Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Witaj Poznana. Tak dla Twojej wiadomości nie ma takiego pojęcia "jak powinno wyglądać" :) Więc się nie przejmuj. Skup się na tym byście byli ze sobą szczęśliwi :) Ryjku Polacy lubią upały bo wreszcie mogą puścić klimę na max i patrzeć jak na wszystkich szron osiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ale wymyslasz. ludzie po prostu kochaja slonko, cieple dni, bo wtedy i nastroj ma sie lepszy i zyc sie chce, jak budza nas promyki slonka rano :) fajnie jest wychodzac z domku zakladac tylko buty, a nie spedzac 20 minut na zakladaniu swetrow czapek grubych niewygodnych kurtek. fajnie jest gdy auto nie zamarza, gdy zamkow w drzwiach odmrazac nie trzeba, odsniezac drog, przepychac sie przez zaspy i fajnie jest tez nie przymarzac do siedzen w pociagach :) a klima jest po to, zeby jeszcze bardziej umilic sobie upalne dni :P co do upalnych dni mam tylko jedno zastrzezenie - milo by bylo gdyby ludzie dbali o higiene :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doświadczałem tego umilacza w czwartek :) dobrze że polarek wziąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój umilacz to mnie grzeje ,najczęściej w nocy jak się do mnie przytula :) a tak poza ,to co ? pożegnamy się teraz czy czekamy do 17.59?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie no Ryjek Ty tez wkrecilas sie w ten koniec swiata? :D mojego Micha ciotka kupila sobie dzis nowe buty i nowa kiecke, zeby jakos dobrze wygladac kiedy juz nastapi ten koniec :D no to jak po browarku z tej okazji czy co? :classic_cool: a jak przetrwamy to opowiem Wam moja smutna historie, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chlup w ten głupi dziób :Dopijemy się ,może nie będzie tak bolało,znaczy ten koniec świata :(błehehe:D a ciocia wymiotła tym zakupem :D tak sobie myślę ,może zrobimy sobie kapsułę czasu taką ,niech wiedzą te dinozaury co po nas nastąpią ,że takie fajne człowieki żyły sobie kiedyś ,tu na tej planecie Ziemia :(:D no i Pudzianowi się upiecze :( pewnie wiedział kiedy umrzemy i tak walkę ustawił :( A ja miałam oglądać walkę Kliczki z Adamkiem i nie będzie mi dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedom sie bić chłopoki we wrześniu :classic_cool: teraz bedziem pić za...za te wędzone "śledzie' i twarz Philla :classic_cool: no to chlup !!:D Miałaś mnie napisać coś strasznego co cię spotkało ,więc czekam :)mogę cię wesprzeć i pocieszyć jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre wiadomości : -pudzian przegrał ,tak jak myślałam (krótkodystansowiec ) -mamed znów pokazał klasę i pokorę ,super -zaraz będę miała obiad (uwielbiam mmm ) - w ogóle jest fajnie ,giry sobie ogoliłam (w końcu :D) idę dzisiaj z moimi białymi nogami na spacer :D złe wiadomości : -siadłam na ojszczany sedes i mam TRZY PRYSZCZE NA DUPIE !!!!!:( także Miseczka nie jesteś ze swoim pęcherzem ,ty masz sikanie ja mam pryszcze :D i na tym koniec złych wiadomości :) nadal czekam na tą historię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mój własny sedes!na obcych nakładam tony papieru toaletowego ewentualnie robię to w powietrzu jak na prawdziwy survival przystało :classic_cool::O ja podejrzewam moich chłopaków ,ale oni twierdzą ,że to nie oni czyli kto ?Listonosz ,młynarz czy Halinka z Kątów ? to ukazuje się mi nowa zagadka z serii :Archiwum X:classic_cool: a ty się nie ciesz z moich pryszczy ty pęcherzu jeden ty :classic_cool: bo popuścisz i będzie kuku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się do niczego nie przyznaję ;) ale dzisiaj daje bobu :Oubrania mi się kleją jak plaster na rany :( ja chcę się kapać :( popływałabym sobie rany ,ja nie mam nawet stroju do kąpania :Dteraz mnie się przypomniało :D kto mi pożyczy kąpielówki ?:classic_cool:może Phill ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problema Ryjku :) Jakie chcesz czarne czy granatowe. Wszystkie markowe ;) Dzień dobry wszystkim :) W tym podczytującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wezmę obie:classic_cool: chciałam napisać żebyś metki odciął bo nie lubię jak mnie coś po pupie drapie ,ale teraz sobie myślę ,że jednak nie :classic_cool: drapanie jest bardzo przyjemne:D;) a kąpielówki pewnie że są markowe ,bo przecież do Marka :D:P gdzie się ta "leja" podziewa ???:classic_cool:pewnie obkupia sie w biedronce w pampersy bo jest promocja w akcji Czas Dzieci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukuje magisterkę :) W sumie to dobrze bo finiszuje i zaraz będzie miała luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy ,że jest wytłumaczona ...panie adwokacie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he widzę trzymanie jest tak intensywne że nikt nie może pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę już puścić te kciuki ?padam z głodu a zaciśniętymi dłońmi nie potrafię jeść :):D ale powiem wam że nudy u mnie dzisiaj takie są jak cholewcia :( dobrze ,że michu dzisiaj wraca bo bym na głowę dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek nie, nie mozesz! musisz trzymac do jutra bo jutro mam 3 ostatnie egzaminy :( potem mozesz puscic ale tylko na chwile (!), potem zacisnij z powrotem, bo jeszcze bedzie obrona pracy mgr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra ,co ja będę jadła :(chyba załatwię sobie z OIOM-u sondę jakąś i tamtędy będę wlewała w siebie tony kaszki z biedronki :Dale najpierw muszę zrobić zapasy kaszki :O nudzi mi się strasznawoo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym wam coś pokazała ,ale spaliły mi się w lapku usb a z karty też nie mogę przelać bo złamałam adapter na pół :( nie wiem jak inaczej zrobić ,podczerwienie też nie mam w lapku :(do dupy z tym laptopem szkoda bo bym wam pokazała jak ładnie wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę bo mi telefon brzydkie zdjęcia robi a ja mam w aparacie cyfrowym to i jest ładne :( mogę wkleić te zdjęcia na topic ,wcale się nie wstydzę uważam ,że ślicznie na nich wyszłam :) zobaczę czy mi działa usb co ma w środku laptopa ,tylko kto to złoży potem ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×