Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja dziś nie śpię od 4.30 :D Phill podziękował ci za łikendową pogodę :classic_cool: podziękował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze tato ,będę pamiętała :D;) Znów jestem cały długi tydzień sama :(troszkę się odzwyczaiłam od tych delegacji tygodniowych a tu zanosi się na jeszcze dłuższe :( normalka ,jak się wiosna robi to ja sama jak ten palec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Nie bylo mnie ponad tydz.i widze,ze mam pare stron do przeczytania:PPozniej bo teraz nie mam duuzo czasu.Jedynie pare slow przeczytalam i Miss - wg.mnie dobrze wazysz .Po co chcesz przytyc?:) Ryjku - maz pewnie byl zachwycony tym "cyckonoszem":P Reszte poczytam pozniej:] Milego dnia:D PS.Jesli macie sloneczko to podzielcie sie ze mna bo u mnie leje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mogę dzisiaj podzielić mgłą:( mogłaś wczoraj coś mówić to bym ci ukroiła kawałek słoneczka ,ale dzisiaj to jedynie mgłę na kilogramy mogę rozdawać :(:D Chciałam sobie kupić jakies buty na wiosnę ,ale chyba zaprzestano produkować ładne obuwie albo ja ślepa jestem bo nic nie ma ładnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Aniołku nie mam słoneczka. Deszczu też nie i jest tak zamulająco :) Ryjku nie jesteś sama. Masz nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Ja sobie wczoraj kupilam balerinki w Deichmannie:):):) Ogolnie sa ladne buty ale maja mega wysoki obcas a w takich bala bym sie wyjsc na Nasze polskie chodniki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill dziekuję ,że jesteście :Dbardzo mi ulżyło :D rzeczywiście pogoda dzisiaj zamulająca :( udajmy ,że tego nie widzimy :D Angel ,ale ja balerin nie chcę :( chcę buty na obcasie ale bez obcasa :D nie umiem chodzić w obcasach :( Te niektóre szpilki sa zaczepiste ,ale ja bym orła co dwa metry robiła w takich butach :( Kurcze jesienią oglądałam takie fajne kurtki skóropodobne i były po 79 zł a wczoraj patrzę a tam 189 zł 😭 dlaczemu ??? Chciałam sobie kupić ,ale nie taką drogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupilam baleriny bo w koncu jakies pasowaly na moja stope:D Ta sama kurtka kosztuje dwa razy wiecej???? Ja juz lece...milego dnia!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam baleriny ,najlepsza alternatywa dla takich kaleczniaków jak ja ,niby to damskie ,ale nie na obcasie chociaz bardzo wygodne ,no ale ile można :( Chciałam jakieś ładne kobiece jak ten człowiek wyglądać a nie jak pół polski ,baleriny ,skóropodobna kutra typu pilotka i rurki :O ja to zawsze coś wyszukam a potem trzeba płacić jak za zboże :O Musze coś wyczarować bo kurtki nie popuszczę :O:D Znalazłam jeszcze taką za 140 zł to 40 dyszki mniej :classic_cool: odwiedze jeszcze taki mega bazarek ,bo widziałam takowe kurteczki ,ale były jakieś w kolorze śliwki ,czarne i takie se a ja chcę koloru carmel :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chciałam jakieś ładne kobiece jak ten człowiek wyglądać a nie jak pół polski ,baleriny ,skóropodobna kutra typu pilotka i rurki" ja jedynie rurki nosze do botkow badz kozaczkow,ktore sa na obcasie:) Teraz chce sobie kupic plaszczyk,taki klasyczny z dwurzedowym zapieciem na guziki:)Kusi mnie czerwony plaszczyk ale....ryzykowny jest ten kolor:P Spodnie czerwone tez mnie kusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie czerwone może nie ,ale płaszczyk ...ja bym była za :classic_cool: weź se kup ,będziesz fajnie wyglądała :) Widziałam takie płaszczyki ostatnio :) Phill a tu co byś chciał ?:classic_cool: jakieś buty czerwone czy majty skórzane w kolorze carmel ?:classic_cool: no powiedz nam ,wiem ,że lubisz gadać z nami o ciuchach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam wczoraj dziewczyne w plaszczyku czerwonym i tak mi sie spodobal,ze zaluje iz nie zdarlam go z niej;););) Spodnie czerwone tez sa cooool :P Dobra...ide:) Ciaoooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie nowe rurki :classic_cool: miałam nie kupować ,ale ..ale sobie kupiłam :classic_cool: teraz będę wyglądać jak patyczak :classic_cool: fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌼 Ryjku - ja tylko nosze rurki do botkow itp.bo mam za chude lydki do tego typu spodni hehe:P:P:P Nie wiem jakie spodnie bede nosila do baletek:/ Nadal jest szaro, ponuro...masakra:P Milego dnia:D Ide ogarnac chatke i moze pozniej skocze cos sobie kupic na poprawe humorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill aż mi powieka zadrżała z radości :D Angel -ja doszłam do wniosku ,że te nasze/moje chude łydki ,kostki i co tam jeszcze można by wymyślić nie są takie złe a rurki z tego co sobie przypominam są dla szczupłych ,wiec olewam to czy się komuś w takich spodnich podobam czy też nie ,bede je nosiła nawet z w połączeniu z klapkami :)Nie chciałabym być nie miła czy też obgadywać jakies dziewczyny czy kobiety przy tuszy ,ze tak to ładnie ujmę ,ale jak takie dziewczyny z nadwagą i to znaczną noszą rurki i nieco wylewa się z nich to ja tym bardziej mogę takie nosić i powiem ci ,ze mało tego ,ja będę sto razy lepiej w nich wyglądała niżeli te w/w dziewczyny :) postanowiłam zakończyć ze swoim "słabym punktem "od dzisiaj jestem cool :)tak mnie bozia stworzyła i trzeba to przyjąć do wiadomości bo życie za krótkie jest .:) Btw ja rurki mam klasyczne bez ozdobników dlatego też pasują do wszystkiego i nie wyglądam jak 16 latka z wyhaftowanym motylem na spodniach czy jakimiś tam bibelotami :) Kup ten czerwony płaszczyk w połączeniu z białymi rurkami i tymi granatowymi butami co nam tu kiedyś pokazałaś (trampko obcasy czy jakoś tak ) będziesz wyglądać git majonez jak to mówisz ;) aha jeszcze jakąś bluzkę w paski w stylu marynarskim w cienkie paseczki granatowo białe albo czerwono białe i musowo kotwica alb kokardka :classic_cool: ja wiem co mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooooooooow...Ryjku - ujelas waszystko to co ja chcialam napisac (chodzi o mode itp.!!!) "Amen" na koniec napisze!:D Weszlam na moment wiec wiecej nie moge sie rozpisac;/ Dobrej nocy zycze!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo moj ulubiony temat sie tu rozwijal :D achhh zapachnialo zakupoholizmem :D ja uwielbiam buty i torebki i mam tego mase, porozrzucana po pokoju, bo mi brakuje miejsca w szafach :( ja lubie balerinki, ale szpilki tez lubie, i peep toe tez lubie, no lubie obuwie wszelakie, a nawet i trampki :D ja w daichmanie tez sobie kupilam miesiac temu buciki, ale takie botki na korku wysokie, wiazane ponad kostka, no mega sa :classic_cool: rurki uwielbiam jak wiecie i bardzo dobrze sie w nich czuje, moj najlepszy kroj spodni, rureczki z niskim stanem :classic_cool: Angel no waze troszke za malo, cycki mi zmalaly i gdzies sie tam gubia w miseczkach stanika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zauważyłam ,że jest popyt na buty w kolorze carmel ze skóry bądź skóropodobne z open toe na koturnie albo płaskie baleriny ,najwięcej z surowym przeszyciem i tak sobie myślę czy się nie skusić bo mi się podobają. chyba pasowały by do niebieskich rurek z pomarańczową stebnówką ? Misska a ty jak myślisz ,ja ja mam problem z chodzeniem w obcasach (no może pomijając takie słupki na 6 cm ) to dobra alternatywą były by koturny ,żeby zgubić długość mojej mega giry :) Bo ja sobie myślę czy by ich nie kupić ,w koturnach chyba wygodnie ,prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koturny sa bardzo wygodne, tak samo jak i szpilki na platformie, nie czuc tej wysokosci i bardzo fajnie sie chodzi :) a ja wlasnie kupilam sobie balerinki w kolorze karmelowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu boziu ,moje słonko przyjeżdża jutro do domku ,jupiii :Dwłaśnie się dowiedziałam :) Muszę poprzymierzać różne modele zobaczę :) ja potrzebuję buty takie na kilka lat ,no przynajmniej na dwa ,więc takie wiesz moda na jeden sezon mnie nie interesują ,dlatego myślę ,że lepiej będzie im mniej ozdób tym lepiej ,no i do większej ilości rzeczy by pasowały . No chyba ,ze się mylę .Najchetniej to bym chciała takie jakby ze supłem na palcach albo na boku ,wiesz o co mi chodzi na pewno . Matko młoda się bije z Kamilem !!!!!!!!!Zabiję jedno i drugie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje balerinki maja takie slodkie mega wypasione kokardy :classic_cool: :D balerinki ciagle sa modne, koturniki poki co tez, wiec bez obaw :) ja mam jedno koturny w kwiatki takie z wycietymi palcami i trzeci rok juz im bedzie lecial, a nadal je lubie i zamierzam nosic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to se kurde kupię i mam w dupie czy się komuś podoba czy nie ,ale muszą być wygodne bo jak będę chodziła jak koślawiec a nie daj boże wywalę orał to już nie będzie tak wesoło i nie będę cool ;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ja ci tylko przypomnę ,nie krepuj się ,jak chcesz pogadać o ciuchach to wal jak w dym ;):D Boziu ,dlaczemu te dzieci zadają tyle pytań?:O Starszy -ile przeciętnie zarabia kierowca formuły ,ile ma kasy taki sponsor formuły 1???:Ow miedzy czasie tłumaczy mi budowę samochodu i jak to się łatwo jeździ samochodem (kierowca kurde się znalazł ):O Sredni- (jedząc jogurt ) co by się stalo jakbym zostawił jogurt tydzień zamrażarce ,wybuchł by ?zaszedł pleśnią ?zrobił by się łod taki jak zwisa z dachu ???:O młoda -mam a chcesz zobaczyć jak grałam z kolezanką w łapki ,mama a chcesz zobaczyć jak robię mostek ,mama serce mi chyba staneło bo nie czuję jak bije ???:O boziu boziu ,chcecie mieć dzieci ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala a ja czekam i czekam i czekam ,ciszę wplatam we włosy i na palce nawlekam tralalaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×