Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja też lubię zimę i to taką z mnóstwem śniegu ,ale nienawidzę błota pośniegowego :)a dzisiaj mam iście wiosenną pogodę :) Niestety łikend nie mogę zaliczyć do udanych .łee A tu widzę każdy zajęty nikt nic nie pisze, nie mówi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłem z Małżką na wycieczce. PTTK organizuje taki coś "Nie siedź w domu". Postanowiliśmy się wybrać. Łącznie przemaszerowaliśmy 16 km, słonko było rozkoszne, widoki przepiękne. Czegóż więcej chcieć. :) Dziś też mam ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam się wczoraj troszkę dotlenić ,bo pogoda była również przyjemna jak dziś ,ale michu maruda jedna nie chciał nigdzie iść :) to poszłam sobie z małą do biedronki i kupiłam lody :) Wczoraj znalazłam na spryciarzach bardzo ciekawy przepis na pizzę :) z komentarzy wynika ,że ciasto rewelacja ,dzisiaj mam zrobić "na obiad " już nie mogę się doczekać jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mnie nie bylo bo w sobote mialam psotkanie u mnie w domu z "tesciowa" a wczoraj nie mialam na nic sily po tej sobocie:P Phill - fajna wycieczke mieliscie:) Ryjku - moze zostanie jakis kawalek z pizzy?:P W sumie w ten week.poszla na marne moja dieta ale od jutra znowu ja uruchomie hehehe ale to JUTRO:P Milego dnia!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Angel***
Jak bym jadla tzw."smieci" to bym wazyla tyle co kiedys a to byla masakra i musze dbac o to co jem:) Rzecz jasna kocham mieso pod rozna postacia i rzeczy nie zbyt nie tluste:P Po prostu lepiej sie czuje jak nie3 mam brzucha,ktory wystaje mi ze spodni:P:P:P Lece juz.....a tak mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieee ,jednak weszło ,tylko drugi trzeba kliknąć :D czyli nie jest ze mną tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pizza wyszła wczoraj nie pyszna ,nie boska ,nie smaczna wyszła zajebista :Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Piekny dzien mamy...wiooosna:P Miss Ty juz sie tak nie chwal,ze masz ur.bo juz Ci zlozylam zyczenia na NK :P Tak czy owak wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen :) 100 lat 🌼 Pizza az tak wyborna byla?To pewnie ani jednego okrucha nie ma Ryjku :P Ja dzis robie....watrobe za ktora nie przepadam ale czego sie nie zrobi dla rodziny hehehe:P Milego dniaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzieć ,nie czuć bo ja ją zjeść wczoraj a potem odbić się nią i strawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jeszcze jeden i jeszcze raz ,sto lat ,sto lat niech żyje nam stooo laaat stooo laaat niech żyje żyje nammmm!!!ho ho:) ...jeszcze po kropelce ,jeszcze po kropelce póki wódka jest w butelce ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy już tych słodkości ,oj wystarczy . Misska jest głupia i ma wszy ,Phill ma baboki w nosie , Angel miód w uszach a Czekolada to ma bułkę z pasztetem !O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witan :D Ryjku jetes jakas wrozka?!Skad wiedzialas,ze mam miod?:P;):D Milego wieczoru i upojnej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry spóźnione :) Przepraszam za to wyżej :) ale to nie byłam ja ...to była ona ,ta druga, zła kobieta jedna ,oj zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×