Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Wiecie co....przed chwila weszlam na swoja poczte bo nie bylo mnie tam pare dni i dostalam jakis list,wiadomosc, po ang.od jakiejs Mary, i pisze,ze ma mojego @ z kafee!!!! Tez moze cos takigo dostaliscie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o tym na kafe już kilka osób to dostało :) jeden chłopaczek nawet tak się podniecił ta wiadomością ,że ją wkleił na kafe :D To spam szkoda że otworzyłaś ,nie wiadomo co to bo zwykła wiadomość na pewno nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak widze,ze to od kogos o imieniu i nazw.po ang.to nie otwieram ale tearz cos mnie podkusilo.....chyba nic sie nie stalo,ze go przeczytalam:):):):) Bajka,bajka:P Przed chwila wrocilam z zewnatrz i tak jest zimno,ze ...brak slow:P Biedne moje kociaki tlyko garna sie do domu ale musza jakos przetrwac:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmm.....co sie dzis z Wami dzieje??:P Jak ja jestem tutaj dluzej w dzien to Was nie ma,a jak mnie nie ma to jestescie......hm....no coz.lece...moze akurat wtedy tu przyjdziecie:D Ciao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ przepraszam ze tak mnie malo nadal :( to dlatego, ze mam 2 szkoly i mniej czasu, a w pracy nie moge juz pisac :( na stare lata mi sie studiowac zachcialo i teraz mam :o tyle piszecie, ze nie moge nadazyc Was czytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem ,ale chyba okres przedświąteczny na wszystkich już działa :(ale po nowym roku może się coś ruszy :) Misska ucz się ucz i nie zważaj na nas ,ważne abyś ty była szczęśliwa :) a powiedz mi tak szybciutko ,dobrze się czujesz i jest już wszystko ok.?:) A wiecie tak mi sie dzisiaj przypomniała taka jedna osóbka z naszego topicu Shanija czy jakoś tak :) kto pamięta te jej psiaki kudłate ?:D Tak mi dzisiaj do głowy wleciała jak śnieg spadł to pomyślałam ,ze te jej kudłacze fajnie sanki by ciągnęły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Witam i znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku no jak mam na Was nie zwazac, jak za Wami tesknie 😘 hmm... z tym z czym myslisz, mysle, ze juz jest ok, z perspektywy czasu sadze, ze dobrze zrobilam konczac ten zwiazek :) teraz sa inne problemy ;) no ale zycie przeciez nie moze byc proste :) moge sie pochwalic, ze bylam w ten weekend w Krakowie :) pierwszy raz w zyciu w sumie i to miasto mnie zachwycilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek wszystkim :)🖐️ Aguś dobrze zrobiłaś ,nie powinnaś mieć żadnych wyrzutów sumienia :)poboli i przestanie ,za dużo tego wszystkiego było i chyba więcej tego złego :) znajdzie się ktoś kto cię doceni i pokocha za to jaka jesteś :) ja tam trzymam kciuki bardzo mocno za ciebie :) A w Krakowie to ja też nie byłam nigdy ,ale z tego co widziałam to bardzo urocze miejsce :)opieram się na zdjęciach z netu :D Czekam na śnieg bo kurcze stopniał :( ale ma padać podobno no to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Kraków. Pełno turystów, chamska obsługa na każdym kroku, kieszonkowcy, żule i żabry na każdym kroku którzy naciągają na kasę, tubylców lepiej o nic nie pytać bo chamówa aż boli. Smród, bród, chamstwo i góralska muzyka. A wydaje się wszystkim że to centrum cywilizowanego świata :) Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Phill może oprzyjmy nasze dewagacje na temat Krakowa po samych widokach ?:D Łamaga ,kaleka ,kaleczniak itp :O wypadł mi aparat z rąk i się rozwalił :( ładnie :( Dzisiaj mam obchód szkolny :( znów trzy wywiadówki :O kto idzie tym razem na wymianę ?:classic_cool:Zgłaszać się bo wybiorę sama i będzie płacz :D No i portfelów nie zapomnijcie wziąć :O szkoła =kasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello 🖐️ Ryjek Ty lamago :( jak moglas upuscic aparat :( no ale coz - zdarza sie nawet najlepszym :classic_cool: a w ogole to dziekuje za cieple slowa 😘 Phill ale zes pojechal po krakowie :) jest jednak w tym sporo racji co napisales, ale mimo wszystko dla mnie miasto piekne, o wiele piekniejsze niz poznan - ale to taka moja subiektywna opinia ;) zachwycil mnie, chociaz moze niekoniecznie chcialabym tam mieszkac na stale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna cholera gdzie wy wszyscy byliście jak was nie było 😭 co ja się nasiedziałam to moje :O juz ja dla was karę znajdę ,zobaczycie :O Misska jesteś usprawiedliwiona :classic_cool:jeszcze jakbyś napisała ,ze poszłaś na korepetycje do jakiegoś super fajnego ,mądrego ,przystojnego (przystojny to powinien być jako numer 1 wymieniony :classic_cool: a co kurde jak szaleć to na całego)korepetytora na angielski tudzież FRANCUSKI👄 to już całkiem bajka :classic_cool::D A w ogóle nie chce mi się nic :O jestem zorana jak koń :( pierogi mi wszystkie wyjedli głodomory jedne :(został mi suchy chleb dla konia :O A wczoraj kupiłam sobie takie orzeszki ziemne w panierce chrupiącej jakieś crunchhhh czy jakoś tak ,o żesz ty jakie śmierdziele cholerne :O zaraz mi się Misska z tymi swoimi chipsami musztardowymi przypomniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chipsy śmierdzą :O najlepsze są miętówki :classic_cool:ładnie pachnie z buzi i ma się taki fajny świeży posmak :classic_cool:albo leśne są dobre :classic_cool: Zmieniałaś orientację ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba... czego brakuje Missce :D:classic_cool: Dziendoberek wszystkim 🖐️:D Phill ubierasz choinkę na święta czy wcześniej czy w ogóle ?:) Mnie dzieciaki męczą z choinką i chyba w sobotę będą ubierały bo nie popuszczą gady małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to domena Małżowinki :) Nie dopuszcza mnie i sama robi iluminację :) Cała chałupa się świeci jak wybuch jądrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ciekawie to musi wyglądać :Da na końcu tego wybuchu formuje się grzyb ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho hello 🖐️ prosze sie nie naigrywac ze mnie, wszak do krakowa meskiego penisa ze soba zabralam :classic_cool: :D kurcze a wiecie co, ja nie lubie swiat :( jakos takos mnie nastrajaja melancholijnie :( i jeszcze pewnie w odmu beda mnie meczyc, zebym choinke ubrala :o ale przyda sie troche wolnego moze wreszcie projekty na studia skoncze, bo tyle mam tego, codziennie siedze i cos tam dziubie na uczelnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy (do 10 000) Miss no już spokojnie;) My wszystko rozumiemy :) Ryjku jak Małżowinka odpala iluminację to ufoludki widzą drugie słońce :) Wiesz ona wstaje około 6.00 i do 7.00 zapala lampki a potem idzie do pracy. I ja muszę wstać o 7.00 żeby do 8.00 jak wychodzę do pracy zdążyć zgasić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mam tu taki telefonik i nie wiem co on ma za klawiaturę :( co to pisze zwykła a wygląda jak dotykowa :O ktoś wie ? http://www.allegro.pl/item842666305_nowa_nokia_x3_24_m_ce_gw_2_gb_bez_simlocka.html No i jak już będziecie kupować te prezenty pod choinkę dla mnie to ten telefon też mi kupcie :classic_cool: Jestem dzisiaj bardzo zadowolona bo?Bo kupiłam sobie nowy płyn pod prysznic z wyciągiem z migdałów za oszałamiającą kwotę 3,99 z dyskoncie Biedronka :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ja jestem spokojna 😠 jestem tak spokojna jak jeszcze nigdy spokojna nie bylam 😠 :D :D :D Ryjek nawet fajny wizualnie ten telefon :) nie no to nie jest dotykowy, w dotykowym pykasz palcami po wyswietlaczu a tu masz klawisze tyle tylko ze takie plaskie, cos jak w motorolach v-kach :) a co Ty nowy tel sobie kupujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×