Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Hehe :D Phill jak już tak mam:D jak byłam zaciążona to tylko pomidory ,pączki i śledziki:D Trzeba sobie urozmaicać smaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wasze grzybki mi przypomniały, że mam pyszną kiszoną kaustę w lodówce;) A poza tym dobry wieczór no i pa, do poniedziałku, jadę balować i romansować. Miłego yyy......czwartku, piątku i weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o piknie :D Phill obejrzał dobranocke i poszedł lulu:D Ekusia wpadła i wypadła:D jak letni wiatr :DEkuś miłej zabawy i udanej:D Misseczka wszak te na zdjęciu nie moje ,ale myślę ze równie dobre jak me:classic_cool: Misseczka właśnie co się stało z naszym jedzonkiem :D post nas dopadł:D Mam taka wielką ochotę na zrobienie jakies zapiekanki z brokułami w takim białym beszamelowym sosiku:O kurde tak się na necie naoglądałam i teraz spać nie będę mogła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze zanim całkiem myknę napiszę ryjku że właśnie dziś sobie przyrządziłam taką brokułową zapiekaneczkę z tym, że z dodatkiem kefiru z pieprzem (taki eksperyment typu-robimy fajny obiad z tego, co jest w lodówce przed pierwszym ;) ) i mniam mniam! pyszne było :) no nic, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekusia dobrej nocki :) ależ mi smaka narobiłaś ta zapiekaneczką :D Misseczka a co tam że cudze :D muchomorów tam nie wiedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotko odpowiedź mogła by Cię wpędzić w depresję:) Powiedzmy że słońce świeci mi po nosie i nie mogę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że miewam dołki nie znaczy, że mam naturę depresyjną :p więc śmiało zdradzaj co Cię z łózka tak wcześnie wyciąga, bo że słoneczko to nie uwierzę :P. Swoją drogą u mnie deszcze pada ;{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibelotko moja Małżowinka wstaje o 5.30 przez 45 minut poniewiera się po łazience, wstaje o 6.00 nastawiam czajnik aby zagrzać kubeczek, ręcznie mielę kawkę i pakuję do kafeterki:) około 6.10 stawiam na gaz. Parzy się 4 minuty i mam czas troszkę Was podenerowować. Potem 2 minutki na zagrzanie mleczka:) i punktualnie 6.17 stoi świeżutka kawusia dla Małżowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miss :) Tak jest nowa gra ;) Chociaż po tym co napisał Fill to ja chyba nie będę brala udziału, nie ma mocnych bym się tu pojawiła o 6 rano :p Fill sam jesteś Bibelot :p ;) :D. O rany sama nie wiem czy współczuć czy zazdrościc tak wczesnego śniadanie ale w związku z całą tą otoczką to zazdroszczę :). Widzę prawdziwy kult parzenia kawy :). Taka kawka musi świetnie smakować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️:D U mnie pada ,,chlapa i buro ponuro:D ale jest pięknie i tak :D Dzisiaj sobie pospałam :D nawet się pożegnać wczoraj nie zdążyłam :D Phill co ty za cielaka nam wkleiłeś :D mnie się tylko podobał jeden moment :O jak sobie pod pachami prysnął :D zaiste pełne odświeżenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha smakuje (choć ja nie pijam kawy) bo to specjalnie przemycane ziarno kawy indyjskiej z prowincji Malabar, gdzie rodzi owoc w dusznych i deszczowych monsunach, wzrasta w otoczeniu muskatów, by dojrzeć w upale pory suchej w cieniu drzew cynamonowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek 🖐️ no ja chyba w tej grze to juz wogole szans z Wami nie mam :P Fill robisz, ale... tylko czasami, a ostatnio to baaardzo rzadko :( filmik dobry, tylko nie rozumiem po co mu te gacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten łysy kojarzy mi się z takim nie miłym gościem:O mamy tu w mieście takiego osiłka od siedmiu boleści :O grał w "Fali zbrodni" na polsacie i teraz nosi nos wyżej niż dachy :O ogólnie jest nie miły i bucowaty ,tak jak ten szef:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ze mną nigdy nie wygrasz :D przecież widzisz jak ja wcześnie wstaje :Dno nie masz szans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss bo trzeba wstawać jak kawkę robię;) Jak dla Ciebie to nakręcą odcinek bez gaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill jak Ty kawke robisz to ja juz dawno nie spie :P ale wiesz, ze ja z rana to prosze o herbatke pobudzajaca :) Ryjku z Toba to szans juz na pewno nie mam, Ty ranny ptaszku :D a ja jutro urlop mam :classic_cool: ale mam fajnie :D wiec jutro z Wami nie walcze, bo zamierzam spac, spac i spac do samego poludnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska to jutro masz labę na całego :D Będziesz się widziała ze swoim menem w wekkend:Dbo ja właśnie nie wiem czy mój przyjedzie :( kurde oby tylko przyjechał :( bo się zanudzę :O 😭 Co dzisiaj będziemy jeść na obiadek:D co tam pichcicie dzisiaj :D może się do któregoś z was wproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo w koncu sie jutro wyspie :classic_cool: ja sie widze z Misiakiem w weekendzik, a nawet i do kina go zaprosilam, bo musze koniecznie obejrzec ten trojwymiarowy horror :D a skoro ja zapraszam to nieladnie byloby sie wykrecac :P :D Ryjeczku a Twoj przystojniak dlaczego to nie przyjedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×