Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lineaaa

czy pomoże schudnąć rowerek treningowy?

Polecane posty

Gość sasssssssssssssssssssss
ja kiedyś jeżdziłam, był taki inny tu kiedyś topic w modzie. jezdziłam praktycznie codziennie po 40-45min, 4miesiące i 4cm w biodrach mniej!!! waga chyba taka sama była, może 1kg różnicy, nie pamiętam. teraz jezdze sporadycznie, ale nadal mam te 4cm mniej w biodrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak, najlepiej w formie zajęć spinningu - wtedy masz zajęcia w grupie i instruktor narzuca tempo i opór (oczywiście możesz dostosowywać do swoich sił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta
Jeżdżę godzinę dziennie i robię 25 km w tym czasie po treningu już nic nie jem tylko wodę pije w 2 tygodnie zeszło mi 4 kg zobaczymy co będzie dalej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyleta to sporo. Ja bym chyba nie mogła nic nie jeść, zależy też o której ma się ten trening. Ja się tylko boję, że rozbuduję sobie na spinningu nadmiernie uda i łydki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! w jakiej porze dnia najlepiej jeździć na rowerku stacjonarnym? z rana? na wieczór? ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania45
znajomy przerobił mój rowerek,dodał funkcję ,,erotyczną,,zamontował wibrator odchudzam się z rozkoszą nie chce mi się z niego schodzić.polecam Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Ja zdecydowanie wolę zwykłe, klasyczne bieganie. Ale oczywiście to kwestia indywidualna. Ja staram się biegać co 2-3 dni aerobowo, po godzinie. Biegam już miesiąc i zgubiłam 5 kg przy jednoczesnej diecie. Zaczynam wyglądać dobrze:) Także polecam Wam bieganie, pod jakąkolwiek postacią. Uważajcie tylko na przeciążanie stawów kolanowych, dobre na to są regenerujące kąpiele w soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee28
witam zaczęłam ćwiczyć na rowerku treningowym bo wszystkie inne ćwiczenia mnie nudza a może to wynika bardziej z mojego lenistwa:)hehhe nieważne .Od 5 tygodni jeżdzę na rowerku nie pierwszej młodości ale szczerze to efekty są.Pedałuje rano i wieczorem po 20 min.czyli łączny czas dzienny to 40 min-Jakies 20 km .Na wadze niestety stoję ale jak patrze na jędrność mojej skóry to super poprawa.Oprócz tego robie 100 brzuszków dziennie.Były dwie fałdki a teraz jest jedna. A propo niegubienia wagi wynika to przedewszystkim z tego że nie trzymam diety,podjadam słodycze,i inne fast foody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magram12
ja swego czasu miałam w domu rowerek. pięć dni w tygodniu jeździłam około pół godziny (zawsze rano i na czczo, żeby szybciej spalić tłuszcz) i schudłam. ładnie umięśniłam nogi i ukształtowałam uda. polecam wszystkim. rowerek domowy jest wygodny i zawsze można na nim jeździć :) przytyłam dopiero po kilki latach, po ciąży. ponieważ nie miałam już rowerka, stosowałam dietę, ćwiczenia i pomagałam sobie suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajona
A jest jakis zwiazek miedzy pozbywaniem sie boczkow a jazda na rowerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa441
Witam Ją jeżdżę 3h dziennie na rowerku rano jem jajko na twardo potem jogurt naturalny lub jabłko potem serrk wiejski 3litry wody 1, 5litra zielonej herbaty i w lipcu urodziłam syna wazylam 100kg wzrost 171 a dziś waże 69 jeszcze chce 10kg zrzucić Rowerek pomaga bardzo Pozdrawiam i życzę wytrwałości bo to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej, jestem od kilku lat trenerem fitness, i wdł mnie nalpeszym przygotowaniem ciała do wysiłku, w przyjemny sposób jest rowerej treningowy. Wiesz, zawsze w domu mozesz ćwiczyć, i nie musisz sie wstydzic"boczków" biegając na świeżym powietrzu, tylko w zaciszu domu;) Jesli ktos ma kompleksy to po co ma się męczyć, z czasem to przyjdzie samo. A narazie poprostu wybierz jakis, typu basic, dla rekreacji. Może spróbuj skorzystać z tych bonów jak narazie szkoda Tobie kasy to zobacz, takie coś znalazłam: http://kodyrabatowe.pl/silownia-biz. A jak nie to podam Ci namiar do mojego kolegi, on zajmuje się i sprzedaje takie urządzenia, 508-510-352 - pytaj o Marcina Zgóreckiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkapl
Hey...nawet nie wiecie, jaką radość mi sprawiliście tymi komentarzami, bo daliście mi większą motywację do tego by jeździć na rowerku treningowym. Mam go od tygodnia dopiero. Kiedyś ważyłam 56kg po urodzeniu dziecka niestety nie wróciłam do swej wagi mam 168cm.wzrostu i obecnie ważę 79kg.ale też dużo przytyłam rzucając papierosy. Zmniejszyłam posiłki o 50 % a nawet więcej ciemny chleb słodkiego prawie wcale używam słodzika do kawy pije 1.5l wody niegazowanej dziennie i jem do 17;30 i to jest kisiel na kolację, a na rowerku jeżdżę 3 razy dziennie po 35min. przejeżdżając po 20km. przy prędkości 32.0 34.0 i spalam 300kcal. zamierzam schudnąć 15kg. mam nadzieję, że mi się uda i że nie będzie to długo trwało. Pozdrawiam wszystkich trenujących na rowerkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca_zmotywowana
Witam wszystkich. opinie o chudnięciu dzięki jeździe na rowerku są różne ... ale mam nadzieje ze coś zgubie. Jestem posiadaczką rowerka od dzisiaj i już zaczęłam treningi. Licze na efekty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkapl
Witam ponownie...18 stycznia kupiłam rowerek treningowy...na początku jeździłam wolnym tempem...od dwóch tygodni jeżdżę 3 razy dziennie po 30min.42-44 km/h przejeżdżam po 20km. spalając 300kcal. przy tym okropnie się pocę, no ale o to w tym chodzi nie? oczywiście jem mniej i nie jadam już późno kolacji do tego wypijam po 1.5l do 2l.wody. i 1.5kg. mam mniej...ktoś napisał, że tłuszcz zaczyna spalać się dopiero po 30min.ćwiczeń...ale przecież pocąc się tak, jak w moim przypadku, to na pewno spalam tłuszcz...bo inaczej nie chudła bym...chciałabym mieć większy spadek, ale się cieszę że już są takie efekty...trzymam kciuki za was, którzy chcą schudnąć i obyśmy wytrwali ;) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana.
Czy rowerki Hop-Sport są ok? Wypatrzyłam super promocję na ten model: http://www.sportbody.pl/rower-magnetyczny-hs-2070-4x-gratis_p824 Chciałem schudnąć i wyczytałam, że rowerek w tym pomaga. Byłam już u dietetyka i zalecił mi ruch, powiedział że rowerek też jak najbardziej. Napiszcie mi jak rezultaty waszego odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkapl
Witam Tatiano...więc jak pisałam wyżej już ja jeżdżę na rowerku treningowym od 18stycznia... zakupiłam na allegro za 50zł.przez pierwszy tydzień jeździłam wolniej rozkręcałam się, ale 3 razy dziennie...na dzień dzisiejszy jeżdżę po 30 mkin.3 razy dziennie nadal 42-44-46 km/h przejeżdżam 20km. i spalam po 300kcal. więc łącznie 900kcal.wim, że nie spalam takiej ilości, że niby tłuszcz zaczyna się spalać niby dopiero po 30min.treningu, ale ja mam już 2kg. mniej, a chcę zjechać 15kg. przede wszystkim pocę się mocno...oczywiście dieta jakaś musi być...u mnie zmniejszyłam posiłki...piję po 1.5 a nawet 2l.wody niegazowanej dziennie no i kolację do 17:30 słodkie też ograniczyłam do minimum...więc rowerek działa dobrze na odchudzanie...nie musisz kupować ekstra wypasionego...mój skrzypi jak jeżdżę he he...najważniejsze, że są efekty no i trzeba jeździć tak , żeby się pocić, aha i najlepiej na szybszych obrotach, bo na cięższych wyrabiasz mięśnie...życzę powodzenia...i pisz jak Ci idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poo_la
rowerek napewno nie zaszkodzi - najważniejsze jest racjonalne odżywianie, nie podjadanie i jak najbardziej trochę ruchu, nie trzeba się od razu katować wystarczą spacery. Ja od jakiegoś czasu popijam sobie również yerba-mate, mam wrażenie że przyspieszyła mój metabolizm, więc może warto wypróbować - poza tym podobno ma pozytywne właściwości dla naszego organizmu o których możecie poczytać na portalu http://yerba-mate.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana.
izkapl, dzięki za taką wyczerpującą odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta12
Witam Chciałabym kupić sobie rowerek treningowy ale jestem zielona w tym temacie.Cz ktoś mógłby mi polecić jakiś fajny rowerek za rozsądną cenę Na allegro pełno tego jest ale nie wiem który będzie dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkapl
Witam...nie ma znaczenia jaki...za jaka cenę, ja kupiłam za 50zł Twoja siłownia tak pisze...i deptam nim 3 razy dziennie...i już prawie 4kg.mniej...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam tradycyjny rower- zwłaszcza teraz, kiedy pogoda robi się lepsza i mozemy sobie pozwolić na aktywność na zewnątrz. Stacjonarny, od którego wszystko się zaczęło posiadam już ponad 2 lata. Kiedy warunki są złe pedałuję w domu. Codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy rowerek stąd: http://www.decathlon.pl/rower-stacjonarny-vm-120-id_8213120.html (z decathlonu za 450zł) będzie wystarczający? I czy mogę jeździć codziennie po 30 minut czy lepiej np we wt, czw, sb też po 30 minut i z czasem zwiększać czas ćwiczeń? Coś czytałam z tętnem ale nie rozumiem do końca, proszę o wytłumaczenie. Nie wiem co jest potrzebne do wyliczeń, więc mam 17lat, 1,83m i ważę ok 60kg (wiem, że mało ale nogi mi się nie podobają więc chce ćwiczyć, poza tym w szkole jak biegamy to nie mam formy i ledwo przebiegne 800m TRUCHTEM z brzydkim czasem... ). Jeżeli by się dało proszę również, może o plan treningowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocu
Walczę dwa lata z tuszą. Przy bombie białkowej w 2 miechy poszło 16 kg, chwila nieuwagi i przybyło 25 czyli 9 kg więcej. Opracowałem swoją metodę i myślę, że dlatego iż każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny to musi opracować swoją metodę sam, bo zna swój organizm. Pamiętać należy, że 7000 kcal to jedne kilogram. Jeżeli do funkcjonowania w stanie spoczynku potrzeba "puszystym" 2700 kcal. To łatwo policzyć, iż dostarczając 1700 kcal przez 7 dni schudniecie 1 kg. Nawet siedząc w fotelu.Gdyż organizm cały czas spala kalorie. A ile to jest te 1700 kcal? to 19 kotletów z piersi kurczaka, indyka lub około 17 kotletów schabowych na parze. Te 19 kotletów z piersi można podzielić na porcje - niech będzie 4 porcje po 4 i jedna po 3 na kolacje. Wystarczy jeść co 3 godziny...i tracicie na wadze.Oczywiście wiem, że 19 kotletów to dużo, ale chciałem przedstawić wielkość, nie będziecie głodować a będziecie chudnąć. Oczywiście każdy może sobie to zrobić wg własnych potrzeb. Jak dostosować dietę? Kalkulatorem kalorii. Trzeba obliczyć ile nam potrzeba kalorii do spalenia w czasie spoczynku i podać odpowiedni niższą dawkę, ale trzeba uważać, żeby nie podawać mniej niż 800 kcal. Kalkulator spalania kalorii w spoczynku http://kalkulator.sle.pl/spoczynkowe_tempo_metabolizmu.html a tu podaje tabele kalorii w produktach http://www.tabele-kalorii.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananana
pewnie, że pomoże. Jesli cie stac to super, mnie nie stac na wlasny rowerek wiec znalazlam na fit miejsca figury taka siłkę tanią i tam chodzę na rowerek i schudlam juz 4 kilo w 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcecie jeździć na rowerku i schudnąć to musicie jeździć min.30 min. tylko z krótkimi przerwami na napicie sie wody. dopiero po 15-20 minutach 'zaczynasz chudnąc'. jeżeli naprawde przeszkadza ci swój wygląd ogranicz jedzienie ! nieprzeliczaj kalorii , ale na pewno mówisz :ograniczyć słodycze !!!! jeśc małe porcje lecz czesto. nie mósi to być 5 razy dziennie jeżeli jesteś łakomczuchem mozesz jeśc np co 1,5-2 godz.. ogranicz rzeczy smazone ! przezuc sie na gotowane lub ewentualnie pieczone. np. gdy bardzo lubisz frytkito zamiast je smazyć na leju upiecz ziemniaki w piekarniku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×