Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lineaaa

czy pomoże schudnąć rowerek treningowy?

Polecane posty

Ja zaczęłam jeździć na rowerku stacjonarnym tydzień temu, ale po to aby wzmocnić mięśnie po złamanym kolanie i moim lenistwie w ćwiczeniu w spoczynku. Po przeczytaniu Waszych postów ucieszyłam się, że mogę też zrzucić parę zbędnych kilogramów. Jazda na zwykłym rowerze odpada, bo jeszcze chodzę o kulach. Więc do roboty! Pozdrawiam wszystkich "kręcących", piszcie o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna natalka
Hej, mam do schudniecia 7kg. największy problem mam z motywacja. niestety przytylam tylko w pupie, udach i brzuchu, resztę ciała mam bardzo szczupła, co wyglada bardzo źle. co polecacie? ile brzuszkow dziennie i jakie inne ćwiczenia? mam rower treningowy, postaram się jeździć nie mniej niż 30minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna natalka
Lepiej jeździć np pół godziny- pół godziny przerwy- pół godziny czy pół godziny rano i pół godziny wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam podobne pytanie: jeżdżę codziennie 2 godziny dziennie, rano i wieczorem, czy to nie za dużo? chciałabym schudnąć, widzę, że wyszczuplają mi się nogi i biodra ale jednocześnie waga rośnie co jest oczywiście efektem przyrostu mięśni ale pytam tak "zroworozsądkowo" czy nie przesadzam z ilością ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka 101
Ja też kupiłam sobie rowerek jeżdżę 2 godziny dziennie . Staram się też mniej jeść. Na wagę nie patrze bo jeszcze za wcześnie, ale o dziwo czuję się jagbym była lżejsza i apetyt mam mniejszy. Może dlatego że bardzo bym chciała schudnąć i wytrwac w postanowieniu diety i ćwiczeń. Ciąże zrobiły swoje przydałoby mi się schudnąć z 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahssjdfd
ja schudlem 20 kg w 4 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahssjdfd
bez zadnej diety jezdzilem 50 min codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk
ja dzisiaj pierwszy trening na rowerku :) chodzę na siłownie bądź aerobik 2 lub 3 razy w tygodniu w zależności jak czas pozwoli no i od dzisiaj mam rowerek ... zaraz trening się zacznie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerowa optymistka
A ja mam pytanie z innej półki, mianowicie. Moja figura jest zadowalająca tzn: mam 27 lat, 175 cm wzrostu, 55 kg wagi, ale nogi i pośladki mam sflaczałe i stąd moje pytanie ile czasu dziennie albo ile km powinnam robić aby nogi nabrał twardości, właśnie kupiłam rowerek magnetyczny i jeżdżę 10 km rano i 10 km wieczorem, czy to wystarczy aby w 3 miesiące było widać efekty? Zaznaczam nie chce schudnąć ani kilograma, tylko zbić nogi i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogula
Ja nie jestem przekonana do rowerków treningowych stacjonarnych. Za mało się chudnie i jest to zbyt monotonne. Mnie się to akurat bardzo szybko znudziło. Wolę już jeździć w terenie na treningowym rowerze http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-stratos-asl-bialo-czarno-szaro-bordowy-2014-250-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,276973.html . Efekty są zdecydowanie lepsze i trening jest przyjemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jazda na rowerze to debilizm - od tego ma sie nogi jak slon a od pochylania sie nad kierownica krzywi sie kregoslup a sciskanie kieorwnicy szkodzi stawom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celestiaP
Nogi jak słoń? Co ty mówisz? Chyba o zawodowych kolarzach, którzy i tak mają bardzo smukłe nogi, a nie duże. Ja nie ćwiczę zawodowo, jeżdżę do pracy na rowerze miejskim http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-retro-lux-7-damski-zielony-2014-romet,263207.html i spędzam na nim ok. 15 min dziennie. To starcza by mieć ładne i zgrabne nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można. Ja dzięki m.in rowerkowi i regularnym treningom zrzuciłem ponad 20 kg. Wylądowałem nawet w Menshealth w klubie "bez balastu" :D Dobrze mieć rowerek z pomiarem tętn - bo ono robi całą robotę. Ja nabyłem tani rowerek firmy Hammer i jeżdżę na nim aż do dziś. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat, przeczytałam bardzo dużo wypowiedzi, i jestem zmobilizowana. Ja zaczęłam wczoraj swoja jazdę na rowerze. Przejechałam 15 km w ok 40 minut. Dziś planuję godzinna jazdę, Zobaczę jakie efekty będą, Jeśli ktoś zaczął też ćwiczyć to może podzieli się swoimi treningami i możemy razem się wspierać i motywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzia34
Jeżeli nie lubisz ******* świeżym powietrzu to jak najbardziej taki rowerek stacjonarny to dobry pomysł.Również bardzo dobrym pomysłem jest zastosowanie tabletek Foreverslim.To te tabletki pozwalają na znacznie szybszy spadek wagi.Dla mnie połączenie diety ,ruchu i tabletek przyniosło najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzChudaBunia
Ja mam coś takiego: http://olx.pl/oferta/rower-treningowy-hammer-cardio-t1-salon-warszawa-3-lata-gwarancji-CID767-ID7xvBr.html#92c255c3c6 Nie jest on najlepszych parametrów, ale w tej chwili nie ważę dużo, a tylko chcę utrzymać wagę. mam 65 kg, więc dla mnie wystarcza. Dla osób, które ważą więcej i zajmują więcej miejsca polecam jakiś wyższy model, albo spining http://sprzedajemy.pl/rower-spiningowy-finnlo-speedbike-salon-warszawa-nowy,15854767?inp_category_id=5&inp_location_id=1&inp_text=1&_rp_RP=_rp_offers&offset=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenP
Bunia dla mnie będzie troszkę za mały ten co pokazałaś. Zadzwonię i zapytam czy są większe. Ale mimo wszystko dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzChudaBunia
Masz punkt w łodzi z tego co pamietam to na inflanckiej musialabym zajrzec w papiery gwarancyjne, ale na 90% gdzies tam byli. zreszta sprawdz na ich stronie http://www.lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina356dqwd
napewno schudniesz musisz tylko na niego wsiaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowany67
Czy dieta jest absolutnie konieczna? Ja nie dam rady na niej wytrzymać, zwłaszcza, że jakbym schudł, to i tak bym z niej zrezygnował i kilogramy znowu wróciły. Nie da się samymi ćwiczeniami zrzucić tych zbędnych kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tennipickja1980bctpm
Ja kiedyś schudłem, jak miałem taką potrzebę . Miałem kiedyś taki etap, że właśnie dużo jeździłem na rowerku stacjonarnym. Moim priorytetem było wtedy zrzucenie zbędnego tłuszczu. Przez jakieś trzy miesiące jeździłem 4-5 razy w tygodniu rano na czczo po ok50min. potem przeżuciłem się na HIIT. Efekty jak by nie patrzeć bardzo dobre. Tzn. zrzuciłem bardzo dużo tłuszczu, tylko do tego miałem dietke. No nie byłem \"zielony\" bo rowerek był dodatkiem do siłowni. Ogólnie prawda jest taka, że to czy schudniesz, czy nie zależy od diety. Natomiast wszelkie ćwiczenia to jaby narzędzie. Jedne bardziej skuteczne, inne mniej. A najskuteczniejsze będzie to na którym będzie Ci się ćwiczyć najlepiej. Dlaczego? Dlatego, że jak będziesz miała przyjemność z cwiczeń to mimowolnie będziesz ćwiczyć intensywniej, efektywniej z chęcią itd. A co do samego rowerka to jak najbardziej. Niewiem czy jest najlepszy, lepszy np. od orbitreka, bo jak powiedziałem tego nie da się określić. Ale napewno jest bardzo pomocny w odchudzaniu. Nie są to jakoś specjalnie wyczerpujące ćwiczenia, a robione regularnie przez dłuższy czas przyniosą oczekiwane efekty, naprawdę. Jeśli Twoim priorytetem jest zrzucenie zbędnego tłuszczu i nabranie jako takiej sprawności to wszelkie \"większe\" urządzenia będą dobre. Więc albo pilnuj tego co jesz i ćwicz, albo ewentualnie nic nie zmieniaj w odżywianiu (chodzi o orientacyjną ilość kcal na dobę) i ćwicz np. na rowerku. W ten sposób nie zwiększysz dostarczanej ilości kcal, a poprzez ćwiczenia zwiększysz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. I w sumie wyjdzie na to, że dostarczasz trochę mniej kalorii niż potrzebuje Twój organizm, czyli będziesz chudła. Drugi sposób to sposób dla bardziej leniwych Jednak w dłuższym czasie przyniesie podobne efekty. Tyle tylko, że to też trochę bardziej ryzykowne. Bo jeśli niemasz doświadczenia i nie za bardzo potrafisz zorientować się \"na wyczucie\" jak reaguje Twój organizm, morze sie zdarzyć tak, że wraz z większym zapotrzebowaniem spowodowanym aktywnością fizyczną zwiększy się także Twój apetyt. No i jeśli tego nie przypilnujesz to będziesz mieć i większe zapotrzebowanie, ale i będziesz więcej jeść. Czyli wyjdzie na zero. Jeśli jednak nie chcesz pilnować jadłospisu to biersz się za ćwiczenia chociażby na rowerku i obserwój swoje ciało. Obserwój i dostosowój trening do efektów, ewntualnie pisz tutaj co i jak . Napewno z ćwiczenia na rowerku wyjdzie więcej korzyści niż z nie ćwiczenia. Bo aktywność to również zdrowie, wytrzymałość, dobre samopoczucie itp. Także ostatecznie rowerek do schudnięcia i nie tylko jak najbardziej Jestem facetem! Ale co nieco się wtrącę do Waszej dyskusji. Zrzuć Nadwagę Zyskaj Zdrowie-www.idealfit.pl http://idealfit-teksty.blog.onet.pl/ Jasne http://descargariso.com/ex7Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elasinson1987axhrj
memilka na brzuch to może lepiej brzuszki co?? brzuszki pięknie wyrobiąci mięśnie i bedzie plaski i napięty a rowerek na dokladkę pisz jak ci idzie czy widzisz poprawe Jasne http://i.ex.lv/ayTa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morni
Wiadomo, że "prawdziwy" rower daje lepsze rezultaty, gdyż jazda jest bardziej zróżnicowana - jakieś górki, skręty - całe ciało bardziej pracuje niż przy rowerku treningowym...ale myślę, że nie warto tego tak rozpatrywać - przyjdzie wiosna to i na ten "prawdziwy" rowerek przyjdzie pora wink Ja dla lepszych efektów dodałabym jeszcze jakieś ćwiczenia rozciągające na początek lub koniec treningu (wystarczy 10-15min) albo brzuszki...wtedy zwiększysz szanse na szybsze spalenie zbędnych kg Jeśli robimy brzuszki dobrze zastosować specjalna kołyske któr sprawi że wykonywanie tego ćwiczenia będzie bardzij komfortowe. http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24317-Kolyska-AB-Roller-Kettler.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×