Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ekatarini kuuuupe lat;) ryjkkku ja nie pije od jakiegos czasu mocnej kawy i juz tak nie chodza mi rece itp......lepiej napij sie kawki rozpuszczalnej z mlekiem:) Albo jeszcze lepiej bez koffffeiny:) ladyja eheheheheh ile masz lat,ze wymyslilas taki a nie inny zaklad:P Missss ja moge z Toba pouczyc sie ang.:) Uwielbiam ten jezyk ale z mojej winy zaniedbalam go Philozoph kawki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam 🖐️:) ulala jaki u mnie słonko :) nosz cholera dzisiaj to będę miała lato :D ,niech świeci i ogrzewa nam wszystko w koło :D ja już czekam na bazie :D Phill a czemu się nie załapiesz na zamek :D jak nie lubisz to wyskoczymy do ogrody :D Uwaga jestem ze swoją trawą:classic_cool: jak ktoś ma ochotę posmakować zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Angel :D mi się ręce nie trzęsły ,aż taka pijaczka ze mnie nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk pijaczka kawy?:P Co Ty znowu za trawe palisz hehehe Widze,ze nikt tu nie pije cofffe:) A wiec tea:) qrczaczki a u mnie nie ma slonca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja wynalazłam lepszy sposób na trawę :D popijam ją :D Kawkę z mleczkiem rozpuszczalna zrobię dopiero po południu :D nie będę kusiła losu:D a u mnie słoneczka tyle ,że nawet dzielić można :D także przesyłam do ciebie kurierem pudło promyków słonecznych :D żebyś nam poszkodowana nie była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku podziekowal dobrej kobiecie za paczuszke ale...oby dotarla:) Noo ja juz musze isc;/ Milego dniaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek 🖐️ u mnie jak zwykle slonka niet :( Angel no chociaz jedna dobra duszyczka, ktora chce mi pomoc w nauce :) ja tez lubie angielski, ale jestem po prostu leniem :o chociaz nie powiem, bo sie przylozylam w tym tygodniu i zdobylam 3 piateczki :) Ekaterini a jak tam na koncercie bylo? bo chyba nie pojawilas sie wrazeniami podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka powiadasz:D to ja z miłą chęcią:D Misska graba :) a co ty dzisiaj tak późno :D my wszyscy już po Yerba Mate:D Angel dla ciebie to ja może gołębiem pocztowym prześlę te promyki :D szybciej zapewne będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coooome back:P No wlasnie...jak bylo na koncercie i gdzie fotki z koncertu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niedobrzy ludzie :O tak mi Miseczkę zabrać :O no nie ładnie :O Ja tez bym sobie poszła na zakupy :D ale bardziej coś dla domku:D jakieś farby nowe ,może obrusik na stół :D i kwiatka chce nowego :D zielonego kwiatuszka w doniczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce nowe ciuchy :classic_cool: takie wiosenne chce :classic_cool: udane zakupy zawsze poprawiaja mi nastroj :D i wogole to mam ochote na piwo :D jak zaczynam czuc w powietrzu wiosne to mnie zawsze ochota na piwo nachodzi :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też bym sobie coś kupiła jakąś bluzeczkę ,nawet mam chęć na taki jeden model :classic_cool: tylko muszę poszukać jak dla mnie kolorów i może wzoru a może bez wzoru:classic_cool: O taki fason mi się podoba ;http://www.fajneciuchy.com.pl/index.php?p1432,1429-swietna-bluzka-rozowa Takiej nie mam a by się przydała :D Lecz najbardziej chce mi się wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhuuuuuu no prosze co za marzenia maja kobietki.....ja tez bym poszla na jakies zakupy!!!:D Ryjku ta stronka nie otwuiera sie...nawet jak skopiowalam i wkleilam to nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe co do piwka to jak wszystko dobrze pojdzie to jutrio pojde na plotki przy piwku:P Chodzcie ze mna kobietki...a co, no nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....to szkoda bo mi sie otwiera nawet jak z topicu weszłam :) To jest ta z tych kimonowych ze ściągaczem w rękawach szerokim i na pasie. Hmm..nie ma to jak pulpeciki w sosie koperkowym na obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku miej serducho i wklej jeszcze raz ok?:D He he he no i dochodzimy do tej godz,.gdzie zaczyna sie gadka o obiedzie itp.:P Ja dzis nic nie robie a bedzie u mnie zapiekanka z ziemniakow, kie;lbaski i pieczarek no i ogrom sera zoltego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kłamcusku:D jednak weszłaś :D a kupić to możemy na spółę :D ty 25 ja 25 i będzie nasza :D Ja wczoraj robiłam mięso mielone z sosem z pomidorów ,z zapiekanym serem żółtym i wszystko sobie siedziało w bułeczkach wydrążonych :D oczywiście wszystko piekło się potem w piekarniczku :D pychoootki:D Dzisiaj mi mięska zostało to trzeba było wykorzystać jakoś ,bo jutro post :D i będą ziemniaczane placki z gziką :D Idę się pogonić na dwór z dziećmi :D do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku ooo fajny przepis na obiad...mam na mysli to co wczoraj zrobilas...juz mi cieknie slinka!!! Do pozniej i wyganiaj sie tez za mnie...u mnie ciemno jak cholera i tlyko spac:/ Ja tez lece na jakis czas....milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little Miss Trouble - koncert był BOSKI :) nie mam innego określenia! chłopaki dali z siebie wszystko, nie oszczędzali się. Śpiewali piosenki z wszystkich 3 płyt plus 2 z Klausa Mittfocha. Wyskakałam się i wykrzyczałam do woli:) super!!!! Jak będziesz miała kiedyś okazję, wybierz się na ich koncert koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini nawet przez chwile nie watpilam, ze na ich koncercie moglabys sie zle bawic :D byli u mnie juz nie raz, ale ja jakos sie nie wybralam :o mam nadzieje jednak, ze jeszcze bedzie okazja, zeby sie wybrac :) kurde wiecie co? jedna znajoma mi osoba pobila normalnie rekord na n-k :o umiescila 30 zdjec tylko i wylacznie swojego psa! tak tak - psa, a swojego nie dala ani jednego :o no ja pierdole, nie zebym sie czepiala, bo sama umiescilam fote mojego futra, ale no kurde, wychodzi na to, ze ten pies ma imie i nazwisko i sobie profil zalozyl :o wiara to ma narabane, ja chcialam zobaczyc jej niesmaczna gebe, a nie pysk psa :D :D :D :o zbulwersowalam sie normalnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekatarini noo to super,ze sie wybawilas:) misss a moj kuzyn z zona zalozyli swojemu paru-miesiecznemu synkowi konto i pisza niby to On...jak ktos napisze np. \"Ales Ty sliczny\" to zaraz odp. \"Wiem wiem to po mamusi\" heheheh...wiem,ze to nie jest porownywalne z tym co pisalas o psie ale to mnie zdeczka zbulwersowalo......po co dziecku zakladac profil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to teraz norma - rodzice zakładają dzieciom,niemowlętom profile i wpychają tam ich zdjęcia tonami i wypisują brednie... idiotyzm do kwadratu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel poniewaz to Twoja rodzina to sie nie wypowiem :D Ekaterini no w sumie to pies byl niczego sobie :classic_cool: :D ja rozumiem, ze ludzie staraja sie pochwalic wszystkim co tylko maja, ale niestety nasza klasa zatracila swoj pierwotny sens, a pomysl byl przeciez fajny :) zdjecia dzieci tez mnie juz irytuja :o i nie to, ze nie lubie dzieci, ale kurde jak ktos wrzuca 20 zdjec niemowlaka rozniacych sie od siebie ukladem palca u raczki? ilez mozna tego ogladac? :o profile zwierzat tez sa dobre. jestem suczka perelka i szukam przystojnego pieska :o albo profile zmarlych - po co zmarlemu profil? znajomych ze szkolnych lat juz raczej nie zobaczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×