Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ty się śmiejesz a ja jestem załamana :( kurde to nie jest normalne zeby tak z pyska schudnąc :( przecież sie nie odchudzam :O do cholery :O Mam takie wciągniete poliki jakbym je zassała :( kurde no :( Jeszcze sól mi się skończyła ,no kurde :O teraz zobaczyłam :O och czas iść do sklepu bo jak zrobię obiad :O cholera ja z tą moja sklerozą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzieńdoberek 🌼 Jak mija dzionek? :))) Widze,ze ryjek jest nie ugieta i nie pokaze fotki :P Misss mam nadz.ze zdalas pozytywnie test:) Ja jak zwykle tylko na sek(s)unde hehe.....Milego dnia zycze :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry wyszło :) pierwsza klasa :D niestety bez imbiru ,ale i tak dooooobre :D Fajnie jest ,ciepło się zrobiło :) byłam na dworze troszkę mózg przewietrzyć :D przydało się odrobina świeżego powietrza :D Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku! 😠 co Ty co chwile zyczysz milego dnia, mi oczu nie zamydlisz, dawaj ta fote, bo trace cierpliwosc juz do Ciebie :o nowy fryz ma i sie pochwalic nie chce! :o Aniolku moje testy sa z reguly pozytywne :D :D :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)U mnie też wiosennie :) nawet mały deszczyk wiosenny kropił przez chwilkę :) taki ciepły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat taki deszczyk lubię i letni też :) a o fryzurę się nigdy nie martwiłam z powodu deszczu :D włosów z cukru nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaka mgła? widocznośc około 1 m :D byłam w bibliotece to się bałam, że zablądzę i do domu nie wrócę :D ale udało mi się i teraz wcinam naleśniki z mięsem mielonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki cacanki :D jak przytyję to dam :) teraz to wstyd :) naprawdę :) już mi dajcie spokój :) sobie pójdę daleko ,przez rzekę i las :D i wysokie góry :D Wiecie skleiłam sobie rękę kropelką :D mam kawałek gumy na dłoni:D Heheh majster ze mnie nie zły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drodze pozbieram z krokusów troszkę pręcików na szafran :D Dobra mykam :) miłej nocki bąbelaski :D Ps . Phill znów bajki oglądałeś ;) bo widzę ,że twoja stopka metamorfozy doznała :D Baju baju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzieńdoberek na rondelek;) 🌼 Ryjek specjalnie nie chce Nam pokazac fotki bo lubi sie przedzzezniac:P Philozoph tym razem ja poczestuje kawka badz tea:) (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss dobryyy,dobryyy obys miala racje i oby dzionek byl dobry:P Mnie tak glowa boli,ze cyrk...to przez ta pogode:/ Wczoraj sloneczko a dzis....szkoda gadac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss a co będę tutaj sam siedział po nocy;) Aniołku dzięki, przepyszna herbatka :) apropos Miss jak tam po wczorajszej dawce wrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×