Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Tylko ,że mała urodziła się miesiąc za wcześnie ,ale ma się dobrze :) siora się przeforsowała ostatnio z siłami i poszłoooo:) Czy u was też jest tak cieplutko jak u mnie ?:) Kurcze jak wiosną ,słońce ,zapach trawy ,ciepły lekki wiatr ,super pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Ulalaaaaa widze,ze kazdy mial zajety weekend bo nikogo tu nie bylo...prawie nikogo:P W sumie i dobrze bo nie mialam duzo czytania aby nadrobic zaleglosci:D ryjku gratulacje!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ,że pogoda wam dopisuje :) Phill jak chcesz to się możesz podzielić trochę tym "dymem "znaczy jego przyczyną :) chyba nie o nas chodzi co ?:( bo kurcze Misske już zabrali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie o Was :) Mój szef stwierdził że jestem nierobem. Dokładniej ujął to: "przychodzi Pan sobie posiedzieć do pracy i nie wykazuje zaangarzowania" to jedno a drugie to kumpela zadała mi ciężką sprawę. Zaeszyfrowała wszystkie dane personalne w firmie tak że nie można teraz odszyfrować (pokręciła coś z hasłem). No komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z szefem to dwie opcje :) 1 żona mu nie dała 2 od jutra wchodzisz do firmy z packą ,zaprawą i cegłami i stawiasz ścianki ,ale najpierw stare zbijasz bo hałas musi być i stać musisz :) Swoją drogą chore :) chyba masz prace raczej siedzącą :) a może mu chodzi o to ,że za szybko wszystko robisz i potem bezczynne siedzisz ?:) a może etacik chcą zwolnić ?:)nie życzę :) Z koleżanką to niezły bajer :)chyba program do zapisywania wszystkich kliknięć na klawiaturze będziesz musiał jej zainstalować :)ale burdel nieziemski :) współczuję :) To nie miło ci się zaczął poniedziałek :) może reszta tygodnia będzie lepsza :)trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na 1 wersję :D ale za to tą druga bym chętnie zobaczyła :classic_cool: swoją drogą zawsze widziałam, że Phill się w pracy obija :P jak będzie miala na imię słodka dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejmować to nie. Tym bardziej że pajac przywłaszczył sobie moje prawa autorskie do dwóch rzeczy które zrobiłem. Ale wychowano mnie że nieróbstwo to taki sam grzech jak samobójstwo. I to dotyka. Choć Małżowinka słusznie mówi że "każdy sądzi według siebie". :) Czekoladko o pacę, szpachlę, rajbetkę, młotek, kelnie to się nie martw:) Znamy się dobrze:) A swoją drogą to musisz być w niezłej potrzebie jak Ci po głowie chodzą numreki a'la budowlaniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od mamy bo była u siory w szpitalu i jutro wychodzą :) mała jest drobna waży ledwie 2900 ale zdrowa jak byk chociaż o miesiąc się pospieszyła :)będzie się nazywała Amelka :D wiem wiem pełno teraz Amelek no ,ale ta jest nasza ;) Phill to przykre co ci powiedział bo nie przekłada się to pewnie w żaden sposób :) ale sam wiesz czasem tak jest raz jesteś super pracownik a raz nierób ,już tak szefowie mają ;)z tym przywłaszczeniem to już całkiem nie ładnie :) kawał skurczybyka z niego :) współczuję ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miło wiedzieć że wszystko z małą OK. A to że malutka to nic:) podrośnie pod naszą opieką ;) Mnie to nawet jest troszkę na rękę:) Zawsze mogę go szarpnąć na ładną kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zawsze coś :) Kurcze jakiś dzisiaj dziwny dzień mam :)tak jakoś sie dziwnie czuję :) jakbym ten no ...kurcze nie wiem :D ale tak dziwnie :D jakbym sie unosiła nad ziemią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek, Ty sie zakochałaś!! :D cieszę się, że z mała wszystko dobrze. Amelka też ładnie imię, ale osobiście bym dała inne :) Phill, ja tego nie pisałam w takim sensie... co ja jakaś niewyżyta jestem? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada pogięło cię ?:D Mi chodzi bardziej o to ,że jakaś dzisiaj jestem bez czucia czy cuś :D a zakochana to ja chodzę już 12 lat :D Mi się podoba imię Róża :) Różyczka :D ale skąd wzięliśmy z michem imię dla młodej to nie wiem :Dale najładniejsze na świecie i pod słońcem to of kors Magdalenka :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :classic_cool:🖐️ Nie zgadniecie kto jest dzisiaj ze mna w domu :classic_cool: mała dzidzia ze mna siedzi :Dkurde nie moge pisac eł ał :(kurde jedna reke mam tylko wolna :D ide sie napic kawy z młoda:classic_cool:rozumieju mnie ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ę,ą jestem wolna od niemowlaków ,pieluch itp :classic_cool: Nie obeszło się bez niespodzianek -pamiątek :D narąbane w pieluszce :D moja bluzka ohaftowana :classic_cool: zapach nieziemski :O jak dobrze ,że moje takie duże :O Teraz szybko obiad i wio do szkoły :O po moja armie zbawienia :D Phill jak się dzisiaj czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Ryjku takie mialas fajne odwiedziny a Ty tlyko narzekasz:P Philll powiadasz,ze wczoraj dopadla Cie deprecha? Hehehe mnie chyba ona dopadla jakis czas temu i do dzis mnie trzyma..... Ja tlyko na chwilke weszlam...milego dnia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no wiesz, starość nie radość :Dżartuję :D Dzisis robisz dwa kroki do przodu juto jeden do tyłu :) taki nasz los człowieczy :D a na chandrę proponuję dobrą herbatkę ,dobry deser i kobietą u boku ;) Angel 🖐️graba mordka do góry ,nigdy nie jest tak źle by gorzej być nie mogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku zrobiłem dokładnie tak ja pisze Ryjkek. No może dodałem dwa długie spacerki połączone z robieniem zdjęć:) Ale kurcze muszę przyznać że uczucie paskudne. Chyba po raz pierwszy w życiu tak mi jakoś ręce opadły i nie miałem siły ich podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:D Ryjku...napisalas "Angel graba mordka do góry ,nigdy nie jest tak źle by gorzej być nie mogło " hehee tez tak sobie mowie:D Musi byc zle aby bylo lepiej:D Zastanawia mnie gdzie jest Misss and Czekoladka?:) Kurczaczki.....pogoda cos sie popsula i mi depreche pograzzza coraz bardziej buuu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani!! Wybaczcie, że tak długo nie pisałam. Zaglądałam co prawda, co jakiś czas, ale napisać to już nie miałam kiedy. Ryjku ja może nie lubię zapachu kup i wymiocin małych dzieci, ale za to jak poczuję taki zapach oliwki delikatny u takiego małego malucha, to życie od razu staję się piękniejsze i bardziej optymistycznie do wszystkiego podchodzę. Taka mała istotka, a działa cuda :) Swoją drogą OGROMNE GRATULACJE dla nowej mamusi i dla Ciebie też, co tam :P To radość, jak przybywa o jednego w rodzinie :) Phill ta chandra to przez jesień czy przez tego okropnego szefa podkradacza? W sumie to najważniejsze, że już przeszło :) Aniołku może Tobie by się przydały odwiedziny jakiegoś malca, aby humor Ci się poprawił? Myślę, że by pomogło :) Czekoladko ja to mam nadzieje, że Ty tęskniłaś za mną i moimi rymami! Bo jak nie, to przysięgam, że już nigdy nie znajdziemy u siebie podobnych cech! :P Gdzieś tam wyczytałam, że stwarzacie jakiś sekstecik czy cuś... I że ja niby mam być dżej dżejem :P Choinka jasna. Chyba bym wszystkie winyle popaliła :P Kompletnie się ludziska do tego nie nadaje ;) Nie wspominając już o jakimś egzo(ero)tycznym tańcu :P A tak poza tym, to nauka, nauka i jeszcze raz nauka. 3 listopada próbna matura z matmy szkolna. Będzie trzymać zaciśnietę paluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j haaaaaaaaaaaaaaj kobieto 😘 🌼 Kurczaczki....3.11 juz próbna matura? Co tak szybko???? Ja chyba mialam dopiero po Nowym Roku...pisze CHYBA bo to dawno to bylo:P hehhe o jakim Ty malym brzdacu piszesz hehehe:P Ja w przyszlym tyg.ide do kolezanki w odwiedziny i ona ma 6 m-czne beybe wiec moze to mi pomoze co??????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się super składa. Popatrzysz na dzidzie, pośmiejesz się, zobaczysz będzie dobrze :) Jestem prawie pewna, że to pomoże :) A ta próbna to tak szybko, bo to taka przed tą próbną prawdziwą :P Hehe, rozumiesz? Znaczy się, tak sobie w szkole robimy, coby się sprawdzić. A taka po nowym roku to jeszcze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 800 km
hej wam ;) ja jestem z chłopakiem juz rok i jeden miesiać ;) mieszkamy w dwóch różnych końcach Polski, ale jakoś dajemy rade bo wiemy że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://facet.wp.pl/kat,1007819,wid,11630698,wiadomosc.html jak czytam tego typu artykuly to jakos robi mi sie...:O a jak czytam, opinie to...no sami popatrzcie:P No i co Wy na to a raczej co na to facet (Nasz rodzynek?:P) J_j --> "Znaczy się, tak sobie w szkole robimy, coby się sprawdzić. A taka po nowym roku to jeszcze będzie" hmmm chyba nie rozumiem....jak to, tearz sobie rozbicie sami, uczniowie a po NowymRoku cala skzola? No za moich czasow to probna byla w sumie tuz przed matura.....CHYBA hehehe:P 800 km --> witaj:D "ale jakoś dajemy rade bo wiemy że warto " bardzo krzepiace slowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×