Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

philozoph no pewnie,ze mi trudno dogodzic....w koncu jetsem kobieta i to z jakiego znaku zodiaku hehehe;) Miss eeee to fajnie, milej zabawy na lodowisku:) Ryjekkk - jedno-dniowa wycieczka na wakacje a Ty juz szukasz?:) Pozdrawiam i milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie na wakacje ,wycieczka jednodniowa w maju lub czerwcu przed zakończeniem roku szkolnego :) Kurczę ,ale jestem głodna no :O jeść mi się chce jak cholerka :O co macie dzisiaj do żarcia ,bo dziecko głodne czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! doslizgalam sie wreszcie do domu, ma sie jeszcze ta koordynacje i poczucie rownowagi, bo mimo wielu poslizgow gleby nie zaliczylam :classic_cool: a ja mam na obiad tylko pomidorowke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie :D to ja poproszę tą ogórkową i pomidorową :D Oczywiście w dwóch osobnych miseczkach :D Znajdzie się jeszcze cosik na deser:(bo słodkiego brakuje a wiecie że ja cukierniczka jestem to muszę wyrównać we krwi poziom glukozy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA SOBIE JA ALEBO I NIE JA
zwiazki na odleglosc nie majA PRZYSZLOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się powoli zacznę zgadzać, że związki na odległość nie mają przyszłości...mam nadzieję, że mnie za to nie wywalicie z tematu też bym coś przekąsiła, ale na dole siedzi sąsiad, którego nie trawię i nie zejdę teraz do kuchni, a on zastrzasnął sobie klucze od domu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pustki, jutro będę uzupełniał zapasy. Czekoladko żaden związek nie ma przyszłości, tak samo jak życie nie ma przyszłości bo zawsze kończy się tak samo:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill, niewątpliwie z tym również muszę się zgodzić. Z tym, że moje zycie jeszcze ma sens i będzie wspaniałe. Ale co do związków na odległość.... never...nigdy więcej. Jednak za głupotę powinni zamykać. W izolatkach. Sąsiad poszedł, idę coś zjeść:P Jak się uczę to zawsze jestem strasznie głodna... nie wiem czemu ludzie się stresują sesją i chudną... a ja tu przytyję chyba z 10kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska dawaj te ciacha :D Czekoladka ma zamęt w głowie ,chyba od tej nauki :D Za kare nie dostanie cukierka ode mnie :P niegrzeczna dziewczynka :D Niu niu niu :D Dla rozładowania atmosfery ,proponuję hołd na moją cześć :D na pewno wam ulży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ja zaliczyłem 4 porażki \"na miejscu\" i dopiero \"na odległość\" okazało się tym właściwym wyborem:) Jak chcesz to wpasować w swą teorię??;) A w rodzinie mojej to prawie tradycja:) im dalej tym bardziej udane te związki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku tu nie ma co bronić. Związki to gra bez zasad. Związek wychodzi, albo nie wychodzi. Nie ma czagoś takiego że te związki wychodzą troszkę lepiej a te troszkę gorzej. Wszystko zależy od ludzi i ich intencji. I nie ma zasady która gwarantuje sukces. It\'s all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa nie bijcie, proszę... nieeeeee!!!!!!!!!! :D:D:D:D dobra to ja nie wierzę tylkow swój... ale już nie bijcie..... ała, ałaaaaaa!!! :D:D i tylko ja obiecuję się już w to nie pakować:D i dawaj cukierka Ryjek, bo o hołdzie będziesz mogła zapomnieć przez najbliższy rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Cukiery wysłałam wczoraj poleconym do was:) Phill ja wiem ,że to nie oto chodzi tak tylko dla żartów napisałam :) Co za różnica czy związek na odległość czy też nie :)jak się ludzie nie dopasują to nawet codzienne widywanie nie pomoże .:) Tak przeczuwałam ,że u naszej czekoladki nie za dobrze ,bo wyskoczyła z tym twierdzeniem o związkach jak filip z konopii:D Ale ma u mnie przerąbane za to że napisała ,czy jej za to z topicu nie wywalimy :) oj taki głuptas z niej :)mamy przecież Monie która także nie jest w związku ,Angel która jest w związku ale już nie na odległość :) Przecież możemy sobie popisać normalnie ,nawet jeśli ktoś się nie łapie w temacie :) Ja czuję się dzisiaj lekko poobijana :O no siniaki wyszły i to nie małe :O ale przeżyjemy :D Tak mnie troszkę serducho boli bo dzisiaj pożegnałam się z mężusiem w delikatnym spięciu :(cholerka przez moją głupotę i zapominalstwo :O Ekch...szkoda gadać :( Macie coś na pocieszenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ryjku nie smutaj :) Filozof pyszne orzeszki ma, przekasisz i bedzie ok :) a swoja droga, dzisiaj juz wtorek, ale dlugo mialas Mezulka w domciu :) Ja sie widze z TZ tylko do niedzieli :( zreszta w tygodniu ja mam prace, szkole i czasami brakuje czasu nawet na male przyjemnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No był dłużej bo od piątku do dzisiaj :) ale tylko dlatego ,że w ostatni wekkend nie przyjechał :) Właśnie zajadam czekoladę :O zwykłą bąboladę :D ktoś chce to poczęstuję :) Oj jak bolą kości :O oj jak bolą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ..:( chyba mi humor zaginął :( Rozbiorę dzisiaj choinę ,bo się patrzeć na to cholerstwo nie mogę :O Dzięki za pralinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj Misska czekoladkę :) mam jeszcze deserek jakieś serduszko czy coś, waniliowy z polewą czekoladową :Okto chce niech łapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja choina to jak z okopów wyciągnięta :O wszystkie te macanki ,dotykania źle na nią podziałały:D do wora z nią ,bombki do kufra wio:D Czekam na wiosnę :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×