Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjek ja ta petycje podpisywalam juz wczoraj, ale nie przychodzi mi weryfikacja na maila, na zadnego, juz mam tak od jakiegos czasu, bo czesto tam podpisywalam petycje :( nie wiem o co chodzi, ale z tego co widze to nie tylko mi nie przychodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybko bo już idę spać :) ja czekałam jakieś pół godzinki chyba bo akurat aktualizował mi się antywirus i musiałam wyłączyć lapka ,potem znów aktualizaje do windy i też musiałam wyłączyć lapka :D i jakies 15 minut zbijania baków i przyszło :) może żeś coś przestawiła w skrzynce ,ale z tymi psami wtedy sobie nagrabiłaś :( ja się nie znam na tym :( btw .wiesz co ja dzisiaj zrobiłam ??no ja ci mówię ,zrobiłam takie zaczepiste bułki z masłem czosnkowym i jutro też zrobię ,ale z pyska mi tak fajnie śmierdzi i w ogóle jest cudownie :classic_cool: no i żeby cie troszkę poddenerwować przed spaniem to ci pokarze jak te bułeczki wyglądały a wiem ,ze lubisz takie śmierdziele to pewnie się na mnie wkurzysz ,ale wiesz ...I love You :classic_cool: jakby co teraz se popatrz i możę ,możę powąchaj :classic_cool: http://slodkieimpresje.blox.pl/2011/03/Buleczki-czosnkowe.html idę spać i życzę dobrej i zaślinionej od moich bułeczek nocy :classic_cool: no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam tylko napisać ,że dzisiaj dzień mężczyzny ,tak więc dla naszego rodzynka dużo ,dużo zdrówka ,uśmiechu na buzi i powodzenia w życiu prywatnym oraz pracy i jeszcze chciałam dodać ,że życzę jak najszybszego skończenia budowy domku i zamieszkania w nim i delektowania się przyrodą oraz obcowania z nią na co dzień c jak wiemy bardzo lubi nasz Phill :) tak więc "jeszcze po kropelce ,jeszcze po kropelce póki wódka jest w butelce ":D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mówili w telewizji i radiu jak słuchałam :) raz mówią ,że dzień mężczyzny raz że chłopaka ,ale co to za różnica ?:) chociaż dzień chłopaka to podobno 30 września jest z tego co pamiętam ,bo wtedy moi chłopcy dostali prezenty od dziewczyn w szkole :) chłopak czy mężczyzna bez różnicy ,jak wiadomo każdy facet ma w sobie odrobinę dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha chyba oszalałam w tym tygodniu pieczeniem :D znów upiekłam bułki tyle ,że teraz jem bułkę z serkiem waniliowym :D Jak tak dalej pójdzie to do niedzieli upiekę jakiegoś prosiaka :D tylko podprowadzić bym go musiała najpierw jakiemuś rzeźnikowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde nie chce mi ten filmik ruszyć :( stoi w miejscu ,nie wiedzieć czemu :( podniosłaś mnie na duchu machając do Philla ,bo wiesz jakby to wyglądało ,jakby żadna nie pomachała dzisiaj Philowi wyglądało by to bardzo nie ładnie :( a przecież chłopaki to bardzo fajne stworzenia są i uczucia nawet mają (znaczy czytałam kiedyś w takim magazynie czy coś :D;)żartuję ) A Angel i Czekolada to bułka z pasztetem i chleb ze smalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieeeee!!!!!😭 pada deszcz 😭 A ja chciałam jechać na zakupy z siostrą :( Phill ja cię bałdzo bałdzo płoszę wyczaruj ty mnie słońce od 10 do 13 ,ja chcę jechać na zakupy :( za to mam już od 07.00 rana aż 6 stopni na plusie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ty mi tu z Kretem nie wyjeżdżaj ,miałam słonko na zawołanie ,więc śmiem twierdzić ,że grzebałeś w pogodzie i się nie wypieraj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedna osoba jest władna grzebać w pogodzie. A to młody owczarek niemiecki :) Wesołe pieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam ;) ja chce takiego owczarka :( tęsknie za moim Cyganem ,taki fajny piesek z niego był :( mądry ,pocieszny a jaki ładny :( drugiego takiego nigdzie nie znajdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabo go widać ale ten mnie ujął za serce. http://photo.soa-admin.eu/galeria/xxix-zielonogorska-wystawa-psow-rasowych/wystawa11-195.html Hart (wilczarz) irlandzki. Olbrzymi pies. Próbowałem zrobić mu zdjęcie z bliska i on tak fajnie podszedł do mnie. I tak stanął, tak jakby chciał powiedzieć "spoko, ja tu jestem, nic się nie martw ja dam radę". Tak sobie stanął i jakby mnie chronił. Niesamowite doznanie. Ale przez to nie mogłem mu zrobić zdjęcia. :) Świetny piesek. Małżowinka oczywiście zakochana w psiulku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście duży :) Będziecie mieli psy jak zamieszkacie w swoim domku ? Małżowinka chyba nawet już wie jakie ?;):D Mój Cygan to miał takie spojrzenie że wiedziałeś czy czegoś chce ,czy jest smutny ,czy tylko zmęczony ,jego oczy wszytko potrafiły pokazać :) A jak się uśmiechał to masakra :) od ucha do ucha a miał takie fajne stojące radary jak jakiś wojskowy :D i ten jego długi jęzor zwisający z paszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no na stówę będą. Ja myślałem o wodołazie bo to też taki opiekuńczy piesek. A wilczarz to największy z wszystkich psów. Na początku tylko tym zrobił wrażenie. Właścicielka gadała przez telefon i upuściła smycz. I on tak podszedł i tak wiesz jak jakiś super hiro. Taki fajny pozytyw i spokój z tego bił. Niesamowite wrażenie. Zero jakiejś niepewności czy wrogości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cie ,ja bym pewnie uciekała ile fabryka :D Teraz patrzę na te wodołazy i powiem ci ,że coś fantastycznego :) nie dość że mają ładną posturę to widać ,że mądre pieski tacy opiekunowie jak sam napisałeś ,ale przytulańce pewnie też z nich niezłe :) patrz a tu jaki śmieszny ten brązowy ,sygnowany gwiazdą na klacie :D http://s.v3.tvp.pl/images/a/5/c/uid_a5c061e2fa0167de4b0f066c5e789e171239523874230_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no taki miś himalajski :) Ja znałem dwa takie bardzo fajne wodołazy. Jeden to był takim opiekunem dla niemowlaka. Bardzo mi się to podobało. W prawdzie był szkolony do tego i drugie szkolnie miał jako pies ratowniczy. Ale tak fajnie bo jak bobasek sobie błądził po okolicy i było coś niebezpiecznego to pies stawął między dzickiem a przykładowo jezioerm. I bobas musiał odpiścić. A jak się wywalił i beczał to brał za wszarz i zanosił rodzicom. :) Super to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał! to super musiał być ten pies :) że też tak potrafił ,tak jak własne dziecko złapać za wszarz i nie przegryźć :) inne pewnie by do grdyki skoczyły mieć takiego mądrego psa to samo szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w ogóle piękna historia była. Była bo osesek ma 32 lata dzisiaj, a piesek zmarł jak miała 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill to prawie jak Love story :) ;D ale fajnie mieć takie wspomnienia ,pamiątki .takie psiaczki tyle radości potrafią człowiekowi dać a ile miłości tego nikt nie wie ;) Misska ten twój faworyt wygląda jak pędzel do pudru :classic_cool: przyznaj się chciałabyś taki pędzel ,co ???:classic_cool: ja codziennie jak idę do szkoły z młodą to taka dziewczyna wychodzi na spacer z takim małym buldożerkiem francuskim a on na mnie tak patrzy i patrzy :) jak chcesz to go" pożyczę "od tej dziewczyny :classic_cool: tylko on jest czarny z białym krawatem ,nie wiem czy takiego chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doga niemieckiego to miałam jak z tatą mieszkałam ,taką sunię Saba się zwała :) od małego była z nami a ile wpier**** to pół wypłaty szło :D tylko ,ze uciekła ojcu jak pojechał na ryby i juz nie wróciła :( już wam kiedyś pisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedzel do pudru mi niepotrzebny, ale dywanik grzejacy stopki pod kanape by sie przyadl :classic_cool: Ryjek a kolor siersci to mi obojetny pozycz tego buldozka pozycz koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss bo ja to generalnie umiem dobrze zrobić ;) Ryjku ta dziewczynka dzięki temu bardzo samodzielna była bo wszędzie sobie pod jego opieką chodziła. Nie musiała rodziców ciągnąć, on po nią pod szkołę wychodził itd. Problem zrobił się wtedy jak się na rowerze nauczyła jeździć bo nie mógł nadążyć. To ojciec jej przyczepkę zrobił i go woziła z sobą nad jezioro itp. Taki prawdziwy kumpel od wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill a to ci powiem ,że ojciec dziewczynki dobrze pomyślał nad tą przyczepką :)jak przyjaciel to na zawsze a nie przy pierwszych krokach :) pies pewnie poczuł się potrzebny i doceniony a to bardzo dobra rzecz dla pieska ,w końcu po to był tresowany :) MIska ,myślisz ,że bozia mi wybaczy ? Bo moim zdaniem to ja dobry uczynek bym zrobiła ,bo ktoś czeka z wielkim serduchem na tego buldożka (mówię o tobie of kors ) a ta dziewczyna to ja nie wiem czy ma wielkie serducho .Jakby co pomyłki się zdarzają nawet najświętszym ,prawda ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku jak by co to pogoda na weekend to moja robota. A tak w ogóle jest poniedziałek. :) Wstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×