Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dobryyyyyyyyyyyyyyyyy:D Kurczaczki nie bylo mnie pare dni i juz tyle czytania:P:P:P Zycze Wam aby ten Nowy 2010 Roj byl bardzo szczesliwy i lepszy od poprzedniego:):) Jak minely swieta?Sylwester??:) Ja w domu spedzilam Sywla ze znajomymi bo nie mialam sil nigdzie isc balowac...weselicho i poprawiny mnie wymeczyly haha.Kac Was meczy?:P:P Chyba tak bo widze,ze nikogo turtaj wczoraj nie bylo:P Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko dziekuje za komenty:D:D:D Szkoida,ze nie porobilam fotek jak para mloda zajechala pod kosciol ale tak bylo zimno i wialo w kazda strone,ze nie byo opcji aby wyciagnac aparat:O:O:O Ale bajka, zdobede od znajomych:D Ech slub strasznie dlugo trwal!!!Juz sadzilam,ze nie wystoje,w koncu bylam za druhne a moj R.za druzbe:P Kurcze tylko jedna para druhen nie przyszla i para mloda zdeczka sie zdenerwowala ale zaraz ktos znalazl sie na ich miejsce:P Pozniej weselicho:D Maz kolezanki,Wloch ciagle wyciagal mnie do tnaca....to sie wytanczylam a od poczatku zapieralam sie,ze NIE bede tanczyc no i na jakies zabawy tez mnie powyciagano...masakiejra:P:P:P:P Rzecz jasna moj sie spil i musialam Go odwiezc do domu:P:P Poprawiny juz byly bardziej kameralne:):):) Czekoladko o jakim strojeniu sie na domowke pisalas?:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ani jednej fotki z Sylwestra!!!! :O:O:O Tamte to z wesela i poprawin:) Zreszta na poprawinach wiekszosc dziewczyn mialy dzinsy itp.....tlyko ja sie z abardzo wystroilam ale po paru baniakach bylo mi to obojetne hehehehe:P:P:P:P PS.Mam jeszzce szampana z Sylwka ...moze po lampce?:P Razem sie napijemy za Nowy Rok:D PS.Reszta pewnie spi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj kielicha :D za ten Nowy Rok, cos czuje ze bedzie lepszy :P juz w horoskopie wyczytalam ze w ciazy bede :D a co do wesela to lepiej tak niz jakbys ty byla w dzinsach a cala reszta w kieckach :P w koncu to wesele to wystroic sie mozna no nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ja wyczytalam,ze mam zostawic stara milsoc i nowa sie pojawi!!:P:P:P:P Ciekawe hahaha;););) No to zdrroweczko za Nowy (oby lepszy) 2010 Rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalRod
ja była w związku na odległośc przez miesiąc wtedy gdy mój facet wyjechał a wczesniej byłam z nim rok, wyjechał do innego miast ado pracy i po miesiącu skończyło sie wszystko , powiedział mi ze mnie bardzo ceni ale nie możemy byc razem, ze taki związek nie ma sensu i ze ten związek go męczy, i własnie takie sa związki na odległość do du....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jeju ło jeju matecko, cały świat sniezkiem zasypany:D Co ja się wczoraj z górki nazjeżdżałam :D na sankach ,na reklamówce a najlepiej jechało się na plastikowej butelce :D takiej 5 litrowej po wodzie z uchwytem :D tylko teraz dupa mnie troszkę boli :( ale zabawa była przednia :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:) ryjku fakt, cala PL pokryta jest bialym puchem:D hehehe jak bym Cie nie znala napislaa bym,ze masz z 12 lat:P:P:P Tez kiedys jezdzilam na reklamowkach i nawet na workach wypelnionych sianem, to byly piekne-stare czasy:D MalRod obwiniasz odleglosc za rozpad swojego zwiazku:P Kurcze a ja jestem chora:O:O:O:O Milego dnia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu z kim ja się zadaję jedno pije, drugie na poluje :classic_cool: banda normalnie banda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę 🖐️ mi polej 🖐️ zgłaszam się :O Czuję ,że ten rok to będę mogła opijać każdego dnia :Oa raczej zapijać :O A wiecie ,że stało mi się nieszczęście :(znów nie wygrałam w totka :( a ja już plany miałam ,ze zabiorę was na te Bara bara e.... znaczy kurde Bora Bora :classic_cool: ale co ,dupa blada nawet jednej cyfry nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho bo się upijam ! Ten rok będzie pod znakiem "procentów "zapiję się na śmierć . Pijemy !Nie gadamy ,pijemy !!ciuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×