Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lineaaa

czy pomoże schudnąć rowerek treningowy?

Polecane posty

Gość Kataszynka
Oczywiście, że tak. Przecież w odchudzaniu chodzi o to, by bilans kaloryczny był ujemny. Jeśli ćwiczysz na takim urządzeniu, to więcej spalasz, więc chudniesz. Świetnie do tego nada się taki sprzęt jak rower stacjonarny Assault AirBike z http://sklep.sportsst.pl/kategoria/assault-airbike Ćwicząc na nim na pewno zrzucisz sporo kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżąc na rowerku, to chyba najprostsza metoda schudnięcia (przynajmniej dla mnie). Zaczynałam od jakiś 5-10 km, przemiennie rower stacjonarny i mobilny. Nadwagę miałam dużą, bo jakieś 40 kg. Zaczęłam jeździć wczesną wiosną,a we wrześniu już ważyłam niecałe 60 kg przy wzroście 172 cm. Oczywiście się zawzięłam i po jakiś 2 miesiącach jeździłam 50 km,a potem 100 km dziennie :) Tak mnie to wciągnęło, że już kilka lat jeżdżę,taka to przyjemność dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolx
100 km dziennie no to nieźle, szacunek :) Ja bym nie dała rady tyle, rowerek mi też pomógł zrzucić zbędne kilkanaście kilogramów, ale oprócz niego chodziłam również biegać regularnie. Po pewnym czasie waga się zmniejszyła i wyglądam jak człowiek :D W rowerek warto zainwestować, bo strasznie drogi nie jest, tanio można dorwać jakiś np, w sporti.pl często są różne przeceny. Jak się będzie ćwiczyć regularnie i dołoży do tego dobrą dietę to kilogramy spadną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Pewnie. Przecież o to chodzi w odchudzaniu. Jeśli dołożysz do tego jeszcze odpowiednią dietę i sprzęt taki jak http://sportsst.pl/realizacje/ to na pewno wszystko pójdzie po Twojej myśli. Taki rower treningowy pobudza wszystkie mięśnie, dzięki czemu ćwiczenia na nim są bardzo efektywne. Życzę Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloina
oczywiście że pomoże, przecież każda forma ruchu jest zdrowa:) ja na przykład chodziłam na spacery ok 15km dziennie i udało mi się schudnąć, do tego brałam jeszcze tabsy iqgreen z zielona kawą i wagę utrzymuje już rok. także nie warto narzekać tylko brać się do ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie! Najlepszy jest z ketlera ja schudłam 7kg,waze teraz 58 i już nie jeżdżę od dawna bo chuda jak patyk jestem.Gdy sie zaprzesz nie bedziesz jeść tluszczu,cukru i weglowodanow a jeździć będziesz 2 godziny dziennie to 7kg W 12 dni schudniesz,ja tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam na electro.pl rowerek do ćwiczeń i po 2 miesiącach efekty były super. Sama byłam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubagość
jakiej marki jest dobry rowerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zamówiłam na electro.pl i ciekawa jestem efektów. Już się nie mogę doczekać aż zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyny
Ja schudłem 28 kg w pół roku jeżdżąc na rowerku. żadnej diety nie miałem po prostu mniej jadłem, jeździłem najpierw 2x dziennie po 5 km pozniej juz robiłem 30 km dziennie świątek piątek czy niedziela. ważyłem 100 kg + -2 kg teraz ważę 73 kg. Pozdrawiam i polecam rower stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem kolejną zadowoloną osoba która schudła dzięki pomocy Foreverslimu.Tyle osób juz się wypowiedziało w temacie ich skuteczności że ja już nie mam nic do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kilkanaście minut dziennie, aby była widoczna jakaś zmiana - serio. W moim przypadku tak było. Fajne jest też to, że rowerek możesz postawić np. przed telewizorem i szybciej mija czas. Sama taka forma aktywności jest moim zdaniem super i robi różnicę, ale pewnie, że każdemu może odpowiadać coś całkiem innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×