Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Późna pora była i dziewczyna pewnie zmęczona to sobie skrobnęła niejasną myśl :) Z resztą później się z tego wycofała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katujesiemyslami
a moj luby z ktorym jestem na odleglosc nie daje znaku zycia juz 5 godzin nie odpisal mi na sms... zero znaku zycia. Mieli przyjechac do niego znajomi..ale zeby nie mial czasu na smsa mi odpisac-co jest ??? czuje sie zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zwyczajnie ma ma kiedy :) Daleko macie do siebie ?:) Nie smuć się ,czekaj cierpliwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katujesiemyslami -- moze jest zajety tymi znajomymii i dobrze sie bawi,ze nie ma czasu napisac sms-a...no co.wszystko jest mozliwe???:O Hmm a pisalas do Niego co sie dzieje? A moze az tak dlugo pracuje i nie moze odp.????:P ryjku jakie DOPIERO 20?:) Dla mnie to JUZ 20:P Wlasnie ogladam Troje a Wy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 20 bo ja czekam :) Ja oglądam wyczyny małej pod prysznicem :D akurat mam ją na oku jak siedzę z lapkiem w pokoju :) powódź jest tyle powiem :Da chłopaki włączyli mi kolejny raz film Taxi 4 :O znam go na pamięć :O ach te dzieci i tuningi samochodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja bym ta reklamę inaczej zrobiła:) Musze się wybrać z córą do fryzjera ,takie ma klaki długie jak diabeł :D pora na podcinanie ,żeby zdrowe rosły:) Zastanawiam się czy nie walnąć sobie trwałej :D tak mi się kręcą włosy jak cholera ,może na średnie walki polecę ,żeby naturalnie to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwala? hmm....ja kiedys mialam i wiem,ze NIGDY wiecej:P Kreca Ci sie? Moze dasz w koncu jakies nowe foto na NK co??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy duchy istnieją ,ale przeżyłam coś co ....hm...można to opisać jako informacja ,od kogoś (kiedy umarł )że jest dobrze :) No kręcą się strasznie :D mają tendencje do kręcenia się a najgorzej jest właśnie o tej porze roku :) miałam kiedyś trwałą to były lata 96-97 tzw mokra włoszka i fajnie wyglądało ,ale potem trzeba ściąć włosy bo siano nieziemskie :) teraz bym chciała takie ...kurcze no podrasować to co mam na głowie chciałabym :D ae jak najbardziej naturalnie :) Zdjęć nie daję na n-k bo ...kurcze jestem niefotogeniczna :) bardzo ciężko mi wychodzą zdjęcia :) lepiej ludzi nie straszyć ;)z resztą nie mam zwyczaju wstawiać tylu zdjęć jak w albumie rodzinnym :) i tak mam dużo chociaż stare są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"" lepiej ludzi nie straszyć z resztą nie mam zwyczaju wstawiać tylu zdjęć jak w albumie rodzinnym i tak mam dużo chociaż stare są"" nie zartuj sobie;););) Ja tam w duchy nie wierze:P Chociaz...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na serio z tymi zdjęciami :) tu nie chodzi o niską samoocenę tylko niektórzy na prawdę są niefotogeniczni :)może Phill ci to lepiej wytłumaczy jak będzie chciał ;) Duchy czasem figle płatają :)buuuuuuuuuuuuuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjkkku -- "może Phill ci to lepiej wytłumaczy jak będzie chciał" hehe luz..jestem pojetna osobka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeście nagadali :D wieczorem poczytam, bo doszłam do duchów właśnie :D hehe :D miłego dnia kochani :) mleko i gazety już rozwiezione, teraz do szkoły :D Ryjek w domu będe dopiero o 20 30 jakbyś na ten makaron reflektowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :)🖐️ Czekolada do wieczora to ja padnę z głodu :( mogłabym wpaść teraz ,babcia pewnie nie ma już sokolego wzroku to podam się za ciebie :D Jakby co to miałaś okienko w zajęciach i wpadłaś na obiad :D żebyś się nie wygadała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie raz nie powinny myśleć ,bo od naddatku myślenia rodzą się głupie pomysły ,które źle się kończą ,nie tylko dla samej kobiety ,ale również dla otoczenia :Oto moje kolejne przemyślenie po tym jak wpadałam na wspaniały pomysł przycięcia sobie grzywki :O Adolf Hitler się kłania swoją przykrótką grzywką Losie za co mnie tak pokarałeś 😭 czy te nożyczki nie mogły być tępe czy one w ogóle nie mogły być gdzieś gdzie bym ich nie dorwała 😭ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)🖐️ Hehe nie wiecie jaka niespodzianka mnie spotkała :)zostałam ciocią po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka wyczekana :) to córa mojej siostry przybranej :)jaka czarnula mówię wam :D konkurencji nam przybyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×