Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Kadziaaaa :D to ja ninja :D Dzień dobry wszystkim:D Saniya ale żeś się wczoraj szybko do nas dołączyła :D to ja już na drugi boczek się w wyrku przekładałam :D Angel chora :( zamiast ciacha rzucam czerwone jabłuszko z witaminkami :) Misska dla mam mandaryny ,i orzechy jak chcesz :) podobno zdrowe :D A tak wogóle to jest super ,u mnie cieplutko jak nie wiem ,dzisiaj mężuś przyjedzie i jest ok.:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy proszę sobie poskładać samemu te moje wypociny bo ani ładu ani składu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no nareszcie zes dupsko przed kompem posadzila 🖐️ mandaryny i orzechy biore jak najbardziej :classic_cool: pychotka :) super, ze w koncu Mezus Twoj przyjezdza :) zaspokoi Twoja tesknote :classic_cool: a ja dzis jade do mojego Faceta na weekendzik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To słowo "zaspokoi" jest jak najbardziej na miejscu :classic_cool: Jednak chyba go nie powitam osobiście, bo mam dzisiaj dwie wywiadówki :O nie wiem chyba się rozerwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooome back 🌼 Dziekuje za linka do emot.....kurcze,sadzilam,ze jakies nowe dodali a tu ciagle te same;/ Dzis jak chcialam wejsc w moje tematy to nie mialam ani jednego i musialam ten szukac i szukac i szukac az w koncu wyszukalam:P Ja tez poprosze o jakis owoc:) Kobietki no no no no to bedzie dzialo sie w ten weekend:P Ja na codzien mam swojego R. i tak jakos dziwnie hehe, przyzwyczaialam sie w pewnym sensie do rozlaki:P:P:P Pewnie ona juz nie bedzie Nam dana bo chcemy wnet razem wyemigrowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zaraz dostaniesz kokosem :O przecież ci wysłałam wirtualne czerwone jabłuszko :)Fiu fiu fiu ktoś tu ma gorączkę :P No ,to mi się podoba ,jakoś się wam wyklarowało :) trzymam kciuki żeby się ułożyło z tym wspólnym wyjazdem :) Hm.. mam jeszcze sok z czarnego bzu dobry na chorobę ,pity w małych ilościach z herbatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk ""Angel zaraz dostaniesz kokosem przecież ci wysłałam wirtualne czerwone jabłuszko "" ale to do czego nawizujesz??? Wiem ,wiem,ze wyslalas i dziekuje:) Idziemy na narty?:P Ja moge tylko kibicowac z grzancem w w dloni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo na narty to ja sie pisze :classic_cool: tylko, ze u mnie to straszna chlapatucha :o Angel jedziemy do Ciebie w takim razie 🖐️ ja moge jeszcze poczestowac banankiem :D mam bananki, jabluszka, manadrynki i orzeszki do Ryjka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaasne jak slonce,wpadajcie do mnie:) Wyciag narciarski jest otwarty:) "orzeszki do Ryjka" hehe fajnie to zabrzmialo:P To ja poprosze o mandarynke do buzi:P Przed chwilka weszlam sobie na czat....dawno nie czatowalam...ciekawe czy same zboczuchy siedza na czacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę na sanki 😭 wy dwie będziecie mnie ciągnęły na nartach a ja, jak ta matrona będę na saneczkach siedziała i podziwiała widoki :D Angel gdzie ty spacerujesz:P niegrzeczna dziewczyno :Ptak po czatach się włóczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....oj kobietki,Wam tylko jedno w glowce hehe...weszlam sobie na czaterie do pokoju mojego miasta.....i juz jakis facet o nicku MĄŻ podczepil sie i jak zwykle pytanie czy lubie sex itp.:P He he he no same zboczuchy tam sa......do pokoju SEX nie wchodze bo po co:P wole real:D ryjekkk to wymyslilas z tymi sankami i nartami......ja juz pisalam,ze bede tlyko ogladac jak szusujecie z grzancem w dloni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to nie obchodzi😭macie mnie ciągnąć jak renifery mikołaja :classic_cool: A grzańca to wieczorkiem sobie zrobię :Pjuż pościel świeża przybrana czeka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek a gdzie Cie niby ciagnac mamy? :o zjazd jest w dol, wyciag w gore, do wyciagu Cie z sankami podczepimy, potem z gory Cie lekko popchniemy i szusujesz :D :D :D tyle sie grzancem nie pochlap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już zakupiłam dla was takie śliczne ogonki i noski czerwone do kompletu są różki :classic_cool: będziecie reniferki jak ta lala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk czy Ty chcesz ze mnie rogacza zrobic???Nie dam sie tak latwo:D W sumie ja tlyko pije grzane winko....piwo jak dla mnie jest bleee.......ulalalaaaa oc Cie na czacior haha mozna poszydzic z tych pedalkow;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać ,że nasz philozoph będzie grał rolę Rudolfa :D Miss:O ty mnie chcesz zepchnąć :O do szpitala mnie chcesz wpakować 😭 ja wiem ,ze z moją głową nie najlepiej :O ale żebn tak od razu do szpitala :P Angel :D ja ze zboczuchami nie gadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko witaj:):) Jaki znowu sex i alkoh.;);) Mnie piwko nie usypia,wreczna odwrot:D Spokojna glowa...ja tez ze zboczuchami nie gadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witay czekoladko :) My sobie tak ładnie dyskutujemy :Do praniu i gotowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak prawdziwe gospodynie domowe:D mnie wszystko usypia... ale to już tak mam z natury, że kocham spać po prostu :D a na czatach to się siedziało parę lat temu... hmm może z 5 :D wybiera się ktoś dzisiaj do kina na Madagaskar? bo ja jeszcze nie widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×