Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Miska co tam dziargasz? Ryjek, nie marudz, dumna jestem ze wszystkich tez, tylko niedobor cukru tak sie u mnie objawia.... dobrze ze pracy cukier jest firmowy to sobie chcociaz tam zycie oslodze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada nie masz Ty za dobrze? cukier Ci w robocie firmowy daja? ja to musze miec swoj :o caly bok sobie dziargam :classic_cool: jestem dopiero po 2 godzinkach, a powstala moze 1/3 tatuazu, mam nadzieje, ze na drugiej sesji mi to skonczy, bo sie juz nie moge doczekac :) poprawilam tez moja stopke, a pozniej bede jeszcze robic cover mojego pierwszego tattoo tego z przed 10 lat, bo jest juz po prostu brzydki i bardzo odstaje, od reszty moich tatuazy. A Ciebie jakas kolejna dziarka nie kusi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoż to, a ja bym żeberka sobie czyms pokryla (nie mowie to o pokryciu sosem tych co leza na talerzu) ale nie wiem czy mnie ciagna kwiatki, wzorki a moze cos innego? a poza tym najpierw trzeba schudnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tak jak mowilam robie caly bok od zeber po biodra a w sumie koncowka tatuazu schodzi mi az do pachwiny :) mega seksi, strasznie mi sie podoba :D pochwale sie pozniej jak juz bedzie skonczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o żeberka to ja dzisiaj je miałam na obiad ,do tego kopytka i kapusta modra :classic_cool: zjadałam kapustę i kopytka bo żeberka nie bardzo mi podchodzą ,kości mają i takie tam pierdoły ,nie wiadomo czy to jeść czy się tym bawić np zagrać w kości Mi tatuaż robił siostra igłą zwykłą do szycia :) na kalce odrysowałam wzór a siora maczała igłę w tuszu i kuła ile wejdzie aż mnie ręka spuchła ale zacisnęłam zęby i teraz mam ,choć już nieco wyblakł bo ma gdzieś z 14 lat .Takie jakby więzienne warunki i więzienny tatuaż ,dzisiaj bym go już nie chciała ,w ogóle żadnego bym nie chciala ,ale jest mały i na ramieniu to raczej mało kto go widzi . Ja sobie chyba kupię łańcuszek srebrny i jakąś zawieszkę czy cuś ,może literkę imienia ,jak będą ładne of kors a jak nie to nie wiem ,może bozię sobie sprawię ,niech mnie pilnuje i trzyma w swojej pieczy czy cuś . Kurcze trochę jestem wkurzona ,bo nie ma żadnych kursów u mnie w UP ,w ogóle skasowana jest opcja ogłoszeń na kursy ,czyli w tym roku dupa z kursów a ja takie plany miałam ... Staż dla kobiety po 50 tym roku życia na sprzedawcę ,ja pierd .... Mam jeszcze opcję zostania ładowaczem koparki ,elektrykiem i spawaczem hmmm....nie wiem na co się zdecydować . A osrał to co ma być to będzie . Robię sobie tort brzoskwiniowy ,wiem powaliło mnie nie dość ,że niedziela to jeszcze wieczór się zbliża ,ale najwyżej zjem go w nocy jak przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nie rusza coś ta piosenka Dziara iście jak z więzienia ,potem matka mi wpier***** to tez jakby więzienne no i potem miałam dwa tygodnie kary ,to jak karcer w więzieniu :) ale fajnie było :) zjadałam tort :) kilka tysięcy kcal na noc ,jupiiii!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D W koncu pomalowane pokoje!:D Hip-hip hurrrrrrrrrra :P chocolate_en_licor -- :D Piszesz,ze musisz schudnac?Czyzbyc byla cale zycie na diecie?;););)Ja jestem hehehe:P:P:P;););) Little_Miss_Trouble -- :D czekam z niecierpliwoscia na fotke z nowym tatuazem:D Musi byc mega boski:] Co Ty sluchasz?Czeslawa tego nie cierpie:/ ryjekkk -- :D hehe chce zobaczyc ten wyblakly tatuaz sprzed 14 lat:P:D Jesli chodzi o UP top tam praktycznie oferty pracy sa dla facetow! Praktyki tez sa takie sobie:/ Jak sie dzis czujesz po tej wyzerce tortowej na noc?:P PS.Glowa mi dzis peka:/Kto mi ja odetnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - przecież nie będę się fotografowała żeby ci tatuaż pokazać :O mam jaszczurkę już wam kiedyś pokazywałam jaką :) A tort był smaczny i lekki ,zjadałam dwa duże kawałki :) i jeszcze mi zostało :) potem oglądałam film Wesele prawie do północy i odgrzałam sobie jeszcze kopytka z kapustą :classic_cool:fajnie tak sobie poszamać na noc :) rano wstaję jak nowo narodzona :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku...moze w ciazy jestes?:P Tez bym chciala, miec taka przemiane materii jak Ty ale coz....zoonk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa !!Odpukać w niemalowane z tą ciążą :O Ja tak zawsze jem ,mam dobrą przemianę ,czasem aż za dobrą bo w lecie mam niedowagę ,kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyplulam te slowa o ciazy...sppokojnie:D Wiesz...niektore dziewczyny narzekaja na niedowage a inne cale zycie maja diete (tak jak ja) ehehehehehe:P Zawsze sa dwie strony medalu:D U mnie (od wczoraj) znowu sypie snieg i powraca zima!:/ Slonca tez niiii ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest słonecznie ,ale temperatury wiosennej tez nima ,choć mam ok.5 na plusie ,lepsze to niż ten śnieg i zimno u ciebie :( ja bym na twoim miejscu założyła reklamacje do Philla to on zawsze tak grzebie w pogodzie i zawsze ,ale to zawsze któraś z nas ma nie taka aurę :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak...co zlego to Philla wina;) Ja juz ide.Ogarnac chate po ty malowaniu bo to nie jest takie latwe;/ Ciao!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jak zawsze chcesz mieć aurę nie taką jak jest to nigdy dobrej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph -- " he he jak zawsze chcesz mieć aurę nie taką jak jest to nigdy dobrej nie będzie " np.u mnie aura czesto mnie ubiega,pisze o tej dobrej bo albo ona mnie goni albo ja ją ;) Prawie koniec porzadkow:P Wnet mam isc do galerii , sklepow budowlanych a moj R jak siedzial tak siedzi w garazu (czytaj-krolestwo faceta;) ) Pozegnam sie "w razie W" bo nie wiem czy tu jeszcze nie zagladne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówi ,w marcu jak w garncu :) raz słońce raz mróz a i śniegu nie pożałuje :) U mnie znów dzikie kaczki zlatują nad stawy jak szalone ,tak nim się obejrzę to wiosna zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no tak slucham tego co mi sie na ucho nawinie :D ja tez czeslawa nie slucham, ale ta piosenka mnie tak jakos wczoraj ujela :) ja tez jem duzooooo bardzo duzooooo i cale zycie niedowage mam :( a tak chcialabym miec duze cycki 😭 Ryjek zazdroszcze ze tak mozesz wcinac przed snem, ja jak sie objem przed samym spaniem, to potem mam w nocy koszmary :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a) mówiłaś ,że masz duże cycki baaa..gadałaś że melony :D b) mi się śnią erotyki jak tak sobie pojem ,no to jem i jem :classic_cool::D chociaż ....kilka razy śniło mi się ,że walczę w MMA :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×