Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

jeden straszniejszy od drugiego :( a ja wam takie ładne życzenia świąteczne napisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tą pieprzoną sól mam a raczej jej brak :( znaczy w domu mam ,ale nie w święconce :( za to jajek więcej dałam do koszyczka czyli jakby się wyrównało :O myślisz ,że bozia nie zauważyła ?:O aha!! już wiem !!się wczoraj troszkę nabzdrygoliłam drinkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam butów na lato ,ale do lata to jeszcze kawał drogi :) szpilek jest o cholery i ciut ciut szkoda ,że ja nie umiem chodzić na szpilkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam wysokie szpileczki, ale mam pelne, albo z wycietymi palcami, a potrzebuje takie delikatne sandalki na szpilce do eleganckiej kiecuszki :) musze jutro do ccc wejsc moze cos tam znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ,przecież mamy takie same giry to jedna para styknie :D muszę już zmykać :( do jutra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill a na co ci to wszystko ?:) bawisz się mak gajwera :D ale wczoraj miałam burze po południu :) nawet neta mi zabrakło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ciekawe. Bo u mnie na wschodzie to czarno był rąbało jak wściekłe i wyglądało że będzie pogrom, a nawet jedna kropla nie spadła. hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja być na dziki zachód ;) (jeszcze do soboty). Potem jechać z moim wierzchowcem do kraina Vikingów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiedź?? ;) Ja dzisiaj w nocy ruszam na północ. Niby mam mieć neta to czasami Was odwiedzie. Generalnie mało komputera dużo ruchu :) Jak wrócę to jakieś fotki pokaże :) Bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypluj te słowa ,dziewczyno !!!:O wczoraj się naoglądałam jakiegoś filmu o porwaniach kobiet i teraz do parku się boje wejść a ty mi tu o zaginięciu piszesz ???:O sama ze zagiń jak chcesz :O ze strachu pisać nie mogłam to i nie pisałam :O bryy boziu ,aż mnie podkolanówki z nóg zjechały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem nie miła ,jestem wystraszona :O po co ja oglądam takie durne filmy :O no po co ?:O trzeba było sobie film przyrodniczy o uszatkach obejrzeć ,ale nie kurde :Osię zachciało się dreszczyku emocji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czego takiego rogala zrobiłaś :( teraz zauważyłam ,że ze strachu napisałam uszatki zamiast uchatki :D Mają b7ć u mnie zawody krajowe strong menów :Dpooglądam ich sobie z okna bo na rynku ma być pokaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weź ,nie smutaj się :) zobacz jaką nam Phill ładną pogodę zgotował :) jutro ma padać deszcz a może i doczekamy się ,śniegu ?:D I jak go tu nie lubić ?:D lepiej się pochwal jakie buty sobie kupiłaś?:classic_cool: Te a wiesz co ci powiem :O dowiedziałam się dzisiaj przez przypadek ,że w mojej rodzinie od strony ojca szykuje się bibka ,taki zjazd po latach rodzinny ,choć dziadkowie już nie żyją :( ale ma przyjechać taka moja ciocia z USA :classic_cool: (mam nadzieję ,że przywiezie mi jakąś lalkę barbi z ameryki ,bo u nas takich nie ma :classic_cool: :D)no i ten ma być mój tato ,ale jest problem ,bo on się do mnie nie odzywa już chyba od dwóch lat :O ja nie wiem czemu tak jest ,nic nie dzwoni ani nic :( była tam u niego moja siora kiedyś tam i kurde obawiam się ,że przysłowiowo "najebała mi w papierach "tylko nie wiem co tam zasadziła bo się przyznać nie chcą :( i ja chyba nie pójdę na ten zjazd :( bo po co ,ciotki na oczy nie widziałam ,tylko na zdjęciach i przez telefon :( tato ma mnie w poważaniu ,będzie ciotka której nienawidzę jak jasna cholera :O ogólnie to dupa :( no ale ,że nie należę do smutasów to ci napiszę ,że piertolę to !:) szkoda mi tylko sytuacji z tatą bo to mój "Ulubiony tata ":) ale okej przetrawię to ,bozia mojej siostruni kiedyś pokarze paluszek :) dobra tam wystarczy tej prywaty :) pisz co tam u ciebie i ogólnie co jest :) no chodź ,mam kaszkę z biedronki :Dpodzielimy się tą kaszką 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×