Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lineaaa

czy pomoże schudnąć rowerek treningowy?

Polecane posty

Moim zdaniem każda forma ruchu jest dobra żeby schudnąć nieważne czy rowerek treningowy czy zwykłe robienie brzuszków - ważne że wykonujecie wysiłek fizyczny, zawsze ma to wpływ na sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka89
Ja cwicze dopiero od tygodnia na rowerku kupilam na allegro. Nawet sie nie waze , bo to nie ma sensu za krótki czas zeby byly jakies efekty cwicze codziennie po 40-50 minut 40km/h wyswietlacz pokazuje ponad 400 kcal. Jedyne co zauwazylam to poprawila sie przemiana materii. Zobaczymy puzniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniDora
Dylematy, dylematy.. Problem, nad którym się zastanawiam od jakiegoś czasu dotyczy mojej wagi. Ćwiczę na rowerze treningowym już 6 tydzień, codziennie wieczorem około 65 minut. Ciężko określić obciążenie, bo na moim rowerze nie ma skali, ale staram się ustawiać jak najmniej, by pozbyć się tkanki tłuszczowej. Jak większość kobiet mam problem z uporczywym tłuszczem na udach i brzuchu. Myślałam, że po kilku tygodniach, gdy stanę na wagę, samopoczucie się poprawi..niestety, jedynym rezultatem jest zgubiony 1cm w udach. Nie jestem na żadnej diecie, ale od roku nie jem makaronów, chleba, nie używam cukru, masła, oleju, oliwy, itp. Jakieś pomysły, by uskutecznić mój wysiłek również wagowo? Czy robię coś źle? może powinnam zmienić ćwiczyć na przemian z ciężkim obciążeniem? Jest tutaj wiele osób, które wiedzą o wiele więcej, więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struna167
ja nie jestem pewna ale z tego co wiem to zalezy to od tego ile kalorii dostarczamy dziennie. Nawet jeśli się cwiczy ale dostarcza się wiecej kalorii niz zapotrzebowanie to mozna utyc. Jak sie cwiczy regularnie to zapotrzebowanie wzrasta i dostarczajac mało kalorii mamy szanse na zgubienie wagi. A obciazenie chyba nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniDora
Cóż w takim przypadku radzisz? Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniej ważyć :-)
Do utraty 1kg wagi musimy średnio spalić ok 7000 kal No i oczywiście nie uzupełnić tych kalorii :-) Ile trzeba ćwiczyć żeby stracić określoną ilość kalorii można sprawdzić na tym kalkulatorze : http://kalkulator-kalorii.blogspot.com/ Jak widać jazda na rowerku w tempie jest niezła :-) A jako dodatek fajnie jest poćwiczyć brzuch żeby nam nie wisiał jak schudniemy. Np. 8 minut ABS : http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/8-minut-dziennie-na-paski-brzuch.html Na tej stronie są też ćwiczonka poprawiające wygląd naszych ud. Do wakacji coraz bliżej. Dlatego warto zaczynać już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidiza25
do Pani DORY: Oczywiście ze obciazenie ma znaczenie!!!!! na malym obciazeniu tracisz tkanke tłuszczowa, a na dużym obciązeniu budujesz tkankę mięśniowa! do tego dochodzi odpowiednio utrzymywany puls, obliczany do swojego wieku! do tego odpowiednia dieta..... W ciagu 6 tygodni nie da sie tak poprostu schudnac, potrzeba wielu tygodni, nawet miesiecy, zeby zdrowo schudnac, i aby kg nie wrocily. Utrata wagi powinna być nie wieksza niz 0,5 -1 kg tygodniowo. Nie można rezygnowac z ,(makaronow, chleba, masła, olejow) nie zastępując ich odmiennikami zdrowymi. Czy pani wogole spozywa jakis tłuszcz?:) bo napisala pani, ze ani masła, oleju ani oliwy! Ja wiem, ze cięzko jest rezygnowac z wielu rzeczy, ale predzej czy pozniej mogą być konsekwecje tych ubytkow... chciałąbym jakoś pomoc, podpowiedziec, ale wymieniła pani tylko kilka rzeczy jakich nie je, a nie wiem, czym Pani się odżywia, moze własnie w tym tkwi problem... jesli chciałaby Pani porozmawiać czy o cos zapytac proszę o meila, gdyz nie zawsze jestem obecna na forum. Pozdrawiam ;) sloneczko22k(małpa)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celciaaa
Bardzo prosze o porade cwicze juz dwa tygodnie na rowerku przez pierwsze kilka dni po 40 minut pózniej 60min, 6x w tygodniu do tego rozgrzewka i brzuszki przed i po treningu. Zero slodyczy. Staram sie jesc posilki częste a mniejsze, unikam kolacji, czy to wystarczy zeby miec zadowalaJACE EFEKTY dodam ze mam silną wole i jak sie upre to postawie na swiom ale czy to wystarczy chcialabym spokojnie zrzucic te 8 kilo w 2 lub 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia25
Po pierwsze, jeden z czestych błędow to unikanie kolacji:)kolacje jesc trzeba, byle nie po 18... po drugie nie wystarczy jesc mniej i czesciej tego co zwykle, tylko jesc odpowiednio zdrowiej i z głową:) cwiczenia są dobre o ile wykonuje sie je prawidłowo... jesli zastosujesz sie co do tego, to powinno sie udac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżak
Ja też ćwicze kilka tygodni, bez większych efektow.jem w miarę regularnie, ale wskazowka na wadze nie rusza się..chce spalic 4 kg, mam troche tlluszczyku na udach i chce sobie choc raz ladne spodnie kupic bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do jednej z poprzednich wypowiedzi odnośnie jedzenia kolacji najpóźniej o godzinie 18. - nie zgodzę się z tym do końca. fakt - byłoby to idealne rozwiązanie ale nie ma lekko - czesto kładziemy się dopiero o 24 a nawet póżniej dlatego najlepiej tak dwie / trzy godziny przed snem już nic nie jeść - i co ważne: kolacja powinna byc lekka nie tak jak np. u Hiszpanów - ogromna i sycąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealfit mozesz pisać wiecej,bo widze ze jak i mi tak i innym kobietą dajesz motywacje do tego aby podjąc prace nad swoim ciałem.Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikatraw
Ja zaczynam jak tylko zakupiony rowerek przybędzie do domu pewnie we wtorek i mam nadzieję, że będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plumm
Tez czekam na rowerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikatraw
No i kochami 35 km już za mną. Mam nadzieję, że zapału starczy mi na dłużej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_a1712
Lepiej jeździć raz a porządnie czy lepiej 3 razy po np.pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej czesciej a krócej.Ja jeżdze co drugi dzien...poniedzialek,sroda,piątek,w pozostałe dni cwicze brzuszki i bieganie w miejscu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1223
a mogłabyś napisać ile czasu jeździsz i ile brzuszków? są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoze ci schudnac!!!!! ja schudłam aktualnie 10 kg, jezdze codziennie 60min od 16 sierpnia+ dieta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce dodac jeszcze ze w pije DRENAFAST (poczytajcie o nim na internecie) i chciałabym sie pochwalic ze w ciagu połtora miesiaca ubyło mi 7 cm.,w talii,a po 4 cm.,w piersiach,udach i biodrach,oczywiscie dodajac jazde na rowerze,i brzuszki,niestety samo sie nic nie zrobi,troche pracy trzeba włożyć i samozaparcia.SZCZERZE POLECAM DRENAFAST!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpowiem na pytanie autorki. Rowerek jak rowerek :) pedałuje sie i pedałuje. Ja do pracy przez 3 miesiace jeździłam na rowerze 10 km w jedna strone. Nigdy nie byłam w stanie ubrac spodni ktore kupilam, a byly takie piekne. Ok 2 lat temu schudłam tak, ze wkladając je jeszcze mialam troche luzu. Obecnie jestem po porodzie wiec z tym lipa, ale rowerek jak najbardziej. Nogi, brzuch, uda, rewelacja. Ja schudłam 10 kg. Wazylam 63kg przy wzroscie 173 cm a po 3 miesiacach wazylam 53 kg /173 cm. Bylo mi tak fajnie i lekko, zadne boczki, brzuszek plaski :) looz blooz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessAMZ
Witam, Zapraszam na mój blog fitness: http://trening-fitness.pl/ znajdziecie tutaj wiele przydatnych informacji. A propos rowerka treningowego to kilka słów o plusach: http://trening-fitness.pl/wybor-sprzetu-fitness/korzysci-wplywajace-z-regularnego-treningu-na-rowerku,409 oraz jak skutecznie ćwiczyć na rowerze stacjonarnym: http://trening-fitness.pl/wybor-sprzetu-fitness/jak-skutecznie-cwiczyc-na-rowerze-stacjonarnym,403 Zapraszam wszystkich, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolekk83
Kupiłam dziś rowerek treningowy.Przede mną nie lada wyzwanie bo mam zamiar zrzucić 15 kg:) Wiem,że to bardzo dużo,ale myśle,ze dzieki odpowiedniej diecie i regularnym ćwiczeniom na rowerku uda mi się zrealizować moje postanowienie noworoczne:) Dziś przejechałam 21 km,było ciężko bo niestety z kondycją u mnie kiepsko,ale jestem optymistycznie nastawiona:) Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania...pełna...zapału
witam.jetem pełna zapału do jazdy i spaleniu swojej nagromadzonej tkanki tłuszczowej. mam 29 lat i niestety zauważyłam u siebie już wolniejszą przemianę materii. przed porodem warzyłam 67 kg na 176 cm, obecnie moja waga jest wyższa o siedem kg. może to nie jest aż tak wiele,bo nadwagi nie mam,ale ciało zmieniło swoją kondycję. byłam zawsze kobietą bardzo aktywną,uwielbiam pływać, jazda na rowże też mi sprawia dużo przyjemności,więc na obecną chwilę tym się zajmuje. jeżdżę ponad godzinę,przejeżdżam ok 23 km,spalam ok 860kcl. nie bardzo wiem o co chodzi z tentnem. wyswietla mi się np. 90/118/132 staram się utrzymywać jedno tępo. utrzymuje dietę dbam o dobory tłuszczu,białka i węglowodanów. moja dieta wygląda tak. zjadam siadanie jajeczne(jajka kupuje ze wsi) piszę o tym bo wiem,że to istotne,są zdrowsze. miseczka zupy,lub ziemiaczki ,kawałek mięsa, surówka. jem tyle aby nie czuć głodu. kolacją np.naleśnik z pieczonym jabkiem. czasem pozwalam sobie na pizze,którą sama zrobie,czasem mam ochotę na zapiekankę makaronową,więc tez sobie jej nie odmówie,ale to jest w ogrniczonych ilościach. jestem osobą która dużo czas spędza w kuchni,i to jest ten problem bo z przyjemności ciężko zrezygnować. BARDZO BYM PROSIŁA ABY KTOŚ MI WYJAŚNIŁ O CO CHODZI Z TYM TĘTNEM. serdeczne pozdrawiam. ps. po treningu mam ogromne ssanie w żołądku,zjadam oczywiście bo ssanie nie pozwala mi usnąć lub jest mi nie dobrze z głodu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że pomoże jeśli tylko będziesz na nim ćwiczyć :) Ale jeśli nie masz problemów z organizacją i regularnym ćwiczeniem to wcale nie gorsze (nawet lepsze) będzie bieganie - wtedy najszybciej zrzucisz kilogramy. Bo rowerek jest fajny, ale jednak to nie to samo co bieganie. A tak w ogóle to powodzenia! __ http://www.sky4fly.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
A ja mam akurat rowerek treningowy do sprzedania. Chce ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z treningiem 30sek z najwiekszymn wysilkiem, a nastepne 30 sek bardzo wolno. I tak przez 3 mni. To podobno najlepszy sposob na schudniecie. Czy ktos wyprobowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×