Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Niech by to szlak (a moze szlag) jasny z roztopami...moje stopy dzis "pływaly" w butach!!! No masakra:/;/;/ 😠 Ide po jakies "botki":D Dobrego wieczpru i nocy bardzo....ale to bardzo sexownej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel -trzeba było pożyczyć od Miseczki kaloszki :) na taką chlapę tylko kaloszki :) Ja osobiście dzisiaj śmigałam w adidaskach :D ale ja mam podeszwy chyba antypoślizgowe bo nic mnie nie ślizgnęło a miałam co dreptać :) Phill ,cała Polska można by rzec to jedno wielkie lodowisko :) Ty przynajmniej masz już opanowany lot nad kukułczym gniazdem (wysnuwam wnioski po dawnym zdjęciu z lodowiska :D)a większość ludzi dopiero się teraz uczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no to było dość jednorazowe. Choć dobrze to wspominam. Zabawa była przednia. No może poza siniakami :) Ryjku Kliczko kontra Adamek :) Jak obstawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliczkovs Adamek :) niestety ale Adamek nie ma wyrobionego uderzenia także stawiam na Kliczkę:) może kiedyś jak nam Adamek dojrzeje ,nabierze dobrego ciosu to będziemy się cieszyli Bardziej mnie ciekawi Kliczko vs Haye :)co by nie gadał o Hay'u(Haye na haju :D) że dupa na ringu ucieka ,ale uderzenia ma jak rakieta ;) Phill co by nie pisał ,co by nie gadał ,ale chrzest na jeździe figurowej już masz ;) a siniaki jak siniaki ,do wesela się zagoją i się sprawdziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy:) ryjku jestes fanka boksu? U mnie nie bylo i nie ma lodowiska na choddnikach ani na ulicy tlyko jeden wielki POTOP:/ Milego week.zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie troszkę chlapy na ulicach bo studzienki nie wyrabiają z odbiorem ,ale ogólnie kultura :) Fanką boksu to raczej nie jestem ,po prostu lubię oglądać dobre walki w wadze ciężkiej :) ale jakby mi ktoś sprezentował bilet na walkę Kliczki to ja bym bałdzo bałdzo chętnie :classic_cool: (mała podpowiedź co do prezentu od was dla mnie na następne święta :classic_cool:) Lubię też "pilnować "i oglądać wschodzące gwiazdy boksu ,ich pierwsze kroczki itp tu waga bez różnicy :) Szukam od dwóch dni jednej piosenki ,jest nowa ,leci na 4fantv i kurde nie mogę znaleźć :( szukałam na necie ,ale nikt nie zna odpowiedzi :( a najśmieszniejsze jest to ,że to takie umpa umpa :Dmój gust muzyczny jest bardziej zryty niż asfalt po zimowych roztopach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ją :D a nawet nie wiedziałam jaki tytuł i wykonawca :D umpa umpa umpa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj R.jest wielkim fanem boksu a zwlaszcza Adamczyka:)I dzieki Niemy tez ogladam boks :) I jaka to byla piosenka?:) Milego dnia:D PS.jutro trzeba zakupic serducho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamek nie ma szans zwłaszcza z młodszym z braci Kliczko :)nie ma co się oszukiwać ,ale serce do walki wielkie to ma :)tylko chyba z byt łapczywie zabiera się za pasy a do klasy wyrafinowanego i dobrego boksera wagi ciężkiej to jeszcze daleka droga przed nim :) Serduszka nazbierałam w ilości 5 sztuk ,więcej nam nie potrzeba :) teraz mi bumbnią pod oknami a czaszka mi za chwilę wybuchnie :( Te umpa umpa to jest to :D http://www.youtube.com/watch?v=NIymw8vll48 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ryjku - fakt...mieszkasz w rynku to mialas wczoraj glosno w domu:P Jesli chodzi o boks to szczerze nic on mnie nie interesuje:POgladam go z przymusu bo moj R.ten sport lubi ogladac i uprawiac. Ja kupilam dwa serducha i tyle mi wystarczy:)Jedno nawet, przez przypadek, przedarlam na pol...zly znak?:P Ja wczoraj nosilam buty wiosenne! Bosko jest:D Czuc w powietrzu wiosne ale cos mi sie wydaje,ze pod koniec stycznia jak sypnie sniegiem to Nas zasypie:P Misska - "nauka to potegi klucz" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ,dobry :D🖐️ Miseczka ,co tak się smutasz ?:)Nie smutaj się tylko ładnie ucz :) Angel-przecież pisałam ,że lubię sobie czasem posłuchać umpa ,umpa :) Dzisiaj umpa umpa jutro punk rock :) i tak co dzień coś innego :)na to ludzi tworzą muzykę aby jej słuchać a ja nie ma bardziej określonego gustu muzycznego ,lubię słuchać co mi się podoba ,co mnie bawi ,co rozluźnia a nawet przygnębia :) A powiem wam ,że przy tym umpa umpa to by się na jakimś weslichu wybawił :D seksualnaa ,nebezpeczna tralala lala :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku Adamek kontra Kliczko ma być na otwarciu stadionu Euro 2012 we Wrocławiu :) Z tego co wiem to jeszcze nie ma nawet biletów :) Mam słoneczko. :) Może jakiś wypad zorganizuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philozoph - masz sloneczko?Podziel sie...u mnie jest ponuro:/ Milego dnia Wam zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill,no patrz to jak dar od losu dla was :) będziecie mieli więcej czasu aby nazbierać dla mnie na bilet :Djuż nie będę taka dla was i do Wrocka sobie dojadę na swój koszt :classic_cool: U mnie też ciepło a słono od rana się przebija :)po południu będzie super :) Nie wiem jak styczeń ,ale podobno w lutym ma być wybuch wiosny :) mnie się tam nie spieszy aby tylko chlapy nie było bo jeszcze trochę a będę w reklamówkach na nogach chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy:D Teznie chce chlapy bo juz raz doznalam tej zimy "potopu" a raczej moje buty to odczuly i moje stopy;) Moja sis leci obejrzec zorze polarna....tez chceeeeeee!!!:D Dobrego wieczoru zycze:D PS.Pije wlasnie Vermouth-a...ktos chce?Tak na dobry sen:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko chciałam zapytać nieśmiało , gdzie jest to cholerne słońce ???:OMiałam plany na dzisiaj ,ale bez słonka i ciepła na dworze sobie mogę :O Przyznawać się ,które to podprowadziło mi moje słoneczko ?No ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:) U mnie od paru dni jest pochmurno...moze koniec swiata wnet bedzie??? Podobno za pare lat ma w ziemie uderzyc wielka asteroida chyba,ze wczesniej ja zestrzela...tak gdzies ostatnio czytalam. Slyszeliscie o tej kobiecie,ktora chorowala od 12stego roku zycia na anorteksje i wczoraj badz przed wczoraj zmarla!Byla modelka,przy wzroscie 166 cm.(chyba dobrze zapamietalam) wazyla okolo 30 kg....masakra....brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzysz w te bajki ?:D I kto niby ta asteroidę ma wysadzić ?:D A nie wiem ,pewnie MacGaywer zostanie wysłany przez USA i znów będziemy czytać jak to USA uchroniło świat od zagłady :D O tej dziewczynie czytałam ,widziałam zdjęcia i nie rusza mnie to . Sama sobie zgotowała taki los :) ludzie walczą z chorobami z którymi czasem nie da się wygrać a ona sama się w chorobę wpędziła i sama wybrała śmierć .Co z tego,że miała zaburzenia łaknienia ,z gruchy jej to spadło ,sama się o to postarała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie ryjku..zle piszesz jelsi chodzi o ta anorektyczke.Kto nie przezyl tej choroby to jej nie zrozumie..... Milegoi popoludnia:D PS.Dajcie troche slonca bo wpadne w chandre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Choć ja to mam dzień pod tytułem "nie wstawać z łóżka" :) Ale grunt to się nie dać:) Słońca też nie mam a rankiem to nawet padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje ci się ,że aby zrozumieć anorektyczkę trzeba być w jej skórze :) Jak wcześniej pisałam anoreksja ,bulimia są to zaburzenia łaknienia i odżywiania o podłożu psychologicznym ,czasem wychodzą poprzez wychowanie w rodzinie ,ale na obecną chwilę bym się bardzo spierała co do tego ,bo moim zdaniem anoreksja i inne tego typu schorzenia są w obecnych czasach wynikiem dążenia do doskonałości ,wyimaginowanej doskonałości . Nie powiesz mi ,że dziewczyny się głodzą i wyliczają sobie kalorie ponieważ mają wyrzuty sumienia bo są dzieci głodujące na świecie i im się takie "obżeranie "czyli normalne zdrowe odżywiania nie należy bo jest to nie fer?:)anoreksja i inne jej pochodne to jest zwykły egoizm osób chorujących na nie :) one robią to dla siebie ,nie dla rodziny ,nie dla świata tyle ,że później nie potrafią sobie z tym poradzić i dzięki Bogu są takie, które proszą o pomoc bo w końcu sobie uświadamiają co jest grane . Niestety są też takie,które wypierają to z siebie do ostatniej chwili i takie którym już człowiek nie jest w stanie pomóc bo jest za późno :) i leży potem takie dziecię boże a każda cząsteczka jego ciała umiera z każdą minutą .Jak myślisz co by powiedział dzisiaj taki człowiek z obozu np. z Auschwitz,zagłodzony ,chory ,wyczerpany ,ale nie z własnej woli ??No co by powiedział ?? Jak to mówią ,każdy jest kowalem swojego losu ,nikt nikogo nie zmusza do alkoholizmu ,do narkomanii ani do ani do zaburzeń w odżywianiu .Tego trzeba po prostu chcieć :)trzeba z tym za cząć ,jak nie zaczniesz to nie będziesz tym alkoholikiem ,tym narkomanem ani innymi temu podobnym . U mnie jest dzisiaj na zmianę raz deszcze ,raz wiatr innym razem słońce ,ogólnie dupa z pogody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą anoreksją to jest bardziej złożony problem. Fakt faktem to jest trochę jak Ryjek pisze. Jak nie chcesz być alkoholikiem to nic prostszego. Z anoreksją podobnie. Ale nie w rodzinie bym tu upatrywał problemu. I w dążeniu do doskonałości też nie. Cóż poprawnie politycznie to nie jest ale moda i uroda jest zdominowana przez homo. Zwłaszcza gejów. Gej nie zobaczy nic powabnego w kobiecie. Wręcz przeciwnie chce jej odebrać wszystko co kobiece. Ot chce się pozbyć konkurencji. Przy pomocy pudelków itp jest to silnie przenoszone do grup rówieśniczych. Presja rośnie. Potem już z górki. U mnie się troszkę przetarło :) Piękny widok na zachodzące słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pada :(pada ,pada ,pada i końca nie widać :( Wczoraj w każdych wiadomościach puszczali ten film z raportu MAK i wiecie co ?Jak moje chłopaki usłyszeli te głosy na końcu to tak się przestraszyli ,że mig pobiegli do łóżek :( Kamil to się dosłownie zaminował w maskotkach na łóżku ,że głowy nie było nawet widać :(straszne te krzyki ,brrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałem okazji widzieć. Jeśli chodzi o katastrofy to czasem nie warto się w to zagłębiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąc nie chcąc ciągle puszczali ten film i tak bym go zobaczyła nawet przypadkowo:) Dzisiaj jest fajnie ciepło ,tylko słońca brak ,ale lepsze to niż przeszywające zimo :) chociaż od dwóch dni chodzę zakichana ,nie wiedzieć czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podobała ta zima. Co z tego że wszyscy marudzą. Tak fajnie jasno, biało, mrozik, śnieżek chrupie pod nóżkami :) Powiem że mam niedosyt. Chciałem jeszcze przy takiej bieli wybrać się nad Odrę. A tak szaro buro to jest prawie pół roku. Też już widziałem ten film. Nic dodać nic ująć. Klasyczny lot w glebę. Nie było chyba błędu którego by nie popełniono. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×