Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

To ja też się pochwalę. Dostałem świetnego ciucha. Fartuszek koloru cdergreen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ,teraz to jesteś całkiem cool z tym fartuszku :) to jak wisienka na torcie :D a co to za kolor cdergreen?:O :D Misska ja też nie wiem czy masz chcieć ,ale wiem jedno ....właśnie sobie zjem kaszkę wanilową z biedronki i wiem ,że jest wery wery dobra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nieeee,to ja wiem dlaczemu się zadławiłaś :) twój azor myślał że jak dwie paczki wsypujesz to i dla niego skapnie ,więc chciał zamieszać ozorkiem i spadł mu kłaczek do kubka i ten kłaczek potem ci stanął w gardle i podrapał bo Azor zobaczył ,że jednak się pomylił i zacisnął pazurki w krzyżyki ,oczka zamknął i poprosił z całych sił wróżkę chrzestną "Niech się ta moja pani udławi tą kaszką ,niech się udławi "i oto mamy rozwiązaną zagadkę stulecia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cidergreen to zupełnie nowatorski odcień, zapoczątkowany przez mój fartuszek i z pewnością zostanie ogłoszony kolorem roku. Jest to piżdżąco zielony kolor. :) Widoczny z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam:D 🌼 Miss - nic nie wspominaj o zakupoholizmie bo moj R.narzeka,ze juz moje ciuchy nie mieszcza sie w szafie itp.a nie mam nadal co na siebie zalozyc....bo nie mam:P Wg.mnie dobrze wazysz:) Ja przy wzroscie 165 cm.waze 52-53 kg. :) PEEP TOE? Gdy nie Wy kobietki to bym nie wiedziala ,ze jest taka nazwa butow,rodzaju butow pomimo,ze znam te buty bo nawet takie mam hehehe:D Buty w kolorze camel sa modne ale nie kazdemu pasuja:/ Ogolnie wszystko w tym kolorze jest teraz modne. Ryjku - to ja z Toba sie ciesze,ze Twoj men przyjezdza:) Kierowca Formuly 1 rosnie Ci w domu:D Dzieci to dzieci...od kogo nie dowiedza sie roznych rzeczy jak nie od mamy?:P Phill - bedziesz pichcil?:P Moze Nam cos upichcisz?:D PS.cidegreen? hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill a ty się nie opierałeś ?:D to pewnie była miłość od pierwszego wejrzenia ?:D Przyznaj się się kupiłeś sam czy małżonce brakuje lampek bożonarodzeniowych i postanowiła "oświetlić" wam życie w iście wiosenny sposób :D;) angel -mi nie pasuje czarny kolor ,wyglądam w nim jak śmierć :( nawet buty tracą całego uroku a ja wraz z nimi :(dlatego też chadzam w brązowych najczęściej :classic_cool:podobno jestem typ urody Jesień to brązy jak najbardziej :) Ja nie ma dużej ilości ubrań :) dwie półki i trzy wieszaki w szafie :) ale wszystko pięknie złożone w kosteczkę to się więcej zmieści :classic_cool: takie małe oszustwo :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje zawsze jasne buty.Nie przepadam za kolorem czarnym:P hehehe slyszeliscie o wczorajszej wpadce Naszego prezydenta?hehe zenada na maxa:P Lece juz...milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no to Ty tez chudzielec jestes :P ja kupuje buty takie jakie mi sie podobaja, nie patrzac na kolor :D takie mam te nowe balerinki tylko ze w karmelu http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=3793419&ads=1&d=1300538031&coremetrics=gemius. i tak mysle, zeby sobie ta karmelowa torebke kliknac, bo nie mam zadnej w karmelu :( http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,19769 co myslicie? mi sie podobac very very :D Phill nooo kolor Twojego fartucha godny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba ta torebka :) bardzo ładna :) kup mi też:D Balerinki też pierwsza klasa:) Ja bym chciała może nie aż tak karmelowe aż wpadające w rudy ,ale coś jak brąz opalony cos te dwie pary http://moda.allegro.pl/exkluzywne-platformy-czolenka-hit-2011-39-i1505234968.html albo te fajne są http://moda.allegro.pl/gustowne-czolenka-sezon-2011-skora-natur-r38-wz730-i1497412581.html ale jak fajny kolor to wysokie w kosmos :( zjadałabym coś słodkiego a placka żadnego nie upiekłam ,kurde pięknie się urządziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hej idę w las, piórko mi się migoce" :) Mam pikną spacerową pogodę. Na zakupy pojechałem rowerkiem a teraz idę zapolować na jelenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek te pierwsze czolenka piekne :) tylko ze ja nie nosze skor naturalnych :( jak mowisz ze torebka ladna to zaraz ja klikne, Tobie tez moge, ale nie wiem jaki chcesz kolor :P ja zaraz sie zaczynam szykowac, bo na 18 nastke dzis lece :o nie bardzo mi sie chce, no ale coz zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ryjku - te 1wsze buty sa cudne!! Tez chce takie! Szkoda,ze maja tak wysoki obcas:/ Miss - nie moge zobaczyc butow z Twojego linku:/Muzse sie tam zarejestrowac:/ Torebka przecudna!:D Ja wczoraj bylam na imieninach i dzis glowa mnie boli...Ciebie tez Miss?:P Milego dnia:D Ide ogladac skoki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no tak przepraszam, zapomnialam, ze bez rejestracji nie pokaze zdjecia :( ja wczoraj namieszalam alkoholi nieco, ale nic mi dzis nie jest :D nic mnie nie boli, chociaz obudzilam sie dzis najedzona na maksa, bo tak wczoraj sie objadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nas wczoraj nawiedził szwagier wieczorem i wypiłam jednego dosłownie drinka a w nocy ....nadejszły" te dni " i dzisiaj chodzę jak robokop:O czuję się jakby mnie tramwaj przejechał :O ale za wczoraj zrobiłam sobie sernik gotowany i dzisiaj w przypływie złości zjadałam 4 mega kawałki sernika i nie zamierzam się już nim z nikim w domu dzielić :O a patrzą się na mnie jak na najgorszego wroga :O nie oddam sernika !!! mój ci on !!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypilam pare piw ale nie jadlam nic to dlatego dzis sie do duszy czuje....tesciowa oznajmila,ze bedzie mi przynosila co pare dni cala blache roznych ciast bo zakupila jakis genialny piekarnik i piecze non-stop:/ RYJKU - Ty tak lubisz ciasta.....dam Ci je w prezencie:D Miss,Czekoladko - lubisz chipsy to moge Tobie dac (podzielic sie) chipsami krabowymi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chipsy krabowe, krewtkowe i wszelkie inne są nam znane :D Misska kurde chyba sobie kupie jakas torebke stamtad - przez Ciebie znowu jakas stowka w plecy :P ja wlasnie koncze powoli moj weekend nicnierobienia - pierwszy od nie wiem kiedy :P w nastepnym znowu na uczelnie ;( Angel - ja bym poprosila jakies ciasta, co prawda musze schudnac ale kurde.... i tak bym zjadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne butki!:D Mam pyt.co robicie aby Wasi faceci nie mowili "za duzo masz ciuchow!" ? Ja mam z tym wielki problem:/ 😠 Non-stop slysze ,ze mm duzo tego i owego co jest (w sumie) nie prawda!:P Co poradze na to,ze jestem kobieta?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci pisałam ,ja składam w kostkę i zgniatam tak ,że zamiast 5 sztuk wchodzi 10 :D:O ale ciii ,bo się wyda i będę miała przerąbane :O Ja tam oglądałam te torebki i pomyślicie ,że mnie pogięło ,ale fajne są to koła kwiaty :D http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,19081 :Dfajna taka ,zmieszczą się klucze ,chusteczki i gumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska, waham się miedzy chyba 5 roznymi wiec narazie to niewazne :D:D Angel ja tam nie mam takiego problemu, moj nie komentuje a co najlepsze uwielbia chodzic ze mna na zakupy - im wiecej przymierzam tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek fajne te kola fajne, takie na spacer wiosenny na klucze komorke i blyszczyk :P :D Angel moj facet sie chyba przyzwyczail do tej ilosci ciuchow butow torebek i kosmetykow jakie posiadam :D i jezeli komentuje to robi to ze smiechem, wczoraj tez opowiadal, jak to z kazdej mojej szafy po otworzeniu wypada torebka :D :o no a na urodziny od niego dostalam oczywiscie co? dwie nowe torebki :D Czekolada no dobra to pokazesz jak juz sie zdecydujesz na ktoras :D a ja sie znow napalilam i chyba zaraz klikne sobie Nokie C3 bo taka piekna znalazlam w moim ulubionym kolorze fioletowym :classic_cool: a moj telefon to juz ponad 2 lata ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie konczy umowa w lipcu, ale chce z telefonem przejsc na karte wiec nic nowego nie dostane co oznacza ze zostaje z avila albo zbieram na jakis inny tel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×