Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No Ryjku chciałaś coś z kopyta :) To jest całkiem całkiem. Można się pobujać pokrzyczeć i teges :) "zjarać wszystko do gleby" :) Znowu zaczynasz z warkoczykiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajc...szwy ryjku:O masakiejra:P ale jestes twarda bo to przetrwalas:D phill Ty juz wiesz o jakim torcie jest mowa chyba,ze masz krotkotrwala pamiec i nie pamietasz o czym sam pisales:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ona nie jest krótka tylko wybiórcza ;) Poza tym i tak "zjaramy wszystko do gleby" ;) "dziś wieczór" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie zaczynam :D tak tylko wspominki sobie zrobiłam :classic_cool: Warkoczyki wymiatają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak sądzisz Ryjku :) Ja tylko przypadkiem znalazłem bardzo wkręcający kawałek i sobie teraz słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm no normalnie "niennormalnie" zakreciliscie mnie i nie wiem o czym piszecie wyzej...jakie warkoczyki??? jakie "zjaramy wszystko do gleby"???:P ech...jestem "ciemna";););):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk Hm a myślałam ,że tylko Phill tu jest pijany ---------------------------------- i dobrze myslalas bo ja nie jestem pijana:P:P:P:P prosze tu czegos nie sugerowac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra się nie będę nabijać ,ale Phill jest podejrzany :D Angel ta trwała taka też może być ,te włosy są tylko tak ułożone :)wiem bo miałam kiedyś taką ;)ale wiesz co ci powiem ,fajnie ta dziewczyna wygląda w tych rudych włoskach :)czy to miedziane :D no nie wiem ,ale podoba mi się taka buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ryjku te wloski u tej panny tez mi sie podobaja ale te "kreciolki" bo kolor nie za bardzo:P Pozniej lukne na link jaki wyslalas...ja p;oki co mykam....buzki for all:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co odpadły ,co odpadły ,ja czekam na dokładkę/dolewkę :classic_cool: Phill przyznaj się ,co piłeś prócz yerba mate :D Angel a ty gdzie ?:P Dawaj polewamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam dzisiaj jabola z data waznosci do konca 2003 roku :D myslicie ze sie nada jeszcze? :classic_cool: tzn sprzedawany byl jako "szampan" ale wiecie... szampan z data waznosci to podejrzane dosc :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam na chwilke:P czekoladko witaj:D hehehe jabol ...Ty w ogole cos takiego pijalas badz pijesz? Toz to wyzera wszystko co moze byc...nawet rdze (tak slyszalam:P bo ja tego nie pilam i nie bede pic bleee) Milego wieczoru zycze i jutrzejszego dnia i weekendu:P PS.Wiecie,ze jutro jest piatek 13stego?? Ja pare m-cy temu w pt.13stego zlamalam reke, tzn.nadgarstek...toz to az strach jutro gdzie kolwiek wyjsc z domu, nawet z lozka hehehe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, ale to nie jest jabol taki normalny tylko wyglada jak szampan :D tylko ta data waznosci mi nie pasuje :D a w ogole Ty moze naprawde jutro nie wstawaj z lozka :P bedziesz miala dzien jak krolowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku żaden pocisk nie trafia dwa razy :) Czekoladko Igorek to jednak chyba nie teges :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się nie znacie nic a nic ,tyle wam powiem :classic_cool: a w ogóle to wszyscy jesteście zboczuchy a największy to Phill:classic_cool: i się nie wymigiwać i nie tłumaczyć bo ja wiem najlepiej :classic_cool:i jesteście pijaki do tego wszystkiego :classic_cool: Czekolada opija się szampanem przeterminowanym (swoją drogą on będzie kwaśny ,więc nie próbuj )a największy pijak to Phill bo się opija herbatą co dziennie w dużych ilościach a to jest już nałóg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dobry wieczór. Witajcie Kochani!!!:) Wybaczycie nieobecność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła Ryjek i pozamiatała wszystkich :D good :classic_cool: swoją drogą mam zamiar otworzyć tego jaboloszampana i chociaż sprawdzić zapach :D jak nie padnę po jednam sztachu to dam znać :D :classic_cool: Phill, są więksi zboczeńcy od ciebie.... jestem tego pewna :P także nie kozacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×