Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

No ba ,łódeczki wymiatają :D komu one się nie podobają ...te niebo ach super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia25555
Czesc wszystkim.Pametacie mnie.U mnie w zyciu duzo zmian.Bardzo pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch Pana Boga chwali !!!!!!! Monia ty łobuziaku. Opowiadaj, opowiadaj bo normalnie wiesz :) Tym bardziej że pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia25555
Z ojcem malej nie jestesmy razem.On dzieckiem sie nie interesuje, nawet jej jeszcze niewidzial a corcia ma 8 miesiecy. A my od pol roku nie jestesmy juz same.Poznalam kogos i jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO Monia tak lekko to nie będzie :) Więcej szczegółów :) Jak tam Maleństwo :) Zdrowe?? wesołe ?? ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ty :DMonia matko z córką ,ja myślałam ,że ty o nas zapomniałaś :D Gadaj nam szybko jak tam twoja malutka czy już raczej duża pannica :Dzdrowo się chowa ?:D To super ,że masz kogoś :) każdy zasługuje na miłość :) chyba teraz już odetchnęłaś troszkę :)matko ,ależ się cieszę ,że się odezwałaś :D Co bym nie napisała ,ale zawsze o tobie myślałam i o twojej małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Ryjku ja już się przyzwyczaiłem że dzieci dominują :) Monia no nie bądź taka kurcze nie było Cię od ho ho a teraz nas zbywasz kilkoma zdaniami :) ej no nie bądź taka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeśmy pogadali :(co Phill ?:( może się jeszcze odezwie ?:) Masz ciepło ,bo ja mam :) chociaż słońca dzisiaj raczej nie ujrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku więcej nadziei :) U mnie jest słońce aż miło i to się przesuwa na wschód :) No cóż. Przyjdzie nam znowu poczekać kilka miesięcy. A pamiętasz jak zostaliśmy we dwoje?? Mówiłem że zaraz się coś zacznie dziać bo życie nie znosi pustki:) No i masz :) Monia się znalazła, Czekoladka się troszkę bardziej uaktywniła :) Przemknęło kilka pomarańczek:) Kto wie może niedługo Misska da się wypłoszyć z krzaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mówiłeś :D Jeszcze Ekaterini dawno nie było :)mam nadzieje ,że z jej zdrowiem wszystko dobrze :)no i ogólnie dobrze :) A Misska no cóż :) poczekamy ,zobaczymy :)mam nadzieję także ,że w końcu dojdzie do siebie ,pozbiera się i znów zagości u nas i troszkę ze mną poszaleje :D bo sie troszkę czuje jakby mi ktoś siostrę bliźniaczkę podpierniczył na czas nieokreślony :) Phill mogę cię pomęczyć troszkę ?:D Znalazłam taka stronkę http://www.aukcjoner.pl/hosting/tu można wstawiać zdjęcia a potem pobrać je jak się wystawia aukcję tak ?I potem wyskoczy mi na tej stronie link z adresem HTLM ,tak czytałam . I powiedz mi jak wstawię tam kilka zdjęć to zrobi się galeria zdjęć a czy one wyświetlą mi się tak jak na tej aukcji w dużym formacie ,jedno pod drugim ?http://moda.allegro.pl/item820475344_mega_zestaw_firmowek_roz_36.html a czy opisy też mi sie wyświetlą jak je wpiszę ze zdjęciami tam w tej galerii najpierw gdzie mi wyskoczy ten adres HTML ? czy na opis to już osobno muszę robić te no te "dziary "dnazwa cośtam :D dla przykładu pisze bo nie pamiętam jak sie to robi :Dna spryciarz mam zapisane jak te opisy robić w html :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie można napisać tymi znakami :( kafe nie przyjmuje tego :(ale wiesz o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :) jak fajnie, że monia się odezwała :) najwazniejsze, że dała znak życia i napisała, że wszystko jest pozytywnie... :) a co do Misski to hmm czy trudna sytuacja itp bo sama nie wiem co u niej wkoncu słychac, upoważnia do tego, żeby sie nie odzywac ani slowem? nalezy jej sie jakas kara jak wroci... min 20 postow codziennie przez miesiac albo cos takiego :P u mnie pieknie i slonecznie tylko nie wiem czemu nic mi sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czekoladko :) może chipsy musztardowe postawi :) Ryjki tak jak obejrzałem kod strony to wygląda że ta galeria generuje całe bloki kodu razem z opisami. Przynajmniej tak ten ktoś to zrobił że kopiował całe fragmenty razem z linkiem do zdjęcia opisem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to co Ryjek próbuje nam wytlumaczyć może być rownie dobrze przepisem na magiczny eliksir :D moja znajomosc html'a pozwala mi na stworzenie prostych stron czy takich tam, ale tlumaczyc komus to bym nie chciala tego... nie mam talentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tez tam kiedys zagladalam.... jakies hmm 5 lat temu jak lapalam takie podstawy :) i radzilabym Ryjkowi zeby tam zajrzala i nauczyla sie najprostszych rzeczy zamiast kombinowac niepotrzebnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem już lepiej dla mnie i jak całego narodu będzie jak skorzystam z mojej stronki gdzie same się generują kody htlm:D jak znam życie wpiszę nie to co trzeba i wyjdzie taka aukcja ,że hoho :D Najlepiej jak wrzucę tam tylko zdjęcia a opis normalnie wstawię na zwykłym szablonie i już :) Ja mam ptasie mleczko waniliowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz się będą licytować które gorsze :D ciekawe ,ciekawe posiedzę sobie i poczytam a potem popatrzę jak się zabijacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×