Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Gość fajny jesteś.
witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANDVITARA
hej, czy mój facet, który oszukałą mnie w bardzo poważnej sprawie jakies dwa lata temu będzie kłąmał nadal, nawet w głupich sprawach? Mam dosc wiecznej niepewnosci i sprawdzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRANDVITARA jesli sie raz wycina w zwiazku numer bedzie tak dalej! I nei piszczie ze potrafimy juz wiecej tak nie robic bo to jest smieszne! fajny jesteś: witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANDVITARA
tego się obawiałąm, ale po co tak się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANDVITARA
kurwa mać, jeszcze wpiera mi , ze mam urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRANDVITARA
A TY to tak z doświadczenia odpowiadasz czy na jakiej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRANDVITARA : bo tak robi wiekszosc ludzi ktorzy nei zdaja sobie sprawy z tego w jaki sposob powinno sie szanowac druga osobe. Czesto w zwiazku o tym zapominamy i tylko jedna i druga strona na siebie wrzeszczy, robi na zlosc itd. a czy o to chodzi? zwiazek to zwiazek dwie osoby sa swiadome tego i dwie osoby powinny odpowiednio pasowac tak by sprawy za daleko nie poszly... Julek_new project: haha, to ja moze oddam dzis pole do popisu i Ty odpowiedz na to pytanie:):) GRANDVITARA: obserwuje zycie i ludzi oraz ich podejscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
nikt dzisiaj pytań nie ma. szkoda. to może jaka będzie pogoda 1 listopada w podkarpackim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jesteś: opady dosc duze+ silny fiatr. W tym roku w calej polsce bedzie do dupy! wiec ja juz planuje tylko sie przejsc i zaraz zmykac do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moj facet mniej
mnie kocha, bo rzadziej seks uprawiamy? jak to jest z facetami???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... wiesz nie koniecznie... jest duzo rzeczy . Chocby stres zwiazany z praca! Sluchaj napisz mi dokladniej na maila, co i jak, jak bylo kiedys duzo, ile teraz jest, czy jest zaintereowany, co on robi, gdzie, pracuje, czy razem meiszkacie itd. i postaram sie dac dobry wniosek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawiłam się w kolejce na dzień następny. Moje pytanie brzmi: jak w najprostszy i szybki sposób znależć sobie kochanka? Może rozwiążesz mój problem braku sexu. Nie chcę lakonicznej odpowiedzi w stylu daj ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssssssssssssssssssss
dlaczego faceci lubia robic minetki i połykac ta wydzieline????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssssssssssssssssssss
i jaak najbardziej lubia byc pieszczeni faceci?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na sekundke: [zgłoś do usunięcia] Silwana: hm.. napsiz do mnei na maila napsize co i jak, tylko napsiz cos o sobie, wiek, gdzie mieszkasz, co wchodzi w gre czy jestes w zwiazku! jssssssssssssssssssss: bo uwielbiaja patrzec, dotykac, czuc jak kobieta robi sie mokra! Ja uwielbiam ten smak i dlatego chyba ze pragne calej kobiety,z e dzieki mnie jest taka mokra, ze tam jest takie mile uczucie, jest ślisko itd. Jaka frajda rozsuwac jezyczkiem wargi, dotykac twarda lechtaczke... jutro napsiz dokladnie bo zaraz spadam z domu! i o pieszczotach faceta jutro napsize zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! bylo-minelo: najlepiej w sytuacji ze sobie siedzicie sami, ze nikt nagle nie przyjdzie nie zadzwoni itd. zadaj pytanie wprost, chociaz nikt takich pytan nie lubi! Nie kocha sie za to ze ktos mowi a za to jak robi... wiec jesli widzisz ze jest ok, nie wnikaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jssssssssssssssssssss: pamietaj, ze pieszczac penisa to wierz mi ze nawet kat pieszczot jest inny to sa zupelnie inne doznania! Wiec musisz zwrocic uwage jak twoj facet lubi. wiadomo ze jezyk, usta, wargi itd.. to wszystko dziala strasznie mocno! Ja osobiscie lubie dotykac nim warg, czuc jezyk na glowce, bardzo mi sie podoba miec penisa w ustach i sie w nich poruszac. pamietajcie tez o jadrach, ssanie ich daje dzua rozkosz, nei mowiac o stylulacji prostaty wiec kazdy dotyk jest wspanialy, opisywac nie bede bo chyba wiadomo co co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssssssssssssssssssssssss
no własnie a czy cipka facetowi nie wydaje się oblesna??? lepsze sa barzdiej wygolone czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jssssssssssssssssssssssss: zalezy od gustu faceta. Ale zauwazylem ze mlodsi czyli moj wiek 25 lat juz wola zdecydowanie ogolone. mnie bardzo kreci widok cipki, uwielbiam ladna, wygolona calutka, bardziej mi sie podobaja buleczki, choc to oczywiscie co facet to inaczej:) jak jest buleczka fajnie sie lize, czuc wtedy jak sie coraz bardziej rozchyla:):) kreci mnie to strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neandertal
Czy pracujesz w administracji publicznej? Czy nie masz wrażenia, że nie masz co robić w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to Cię obchodzi
za co mu płacą. Praca i płaca to tajemnica służbowa. Mamy kapitalizm. To pytanie byłoby na miejscu, gdyby był socjalizm. Jego pracodawca ma kaprys i go zatrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neandertal: nie jest to administracja spoleczna mylisz sie, bo na dzis juz wszystko zrobilem, zreszta to jest taka praca w ktorej gdyby nie bylo by mojego stanowiska nie mozna by bylo pracowac, a jak wszystko idzie pieknie to swiadczy o tym ze daje sobie spokojnie rade i mam prace, .. a jak juz ja organizuje ze mam troche czasu dla siebie to tylko mi pogratulowac... bo nie sztuka siedziec 8 godzin i bezsensu powtarzac te same czynnosci, sztuka jest tak sobie ulatwic prace by jak najmniej sie mylic i robic tego samego! Kiedys pracowalem jako architekt i nie sztuka bylo rysowac projekt przez miesiac i 2 miesiac go zmieniac. Sztuka bylo przez 8 tygodni pomyslec i w 3 dni narysowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to Cię obchodzi; dokladnie, moze poprostu pracodawca ma kaprys:) moze mnie ma bo nie robie problemow, bo jak jest telefon zawsze przyjade pomoc? Nie wiem, moze dlatego ze jestem tutaj od poczatku, moze ze to co robie i wplywa na innych ma sens, wproawdzilem duzo zmian w zarzadzaniu, duzo by w koncu osiagnac jakas tam jakosc.... wiec po co ma mnie nei chciec... jesli teraz dziala wszystko jak w zegarku to co mam szukac na sile problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×