Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Czekoladko a macie inne wyjście? Szczególnie Ty? ;) :P Jejku, nie wiem od czego mam zacząć. Hehe, próbna matura jakoś poszła, ale że ja od urodzenia w obłokach sobie bujam to oczywiście porobiłam gdzieniegdzie głupkowate błędy, ale jakieś tam 10 punktów może nazbieram ;P Hihi :) Czytałam Was, czytałam. Hehe, Ryjku i Phill dla Was to złoty medal za podtrzymywanie topiku, naprawdę :) Takiej wytrwałości to ze świecą szukać :) A swoją drogą to jak tak tu siedzieliście i sobie Was poczytałam później, to stwarzaliście obraz takich kochanych rodziców co to czekają na swoją dziatwę zagubioną na świecie, aż zawita do domu ;) Hehe. Fajne porównanie, prawda? Wiem ;) Choroba mnie bierze, Czekolada dawaj no tego zgniłego szampana na rozgrzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j porównanie jest super :D Ryjek to już ma to we krwi... takie matkowanie... a Phill się wczuwa :D a na maturze dobrze, że błędy porobiłaś :D teraz każda następna może pójść lepiej :) zreszta ta była tylko taka całkiem pierwsza, więc przynajmniej już wiesz jak to wygląda :) na chorobe to gripex czy cÓś i do łóżka! sama! :D a zgniłego szampana to może jutro dostaniesz :D aaa i oczywiście wybaczam :classic_cool: bo ja mam dobre serce... ale nie wiem jak reszta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko ja mam 1500 lat (czasu przeliczeniowego w/g wzoru czas przeliczeniowy = 1 dziecko * 1 rok) doświadczenia w matkowaniu:) Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin. Oddaj jabola bo nieletnia jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek 🖐️:) Sto lat ,sto lat ,sto lat niechaj żyje nam a kto,Czeko ,Czeko, Czekolada !!!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiazki na odleglosc... 'Czasami jestem tak sfrustrowana tym, ze Ciebie nie ma obok mnie, ze mam ochote wrzucic Cie pod wlasnie nadjezdzajacy samochod... Ale zaraz potem zdaje sobie sprawe, ze pewnie stracilabym zycie, probujac Cie uratowac' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ja bym tam Czekolada tak nie szalała z babcią bo nie daj boże ,tfu tfu a za kilka tygodni dowiemy się ,że urodziła ci się ciocia tudzież wujek malutki :classic_cool::D Jej jak mnie głowa boli :( to chyba od nadmiaru tych bąbelków :D U was też jest tak ciepło jak i u mnie ?:) Byłam na dworze i nawet nie wiedziałam ,że tak ładnie :) A wiecie jaka śmieszna sytuacja się nam zdarzyła ostatnio ?:)Wystawiliśmy modem na sprzedanie na all i chyba po dwóch dniach dzwoni gostek wieczorem z zapytaniem jak co działa i takie tam no i michu tam mu tłumaczy a ten czy mógłby wpaść i zobaczyć jak chodzi modemik :D no okej sobie myślimy ,to kiedy ? :D a ten ,że zaraz może być :D mieszkał niedaleko nas jakieś 15 minut drogi autem :D i wziął modemik ,tralalalala:D Jaki ten świat mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku świat to zadupie :) Swoją drogą to ja się dobrze czuje, ale pogoda taka w kratkę. Jak wyjrzy słoneczko to jak w piekarniku, jak się schowa to syberia :) Samo życie. Ze scen zabawny to nie uwierzycie ale od jakiejś godziny osa lata mi za oknem :) Czekoladko, Czekoladko :) Shaking' Hands :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego naiwna ?:D Miłości trzeba dać szansę :D bo to zapewne miłość od pierwszego "ujrzenia" :D tylko z której ze stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala jaki tort :) czy ta reszta to dla nas ?:D Bo ja z miłą chęcią bym to obrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🌼 Jak mija pt. 13stego??:P U mnie oki do poki do poty nie dostalam tel,.od przyjaciolki i ta focha na mnie zapodala.....jednak nie rozumiem kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a czort z koleżanką :) co to za koleżanka która fochy strzela :)choć do nas ,my tu zajadamy się tortem Czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.........bylam,widzialam i zjadlam torta:D Lece na film bo jakis ma byc polski na tvn:D Milego wieczoru, nocy i weekendu:D no i romansowania na caffffe;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzcie, jedzcie i rozmanazajcie sie :D jakoś tak :D a ja jutro od 8 do 20 w szkole znowu :( kto mnie przytuli ? Angel, nic sie nie martw ja tez kobiet nie rozumiem :P dlatego lece na facetow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tylko Ja potrafię zrozumieć kobiety :classic_cool: ;) Ja spadam i wyjeżdżam do poniedziałku. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien 🌼 oj widze,ze dzis tlyko ryjek tu cos skrobnela.......a gdzie jest reszta????:P W koncu mamy weekend to pewnie gdzies szaleja po sklepach i sprzataja chatki:P Ja juz posprzatalam dom, bylam na zakupach ze swoim R. i napisze,ze sie udaly bo nawet sobie cos On kupil gdzie On wybrzydza na zakupach hehehe..... weszlam tlyko na okolo pol godz.bo szykuje sie do wyjscia i nie wiem co na siebie wlozyc:P:P:P:P Milego dnia,weekendu:* PS.Tort czekoladki czekoladowy byl pyszny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×