Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Cześć stokrotko :)🖐️ To ci wyprawę miałaś ,mój jest taki sam ,ciężki egzemplarz jeśli chodzi o zakupy i tu nie mówię o rzeczach codziennych typu mięso itp ale o ubrania :Da mówią ,ze to baby tak wybrzydzają na zakupach :classic_cool: Ja chatę wysprzątałam ,upiekłam bułeczki z czekoladą :classic_cool: a miały być rogale :D ech ja leniwa bestia jestem :classic_cool::D Teraz sobie posiedzę na allegro i chyba wystawię kilka swoich ciuchów :D mam co nieco na zbyciu ,zrobi się pakę i wystawi a nóż widelec opchnę za ładny grosz :D Mój mężczyzna pojechał do mojego ojczyma zrobić mu samochód :) ja sobie siedzę z małą i wcinamy buły :) Jakby ktoś chciał to mogę się podzielić :)może Misseczka by chciała ?:) Tylko gdzie ona jest ,gdzie się schowała ?:) Ej laska wyłaź z ukrycia :) Poklikamy sobie:Dklik klik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne :) Wróciłem z wojaży :) Ryjku a może Misskę trzeba jakoś zanęcić :) koci kici, taś taś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak tam "Jasiu wędrowniczku "?:D Ja już nie wiem jak ta naszą Miseczkę zaciągnąć do nas :) może na te czipsy musztardowe się skusi ?:D a może to koci kici ,taś taś podziała ?:D a może cip cip cip ,ko ko ko ziarenka są :D To co Phill po herbatce chlupniemy ?:) Bo co tak sami będziemy siedzieć ,zagłuszymy ciszę siorbaniem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) Chętnie Ryjku ale ja sobie sypnę Mate. Troszkę nie w formie jestem po tym maratonie:) Ale mam słoneczko:) Normalnie aż żal pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlup robimy w ten słoneczny dzionek :)u mnie także słonecznie choć nie za ciepło ,ale zawsze to lepiej niż zimno i deszczowo :) Co do lata to ci powiem ,że czasem mam takie "nawiewy",że gdzieś poczuje zapach jakiś i zaraz mi się kojarzy z jakąś pora roku :D i tak w sobotę siedzę sobie z małą i rysujemy wróżki ,serca itp i tak mnie gdzieś ciepnęło i przypomniał mi się zapach lata gorących kamieni ,zboża i wody :D a najbardziej to mnie złapało jak poczułam zapach ściółki leśnej latem :) wiesz taki suchy zapach ,ciepły :) jakie to fajne :) Czasem mam takie "fazy ",ze jak coś zobaczę to przypominają mi się scenki z dzieciństwa :D kiedyś szła z dziećmi do parku ,jest tam taki wieki kamień po starej bramie chyba fundamenty :) i w mig przypomniał mi się pewien kamień ,który stał koło domu babci ,takie kloc kwadratowy ,wielki i zawsze całą zgraja sie wspinaliśmy na niego .Oczywiście ten kto wlazł ten był gość :D to był taki nasz pamiętnik z dzieciństwa :D dziewczyny pisały kawałkami kredy albo cegły J+K=LOVE :D a chłopaki pisali "Wszystkie dziewczyny są głupie i noszą brzydkie sukienki ":D Do dziś ten kamień stoi, tyle ,że już taki duży się nie wydaje ,bo się urosło troszkę od czasów dzieciństwa :) ale wspomnienia fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to nie my jesteśmy więksi tylko świat się skurczył. :) Ale fakt że wspomnienia nadchodzą w różnych sytuacjach:) No to chlup :) Zdrowie nieobecnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobry dzien:D Phil gdzie tak wojazyles?:P ryjku no widzisz,jenak faceci wybrzydzaja w zakupie ciuchow....zreszta ja tam nie wybrzydzam bo jest ich tyle dla kobiet ,ze tlyko brac i brac a dla facetow az tyle ciuchow nie ma:P Pokaz linki z ciuchami,ktore wystawilas ok?:D No i gdzie Ty widzisz ten sloneczny dzien? U mnie jest bardzo cieplo jak na 16 listopad ale pochmurno zrobilo sie:O Od razu sorki za literowki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku byłem na 65 urodzinach mojego taty::) Co do męskich ciuchów to się zgodzę. Możesz wybierać między ciuchami dla gestapowskich pederastów, albo dla podstarzałych metroseksów. Nic dla normalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no może się kurczy ,niby jest to nawet naukowo udokumentowane ,ale kamień nie zmalał tylko ja urosłam :D Angel :D zakupoholiczko ty jedna :D dla facetów jest tyle ciuchów że hoho tylko bestie strasznie wybredne są a na modzie się znają tyle co ja na silnikach bolidów czyli nic :P:D baba wie co najlepiej pasuje do jej chłopoka i w czym najlepiej wygląda :) A powiem ci ,że mój michu to kilka razy próbował wtrącić swoje 5 groszy w mój styl ubierania i ci powiem kochana ,że wyglądałabym bombka na choince ,pełna brokatów ,żabotów i koronek :O dzięki bogu lubi sportowy styl ubierania to nie wtrąca się za bardzo w czym chodzę ,bo jakby to... ręka, głowa, mózg na ścianie :Dzabity :D Ciuchów jeszcze nie dałam na all:) jestem tak porypana czasami ,że mam wahania czy dać czy nie :D czasem wolę żeby coś garowało w mojej szafie nie noszone nigdy niż żeby opchać za pięć groszy :D Zastanawiam się nad jedną rzeczą czy dać czy nie :) są to bermudy do kolana w kratę co kupiłam w tym roku :D ciągle się łudzę ,że jednak nogi mi zgrubną i je ubiorę :Da to może trwać ...oj trwać :D Ja mam słonce cały czas :D a jak ciepło się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku hehe ja tez "chomikuje" ciuchy i napisze Ci,ze niektore schowane gdzies gleboko nosze na dzien dzisiejszy:P Moda powraca po latach:) Noo chyba.,ze ciuch jest zniszczony to logiczne,ze idzie na szmaty:) Hmmmmm a jak kupowalas te spodnie co chcesz wystawic to byly dobre na Ciebie a tearz nie sa? Skad pomysl,ze masz za chude nogi do niech? Ja widze,ze te nogi to Twoj mega wielki kompleks:O:O:O Czesto-gesto o tym piszesz..... Ja tez sie zgadzam z philem bo t\ryjku napisalas,ze duzo jest ciuchow dla facetow....ciekawa jetsem gdzie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku bo to prawda jest że ciuchów jest dużo. Ale nie każdy facet chce wyglądać jak Fankie goes to hollywood :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm spodenki kupiłam bo mi się podobały :D nawet Misskę pytałam czy takie są modne :D odparła że tak ,że owszem :D nawet na allegro widziałam popyt na bermudy w kratę tyle że nowe of kors :D ale nie wzięłam pod uwagę tego ,że będę w nich wyglądała jak kretynka na szczudłach :O a nogi owszem są moja boleścią :O ale co to by było gdybym ich w ogóle nie miała :Dja nie wiem ,że niektóre dziewczyny tak fajnie wyglądają w tych krótkich spodenkach :( nawet jak jakaś przy kości to i tak fajnie to wygląda :( ja jak je przymierzyłam to masakra :O dobrze że nikogo w domu nie było i nie widział :O Co do ubrań dla facetów to się nie znacie :) a najbardziej to już Phill i mi tu nie jącz bo jak się chodzi w polarku albo bluzie na zamek na okrągło to się ma wypatrzony gust na ubrania :)chłopaka można ubrać fajnie po męsku i wcale nie musi przypominać chłopaczka z lizaczkiem w ustach i łańcuchem złotym na pół klaty ani także emeryta ciągnącego nogi przed balkonikiem :)więcej ,wcale nie potrzeba markowych ubrań tudzież kaszmirowych koszul czy też jedwabnych krawatów aby dobrze wyglądać a najbardziej na wygląd ma wpływ samo zadbanie i czystość człowieka :) więc mi tu nie mędrkować bo ja wiem najlepiej koniec i kropka :D W ogóle dzisiejsza moda damska jak i męska to totalna pomyłka i zbyt duża pobłażliwość względem projektantów :) kobiety przypominające worki po kartoflach w butach deformujących ich całą sylwetkę (tu się kłaniają wszelkiego rodzaju botki :O o zgrozo :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram,ze markowe nie znaczy lepsze:) Ostatnio jakas babka chciala mojemu R.wcisnac sweterek w paski koloru fioletowego......nawet tego nie skomentowalam tlyko usmiechnelam sie i to bylo widac,ze sie smialam z tego bo baka krzywo na mnie patrzyla sie:P Ryjkku zakladam,ze zamawialas przez net te bermudy :O hehe ja mam w szafie calkiem nowe "dzinsy" i ani razu nigdzie w nich nie bylam.....w sklepie wygladaly na mnie ibaczej a w domu inaczej..masakra:O ""kobiety przypominające worki po kartoflach w butach deformujących ich całą sylwetkę (tu się kłaniają wszelkiego rodzaju botki o zgrozo )"" a mi sie p\botki podobaja ale zadnych na siebie nie wynykalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botki są beee się nie kłóć no :O Jaki placek chcesz na jakąś okazje czy co ? Mam przepis na fajny placek z jabłkami w galaretce i bitą śmietaną ,bardzo sycący ale lekki i ma taki świeży jakby miętowy posmak :) Z tych przepisów nie korzystam bo nigdy nie wychodzą jak chcesz to ci podam inny link do sprawdzonych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz link do dobrych placków und sprawdzonych http://www.mojeciasto.pl/ najlepsze przepisy są od Kasi i Magoldi :) klikasz w ich zdjęcia i będziesz miała link do ich przepisów :) I tu http://www.wielkiezarcie.com/recipe40534.html masz szybką przekąskę :D robiłam ,mega słodkie mniam mniam :classic_cool: To nie są buty dla kobiety to obuwie korekcyjne :Ohttp://moda.allegro.pl/item804704292_jedyne_i_niepowtarzalne_botki_rozmiar_36.html Muszę iść na pocztę paczkę wysłać :( zmykam na pół godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.....chce na ten czwartek cos zrobic.....mam ze swoim rocznice...to juz 5 lat, nawet nie odczuwam,ze 5 lat minelo:P:P:P:P Chyba,ze ktos sie pyta ile mam lat hehe;) Powracajac do pieczenia to nie mam czasu , dzis odpada, zreszta jest za wczesnie na pieczenie. Chcialam w srode cos upiec ale na 15 godz. jestesmy umoiwieni na jakis pokaz i nie wiem kiedy wroce....poza tym po poludniu bede miala tak czy siak zajeta kuchnie wiec ...lipa:P Jak chcesz to podaj mi link do tych Twoich sparawdzonych przepisow.Ja mam swoje sprawdzone przepisy ale chcialam cos nowego zrobic...a moze nie eksperymentowac bo co jak nie wyjdzie?:P:P:P Kotom dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekowal slicznie za linki, znam je:P:P:P:P Jesli chodzi o buty ,ktore pokazalas to w zyciu bym takich nie kupila, nie z takim obcasem!!!! Milego dnia:D Do pozniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo jesli chodzi o rocznicę to zrób cycki teściowej :D czy tam cycki murzynki :O i tort czekoladowy :D musi być tort czekoladowy bo każdy chłopak lubi czekoladę :D i ja !:D A ja chyba Pilla obraziłam tym polarem :( chyba mnie nie zabije czy cóś :O Mam tak czasem ,że zanim coś pomyślę to napiszę :O ale to nie było w złym kontekście ,o nie nie :O przecież wiecie że co złego to nie ja :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) przychodzę z problemem; co kupic na urodziny koledze, nic zobowiazujacego i nie flaszka wódki :D do 100 zł :) rzucajcie pomysly bo ja nic nie wiem :D zakladajcie ze go nie znacie i ja za bardzo tez nie :D Angel, jak upieczesz te cycki to powiedz czy dobre... albo w ogole daj kawalek to ocenimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku jak byś trafiła to może bym się obraził :). Muszę Cię jednak rozczarować. Na co dzień w prawdzie noszę dżiny ale góra to golfy i sweterki. Posiadam też marynarkę ze sztruksu i zestaw dodatków do niej na kilka pór roku, oraz dwa garnitury. Jeden ślubny (po adaptacji nadaje się na strój wieczorowy), a drugi trzyrzędowy, klubowy. W prawdzie nie przepadam za wyrobami typu garnitur ( bo są niewygodne) ale czasami się odstrzelę :) He he polar też posiadam, używam jak pracuję w terenie lub jadę sobie gdzieś:) Tak czy owak za aryjskiego geja nie będę się przebierał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżiny są odpowiednie dla każdego wieku ,więc nie kumam:) a garnków nie lubię :O takie oficjalne to ,niewygodne :Osama nie znoszę garsonek :Oblehhh:O Chodziło i bardziej o typ facetów ,którzy noszą dzień w dzień jedną i tą samą bluzę z polaru lub bluzę na zamek ze stójką do tego spodnie ze sztruksu :O wytarte od noszenia ,już o wyciągniętych kolanach nie wspomnę :O ech te chłopaki jak już coś ubiorą to się pochlastać idzie :( Można fajnie wyglądać ubranym na sportowo ,z dżinami to takie cuda można wyprawiać ,że szok :) a i marynarki też można nieźle wykorzystać :)tylko ,że jak facet kupuje spodnie dżinsowe to najczęściej patrzy aby dobrze leżały w pasie i na długość a reszta nie ma znaczenia :( Mój michu np nienawidzi bluz z kapturem :D za garniturami także nie przepada :) ale z dżinsami to jest tak wymagający ,gorzej jak baba :Dwszystko ogląda fason,krój ,kolor ,otarcia ,kształt kieszeń z przodu i z tyłu :O jaką nitką są szyte :O jak są obszyte :O no straszna menda jest :O ale jak już coś trafi to wiem ,ze do wszystkie prawie mu pasuje czy to bluza ,czy sweter i koszula czy koszula :) A w ogóle to ja wam powiem bo co się będziemy oszukiwać , najlepiej to wyglądam ja :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to ja mam jeszcze gorsze kryterium wyboru :) Jak założę ciuacha to on mnie musi tak przytulić. Jak nie "przytuli" to choćby był ze złota to nie da rady. Jak gdzieś pije, obciera czy coś to też odpada :) A najzabawniejsze że jak trafię taki ciuszek to i zazwyczaj wygląda jak należy i uszyty jest jak trzeba i nawet Małżowince się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, to jeszcze bym podpięła pod siebie :D mam tak samo ,ciuszek musi być miły jak kocyk dla niemowlaka :Dtakie uczucie przytulenia /otulenia :D nawet skarpetki tak kupuję :Oi to samo dotyczy się butów ,mają być przede wszystkim wygodne i żadnych zdobień:O Najbardziej mnie śmieszą dziewczyny "chodzące" na obcasach ,jeśli to można nazwać chodzeniem bo bardziej przypomina to dreptanie przez konia ,taki babo-chłop :) oczywiście nie wszystkie ,bo sa niektóre co nad ziemią się unoszą jak chodzą w szpilkach :) dlatego też ja nie noszę szpilek bo nie chce być jednym z tych a'la koni :)jak sie nie potrafi chodzić w takich butach to się nie chodzi ,nie ma nic gorszego od człeptającej dziewczyny ze zgarbionymi plecami :)ale pojechałam , nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałaś, pojechałaś :) Ale fakt faktem że gracja jest nie do przecenienia. Ja jak mam gdzieś iść w garniturze to zazwyczaj wcześniej troszkę chodzę po domu bo trzeba sobie przypomnieć jak się w tym poruszać. Tym bardziej że ja mam takie bardziej przypasowane garnitury i żadne garbienie czy jakieś dziwne ruchy nie są do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop cała ja :D jak walić to na całego :D bez erotycznych podtekstów :D Kulam się na seans filmowy leci Pojutrze na polsacie :) muszę obejrzeć jeszcze raz :) Dobranoc wszystkim :) Czekolada z pendrivem to dobry pomysł ,ale jakiś wypasiony musi być :) chłopakom zawsze to się przydaje a jak będzie go podłączał czy nawet spoglądał na niego zawsze będzie sobie myślał"Fajny ten penek od tej Czekolady ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czekolada ja myślę ,że to baaardzo fajny prezent :) chyba sama się skuszę i mojemu michowi kupie na Mikołajki :) brelok od auta ma też w takim kształcie wiec i takie cacko by pasowało :)zresztą mój ostatnio podniecał się ramką cyfrową :D taki dobry w komputerach a o ramce nie słyszał :D:P Myślę ,że dla chłopaka takie bibeloty to dobry pomysł ,nic zobowiązującego ,fajne i przydatne :) no i tańsze od pendriva :) a widziałaś na alllegro peny dla dziewczyn z diamencikami :Doch ach yeeech :D łiiii[trzepocze rzęsami ]:Dsłit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×