Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Aleee numer :D Wcześniej nie mogłam się zalogować na ten nick,dlatego go zmieniłam. Teraz wchodzi mi nick i hasło ... Jeśli tak , to zostaję przy tym :D Przepraszam Was Kochani za zamieszanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Ty masz mgłę Phil ? :-) U mnie jak na razie żadnej mgły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil :D Ja do zmiennych nie należę :P A to jest przykład tego wyjątku potwierdzającego regułę :D W Warszawie teraz słońce wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... ja tam nic nie wiem o jakiś cudach :classic_cool: U mnie pada śnieg :classic_cool:i właśnie lepię kulki :D kto pierwszy pójdzie na odstrzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań beczeć kobieto :D my tu na salonach mężczyznę mamy :D co on sobie pomyśli :D Ubieraj suche portki i skarpety ,nosa wysmarkaj :D i nie marudź już :D Stawiam kawkę i ciacho :D dzisiaj mamy maślane z czekoladą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku nie mogła byś być facetem:) Miska po prostu sugeruje że nie "wytulono" jej jak należy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ty cholero jedna :D ja ci dam facetem :D Uważaj no :D bo przez kolano przyłożę :D Miss:) tulę w moich delikatnych i stu procentowo damskich ramionach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co :D właśnie dzisiaj mnie natchnęło na bigos :D(świątecznego już ni ma )i wstawiłam wszystko żeby sobie naszykować do gotowania :D no i kurczaki pierwszy raz w życiu spaliłam grzybki :D Dobrze że mam ich w nadmiarze :D bo inaczej do lasu bym musiała biec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie coś zobaczyć ,bo mam super zdjęcie którym chciałam się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł mada fax:O sorry :O skasowałam niechcący w aparacie :O Teraz to będziecie mieli ze mnie polewkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj emm:D poka fote :D Ale plama z ta moją fotą ,a chciałam wam takie ładne miejsce pokazać :( Misska mam nadzieje ,że przytulaski pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss jak pisałam ,przytulałam mocno rączkami a na serduszko nachuchałam :D co by nam nie zmarzło z tęsknoty :) Ale piesiu bomba :D chyba atakował drzewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pies :classic_cool: dba o dom i panią aby nie zmarzła :D Zbieraj co przynosi w progi:classic_cool:będzie ognisko latem :D Aaa głaskam piesia po grzbiecie ,dobrze wychowany ,ładnie dziękuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×