Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lineaaa

czy pomoże schudnąć rowerek treningowy?

Polecane posty

Gość corno123
pewnie ze pomoze schudnac tylko musisz duzo jezdzic . Powiem ci ze ja staram sie jezdzic na nim i musze przyznac ze dosyc dobrze mi to wychodzi Gorzej z moim brzuchem heh ale jestem dobrej nadziei i wspieram cie . To normalne ze jak ktos cwiczy raz w tyg to co mu pomorze......:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
ja mam rowerek stacjonarny i chce zacząc na nim jezdzic tylko ze nie po to zeby schudnąc tylko chce miec zgrabniejsze ciało i mam pytanie czy rowerek pomaga na pupe zeby była troche wieksza i okrąglejsza i czy tez pomoze zwalczyc cellulit?? No i tez chodzi mi o brzuch czy dzieki takiemu rowerkowi pomoze mi on cos zrobic z brzuchem ?? Prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dolaczam sie do tematu,mam rowerek stacjonarny juz od jakiegos czasu wczoraj postanowilam wyciagnac go z garazu i wziasc sie wkoncu za siebie.Jestem trzy lata po porodzie i mam problemy watrobowe wiec bedzie mi pewnie nie latwo zrzucic tu i uwdzie.Na poczatek postawilam sobie taka poprzeczke 15min rower 20brzuszkow 15 min rower ....i tak na przemian przez 1h +czas brzuszkow.Jak narazie nie narzekam choc zawsze brakowalo mi wytrwalosci.Ograniczylam rownierz posilki mniejsze porcje lrzejsze posilki wieczorkiem nic oraz zero slodyczy. Mam nadzieje ze cos sie w koncu zmieni choc pewnie nie wroce do wagi z przed ciazy , ale zawsze to poprawie kondycje i krazenie.... podziele sie rezultatami jak cos sie zmieni;) Wytrwalosci wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbvuy
niezbyt mądry masz ten plan. naprawde lepiej będzie jak zrobisz najpierw te 150 -200 brzuszków, a później wsiądziesz na rower na 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka21
podbijam temat. Witam wszystkie panie:) przeczytałam wszystkie Wasze posty i postanowiłam dołączyc. jestem studentką, mam 21 lat, 171 cm wzrost i waże 68 kilo. tyję na gruszkę- mój cel szczupłe uda i pośladki. Mój problem z wagą zacząłl się ok 3 lat temu, kiedy schudłam gwałtownie po wakacjach przed 3 klasą liceum. Dużo jeździłam na rowerze przez wakacje około 4 godz dziennie, głównie po okolicy z kolezanką. To było takie zajęcie na wakacyjne wieczory, plotki itp. Potem chorowałam na jakąś wirusówkę i nic prawie nie jadłam, wymioty i rozwolnienie na zmianę przez pierwszy tydzień potem tydzień diety po chorobie. wtedy schudłam z około 64 kilo do 58 . potem już tylko tyłam aż do wagi obecnej -68 kilo to jest 10 kilo w górę, niestety to był efekt jojo. wcześniej moja waga była stała i wynosiła około 64 kilo przed wakacjami i około 62 kilo po wakacjach, i byłam zadowolona bo wyglądałam ok. w końcu postanowiłam, że coś z tym muszę zrobic, bo wyglądam grubo i mam dużo ładnych ubrań w które się nie mieszczę. jutro dostarczą mi zamówiony rowerek magnetyczny i zaczynam cwiczenia w miesiąc chcę zrzucic chociaż 2 kilo a najlepiej 3. mam nadzieję ze temat się odnowi i będę mogła podzielic sie swoimi wynikami, a i wsparcie z Waszej strony też mi się bardzo przyda. pozdrawiam i dobranoc, jutro rano do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhndfskfkshafabhsfbasj
hej ja jezdze regularnie ponad miesiac i nic nie schudlam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerek treningowy to super sprawa, w wakacje przeważnie jeżdżę na takim normalnym. Ale jak jest chłodniej, zima, jesień, śmigam na moim rowerku domowym - jest fantastyczny. Myślę, że napewno pomoże schudnąć, regularny trening, troche zdrowsze jedzonko i z pewnością będą efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
ja 3 lata temu trzymając się diety schudłam 12kg w 3 miesiące i najważniejsze wagę zachowałam choć mam 46 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam o tych zajęciach HIDROFIT w Fitness Parku i muszę przyznać, że bardzo mnie zaciekawiły;) Wiadomo, ze zwłaszcza teraz, jesienią czy zimą mamy mniejsze pole manewru żeby się poruszać... ale basen plus rowerek? Może być ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek to po bieganiu najlepszy sposób na spalanie tłuszczu - jest dużo tańszy od bieżni, i zajmuje o wiele mniej miejsca... np taki http://www.hellhound.pl/rower-magnetyczny-1690-p-3820.html to koszt 400 złotych - a długo nam posłuży. Trzeba pamiętać, żeby regularnie pedałować, i obniżać kalorie - najlepiej pozbyć się słodyczy, tłustych rzeczy itp... a jeśli mamy kłopoty z motywacją, to można np jechać do wiadomości i serialu, albo filmu - ważne, żeby robić to regularnie i minimum 30 minut dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika220
Witam wszystkich! Ja trenuje na rowerku 20 minut dziennie do tego robię po 50 brzuszków i 5 rodzajów ćwiczeń min, 20 przysiadów 20 skipB, 20skłonów i to wystarcza i schudłam jest to powolne odchudzanie ale nie wszystko na raz.Spróbujcie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baisabbb
Potrzebuję porady. Upatrzyłam sobie 2 rowerki treningowe. Oba za 400 zł. cena więc identyczna i nie wiem który wybrać. Proszę o poradę osób które się znają Rower nr 1 w Decathlonie http://www.decathlon.com.pl/PL/vm-190-87991880/ rower nr 2 w GO Sport: http://www.okazje.info.pl/market/go-sport/gazetka/aktualna-1/8.html#paper (ten za 399,99) na samej górze ) Rowerek do korzystania dla 1 osoby w domu ok. 3-4 H w tygodniu Nie wiem która firma lepsza i który rowerek dłużej wytrzyma. Oba mają 2 lata gwarancji i jak testowałam w sklepie to komfort jazdy mniej więcej ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baisabbb
No i ma być to rowerek do zrzucenia ok 2-4kg więc na początek potrzebuje mały opór (podobno do chudnięcia jeździ się na małym oporze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi :)
hej ;) planuje sobie kupic rowerek tylko tak sie zastanawiam czy naprawde mi pomoże ? Czy za taki rower trzeba zapłacic sporo pieniedzy czy wystarczy taki np do 300 zł i tez da efekty ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki do 300 złotych też da efekty o ile będzie się na nim ćwiczyło. to tylko zależy ile taki rowerek wytrzyma, z jakich materiałów będzie zrobiony. Jeśli chodzi o same ćwiczenia, to warto sobie wejść na blog.milkoshake.pl - tam jest temat o ćwiczeniach na rowerkach treningowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struna 167
idealfit ja również mam pytanie. Od 2 tygodni posiadam rowerek treningowy i słyszalam ze podobno spalanie zalezy odoporu, npjesli mam ustawiony duzy opór cwiczac pracuje nad masa miesniowa a na mniejszym bardziej spalam tłuszcz , czy to prawda? (zalezy mioczywiscie na spalaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitta***
prawda, tyle tylko że i z masy mięśniowej nie należy rezygnować :-) przydaje się do ... spalania tłuszczu to dzięki mięśniom spalamy kalorie :-) _____________________ http//hormonwzrostu.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna667
Witam wszystkich :) musze przyznać,że po przeczytaniu wszystkiego tutaj pojawiły sie u mnie mieszane uczucia co do jazdy na rowerku ale jednak stawiam na to,że jeżdżąc na nim systematycznie można schudnąć i ładnie wyrzeźbic ciało. niedawno kupiłam rowerek magnetyczny i jeżdże ok.tygodnia i wydaje mi się,że uda są jędrniejsze i czuje sie taka "lżejsza" :) a ćwicze ok.30 min dziennie przy czym prawie zero słodyczy,słodkich napojow itp i jedzenie do 19 wieczorem. i zacznę jezdzic czytając ksiązke lub oglądając film bo słuchanie muzyki mnie troche nudzi a z tamtymi 2 opcjami mysle,ze bedzie lepiej:) no i oczywiscie wydłuże jeżdżenie do godziny czasu. pozdrawiam wszystkich i piszcie nadal o swoich osiągnięciach i spostrzeżeniach, bo szczerze powiem mam większą motywację po przeczytaniu Waszych wypowiedzi :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struna 167
ja cwiczac ok 2 miesiace spalilam jakies 5 kg nie wiem czy to duzo w takim czasie, ale ostatnio przytylam o polowe tego co spalilam bo nie moglam ćwiczyć, za to wzrosl mi apetyt -.- teraz od nowa praktycznie musze to zaczac spalac ale po ostatnich dniach brakuje mi motywacji do tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia25
Witam dziewczyny! ja do zzucenia mam bardzo duzo kg, bo nie mowię o nadwadze, a o otyłości... mam do zzucenia przynajmniej 30 kg!przynajmniej teraz obrałam sobie taki cel.przy wzroscie 174 wazyłam 114 kg, aktualnie po 3 tygodniach diety i jezdzenia na rowerze schudłam 7 kg, to malo...ale sie nie poddam. i nie robie tego, zeby ladnie wyglądac, czy zeby inni nie wytykali mnie palcami, robię to dla siebie, dla zdrowia, zeby w przyszlosci nie byc kaleka, a przede wszystkim urodzic zdrowe dzieci:)nie jest mi łatwo, bo nie mam szansy jesc wielu rzeczy, mam alergie pokarmowa na białko roslinne i zwierzece, i naprawde jest ciezko tutaj ustalac diete, ale jakos sie trzymam. w jednym tygodniu waga nie spadala mi wcale i wiem, ze to zniecheca, ale nie wolno rezygnowac, bo skutki sa naprawde widoczne. organizm musi przyzwyczaic sie do nowego trybu zycia i diety, kiedy juz to zaakceptuje kg dalej beda spadały. ta chwila to tylko przełom!:) ja jezdze codziennie 60 min na rowerku, nie dysze jak wchodze juz na 4 piętro:)do tego codzienne spacie jem spacery...a przede wszystkim nie jej pieczywa i tłuszczow, takich jak smietana czy majonez. Oliwa z oliwek, lub olej lniany, najwiecej warzyw i codziennie owoc. dziewczyny! nie zniechcecajcie sie, bo wierze, ze kazdej z was, ktora tylko pomysli o zdrowiu i leprzym samopoczuciu, uda sie!ja przeszlam bardzo duzo diet w zyciu, ale kg wracaly bo nie uprawialam sportu... teraz zamiast samochodu, jezdze rowerem lub chodze, i wierze ze sie uda!ze pozbede sie tych okropnych 30 kg ktore obciazaja moj kregoslup!:)pozdrawiam was wszystkie cieplutko itrzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struna 167
ile ja bym dała żeby w 3 tygodnie schudnąć 7 kg! ;O gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia25
a dziękuję ;) wprawdzie nie jest to proste, ale wszystko zalezy od nas samych. Ja mam o tyle dobrze, ze nie przepadam za słodyczami, choc powiem, ze nie trzeba też się katowac.... nie ukrywam, ze podgryze raz w tygodniu wafelka do kawy, czy zjem 2 kostki czekolady...nie powinno sie rezygnowac z niczego, tylko ograniczyc. jesli czegos nie dostarcza sie organizmowi dosc dlugo, moze on potem to odrzucac. mozna wszystko jesc, byle rozsądnie. Ja osobiscie zawsze mialam problemy z dietami, najgorsze są zawsze pierwsze dni, ale kiedy widac efekty wszystko staje się łatwiejsze:) i mowie sobie "tyle juz wytrzymalam, wytrzymam do konca!" a kiedy jedę rowerkiem i brak mi juz sił mowię sobie " chce byc zdrowa!wytrzymam" :) to naprawde pomaga, a jeszcze łatwiej bywa, kiedy ma się kogos, kto Cię wspiera w postanowieniu i dodaje otuchy, a coz to za radosc napisac chociażby w sms-ie... już kilogram! a potem, ze juz 2 :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerek to bardzo fajne urządzenie, ale przyznam, że osobiście wolę orbitrek. Moja siostra niedawno go sobie zakupiła i zawsze jak u niej jestem to staram się chwile poćwiczyć. Można tam również ustawić różne poziomy trudności. Najfajniejsze w nim jest, iż oprócz nóg pracują również ręce i raniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struna 167
mam nadzieję że uda mi sie dojsc do upragnionej wagi. Póki co nie zrezygnowałam z ćwiczeń bo po prostu to polubiłam, dobrze czuć się tak zdrowo zmęczonym :) ostatnio ćwiczę z pasem, który zatrzymuje ciepło, nie ma piorunujących efektów ale zawsze coś. Szczerze mówiąc rowerek mnie zadowala, poza tym nie mam aż tyle czasu w ciągu dnia na jazdę przeznaczam średnio godzinę, jem tylko chrupkie pieczywo i unikam ziemniaków i ograniczam slodkie a mimo to efekty są niewielkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia25
Najwazniejsze jest, ze trwasz w swoim postanowieniu i polubilas cwiczyc!;o) ja od kilku dni rowniez stoje w miejscu, bo to chyba wlasnie nadszedl ten moj czas, kiedy... trzeba przeczekac, az organizm nastawi sie do nowej diety i nowego trybu zycia:) i nie rezygnuje z jazdy wrecz jeszcze wiecej mam checi na cwiczenia hehee zeby wkoncu sie ruszylo cos w doł:) moze za jakis czas zakupie sobie cos nowego, aby pocwiczyc tez gorną czesc ciala:) pozdrawiam i trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia3206
Hej dziewczyny :) Bardzo chcę kupić sobie rowerek treningowy zeby zgubić zbędne kilogramy. Chciałam się zapytać czy rowerki są ciche, bo ja mogę cwiczyć tylko wtedy kiedy dziecko będzie spało:) Bardzo proszę podpowiedzcie mi jaki rowerek jest dobry :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia25
a z tego co mi wiadomo, każdy rowerek po jakims czasie uzywania, zaczyna troszke głosniej chodzic :)i bez roznicy czy bedzie to rowerek za 200 zl czy 500 :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Rowerek treningowy na pewno pomoże schudnąć, jednak wielkimi krokami zbliża się wiosna i można jeździć na rowerze. Ja zaczynałam od 30 minut dziennie, teraz jeżdżę ponad godzinę i nie narzekam na figurę :) także na wiosnę i lato polecam zwykły rower najlepiej Gianta, bo mają solidny sprzęt w dobrej cenie :) i dziewczyny nie bójcie się, na rowerze można poznać super ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×