Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość Saniya
A ja się wyleguję w łóżeczku bo już drugi tydzień walczę z zapaleniem oskrzeli :-( Herbatkę bardzo chętnie wypiję :D Ciacho też wchłonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Dzięki Ryjeczkkku :D dopadło mnie toto ,ale walczę .:D Zawsze łapię jakieś wirusy :-( Zaraz psiapsiółka wpadnie by moją Trójcę wyspacerować :-) Dobrze,że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
To prawda,że taka przyjaciółka to skarb.Obie się wspieramy :-) Tylko,że czasem i tak jest pustka ... wiesz Ryjeczkkku o czym mówię ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Ryjku przegięłaś, co ja z poznania żeby mnie pyzą nazywać:| Saturnine - dla jasności ja jestem facetem, a przynajmniej niektórzy tak twierdzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Dlatego odważyłam się odezwać Ryjeczkkku :D Tęsknota ... to najgorsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Jeszcze się pytasz Phil ? :D Pewnie,że chcemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Witaj Czekoladko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam...już całkiem wypadłam z obiegu...ale zaglądam teraz żeby się przywitać i życzyć wszystkim dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czeski jest super:D i jaki prosty język:P Terminator - Elektronicky mordulec Odjazdy autobusów - Odchody autobusow Mam pomysł - Mam napad Miejsce stałego zamieszkania - Trvale bydlisko Stonka ziemniaczana - Mandolinka bramborova Plaster na odciski - Naplast na kure oko Gwiazdozbiór - Hvezdokupa Wiewiórka - Drevni kocur Chwilowo nieobecny - Momentalnie ne przitomni Hod dog - Parek v rohliku Płyta CD - Cedeczko Teatr narodowy - Narodove divadl Drodzy widzowie - Wazeni divacy Zepsuty - Poruhany Koparka - Ripadlo Zaczarowany flet - Zahlastana fifulka "Być albo nie być - oto jest pytanie" - "Bytka abo ne bytka - to je zapytka" Komentarz meczu hokeja - "... z levicku na pravicku, pristavka i ...sito" "Gwiezdne wojny" z czeskim dubingiem - Lord Vader do Lukea Skywalkera: "Luk! Jo sem twoj tatienek!" W liście do Koryntian - Hymn o miłości: "Miłość się nie obraża i gniewem nie unosi" - "Laska se ne wpina i ne wydyma sa" Niezapomniana trójka czeskich hokejowych napastników: Popil, Poruhal a Smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Witaj Ekaterini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Dobranoc Philosoph :D Miłych snów :D Ja sobie posiedzę z Ryjeczkkkiem :D A co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Przepraszam Ryjeczkkku , ale gadam przez Skype'a z Małżonkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Porozmawiałam z Małżonem , mogę iść spać :-) Dobrej nocki Ryjeczkkku i Czekoladko :D Do zobaczenia przy porannej kawie :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Dzień doberek :D przyszłam z kawą ;-) c(_) , c(_), c(_) :D Nie wiem co się dzieje , ale mam tylko 60 stron topiku,resztę wcięło przez noc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Już ok :D po wysłaniu postu jest ok :D Witaj Philosoph :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Nie jest lepiej :-( Mam tylko 60 stron , a gdzie reszta ? :-( Nie widzę tego co piszecie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Miłego poranka życzę :-) Zajrzę później , może wszystko wróci do normy ... Na razie piszę w ciemno :-( Mam tylko 57 stron :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×