄZKI NEI MAJĄ SZANS PO TYM CO WIDZE ...NAJLEPSZE ZWIĄZKI TO TAKIE W KTÓRYCH SLUB BYL PO DWÓCH LATACH CHODZENIA ZE SOBĄ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie znudza sie soba
szesc lat po slubie? bo widze ze twoje myslenie jest takie; "osiem lat z jedna baba facet nie wytrzyma, sama wiem po sobie, bo jestem nudna głupia i kto by mnie chciał. dlatego trzeba go szybko usidlic poki jeszcze jest zauroczony, i zrobic mu dziecko, zeby był udupiony jak przejrzy na oczy i było trudniej odejść" gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaaaa
.. a teraz wybaczcie na chwile, ale musze zrobić kupę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaaaaa
JUSZ ZROBIŁAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
po pierwsze to nie jesteście żonate, a zamężne. chyba że macie żony, w co wątpię :) po drugie - nie chcę brać ślubu to nie. ja znam trzy pary, obie po 12-13 lat ze sobą, jedni ostatnio wzięli ślub bo chcieli i sie im sypie, drudzy wzieli ślub bo chcieli i jest im dobrze, trzeci nie wzieli slubu i tez jest OK. można być szczęśliwym bez ślubu i dzieci. widać Twoim znajomym to niepotrzebne. 20-25 to najlepszy BIOLOGICZNY czas na dziecko. organizm jest najbardziej płodny, najłatwiej znosi zmiany hormonalne, ma najwięcej sił do przejścia porodu. co nie znaczy że jest to najlepszy psychicznie czas na dziecko. w dzisiejszych czasach także mało która dziewczyna do 25r.ż. jest w stanie życ samodzielnie i utrzymać siebie i dziecko w razie gdyby zostały same (ojcec dziecka pójdzie w cholerę albo umrze). czlowieka musi być stac na dziecko. psychicznie, fizycznie, mentalnie i finansowo. droga autorko - jesli Twoi znajomi nie chcą brać slubu, to znaczy że dobrze im bez niego. ciesz sie ich szczęściem a nie zastanawiaj czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×