Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjekkk a nio.....jest link...oj,no pisalam wczesniej,ze dzis jestem zakrecona jak to sie mowi "jak ruski słoik ogorkow":P nie krzycz:P:(:P Ps. dzis tylko wypilam piwko bo mialam zachomikowane hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wolę nie\" wpadać \":O prędzej się tam wybiorę :D No i jak myślałam :P Angel w stanie upojenia alkoholowego z nami pisała :P Piwko zachomikowane :P ta juz uwierzę :P jak sie ręce trzęsą to trza co mieć w zapasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kiedyś w Rybniku ,ale za cholerę nie pamiętam jak wygląda:D Za to Zabrze ,Gliwice ,Katowice zwiedziłam nie raz z tatulkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Misska ,co my będziemy kase traciły na dojazd :D z moim starym się zabierzemy jak będzie jechał do Żor w delegację :D Jeszcze miałam napisać ,ze mój tatko pracował na kopalni w Knurowie ,może znasz tą mieścinkę czekoladko :D stamtąd podobno pochodzi zespół Łzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiedziałam :O ale podobno wokalistka czy ten co był chory pochodza z Knurowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ,onjest spawacz -monter konstrukcji stalowych :D coś tam u was robią jakaś fabryka płyt wiórowych czy płyt na meble :D no nie wiem za bardzo :D ale wszystko stawiają od podstaw :D także jak byś dobrze popatrzyła na poboczach miasta to na pewno gdzieś tam siedzi na konstrukcji mój czarnulek :D Wiem ,ze blisko maja do Auchana :O chyba taki macie co ? No dzisiaj to nie wpadnie na impre do ciebie :P bo właśnie jedzie do mnie :D ❤️ mój czarnulek kochany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lala to ja mężusiowi muszę powiedzieć :Djakby jakaś czarnula się kręciła to ma jej jęzor wywalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie ubawiło to że w Rybniku jest \"Meksyk\":) Faktycznie niezłe miejsce na ubaw:) Jest też jeziorko i znam kilka osób co mają dostęp do bojerów:) a mogę stanąć Misce na trasie jak będzie po Ryjka jechała:) Hmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik to duże miasto.... jest Meksyk, Maroko, Pekin hmm to chyba tyle z tych egzotycznych dzielnic :) Ryjek, długo mężulek tu jeszcze zabawi? Bo ja to dopiero po sesji bym się pokręciła :D a i na żywo nie wyglądam na czarnulę więc wiesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko w moim wydaniu to jest takie troszkę ucieszne:) Bo wyszło by że z "dzikiego zachodu" pojechałem na imprę do "Meksyku" przez "Pekin" i "Maroko":);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu podróż dookoła świata :D Czekoladko no raczej jeszcze tam zabawi :D ale nie rób sobie nadziei kotecku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja balet to będę miała wieczorową porą :D życzę udanych podbojów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×