Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Ola no to cie bierze ; ) Powodzenia !!! A kto zaszedl z toba w parze w ciaze? Bo mam na nk kogos kto urodzil pod koniec lutego, ale nicka nie pamietam, albo wszystko pomieszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola oddychaj!!! ;) Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............30 kg..............od 03.03.09..........0kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................9kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...10kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :D Sen był yhyhyh ... może zaczne od tego ze fizycznie była tam Surfitka, Nati i Ja ;) ale każda z Was tez tam była ale nie widziałam Was. Spotkałysmy sie u mnie w Urzedzie skarbowym ale tak jakby u Surfi w NY :P:P:P maskara jakas i byłysmy baaardzo owłosione :(:(:( ale z tego co pamietam było to bardzo bardzo miłe spotkanie :) Olu trzymam kciukaski i wracaj z Bartusiem :) Dunia zdrówka dla Ciebie i malenstwa :) Sarah, Patianka, Lucynka, Choineczka,Surfi, Nati, Ola, Dunia,Basiu Idka, Mamao Samiego i reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala!Nawet się załapałam do tego snu, no no:):D Super:) A-psik- czy Ty wiesz, że ja też pracuję w Urzędzie Skarbowym??:) Mogłabyś mi na mojego maila przesłać namiary na NK??Bo nie mamy chyba siebie nawzajem?Pisałam do Ciebie maila ale chyba nie doszedł:( Ola-trzymam kciuki!!!!!!!!!! Surfi- tak zrobię, nic narazie nie wykupuję, może nie będzie takiej potrzeby, mam nadzieję!!Ja jak się ogólnie czujesz fizycznie?@ już przyszła? choineczko- już 9kg!!BRAWO!!Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, nie nie przyszla. I na razie biore progesteron na wywolanie. Kurcze u nas ten yasmin drogi strasznie. Ubezpieczenie nie pokrywa i kosztuje w przeliczeniu 240 zl za listek :( Apsik a to ci sen. Moze dlatego, ze dzis dzwonil moj ksiegowy ze w koncu rozliczenie mi naprawili :P Bo mialam troche problemow, wpisali mi ze 3 razy wyzsza kwote za macierzynski od ktorej niby nie odprowadzilam podatku :o A czemu mam placic podatek od kasy ktorej na oczy nie widzialam??? atki \"drobny \" blad, a jakbym oddala do rozliczenia to ze 3 tys zl poszloby na zbrojenia :o nati, to ty z moja tesciowka pracujesz ? ;) Tylko, ze ona w Kraku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ty szczęściaro ty a ja męcze te moje prace mgr i musze zapierdzielać z ankietą do przedszkola;):P a coś się opierdalam masakrycznie i dojść nie mogę:P co do kasy ja płace tyle samo ile ty tylko że ja semstralnie płace i do 15 marca muszę zapłacić te małą kwotę pocieszam się że to ostatnia opłata lalalalallal już im grosza nie dam lalalal no tylko zapłacę za prace magisterską;) co do dojazdów na szczęście potem też jeździłam z kumpelami bo jedna laska nie dała rady i się zwolniło w aucie miejsce:P więc było spoko:P i tak już do końca;) tylko z noclegami miałam kłopot bo na 2 roku zaczęłi remontować akademik i do dziś go nie zrobili hahahah tak więc spałam gdzie popadnie;) u koleżanki u sióstr zakonnych:P w dziennym akademiku w łózku jednooosobym malutkim w dwójkę spałyśy, na podłodze w akademiku:P no i na końcu znalazłyśy mega wypasiony akademik tyle że na końcu miasta i to tylko za 20 zl za dobę;) więc jakoś tam się unormowało a wesoło było jak o 22 chodziłyśmy za ncolegiem ryczałyśy ze śmiechu:) jak jeszcze akademik przy uczelni był otwarty to chodziłam na zajęcia w kapciach:P a po nocy latałyśy po salach i grałyśy sobie na fortepianie, bębenkach gitarach ( bo oto artystyczny był wydział więc kolorow było a obok puszka piwa:):P super czas z jednej strony :P niezapomniany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi dobrze że się nie przewidziałam:P:P z tą naszą choineczką kochaną;):P szaloną babą jedną;:P duniu ach miło usłyszeć że któraś nockę spędził na kiblu ja też to miałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje:) Mamo Samiego: Dbaj o siebie i mysle powinnas kilka dni wolnego wziac a nie tylko jutro! I to jeszcze z powodu pogrzebu:( Przykro mi:( Dunia 26 No Ty to ostatnio masz przewalone:( Same zmartwienia! Lecz sie bo Ty musisz byc silna za siebie i za malenstwo. Ojj ale mi szkoda maluszka... moj syn kiedy mial 4 miesiace, tez dostawal zastrzyki. Dopadlo go zapalenie oskrzeli. A ja cierpialam razem z nim:( Ola_K-P Kto wie, moze juz jestes mamusia:) Trzymaj sie tam dzielnie!:) A-Psik Heheheh no to fajny sen mialas chcialabym zebyscie mi sie tez wszystkie przysnily:) choineczko 9kg?? Super! Jestem z Ciebie dumna!! Brawo!! Niedlugo osiagniesz swoj wymarzony cel! A ja zaczelam we wtorek diete ktora zakupilam w internecie i narazie jestem zadowolona. Zjadam polowe tego co sugeruja bo na wiecej nie mam miejsca. Jestem pod opieka dietetyka, oczywiscie korespondencyjnie. Nawet mi sie podoba. Jutro pierwsze wazenie od wtorku. Pewnie za malo czasu bylo aby cos stracic no ale musze sie w kazdy piatek wazyc i spowiadac sie dietetyczce z mojej wagi. Znow powialo optymizmem u mnie:) @ sie kreci na calego, nie mysle obsesyjnie o starankach bo mialam w tym cyklu nauczke. Co ma byc to bedzie. Teraz chce sie odchudzic i zrobic porzadek z jajnikami bo znow zaczynaja policystowniec heheh ale slowotworczyni ze mnie;););) No i mysle juz o Polsce bo za miesiac juz tam bede! Nie moge sie doczekac:):):) Buziole dla Was kochane Kobitki!! WSZYSTKIE!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tylko sie nie smiejcie... ale wydaje mi sie, ze zwiekszyla sie roznica miedzy moimi piersiami ;/ zawsze jedna byla wieksza... ale od pewnego czasu jedna mnie boli i wydaje mi sie ,ze sie jeszcze bardziej zmniejszyla :( cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko W tym co napisalas nie ma nic smiesznego. Uwazam ze powinnas powiedziec o tym swojej gince i to jak najszybciej. Z zasady jesli piers boli to nie dzieje sie nic zlego ale na pewno lepiej to sprawdzic zeby sie nie denerwowac. Buziole A ja od 3 marca sie intensywnie odchudzam i zawsze w kazdy piatek bede kontrolowac swoje postepy. Dzis zrobilam to pierwszy raz:) Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............30 kg..............od 03.03.09..........1,7kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................9kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...10kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo smaiego ja tez uwazam ze powinnaś zwolnić troszke bo się wykończysz dziewczyno:) uwazaj na siebie i na małeństwo ola trzymam kciuki oby wszystko było ok dunia to kuruj sie wiem ze to straszne jak mały tak płacze i nie mozesz mu pomóc ale pamiętaj to mu pomoże a on i tak o tym zapomni :) wiem że to marne pocieszenie ale zawsze surfi jak ndługo masz zamir byc na tych prochach-? najzabawniejsze co słyszałam to, to ze moze po ciazy pco b edzie mniejsze.hahaha ciekawe jak bedzie u mnie pewno w miare mozliwosci jak najszybcije wróce do diany choineczka fantastycznie ja tez sie bede odchudzał po ciązy -teraz nie przytyłam od pierwszej wizyty w ciazy ani grama (dzidzia rosnie prawidłow bo pewno z mojego\" tłuszczu\" sie żywi) ale itak powinnam z 10 kilo zrzucić zobaczymy jak to bedzie mój mąż jest na diecie takiej przez inetrnetowego dietetyka dobranej i ma juz po 2 tygodniach 5 kilo na minusie ale on musi jeszcze z 15 zrzucić -tak czy inaczej fajna sprawa apsik sny maja to do siebie ze sa tak oczywiste (w snie)a później jak o tym myślisz to aż sie w głowie nie miesci ze sie takie bzdury mogą śnić;) sarah moze to ta sama co ma mój M powodzenia miłego dnia Sarah, Patianka, Lucynka, Choineczka,Surfi, Nati, Ola, Dunia,mikiO Idka, Mamao Samiego i reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah- no i superowo:)Pamiętaj: konsekwencja i upór w dążeniu do celu- i będzie dobrze!!:) Bądź nieugięta i szybko zobaczysz efekty:D choineczko- ja też uważam że powinnaś powiedzieć dla gina przy najbliższej okazji jakie masz dolegliwości, lepiej dmuchać na zimne. To na pewno nic takiego,ale \"przezorny zawsze ubezpieczony\":) Ja dziś do 14 w pracy i do szkoły jadę. Byłam wczoraj załatwiać praktykę... Zobaczymy co to będzie. Napiszę co jest grane jak będę miała więcej czasu bo teraz roboty dużo. basiamm- bardzo się cieszę, że dzidzia rośnie prawidłowo:)A po ciąży to skup się Kochana żeby odżywiać się dobrze i żeby dużo pokarmu było dla maluszka:)A na odchudzanie przyjdzie czas. Z resztą przy dzieciątku tyle roboty jest że na pewno zrzucisz kilogramy bez odchudzania:) Pozdrawiam wszystkie kochane kobitki na topiku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka pewnie jużtuli swoje maleństwo...jejku rozczulam się :) basiu cieszę się,że maleństwo zdrowo rośnie :) :) teraz przesyłaj fluidki ciążowe - chcemy się nimi zarażać :) wagą Ty się nie martw, później zrzucisz i będziesz zgrabna laseczka z wózeczkiem :) choineczka gratuluję utraty tylu kg!!! :) trzymam dalej kciuki!!! a i jestem podobnego zdania - leć do lekarza niech obejrzy pierś - będziesz spokojniejsza!!! 👄 miłego dnia dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma_81
Haj dziewczyny. Czy możliwe jest że na jeden jajnik ma torbiela endometrialnego a drugi jest z PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,ja znowu chora jestem.Ostatnie dwa dni były dla mnie ciężkie,dostałam okres i tyle było mojego starania naturalnego przez 3 cykle i dupa blada ;(.Mam teraz dylemat czy podejsć do kolejnego ivf i czy jeszcze poczekać. ola napewno juz tulisz synusia,gratulację mamusiu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basia, kilogramy spadna :) Teraz najwazniejsze jest dobro maluszka. Te miesiace sa dla niego/niej na cale zycie. A co do moich prochow..yasmin to chyba przez 3 miechy. A metformine do czasu az zdecyduje sie na drugie dziecko. Czyli pewnie z rok,moze poltora. choineczko, ty koniecznie idz do lekarza z ta piersia, zwlaszcza, ze jak pisalaz chodzisz do znajomego. Nie wahalabym sie ani chwili. Slicznie dziewczyny chudniecie. Mam nadzieje, ze i ja do was wkrotce dolacze. Tylko sie psychicznie pozbieram i leki mi przyjda . ;) Pozdrawiam wszystkich !!! Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS ! Dziś byłam u lekarza neurologa .Powiedział mi ,ze mam zakaz na pigułki antyk.!! Powiedzcie mi jak mam się leczyć aby mieć @ ?? Wystarczy mi luteina co miesiąc? i co sama będę sztucz.wywoływac??? Słucham WAS..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy to było go zapytać w takim razie o inne sposoby,skoro zakazał to się orientuje co można a czego nie!Dlaczego niie zapytałas? dzięki dziewczynki za słowa pocieszenia:) 🌼 u nas zastrzyki 2 razy dziennie Pani przychodzi robić :O nawet odpuszczę sobie co się dzieję,w nocy 0spania :O przez tę chorobę ech jakoś musimy przecipiec ale brak snu na mnie działa masakrycznie tym bardziej ze to druga noc taka nieprzespana bo uprzedniej ja wisiałam nad kiblem wymiotując:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko, szczerze mowiac ja juz od kilku lat ( nie liczac kilka razy spontanicznej @ przy metforminie) nie mam @ bez wywolania. I nie bralam tabsow, bo sie staralam o dziecko. I szedl wlasciwie ciagle duphaston. Nie slyszalam, zeby to mialo szkodzic. Oszukujesz organizm podjac mu progesteron, bo nie bylo owulacji. I bum @ wywolana z odstawienia. Mysle, ze lepiej miec taka @ niz nie miec jej wogole. Dunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia-pytałam ale on stwierdził ,ze ogólnie pigułki są szkodliwe a po co ma mi sie niby cos po nich stać jak juz tyle przeszłam i raczej mi odradził.Chyba jak powiedzial ze stosuje je nie po aby nie miec dzieci ale jak mam jakies inne problemy ginekolog.Więć pozostaje mi rozmowa z moja gin. Kurcze! wiem jak cierpisz bo sen to podstawa ale musisz to przezyc. Surfitka-strasznie droge Yasmine!! 240zł ! u nas ok.45-50zł.ja mam wstret do nich to naweet za darmo ich bym nie chciała.Sama juz nie wiem nie będę wam głowy zawracac bo jakos głupio sie czuje pisząc tu ze ja nie chcę miec wiecej dzieci tylko okres regularny:( musze iśc znów do szpitala bo zeby zrobic rezonans trzeba teraz lezec w szpitalu dwa dni to jakis matrix! Po cholere mam lezec w tym szpitalu!! musze cosik wymyslic zebym poszła iz robiła bez zbędnych głupot.Czuje sie jakbym miała 70 lat wiecznie cos nietak ze zdrowiem.. Nati- to twój synek na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka nie nie zawracasz dupy jeśli mi się uda urodzić dziecko to też będę dążyła do tego żeby mieć okresy regularne póki co ja też jestem stale na tabach żeby mieć okres nie wiem jak by to było bez bo od września jestem na koksie że sie tak wyraże a tak to miałam tylko 3 miesięczną przerwę przed tym wrześniem i nie było dobrze mój przypadek to chyba do końca życia hormony a i sru ważne żeby te dziecko było kurde tak więc ja jestem cały czas na clo i teraz mam jeszcze parlodera jak go biore to mi się jeść nie chce;;):P jedyny plus w tym miesiącu chyba znowu owulki nie ma bo tempka na dolnej kresce nic mnien ie bolało żaden jajnik chyba że to też bezobjawowo się robi nie wiem nie znam się???? niesia zrób to co ci serce podpowiada podejdź do zabiegu jak już będziesz mocno stała na nogach żeby się nie podłamać i musisz być przygotowana na wszystko no i twarda a po cichu trzymaj kciuki tak że aż zabolą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce! Duniu zdróóóóóóówka dla ciebie i Kubunia🌻 Basiumm gratuluję zdanego prawka ;) Lucynko to nie ola ma zdjęcia z synkiem na nk to balbinka :) Pozdrówka dla wszystkich :) Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka-?? o rany! Przepraszam. W sumie tez zaczęłam sie zastanawiac ,ze tak szybko Ola byłaby w domku? Ale u naszej służby zdrowia to wszystko mozliwe:(! balbinka?? jakos nie kojarze tego nicka:( A Wy gdziescie sie podziały wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zdecydowałam się wybrałam jeszcze inną suknie i już wpłaciłam zaliczkę pierwsze wymiar pobrany następna w maju więc luz. w sumie nie wzięłabym tej sukni ale dobrze leżała więc się zdecydowałam kolor ekri bo baba powiedziała że do bieli za duży kontrast bym miała z opalenizną oczywiście chora bym była jakbym jej nie zmodyfikowała z lekka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no tez mi się wydawało bo mam ole kp na nk i nie widziałąm żadnych nowych zdjęć asiulka dzieki a Ty słonko jak się czujesz? pozbierałaś sie , lepiej Ci juz? widomo jaka była przyczyna? kiedy zaczynacie nowe starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×