Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ja chetnie na wakacje w gosci sie zjawie :classic_cool: sliczne te domeczki :) nie ma nic lepszego niz swoj wlasny maly przytulny domeczek z malym ogrodeczkiem :) dwupoziomowe mieszkania tez sa fajne, u nas niestety takich nie ma. ale ta irytujaca bliskosc sasiadow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :D Misska zaklepujemy domki u Philla :D bo jak dziewczyny zobaczą to będziemy mogły zagościć na wakacje ,ale w 2030 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku nie nakręcaj się tak bo puki co to nawet widoków nie ma o fundamentach nie mówiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde :D Phill nam wymięka :D Nie ma odwrotu :D słowo się rzekło :D Hehehe:D ps.możemy ewentualnie pole namiotowe rozbić jakby nawet fundamentów nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekajcie aż śnieg stopnieje, choć mnie takie extreme nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie śnieg to igloo zbudujemy :D Phill nie ma odwrotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest śnieg to jest całkiem spoko, gorzej jak śniegu nie ma i wieje. Wtedy jest ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno w górach halny :D to my się piszemy :D Misska widzisz jak on się wykręca :D nie damy się co ?:D Pojedziemy do niego i będziemy pod klatką siedziały ,ja przywiozę transparent z napisem"Phill obiecałeś !!":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska a ty pifoo bierzesz :D i się wybrudzimy ,podbijemy sobie oka :D i będziemy drzeć sie na całe osiedle "Phill obiecałeś !!":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i nam pan zamilkł :D już więcej żadnej propozycji nie złoży :D Dobra ja odpuszczam :D ale liczę na ładne zdjęcia choćby tego placu co ma domek powstać :) no a może jak dożyjemy to i podzieli się zdjęciami domku:)oczywiście z córeczką u boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska kurde no nie mogę się jednak oprzeć :D dobra to robimy zlot pod Philla chatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może się załapiemy jeszcze na spływ kajakowy z Philem :D Kurde jakie po znajomości :O ty wogóle nie powinnaś tego pisać :O Teraz to na sto procent kase będzie chciał :D Ps : właśnie zajadam kaszkę manną na mleku z malinami :classic_cool:nie dziele się z takim żarełkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy sie nie podzielę moją kaszka :classic_cool: Jest tylko moja ,moja ,moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne już widzę jak miska ze szronem na wszystkich kolczykach siedzi pod klatką przytulona do buteleczki;):):):) Tym bardziej że non stop marudzi na pogodę:) Jak nie zobaczę to nie uwierzę w to zamiłowanie do extreme:D:D:D:D Dzieńdobry Może jakiś ciepły napitek po nocy przespanej na śniegu:D:D:D:D:D C(_)C(_)C(_)C(_)C(_)C(_)C(_)C(_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby marudze na pogode, niby wygladam niepozornie, ale... lubie zaskakiwac ;) przetrwalam kilka zlotow motocyklowych, w blocie, kurzu, w zimnym namiocie, to i pod Twoja klatka dam rade :D kurde kurde, dzisiaj wszystkie kubki takie same to teraz nie wiem w ktorym jest yerba mate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss wszędzie jest napój rozgrzewający. Po takiej nocy w plenerze;) teges;) !!!3300!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×