Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Najlepszy jest i basta :D i się nie sprzeczaj bo nie wiesz,się nie znasz i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se nie tłumaczę ,ja to widzę :Dty i ta twoja woda nie dorastacie moim warkoczykom do pięt czy tam do farszu :D jaki zaczepny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie znasz wcale a wcale i mnie nie denerwuj bo jak zaplotę warkoczę na głowie jak ci tymi warkoczami po plerach pojadę to będziesz klęczał do końca życia :classic_cool:a jak się mocno zdenerwuję to spryskam grzywkę lakierem to tak cię podrapie że hej ,lepsze doznania niż piling chemiczny :D jak się mądrzy ,cholera no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he bo wiem co mówię. A warkoczyka się nie boję bo jestem za chudy żebyś trafiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo pewny jesteś ,nie znasz przeciwnika ,nie wiesz jakie asy w rękawie ma ,to się nie stawiaj :D bo potem będzie płacz i Ratunku kobieta mnie bije !!!!:D Teraz bierzesz mnie na litość ,że taki bidulek chudy ,takie maleństwo tili tili tili puci puci puci ,nie działa to na mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ mój skarb wrócił :) :) :D :D jutro po raz pierwszy zobaczymy się po 4 miesiącach i 7 dniach... Ojej, jaka jestem szczęśliwa Trzymajcie kciukasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia szalona
moj wraca za 46 dni ale tylko na dwa tyg;/ bez sensu , zaczyna mnie to meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeee Matka Założycielka :) Niedzielo opowiadaj co tam dobrego u Ciebie Albo lepiej nie, lepiej kochaj swoje kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie działa ,nie działa :D skrzętne zaplatam warkocze także szykuj się z rana na bicie :D Niedzielko cieszę się z twojego szczęście ,wiem jakie to miłe ,pewnie nam teraz nad ziemią się unosisz :D a co jak kochać to na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill wiedziałam ,że się przestraszysz :D Powiem wam ,że jestem troszkę zła :( zamówiliśmy kontroler z usb do komputera chłopakom bo zepsuli i już tydzień od tego jak dostaliśmy @ że gość kasę otrzymał a rzeczy jak nie ma tak nie :( ile to może iśc do jasnej ciasnej :( się zdenerwowałam i chyba zrobię placek marchewkowy tak na pożarcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się chyba zagubiłam w tych naszych przepychankach :( ,że jak pudło ? nie dostałeś z warkocza ? :( co za szkoda ,no a tak się starałam z warkoczami ,plotłam całą noc :( Ty szczypiorze jeden nie daruję ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co lubi was czytaćććć
Przepraszam że się wcinam w rozmowę ;) Ryjku czy mogła byś podać przepis na ten placek marchewkowy :) jeśli to nie kłopot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne tylko później podam bo muszę wyjść teraz ok?:):Dpodczytywaczko ty jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co lubi was czytaćććć
dziękuję Ryjku 🌻i już nie przeszkadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co lubi was czytaćććć
a jednak przeszkodzę :p nie chce wejść mi ten link:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się normalnie wkleić :( skopuj i wklej do paska to się otworzy ,właśnie próbowałam :) sory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówiłem że jestem za chudy :( Jak chcesz żeby warkocz zadziałał to musisz najpierw mnie podpaść do jakiś konkretnych wymiarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślałam że tak będzie ,cały czas chodziło ci o żarełko :D już ja bym cię utuczyła :classic_cool: ale samymi zdrowymi rzeczami ,żebyś nam na zawal nie padł :D A wiesz co ?Ten gościu co kupiliśmy ten no ,no te coś z usb do kompa to patrzę a pisze ,że aukcja została została usunięta pprzez pracownika alllegro ,ale co jak dlaczego to nie wiem ?:( Co to może być ?:( Jak wejdę na nick tego sprzedawcy to jest aktualny ,czyli jego nie zablokowali :( jeszcze się okaże ,że nie przyśle nam tego usb i piknie będzie :O Byłam na kontroli u dentystki i rana mi się super goi :) tylko szwy drapią ,ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku wszystko jest zdrowe do puki nie zaszkodzi :) Na szczęście serce mam jak dzwon (pomimo mojego wieku) resztę ciała w całkiem niezłej kondycji:) Możesz zaczynać pasienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill z tym wiekiem bym polemizowała :) wiesz ,że wino im starsze tym lepsze ?:D nikt nie mówił ,że to się nie tyczy również mężczyzn:D:classic_cool:tratata:D Dzisiaj będziesz chyba zawiedziony pasaniem ,bo zupkę mamy :( kalafiorowa jest :( ale jak chcesz to możesz obskubać kość z zupy :classic_cool: ze schabu jest i ma polędwiczkę z tyłu :classic_cool: to co musztardę do tego i kilka pajdek chlebka z mąką of kors ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×