Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Angel ta co na początku na rowerze pogina :D w ogóle ta co się tak całuje strasznie w całym tym teledysku :D Patrzę na ta nokię ,fajna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sadzilam,ze o nia chodzi:):):) Widzialam lepsze tel. ale na moja kieszen za drogie a ta jest w sam raz:) No zobaczymy jak dlugo pochodzi:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja by w życiu nie dala więcej za telefon niż 400 stówy :) szkoda kasy ,co rok a nawet co kwartał wchodzą nowości ,telefony szybką tracą na wartości więc dla mnie to zmarnowana kasa :) Tą nokię co ma mój michu w życiu bym nie kupiła :) ale on to on ,jest jak małe dziecko drewniane autko to nie to samo co sterowany na pilot samochodzik wydający nieziemskie hałasy :D to prawda ,że w każdym facecie siedzi mały chłopiec ;) A ja oglądam kurtki na allegro dla mojego starszego syna i wynalazłam fajną kurtkę :D a jaka tania :D potrzebuję mu kupić druga bo wyrósł z zapasowej a jak wiadomo wszystkim wszem i wobec dzieci lubią brudzić się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ja za swoj dalam 450 zl.w tym mam rok gwarancji i 15% upustu na nowa baterie:P W tym rzecz jasna dotatki do tel tlyko nie mam sluchawek i musze kupic......ech dzis moja przyszla tesciowa jedzie do szpitala:O Focha na mnie dala jedna kolezanka bo bylam znia umowiona a ,ze wczoraj za duzo z laskami to dzis sie mecze i nie dam rady z nia zobaczyc i pozniej druga da mi focha bo tez sie z nia umowilam i nie dam rady:O Ech....dawno az tak zle sie nie czulam po % ...masakiejros:P Mi tez mozesz jakas kupic kurteczke ryjku albo plaszczyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie ,kurde ja mam ci kurtkę kupić ?:D Nie przypominam sobie żebym cię miała w dowodzie jako 4 dziecko :D Co za cholera ,kisi kasę sama a odemnie chce wyciągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a kto powiedzial,ze ja kisze?:P Po prostu wnet bedzie na lokacie i juz nie bede mogla na 3 mce nic z tamtad wyciagnac hehe poza tym ja juz biedna jestem i gola ale..... nie wesola:P Noooo potrzebuje plaszczyka najlepiej:D Jutro moze polaze po sklepach i cosik znajde bo poki co nic fajnego nie widzialam:O ...a wydatki mam co nie ktore wazniejsze niz jakas kurtka:O zycie:P ... a gdzie reszta forumowiczek/ow????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Wy mi pomozecie? Dalam temat na ogolny ale nikt tam nie potrafi mi pomoc wiec moze ktos z Was?:D Poszukuje w necie instrukcje obslugi do tego mojego NEW tel.ale.....po polsku bo mam rzecz jasna instr.obsl.w zestawie ale po ang.a po polsku to jednak po polsku...szukalam w necie ale zero rezultatu:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe na lokatę wsadziłaś :P zaraz sprawdzimy czy nie kłamiesz :classic_cool: Co do instrukcji to chyba jest w google do pobrania plik adobe reader z instrukcją obsługi nokii po polsku ;)popatrz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku o tym pliku co piszesz to juz tam bylam i nie chce mi sie sciagnac:O:O:O:O No jeszcze poszukam ale.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..zobacz na stronę nokii ,może tam będzie :) Mój michu kiedyś coś ściągał z netu i było po angielsku ,potem dał do przetłumaczenia ale to nie było google tłumacz :O kurde nie pamiętam co to było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.....chcesz chipsa?:P:P:P na kaca zawsze duzo jem a pozniej narzekam hehehehe;) Gdzie ta reszta ekipy/???:P W koncu dzis pt.i mnie tez tutaj nie mialo byc ale.....no coz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ;) i nie mogę się tego przestawiania doczekać :D wszak jedną godzinkę dłużej sobie pośpię :D Za chipsa podziękuję :) rzadko je jadam :) Ja czekam na micha ,właśnie mi skrobnął sms ,że już wyjeżdża :) no ale sobie poczekam bynajmniej do 24.00 :D taka droga długa :)no ale co tam zdążę dziaciarnię uśpić :D a to najważniejsze :classic_cool: relax:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem :D i za chwile sie zmywam na spotkanie integracyjne :classic_cool: z ludzmi z nowego kierunku :classic_cool: a potem mam dwa dni szkole 8-20 wiec pewnie zajrze tylko, ale skrobnąć nie będę miała czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko haj:D hehe tylko nie wojooj na tym spotkaniu az tak bardzo jak ja na swoim wczorajszym:P No mnie tez nie bedzie przez pare dni bo mam juz zajete dni..... No to milego integrowania sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 5.30???:O w sobote?:P Chyba,ze jedziesz na studia i musisz az tak wczesnie wstac:O:P philll haj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada wcześnie musi wstać bo gazety i mleko trzeba porozwozić po domach :classic_cool:hej Czekolado pamieętaj jutro wpadam na makaron :classic_cool:🖐️ Phill zgubo nasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wiesz jak się dowiedziałem od pomarańczek to i tak jestem wybrakowany ;) to mogę być i znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz chyba nie trafiły na takich facetów jak ty ;)albo nawet i nie szukały tylko poszły na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×