Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja mogę się zabawić w doktora i robić Miseczce zastrzyki w pupę :)hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci przetnę gumę w gaciach to ci same spadną i się prosić nie będę:) Ściągaj po dobroci albo wezmę cię na chama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakby się zawstydził czy cuś .;) Miska lubisz to ,powiedz lubisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznam to po oczach ,ale ty masz jakieś przyciemnione okulary i ciężko tak :D Ależ zaczęło u mnie sypać śniegiem :)no Phill, masz znów ta swoją upragnioną zimę :) Dzisiaj idę przedłużyć umowę o telefon mam nadzieje ,że przywieźli wybrany przezemnie model telefonu :) "przezemnie" pisze się razem czy osobno ,bo nie wiem ? Wiecie może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam to nokie C3-01 :) Jak się pisze ten wyraz "przezemnie" razem czy osobno się pytam kurde ,bo nie wiem :Dno mówcie Phill ,gdzie ty lecisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zobaczyłam teraz z tym wyrazem :D Misska :D a nie wydaje ci się ,że tak dziwnie jest rozdzielony ?:D znaczy tak nieładnie wygląda taki podzielony ,bo w tym pierwszym członie ta końcówka -ze taka jakaś ,nie ten :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go wybrałam bo jest najwięcej wart z tych w ofercie :)mam na niego kupca :D Sobie kupiłam telefon wcześniej jak was tu maltretowałam :) mam nokię 6300 ,lubię klasyczne telefony a nie zabawki na jeden sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa😭 już wam nic nie powiem 😭 kurier zapomniał mój telefon 😭 żeście m i zapeszyli i najgorsze ,pewnie to Phill mi tak strasznie zapeszył i zazdrościł 😭on ma jakieś konszachty nie dość ,że z pogodą to jeszcze z moim operatorem 😭 będę ryczała tak strasznie przez cały dzień 😭 jeszcze takiego szlochania to świat na oczy nie widział 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D ryjkowa...to zaszalalas z tel.:D Ja tez nie lubie tel.na sezon:/Ja mam swoj od ponad roku i mam nadz.ze bedzie mi sluzyl dlugie lata:P Mam pytanie...moze Wy cos doradzicie bo ja nie potrafie:/ Otoz kolezanka w ta niedz.ma 1wsza rocznice slubu i wymyslila z mezem aby nic nie kupowac tlyko zadadza sobie jakies 3 zyczenia i druga osoba ma je spelnic.Chodzi o to aby nie wydawac kasy.....co to moze byc? Ciezko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam28lat
Jak wy wytrzymujecie te zwiazki na odleglosc? Ja mam wielkie pretensje do mojego faceta ze sie wyprowadzil i nie potrafie od 1,5 miesiaca z nim normalnie rozmawiac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill :( ty ,ty ,tyyyy zły człowieku ty :( Angel ,ale o jakie życzenia chodzi ,że co ?Że wy macie wymyślić życzenia i oni maja je dla siebie spełnić czy jak bo nie łapię . 😭 😭 😭 ryczę nadal 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku Ona ma jakies 3 zyczenia wymyslec dla meza i On dla niej tez 3 zyczenia i maja je sobie przedstawic i maja je spelnic.....ona wymysla zyczenia - On je spelnia i na odwrot ale chodzi o to aby nie wydac ani grosza...dla mnie to jest glupi pomysl ale co zrobic.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 lat -my już nie jesteśmy w związkach na odległość ,jesteśmy już razem z naszymi partnerami i partnerkami .Tutaj sobie po prostu piszemy,bo się tu poznaliśmy wszyscy :) 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 lat - "Ja mam wielkie pretensje do mojego faceta ze sie wyprowadzil i nie potrafie od 1,5 miesiaca z nim normalnie rozmawiac" wyprowadzil bo.....? To brzmi jak rozstanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×