Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

"Miska się boi porodu bo podobno w szpitalu czipsów musztardowych nie dają i piwo z cycków nie leci " heheh dobre ryjku!!!:D Ide juz.Milego dnia zycze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel boje sie i ciazy i porodu i wszystkiego co sie z tym wiaze, calego tego bolu, zmiany ciala itp. :( ogolnie za dziecmi to nie przepadam :( wiem wiem wszyscy mowia, ze jak sie ma swoje dzieci to sie inaczej patrzy i ze cudze to nie to samo i ze to nie lubienie mi przejdzie, no ale jak na razie nie przechodzi i nie czuje potrzeby rodzenia dzieci :( Phill ja tam sie tymi cyckami nie zgorszylam ani ani :D Ryjek chipsy musztardowe zawsze moga mi doniesc chocby i na porodowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ci takich pierdół nagadał ,że dziecko to spełnienie marzeń itp itd ? Nawet jak urodzisz własne dziecko to nie znaczy ,że je pokochasz miłością bezwarunkową ,prawdziwą macierzyńską . Dziecka trzeba chcieć a jak się chce z całego serca ,to nie paraliżuje cię w tym momencie świadomość jak twoje ciało będzie wyglądało po porodzie ani to czy poród boli . Tym bardziej ,że sama piszesz iż za dziećmi nie przepadasz ,więc ja nie widzę powodu dla którego miałabyś robić sobie teraz dzieciaka . A jak ktoś cię naciska na dziecko to niech sobie sam je zrobi ,urodzi i wychowa .To przecież takie słodkie jest ,takie proste srata tata ... Ja tam tylko dla żartów ci gadam o porodzie i dziecku ,lubię się z tobą droczyć przecież wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to wychodzi na to ,że ja jestem teraz jakiś mutant czy coś ,bo przecież urodziłam i moje ciało się zmieniło .Ostatnio zauważyłam ,że mi rogi zaczynają rosnąć i garb na plecach plus błony miedzy palcami :classic_cool:się zmieniam po porodzie rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss widać jeszcze nie Twój czas. :) Nie przejmuj się :) Dzięki że się nie obrażasz jak Ryjek. Choć Ona pewnie zazdrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Ryjek :D rogi to rosna od czegos innego podobno :P wiesz ja wokol siebie to mam same tzw. matki polki, dla ktorych jedynym szczesciem i celem w zyciu jest dzieci rodzenie i ktore uwazaja mnie za mutanta, bo jak to w moim wieku mozna nie miec dziecka, a juz wogole jak mozna sie dziecmi nie zachwycac nie piszczec z zachwytu na widok niemowlaka itp. czuje wokol siebie ogromna presje tych wszystkich cudownych matek, ktore uwazaja, ze ciaza to najpiekniejszy stan porod to najpiekniejsze przezycie, a potem to juz w ogole szczescie leje sie strumieniami. tylko jedna kolezanka potrafila normalnie powiedziec czym tak na prawde jest ciaza i porod i jaka odpowiedzialnosc niesie za soba bycie matka. bez tych wszystkich sztucznych zachwytow i upiekszania. kiedys jak dojrzeje do tego zeby wziasc na reszte zycia odpowiedzialnosc za malego czlowieka to zapragne miec dziecko, ale jak na razie nie czuje tego. i nie wiem czy bede potrafila byc dobra matka, wychowac moje dziecko na dobrego czlowieka, jestem pelna obaw po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku mam nadzieje, ze zadne moje slowa Cie nie urazily, bo nie to bylo moim zamiarem :( ja jestem pelna podziwu dla Ciebie bo jestes silna i madra kobieta, a do tego po prostu swietna z Ciebie babka 😘 wkurzaja mnie tylko te baby obok mnie i mam nadzieje, ze jak sama bede matka to nie bede taka jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska - ja to samo czuje co Ty...sama sie boje jak cholera i czasami sie czuje ja najgorsza matka polka.....ze tak ujme rzecz!:/:/ 😠 Dobrego wieczoru i nocy zycze Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil,ja nikomu niczego nie zazdroszczę :)żeby inni mieli to co ja to by było pięknie :) albo inaczej ,żeby inni cieszyli się z tego wszystkiego tak jak ja to by było pięknie :) chociaż ....tobie bym cycków zazdrościła :D;)tak dla zaburzenia równowagi ;) Miseczka ,ja nigdy nie rozmawiam ani nie rozmawiałam z tzw.matkami polakami :) nudzi mnie taka rozmowa :) dzieci to ja mam na co dzień i nie potrzeba mi słuchać o tym co na co dzień widzę i mam :) Na dzień dzisiejszy mam całkiem odmienne zdanie jeśli chodzi o dzieci :) Nie żebym je chciała zabić wzrokiem ,ale na kolejne dziecko bym się w życiu nie zdecydowała a jeśli nie daj Boże (odpukać w niemalowane i wypluć ) wpadła bym teraz ,to w 5 sekund jestem u lekarza po tabletkę" PO "mogłabym się nawet dalej posunąć ,serio.Czuję sama ,że macierzyństwo już nie jest dla mnie .To co od siebie dałam dla dzieci to bardzo dużo i czasem nawet tego nie widać a ile ja jeszcze przede mną tego dawania ...a mówią ,że serce matki jest nieskończenie głębokie ,moje chyba nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rogi urosły bo jestem diabeł :)jak diabeł jest młody to nie ma rogów a jak jest stary to mu rogi rosną :) a ja stara dupa jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku ale Ty masz juz trojke dzieci, trzech malych ludzi do wychowania uksztaltowania i wypuszczenia w swiat :) to ciezka praca, wielka odpowiedzialnosc, wiec to ze nie chcialabys kolejnego dziecka to chyba nikogo nie dziwi :) nie bede tu glosno pisac tego wszystkiego za co Cie podziwiam :) po prostu ta cala nagonka wokol mnie na posiadanie dzieci powoduje we mnie niechec do ich posiadania, czyli skutek chyba wrecz odwrotny do zamierzonego. nie pisz mi, ze stara dupa jestes 😠 bo co ja mam powiedziec, za pare dni 2... yhm 18 urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Napiszę wam tak na przyszłość ,jak już będziecie mieli kiedyś swoją małą pociechę, jak dorośniecie już do tej decyzji to broń boże nie zatraćcie się w dziecku .Trzeba być trochę egoistycznym nawet jako najbardziej kochająca matka bądź ojciec :) Byłam dzisiaj u pani psycholog w sprawie mojego młodego i jak na razie wychodzi ,że jest rzeczywiście nadpobudliwy i inne takie ,ale do adhd mu jeszcze brakuje ,także mój mały psychik jest normalny tylko trzeba obrać inną taktykę w jego wychowaniu :) Chwała za psychologów:) Dobra tam ,nudzi mnie już to gadanie o dzieciach . Czy u was też jest tak zimno ?Kurcze mi rano włosy zamarzły od pary a nos mój przypominał czerwonego dropsa :) Mam czipsy crunchips paprykowe karbowane ,ktoś chętny ? ewentualnie mam jeszcze pół butelki maślanki :) dzielę się także możecie korzystać :D Musiałabym poprosić siostrę aby mi końcówki podcięła ,strasznie mi się zniszczyły ,chyba od tego mrozu ?bo na przedzie tylko takie mam a z tyłu kulturka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pijemy Phill ,pijemy :D nadstaw że no kubek w groszki i kwiatki ,naleję ci maślanki :) tylko się nie" ululaj "od tej maślanki bo ja się twojej żonie tłumaczyć nie będę ;) Miseczka tak jakoś wyszło że ostał się jeden czips :(jeden czips i kilka okruchów ,może być ?:( zjadło mi się a w ogóle to bardzo małą paczusię ich miałam :( Już ja widzę jak ty mi włosy podcinasz :O z pół długich zostanie mi bob :O:D Kiedyś jak mieszkałam w internacie obcinałam koleżance włosy ,znaczy miałam podciąć :) taka fajna Ela to była :) no i jej podcięłam tyle ,że troszke krzywo wyszło i zaczęłam wyrównywać no i ten ....teraz jak się czasem kontaktujemy to przypomina mi ,że za te włosy to mnie bozia jeszcze pokarze :) i jak jej nie lubić ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka w ramach rekompensaty za te czipsy brakujące ,mogę ci dać pół buteleczki polewy truskawkowej do lodów i jedną czekoladową ((całą butelkę )):classic_cool:chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak za jednego czipsa jeden centymetr za dwa ,dwa centymetry itd itd czyli jednak bob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak będę miała dla ciebie całą paczkę czipsów to na łyso mnie "podetniesz" ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ,tobie tylko łyse pały w głowie :P i kto tu jest zboczony ,no kto ? Phill się za cyckami ugania ,Miska za pałkami ,czizys z kim ja się zadaję :classic_cool: a feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka ,zobacz no jaki fajny żart znalazłam na kafe :) Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa. Jednak jeden z nich niestety jest częściowo sparaliżowany, potrzebuje trochę pomocy w codziennym życiu. Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparaliżowany mówi: - Wiesz, co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś moim przyjacielem? - No jasne stary, znamy się od dziecka, wiesz, ze zrobiłbym dla ciebie wszystko! - Wiem, mój przyjacielu, wiem. Miałbym wiec do ciebie małą prośbę czy przyniósłbyś mi z piętra skarpetki? Robi się trochę chłodno, a jak wiesz, janie jestem w stanie tego zrobić. - Stary, w ogóle nie ma o czym mówić. Skoczyłbym dla ciebie w ogień. - Dziękuje ci mój przyjacielu. Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemiały. Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, młode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę. Facet nie może oderwać wzroku, targają nim wyrzuty sumienia - w końcu to córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w końcu poddaje się instynktom i mówi: - Wasz ojciec przysłał mnie, żebym się z wami przespał. - Niemożliwe! - mówi jedna. - Nieprawdopodobne! - mówi druga. - No cóż, jeśli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię. Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy... - Obie? - Tak, tak, obie! Dzięki, stary! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak może być smaczny jak to nie kulinarny :D A z tą babcią to tak jak ktoś napisał ,starość nie radość :)hłe ,hłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,haj, hello:P U mnie tez jest zimno jak...cholera!Wypralam swoje buty i tak od dwoch dni koczuje w domu bo jeszcze mi nie wyschly a w obcasach nie wyjde bo jest slisko i nie chce zlamac nogi badz ponownie reki:P Widze,ze wczoraj byla tutaj "ciekawa" rozmowa;) Wiecie co,wczoraj ogladalam filmiki i zdjecia na YT o powodzi,ktora nawiedzila moje miasto w 2010 w lipcu i szczerze bylam zaskoczona bo nie przypominam sobie tej katastrofy!Wiem,ze w Swiniarach byla ogromna powodz ale u mnie?Wtedy bylam w NL! Bajka i do tego wszystkiego cala noc snilo mi sie,ze chodze po zalanym moim miescie hehe i to sie nazywa SCHIZ;) Co dzis porabiacie?Ja moze w koncu wyjde ze swojej jamki do "tesciowej" ppojde o ile mi buty wyschly:P O tak rozpisalam sie o niczym a zarazem o wszystkim:P Milego dnia spiooooochy!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy:) Cieplo,cieplo:D Oby powodzi nie bylo chociaz to jest nie uniknione.... Ide dzis w koncu na zakupy butowe:P Idziecie w niedz.na WOSP.?Ja sie wybieram chociaz nie lubie tlumow;) Milego dnia:D PS.Dajcie jakiegops tabsa od bolu glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na WOŚP nie idę ,ona sama do mnie przychodzi :) stoi zawsze pod moim oknem i gra tralala ;) Nie ma nikogo więcej ,tylko ja i Angel piszemy :( się wstydzą czy co ? To może ja zachęcę i pokuszę troszkę ?:) Uwaga kuszę !!! Kusi ,kusi ,kusi ,kusi aaaaaa,kadzia kusi kusi kusi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×