Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Wieczorna zemsta, odzwierzęce żądze- Pati, dobre!!!:D Absolutną rację masz!!!!Rozwaliłaś mnie tym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati lałam wodę jak cholera ściągałam zdrowo z zeszytu A3 być albo nie być:P a jeśli chodzi o twój angielski to chyba jesteś w nim dobra i tyle ci powiem:P a co innego działa na faceta jak się nie wypiąć na niego jak mu się chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Olu gratulacje!!!!! Cieszę się, że wszystko w porządku Macie racje dziewczyny, że powinnam odpocząć, ale mam takie głupie poczucie obowiązku. Popracuje jeszcze do świąt, zrobię sprawozdania kwartalne i się zmywam. Tak sie pocieszam, że skoro Samuel w moim brzuchu przeżył prace na nocki i wycieczkę w Tatry (Kasprowy, Dolina 5 Stawów i inne w 19 tygoniu) to i to drugie przeżyje. Tyle że wtedy brzuszek pojawił się później a teraz mam już całkiem spory. Jeszcze 3 tygodnie i skończą mi się też te zajęte wieczory. Eh już zaczynam planować co zrobie jak przestanę chodzić do pracy - będzie wiosna zajmiemy się z Samuelem może ogórdkiem, może posadzimy jakieś roślinki. No bo trzeba coś robić. Nie umiem siedzieć bezczynnie. Eh.... będzie super- byle do wiosny wytrzymać. Jutro idę do lekarki. Mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku. Pozdrowionka dla wszystkich dziewuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana- Skarbie! \"te\" chwyty to on juz zna .Jak sie zawiesze na niego to czasem z bzykania nici 2 tygodnie!! Myslisz ,ze jak taka głupia:) daję radę ale czy o to chodzi,zeby sobie takie jazdy urządzac? Zycie jest jedno i takie krótkie...zawsze mi mama mówiła ,ze po slubie wszystko sie zmienia a ja wtedy zakochana po uszy nie mogłam sobie wyobrazic tego? jak się zmienia jak jest tak cudownie! TEraz juz wszystko rozumiem:(Byc facetem i miec wszystko w dupie to jest To! A nie my kobiety rodzenie,wychowanie poswięcanie sie dla innych ...facet to facet juz tak chyba zostanie.:( chyba udziela mi sie dół od Nati i Choineczki ale co tam one panny jeszcze:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola K-P GRATULUJE!!!! Co do facetow to powiem Wam,ze to EMOCJONALNI IMPOTENCI !!! Wszyscy tacy sami! normalnie PODGATUNEK! Ja nie uprawialam seksu od ponad pol roku... i zyje!!! :) a wczoraj sobie zjadlam W-Ztke i szczerze mowiac mialam z tego wiecej przyjemnosci niz przez te 2 lata z pseudoNARZECZONYM!!!!! ZLAMASY!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Kubusiem w szpitalu:O ja wpadłam szybko się wykąpać i resztę rzeczy małego wziąć za tydzień moze wrócimy to napiszę. Wczoraj zaczał się dusić tak że nie byliśmy wszyscy tu w stanie mu pomóc i jak stałam tak wybielgliśmy do auta małego w koc aby i do szpitala.Pomogli mu ale musiał być pod tlenem i innymi pieruństwami, leczymy płuca m.in ale dziś już jego stan o niebo lepszy. #majcie kciuki. Pa ja lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko- nawet nie masz pojęcia jak sie cieszę , że to piszesz:)Widzę, że radzisz sobie bez tego pseudo narzeczonego- super!Pamiętaj, z podniesionym czołem przez życie!:):)Domyśłam się, że W-Zka była pyszna................:D Olu- dziękuję za maila:)Wieczorkiem Cię zaproszę bo w pracy nie mam dostępu do NK. Lucynko- chyba nie jestem zbyt dobra w pocieszaniu przede wszystkim ze względu na staż w związku(w porównaniu do Ciebie), ale przecież się kochacie, właśnie tacy jacy jesteście, ze wszystkimi zaletami i wadami. A w miłości chodzi o to by być ze sobą... NIE ZA COŚ, LECZ MIMO WSZYSTKO.... Mnie też jest smutno, ale jak o tym myślę, to wydaje mi się że szkoda czasu na żale. Wczoraj na socjologii wychowania miałam właśnie temat o stereotypach dot. postrzegania kobiet i mężczyzn. I tak oto:mężczyzna jest tym, który może i powinien się realizować, spełniać, rozwijać zainteresowania. A kobieta: pomagać mu, wspierać, oprócz tego zadbać o dom, dzieci... Taka jest mentalność społeczeństwa, bo wciąż rysuje się taki obraz wokół nas... I mimo,że teraz jesteśmy juz inne i też mamy swoje priorytety, tak będziemy postrzegane. Przede wszystkim przez mężczyzn, taka prawda. Duniu- kurczę, czepiło sie Was jakies cholerstwo!Oby wszystko szybciutko wróciło do normy, i szybko uciekajcie z tego szpitala!Dużżżo zdrówka życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! A moj facet mnie nie zawiodl! Wczesnie rano wzial syna i polecieli do kwiaciarni:) I bylo milo. Aby tyle pozytku z niego bylo:) Lucynko Nie przejmuj sie... ONI tak maja czasem. Po prostu tacy sa. Dzis nie rob NIC i powiedz MU ze skoro wczoraj nie mialas dnia kobiet to masz go dzisiaj:) I pewnie sobie przypomni:) dunia Ojjj co Wy macie z tymi klopotami zdrowotnymi... no ale pocieszajace ze jestescie pod opieka lekarska wiec wydobrzejecie teraz. Trzymam za Was kciukaski:) Patiana Ale larma narobilas rano:) A ja dzis nie poszlam do szkoly tylko do lekarza bo od tygodnia boli mnie gardlo. No i dzis i jutro siedze sobie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz nie chodzi o dzien kobiet ze ONi tak mają ale tak było w Walentynki a w 10 rocznice slubu dostałam marną róże! myslałam ze zaprosi mnie na jakąś kolacje alb do kina a tu .....:( nie przejmuje sie tylko mi przykro jest! Czasami wcale nie dziwie sie ,ze kobiety maja kOchanków!! Powaznie Wam mowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu kochana trzymaj się jakoś,oczywiście trzymam kciuki za małego żeby wszystko było dobrze.Tylko się niedenerwuj proszę 👄 pati a ty znowu gnasz dziewczyny do pisania,niekażdy jest takim ranny ptaszkiem jak ty :), ściągałaś jak mogłaś-już widzę jakie minki szczelałaś,hi hi :) lucynko co ty śnieg odagarnaiałaś a hrabia sobie leżał,no co żeś ty kobito narobiła!Ucz go tak dalej to już nigdy nic ci niezrobi,a z obiadem to też przegięcie.Trzebabyło kazć mu robić,skoro żeś męską robote za niego wykonała,a on jakb pół dnia przy garach posiedziała to by następnym razem ten śnieg odgarnił.Poraw mi się tu aby szybko!!! choineczka wz lepsza od byłego faceta,dobre :) sarah mój mężólek też mnie niezawiódł.Zrobił sniadanko,pyszniutki obiadek i kolacyjkę.Nawet po tym wszystkim posprzątał.Jak chce to potrafi i doceniam go za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie Lucy nie dziwie!!!! Poza tym co poznawalam faceta to sie okazywalo,ze jest zonaty!!!!!!!!! Skurwiele!!!!!!!!!! WRWRW#RWRWRQWERWREWR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nom... Lucynka opieprz Mezulka za zachowanie! albo nie odzywaj przez miesiac to moze zmadrzeje na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczynki;) Przede wszystkim moje wielkie gratulacje dla OLI🌻 Pisze szybko bo juz uciekam a same wiecie ze nie mam netu:( wiec mam tylko prosbe jak byscie umialy mi pomoc- Pierniczku- tu w sumie do ciebie najwieksza prosba;) A wiec dzis w 3.d.c. robilam badania i wyszlo mi cos dziwnego:(normy podane w nawiasach sa dla fazy folikularnej;) LH 16.8 mIU/ml [2.4- 12.6]!!!!a wiec jest ponad norma dla tej fazy!!! FSH 4.8 [3.5- 12.5] ESTRADIOL 47.4 [12.5- 166.0] PRL 268.8 [127- 637] TESTOSTERON 0.89 [0.06- 0.82] TSH 3.53 [0.27- 4.2] FT4 [11.8- 24.6] Jakby ktos umial mi odp. dlaczego te LH jest za wysokie?!!? po raz pierwszy tak mam zazwyczaj mialam w granicach 8 lub 9, a teraz stosunek lh/ fsh jest ponad 1:3,5:( Strasznie sie zdenerwowalam:( Dobra ja juz musze uciekac:( Pozdrawiam WAS wszytskie serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj chyba testosteron 500 :D bo sie agresywna zrobilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co bo ja to jestem taka ,ze sama wolę zrobic niz kogos prosic ,czekać az kto ssie zorientuje.Zresztą jestem takim pieronem , ze robota mi sie w rękach pali wiecie o co chodzi? Niesia26- nie ,ze tak dałam czadu dookoła domu jak juz nie miałm sił to dałam sobie spokoj.ale spokojnie trawy latem nie koszę:):Mam doła jak jeszcze czytam jakich Wy macie facetów! Czasami dochodze do takich wniosków ,ze mogłabym byc sama> choineczka- nie będę go opieprzac bo powie ,ze nik Ci przeciez nie kazał odgarniac:) aaaa..powiem tak ; brzydko: sram na to ! poszłabym dzis na siłownie ale nie mam chetnych tutaj kolezanek. Moze ktoras z Was by miała ochote?? Czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
Hej, ja tez mam PCO- stwierdzono na podstawie badan hormonalnych i usg ''dowcipnego'', wczesniej przez 5 lat bralam tabletki Diana, Logest, Jasminella i Jasmin. Teraz od 8 miesiecy staramy sie z mezem o dziecko. Po odstawieniu tabletek przytylam okolo 5 kg:/ to jeszcze zniose:/ wysypalo mnie oczywiscie, wiec walcze z pryszczami, na szczescie nie ma tragedii:/ No i po dzisiejszej wizycie u ginekologa dostalam tabletki o nazwie Clomifene Citrate (Clomid)- mieszkam w Anglii i tu sie lecze i jestem przestraszona:)) te tabletki maja pomoc w prawidlowym funkcjonowaniu jajnikow, bierze sie je przez 5 dni od 2 dnia cyklu. I moje pytanie: CZY KTÓRAS z Was je brala i czy po 3 miesiacach leczenia udalo sie zajsc w ciaze??? probowalam znalezc cos o tym leku na forum, ale nie udalo mi sie to. pozdrawaim serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.. czy jak po tyg zabaw z chlopakiem dostalam okresu a teraz mi sie spoznia to moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo jak się drogie koleżanki rozpisały hohoo:) lucynka ja pomimo że męża nie mam posiadam 6 letnie doświadczenie z tym moim czubkiem i jak tak czytam twoje wypowiedzi na temat facetów to wszystko się zgadza zero myślenia i nie wiedzą kiedy i co i jak kurde jak miałam obronę to nawet marnego kwiatka nie dostałam bo po co no nie? on tam nie czai tematów wogóle. ja chętna na siłownie kurde bo mi się nudzą te moje ćwiczenia a zaraz zaczynam je tylko niedziele sobie robie wolną od tego :) i nawet zgrzeszyłaqm i zjadłam princeske ale się zawiodłam bo za mdła była:P właśnie się dowiedziałam że jak się bedę bronić w lipcu to sobie zapłace 400zl podobno traktują to jako przedłużenie sesji pojebani!!!!!!!!! choineczko heheheheeh ładnie sie zdenerwowałaś;):P facet jest daleko za murzynami:):):) repetko no odezwałaś się :P niesiu minek nie strzelałam tylko oczami łypałam na prawo i lewo w poszukiwaniu pani pilnującej;):):P duniu wszystko będzi edobrze trzymamy kciuki za zdrówko kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana- moze bys sie przeprowadziła na podkarpacie?! ale miałbym kumpele:) hip hi hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka ok już się pakuje :P no i tak mija kolejny szary dzień byle do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana- zebys wiedziała tak mija...dopiero nie dawno miałam 18stkę a tu...! ::(:( to co mam byc gotowa na 20.00 na siłownie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patianko,lucynko wy macie tych mężczyzn jedynaków czy co że tak na nich narzekacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Oj to ja tez ponarzekam. Moj byl wczoraj w pracy. Wieczorem sie przytulil i powiedzial wszystkiego najlepszego..ale to bylo najlatwiejsze. Bo jak poprosilam, by chwile z mala posiedzial, bo mnie zab tak boli ze szok, to posiedzial..po 5 min slysze chrapanie. wchodze do pokoju, a tam mala sie siedzi i sie bawi a stary spi. Budze go i pytam jak sie zajmuje dzieckiem, a on ze jest zmeczony..i tyle bylo bawienia malej :( Wogole to jest wspanialym czlowiekem, ale ojcem takim sobie, niestety :o Mam wrazenie, ze wciaz boi sie dziecka. A dzis ide usunac zeba. Mam dosc tego bolu. Boje sie bardziej niz porodu, ale w ciazy nie poszlam naprawic jak bolal, jak poszlam po ciazy dentystka stwierdzila, ze za pozno i juz sie nie da go naprawic. Ale nadal sie nie dala,..ale teraz boli tak, ze pol glowy rwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiu a co myślałaś :P z nimi trzeba jechać zdrowo a nie głaskać po główce (zawsze mi mój pan i władca mói że mam pysk niewyparzony i swoje muszę ale to muszę wywalić na wierzch choćby nie wiem co:P (trochę w tym prawdy jest:P ) wiecie co przypomniało mi się coś śmiesznego jak się poznaliśmy w sumie to się znaliśmy ale jak zaczęliśmy randkować ( bo wcześniej mój luby to mnie nawet zawoził często na imprezy bo to kolega był:P :P ) to miałam złamaną nogę i tylko wtedy przysłowiowe \"noszenie na rękach się\" się sprawdziło a teraz jak chciałam chwile żeby mnie ponosił to zawsze jakieś wytłumaczenie znajdzie wredota druga sprawa to ( być może obraże tu czyjeś przekonania ŚMIAĆ MI SIĘ CHCĘ JAK WIDZĘ JAK LASKI SIĘ PODNIECAJĄ ŚLUBEM I OCH I ACH ŻE TO NAJPIĘKINIEJSZY DZIEŃ BAJKOWY SRATATATA owszem fajnie ale bez przesady......wszędzie jest umiar chyba:P ja nie należę i nigdy nie należałam do romantyczek;) i niech tak zostanie alleluja!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiu a co myślałaś :P z nimi trzeba jechać zdrowo a nie głaskać po główce (zawsze mi mój pan i władca mói że mam pysk niewyparzony i swoje muszę ale to muszę wywalić na wierzch choćby nie wiem co:P (trochę w tym prawdy jest:P ) wiecie co przypomniało mi się coś śmiesznego jak się poznaliśmy w sumie to się znaliśmy ale jak zaczęliśmy randkować ( bo wcześniej mój luby to mnie nawet zawoził często na imprezy bo to kolega był:P :P ) to miałam złamaną nogę i tylko wtedy przysłowiowe \"noszenie na rękach się\" się sprawdziło a teraz jak chciałam chwile żeby mnie ponosił to zawsze jakieś wytłumaczenie znajdzie wredota druga sprawa to ( być może obraże tu czyjeś przekonania ŚMIAĆ MI SIĘ CHCĘ JAK WIDZĘ JAK LASKI SIĘ PODNIECAJĄ ŚLUBEM I OCH I ACH ŻE TO NAJPIĘKINIEJSZY DZIEŃ BAJKOWY SRATATATA owszem fajnie ale bez przesady......wszędzie jest umiar chyba:P ja nie należę i nigdy nie należałam do romantyczek;) i niech tak zostanie alleluja!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceta se trzeba wyszkolić,hi hi.Mądra się odezwała co,teraz ma dobrze a za jaki zas się będzie wam żalić :) atianko ja też do romantyczek nienależe ale ślub bardzo miło wspominam i mogłabym znowu jeszcze raz ten dzień przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko, zbyt duzo cynizmu w tym co piszesz. Romantyzm istnieje w zyciu, a w filmach tylko czesciej :) No bo kto by ogladal filmy o szarej codziennosci. Chociaz po 8 latach latach malzenstwa, 4 chodzenia to ciezko mowic o rozmantyzmie ;) i porywach serca. ale slub to jest ogromne przezycie .Dla mnie to byl wspanialy dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko już się zgłaszam...LH może być u PCOSek wysokie. LH mobilizuje pęcherzyk jajniowy do pęknięcia. Więc jak jajo się nie wydostaje to przysadka zwiększa wyrzut LH. Poza tym to jedna z cech charakterystycznych dla zespołu - prawdopodobnie uwarunkowana genetycznie. Przy niskim FSH utrudnia zajście w ciążę. Zwłaszcze przy relacji LH/FSH powyżej 3. E2 w normie. Lekko podwyższony testosteron. Ja bym sugerowała zaostrzenie, że tak powiem PCOS. Reszta OK. Acha, a fT4, bo nie wpisałaś? Madziok - zrób test jak nie jesteś pewna. Co za problem. Teoretycznie nie powinnaś być. Dzien Kobiet....mnie taka kupił ulubione perfumy. A T. złożył życzenia przez telefon. Ja siedzę na L4 mam skręconą nogę...ale kicha. Gdybym miala siedzącą pracę to bym jeździła, ale ciągle chodzę, więc siedzę i kisnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge cos dorzucic, to TSh troszke za wysokie jak na zachodzenie w ciaze. Mimo, ze w normie najlepiej miec ponizej 2. No i zdrowka Pierniczku. Niech sie nozka szybko leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×