Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość lucyna79
HEJKA! Witam nowe kolezanki!:)Emwojka -zgadzam się z Tobą w 100% ,że cały sukces leży w głowie w podśwadomości !!!Jasne ,ze pisz co Ci lezy na sercu ! choineczka -przecież byłas ostatnio w szpitalu .robili Ci badania ;krew ,mocz,morfologia itp.itd. no i co wyszło z badań?? Kurcze! ja uwazam ,ze to co tobie sie dzieje to zwyczajnie przez STRES !!! Dziewczyno Ty za bardzo wszystko bierzesz do siebie! My mówimy Ci daj na luz a Ty dalej swoje.Zdrowie to podstawa pomyśl sobie czasami wiesz co? Ja Ci powiem; MAM WSZYSTKO W D****E! Idzie wiosna a ja chcę nowych ciuchów...................... patiana-wygrałas moze wczoraj w totka te 8 mln????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka jasne że wygrałam, przecież pisze do was z wysp kanaryjskich:P haahha pierniczku dziś nikogo nie opierdalałam;) ale może to zrobię bo mam zespół napięcia przedmiesiączkowego i tak mnie nosi jakoś cholera ok zawijam dupala do roboty i życzę miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie chcialam Was zmartwic... Tarczyce mam ok! Morfologie ostatni raz robilam miesiac temu... Hemoglobine zawsze mam na niskim pozniomie, wiec pewnie teraz mi jeszcze spadla, stad to oslabienie ... OB ostatnio mialam podwyzszone... a markery juz dawno chcialam zrobic, bo u mnie w rodzinie nie bylo osoby, ktora nie bylaby chora na raka... a mam teraz do czynienia z toksycznym chromem (VI), ktory jest cholernie kancerogenny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku u mnie na południu Polski zima w pełni,chociaż wiem ze w Kraku raczej w kierunku wiosny to wszystko idzie:) ale prognozy z mojego ulubionego kanału tvn meteo sa takie ze w poniedziałek i wtorek nawet do 12-13 stopni na plusie a od środy mamy się przygotować na powrót zimy-no to sie przygotowujcie a ja sie po prostu nie bedę odzwyczajać.hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emwojka Witam Cie na forum. Twoj post bardzo mnie wzruszyl i dodal mi sil i wiary... Fajnie ze dolaczylas. Magda30 Witaj rowniez. Musisz sie troche odstresowac, wziac na luz a zobaczysz ze malymi kroczkami poradtisz sobie moze z naszym malym wsparciem:) Bedzie dobrze! A skad jestes?? Choineczko Bardzo sie martwie o Ciebie, idz koniecznie do porzadnego lekarza i zadbaj troche o siebie bardziej. Przede wszystkim nerwy!!! I nie gadaj o nowotworach bo tylko sobie pogoeszysz stresa! Jestes taka mloda!! Pierniczku Fajnego masz szefa:) A u mnie piekna pogoda, sloneczko i ciepelko. Wrocilam ze szkoly, zwazylam sie i robie sobie obiadek. Nie jestem zachwycona wynikiem diety w tym tygodniu no ale biorac pod uwage fakt ze mialam dwa dni imprezy to i tak cud ze stracilam 30 deko hahaha A tak poza tym to mam wszystko w DUPIE:):) Sladami Patianki:) Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............30 kg..............od 03.03.09..........2kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......3 kg......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09..............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............12kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......5kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................9kg dunia26..........10kg+6-7.........od16.01.09............ ... ...10kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, pewnie że cię chcę :) ma mnie np Surfitka, Nati, Patianka.... i nazywam się tak jak w niku :) imię i dwa nazwiska :) pozdrowionka w ten słoneczny dzionek choineczka - głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ... Porażka jest jedynie szansą na to, aby zacząć jeszcze raz- lepiej...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie dopisuję się do tabelki odchudzania chociaż powinnam niebawem zacząć pracować nad sobą, na szczęście po ciąży mam nadal 10kg mniej niż zanim zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-30
Dziekuje wszystkim za mile przyjecie... Od razu robi sie czlowiekowi lepiej na duszy... Sarah Jestem ze świnoujścia i nie mam pojecia ktory ginekolog jest u nas dobry... a jesli chodzi o endokrynologa to przyjadzaja jacys ze szczecina. Moze ktos moglby mi polecic jakiegos dobrego lekarza z okolic ś-cia (np ze szczecina) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dzionek minął?/ patiana- kup mi autko i rower scott:) oki? :) mam jutro dostac @ -hihih! Juz widzę jak dostanę...:( ale apetyt na maxa! Chyba to 58 kg zamieni sie do wiosny na 68 kg:):( Ok. Nie będę tu pierdzielic bzdur.. *****DOBrEJ i UPOJNEJ i OWOCNEJ NOCKI**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
pierniczku bylam u tego doktorka ktorego polecilas.ide niedlugo na 3 dni na badania do kliniki.moze wkoncu dowiem sie co i jak.dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_tu_nowa
dziewczyny, czytałam wasze posty, niektóre z Was brały CLO i PREGNYL,... ja w tym cyklu też to miałam, mam PCO... brałam CLO od 3 do 7dc, a później 14dc miałam pregnyl tj.28.02, a dzisiaj, czyli 13dni po pregnylu zrobiłam test pre test, i są dwie kreski, ta jedna słabsza, ale jest... pytanie- czy to pregnyl sfałszował wynik, czy może jednak się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem_tu_nowa mysle , ze na 90 % wynik jest jak najbardziej prawdziwy :) radze ci mimo wszystko zrobic jeszcze bete - zdeby sie upewnic . A u mnie dziewczyny kiszka. Obraz jajnikow na usg beznadzieja . Odstawiłam Cerazette ponad miesiac temu a @ ani widu ani słuchu - oprócz ciagłego zabarwienia sluzu na brazowo od prawie 1,5 miesiaca :( Na wizyte mam przyjsc po dwoch \"moich\" cyklach . Ciekawe kiedy bede je miec !!! rece mi juz opadaja . Mam dosyc tego cholernego pco !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) a ja byłam na spotkaniu studenckim ;) jutro do Was napisze Pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa ... Duniu kochana mam nadzieje , ze z twoim synkiem juz jest o niebo lepiej . Trzymaj sie ... Olu a tobie gratuluję synka !!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka, podajmy soboe rece :o Ja mam nadzieje wyjsc na prosta. Nie dam sie tak latwo. Bede brala leki, schudne, zrobie sobie laser i bede sie starala byc zdrowa. I urodze kiedys drugie dziecko ! I juz :D jestem tu nowa..jak dla mnie udalo ci sie. Ale dla pewnosci jak pisze kitka, zrob bete. Lucynko, u mnie oby nocka spokojna byla, upojna nie bedzie na bank :P ola, mi tez sie pojawil ten tlen. Usuwalam 100 razy i sie poddalam. A nie chce mis ie do moderatorow pisac. Nawet ktos kiedys mi maila tam poslal...a ja tam nie mam maila. Choineczko, powtorze sie - dbaj o siebie. Basia, ktory to juz tydzien? Kiedy masz polowkowe? Pierniczku, a to cie noga uziemila. Zdrowia duzo. Moze zaskoczy cie @ jak mnie, bez bolu bez zadnych objawow. Po prostu poszlam siku a tam juz rozowo :o Witacjie MAgdo i Emwojko. Super ze do nas dolaczacie i szkoda ze tez macie to chorobsko. Emwojko piekny post i cudna historia :) Mysle, ze kazda z nas ma juz albo w krotce bedzie miala podobna. Co do drugiego dzidzia to sadze, ze jest latwiej, ze nie ma sie juz takiego parcia na dziecko. Ja sobie tlumacze, ze jak sie uda to bedzie a jak nie to widocznie tak bylo zaplanowane tam na gorze. Ale chociaz jednego kazdej dziewczynie tu zycze. Tez kiedys bede sie starac o drugie. Moja corcia ma 9 meisiecy dopiero..albo juz :) Do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello surfi ja mam 18 tydzien wiec jeszcze chwila i bedzie połowa:) teraz mam inne zmartwienia-moze nie zmartwienie ale dyskonfort-jadłam sobie wczoraj rybke i mi sie jakaś mała osć wbiła w migdał( tak w tych okolicach) i tak mnie to wkurza ze szok troche kłuje czasami ale generalnie czuje ze cos tam mam a tu sobota i nie ma żadnego laryngologa co tu robic szlag mnie trafi do poniedziałku:(:(:( fajowy wekend bede miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dziś w kupić sobie stanik do sukienki ślubnej babka w salonie poleciła mi taki jeden sklep z bielizną w poznaniu ( amazonka) sama nazwa mówi za siebie że tam kobiety po amputacji piersi się zaopatrują w staniki ale po co ja o tym piszę j...już wam mówie bo na dzień dobry babka kazała mi rozpiąć kurtke i pach cycki zaczęła mi makać i po chwili mówi pani ma dużą różnicę w budowie piersi między jedną a drugą a ja na to że owszem:P ale jest dobra jak przez stanik gruby jak cholera wyczuła takie coś ( mam cycek jeden większy a drugi mniejszy:p) ale jakoś się tym nie przejmowałam a ona mi na to że powinnam nosić taką specjalną wkładkę w staniku bo będę cierpieć na kręgosłup i kurde ma rację bo często mnie boli tak więc babka siedziała ze mną w kabinie nabrała staników i heja wymacała mi cycki zdrowo zanim dobrała mi dobry rozmiar no i oczywiście zaopatrzyła mnie w te wkładkę do stanika ale ona jest śmieszna w dotyku jak kurde skóra sztuczny cycek mini;) hahah tak więc obie z mamą wyszłyśmy zaopatrzone w nareszcie dobrze dobrany stanik i doszłyśy do wniosku że będziemy tak raz w roku tam jeździć;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dość...wszystkiego!Sprzątałam dziś dobre 5godzin, dopiero skończyłam. Potrzebuję odreagować jakoś... To cholerne parcie na dziecko mnie dobija, nie potrafię sobie wyliczyć owulacji bo te cykle u mnie jakieś dziwne są(jeśli w ogóle ją mam). Kurdę, tyle porażek w ostatnim czasie, w pracy nieciekawie, ta praktyka dalej pod znakiem zapytania... już sama nie wiem! Pati-ja też mam jednego cycuszka mniejszego, ale to anatomia i wiele kobiet tak ma. Ale ja to chyba kobieta nie jestem za bardzo, po tym schudnięciu w staniku nie mam już prawie nic, mam baki jak facet, ogólnie jestem zarośnięta jak małpa!!Wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny, wiem że choroba jest mi dana po coś od Boga, ale to nie zatrzymuje pytań\"dlaczego ja\". Jest tyle kobiet, które zasługują na szczęście, zdrowie i go nie mają.. A wiele jest takich, które zdrowia i życia nie szanują, nie szanują cudów, usuwają ciąże... Oj dziwne to życie... Sorki, że przynudzam, ale muszę to komuś napisać, wiem że WAM mogę👄. Dzięki, że jesteście! Witam nowe dziewczyny- Emwojka, Magda-miło Was \"poznać\"! Irimka- ja np. po seksiku chodzę do kibelka, ale po jakimś czasie. Czasem się do mojego miśka przytulę i zasnę, ale ogólne to organizm nie wchłonie tego, więc trzeba na kibelek usiąść żeby się pozbyć. choineczko- jak się czujesz?Mam nadzieję, że już lepiej? Lucynko- czy Twoja noc była upojna?Takiej życzyłaś, ale moja była... lepiej nie mówić...:( Pozdrawiam Was kochane!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja noc byla bezsenna... rano jak zwleklam sie z lozka... i wyszlam z domu... poszlam do fryzjera... ledwo tam wytrzymalam, bo tak mi slabo bylo... no ale wytrwalam... obcielam wlosy calkiem krotko... wiec teraz wygladam jak spasiony facet ;] mam kupe roboty, ale nie dam rady nic zrobic... ide dalej spac... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_tu_nowa
no i byłam na becie, 85,6 wyszło, czyli ciąża :) tylko, żeby ją utrzymać,,,, jestem po 2poronieniach. a mój lekarz każe mi tylko brać 1acard1folic,2x1 luteinę dopochwowo dziennie... nie wiem czy to nie za mało... w poniedziałek powtórzę wynik, żeby zobaczyć czy rośnie prawidłowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati No ja zadaje sobie te same pytania co Ty, dlaczego te co nie zasluguja, nie szanuja i nie doceniaja niczego co maja, sa nadal szczesliwe a te ktore pragna kochac, miec dzieci, pragna byc zdrowe... ciagle jakies problemy maja. Niezbyt sprawiedliwie los obchodzi sie z ludzmi. No i pytanie dlaczego ja... ehhh szkoda gadac. Nie doluj sie. Mysle ze pewnego dnia Bog nam to wszystko wynagrodzi. Po prostu to jeszcze nie ta chwila. Choineczko Nie chce sie powtarzac ale musze. Uwazaj na siebie, dbaj o siebie i idz do lekarza!!! I odzywiaj sie porzadnie!!! Martwimy sie o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dlaczego my? Dzis w TV widzialam program w ktorym wypowiadal sie mezczyzna chory na bialaczke, juz po przeszczepie z nawrotem choroby - i tez pyta dlaczego? I sam sobie odpowiada...a dlaczego mam niebieskie oczy? - Przypadek. My tez jestesmy chore przez przypadek. Punkt widzenia zalezy od miesca siedzenia. Dla jednych dziecko to szczescie, dla innych ( egoistow bo sama ich nie rozumiem) to tragedia. Dla jednych praca za 1000 zl/mies to juz wielkie szczescie inni jej nie przyjma, ze niby wyzysk. Dla jednych mieszkanie 30 m. kw to apartament dla innych norka. Taich przykladow mozna przytaczac setki. Ile nas tu jest, kazda ma inna sytuacje , jej pco przybiera inny wymiar. Bo kazdej z nas doskwieraja niby te same rzeczy, ale czesto w innym stopniu. Chodzi mi o to, ze nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie dlaczego? Dlaczego alkoholiczka ma dziecko za dzieckiem, kazde porzuca, a nawet zabija a kobieta dobra, uczciwa ktora oddalaby wszystko by miec choc jedno moze go nie dostac? Nie wiem, tak ktos urzadzil ten swiat. A niestety zycie nie jest sprawiedliwe i nic nie mozemy na to poradzic. Jedynie starac sie o swoje wlasne szczescie i zyc jak najlepiej, nie myslac o tym co zle ale co dobre nas spotyka. Bo kazda z nas znajdzie w swoim zyciu cos dobrego, co przywoluje usmiech na twarzy. Dzis zazylam metformine i dobrze ze jestem w domu bo dostalam takiej biegunki, ze szok :o Znowu bede sie przyzwyczajac z miesiac albo dluzej. Mam nadzieje ze schudne ;) Chociaz przy takiej biegunce to peewniak :P Tylko jak tu isc gdziekolwiek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka m co tam u was kobiety cisza straszna jakaś taka......u mnie 28 d.c. cycki mnie nie bolą ani nic. wczoraj zrobiłam sobie szaleńczy dzień objadłam się jak bąk:P a a teraz mi niedobrze jakoś po tym żarciu fujjj mnie strasznie suszy jak po chlaniu kurde:PPPP jakoś znowu libido mi spadło w tym tygodniu zero przytulanek chyba jestem jakoś mało aktywna seksulanie :P a pierdole to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa mój cykl trwa zazwyczaj do 33 dni więc jest jak jest:P jakby mi się spóźnił to bym się szczerze zdziwiła bo przytulanek było bardzo mało ....powiedzcie mi jak to jest może za mało jest tego seksu i stąd się nie udaje??? czy to słabe usprawiedliwienie????? sama już nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet jak bym chciała to w tygoniu jest to niemożliwie bo chłopa nie ma:P a w week jak wraca w piątek to pada na pysk zostaje sobota i niedziela i czasem nic z tego nie wychodzi bo mi się nie chce no i mój facio potem idzie sobie na chate więc nei ma szans nawet pod kołderką się pobawić an i nic wiecie co mam na myśli:P jaki wniosek??? nie mam warunków rozpłodowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki jakies?????????? mnie na maxa boli głowa-zmirzyłam ciśnienie 98/50 moze to dlatego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×