Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

hejka kobietki mam pytanko jakie znacie sposoby na b ól jajnika w połowei cyklu bo chodze dziś po ścianach tak m nie napierdziela ibuprom nie pomaga zawiódł mnie.aaa i jęsli dzis m nie tak boli a wczoraj były przytulasy to trafiłam w te cholerne dni czy nie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Moje kochane E-kolezanki! Pamietacie mnie jeszcze?? Dawno nie pisalam, bo sie podlamalam troche i nie wiem juz co robic... Ubiegly rok pomimo wszystko nie byl dla mnie laskawy...Ale mniejsza z tym. Chcialam z calego serca pogratulowac naszym nowym ciezaroweczkom!! Przeczytalam Wasze posty i poplakalam sie jak dziecko! Masiamm! Asiulka! Mamo Samiego! I inne zaciazone kolezanki, jesli takie tu sa... gratuluje Wam z calego serca!! Ciesze sie waszym szczesciem i zaluje ze tu nie zagladalam wczesniej kilka dni... Brakuje mo slow aby wyrazic moja radosc z Waszego szczescia!! Mialyscie najcudnowniejsze Swieta jakie mozna sobie wymarzcc!! Dbajcie teraz o siebie i o swoje malenkie dzidzie i dodawajcie nam wiary i nadziei... moze nam, innym starajacym sie tez wreszcie sie uda?? Buziole ogromniaste! I wszystkim zycze aby ten ROK byl laskawszy od poprzedniego i abyscie zobaczyly upragnione dwie kreseczki na tescie... Wszystkiego dobrego dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Basiamm.... przepraszam, napisalam masiamm:) Oczywiscie mialam Ciebie na mysli:):):) To ze szczescie i lez w oczkach nie widzialam co pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Patianko mi pomaga No-spa. Kiedy bardzo boli, biore No-spe i pyralgin razem i mam spokoj przez wiekszosc dnia. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
No teraz dopiero zaczynam myslec... Przepraszam, jak zobaczylam te piekne nowiny, nie myslalm o niczym innym tylko o naszych kolezankach i ich szczesciu:) Widze tu sporo nowych forumowiczek i chcialam je serdecznie powitac na naszym magicznym forum. Bo to, ze jest ono magiczne... nie ulega przeciez watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko, nigdy nie miałam takiego bólu w srodku cylku, ale jeśli to oznaczało owulkę i możliwość to może lepiej nie brać nic za ostrego. mamo, sama nie wiem, bałabym sie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah 28 - dziękuję za powitanie \"nowych\" :))) Ja życzę Ci spełnienia marzeń a chyba wszystkie tu mamy wspólne marzenia :))) Ja odliczam dni jeszcze tylko 2 dni - w poniedziałek do mojego doktorka i wszystko się okaże. Tak bardzo chciałabym się cieszyc ale dopiero jak usłyszę od mojego gina, ze jest \"maleństwo\" i że wszystko jest ok to wtedy uwierzę.... to wszystko stało się tak szybko... tak niedawno bo chyba we wrzesniu moj lekarz stwierdzil pco, potem badania, potwierdzenie.... to byl dla mnie wyrok... jak ja wtedy dziekowalam Bogu za moja 2,5-letnia corcie.. ale przeciez chcialam miec liczna rodzine, głośny dom, gdzie zawsze jest gwarno, rodzinnie i sielsko... potem nakaz starania się przez najblizsze miesiace. Wyjazd na urlop i po wypoczynku pierwsze proby :) Dziewczyny pierwszy raz w zyciu moj sex był zaplanowany w kalendarzu!! :) :) :) no i to prawie \"stanie\" na głowie :) :P Czyżby się udało? Tak wiele wątpliwości w mojej głowie. Tak bardzo się boję. Pomimo tego ,ze 3 testy z dwoma kreseczkami... Teraz przy najmniejszym bólu brzucha truchleję... czytałam, ze tak musi byc bo wszystk ow środku rośnie i rozpycha.... ale po tym pamiętnym \"wyroku\" ciąża już nie jest taka łatwa i oczywista... Byle do poniedziałku, wieczorna wizyta..... Pozdrawiam wszystki dziewczyny, szczególnie te, które przechodziły i przechodzą podobną drogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Hej wszystkim:) Ania1201:) Mozesz byc spokojna. Jestes w ciazy i juz teraz z czystym sumieniem skladam Ci najserdeczniejsze gratulacje:) To niesamowite! Dalas mi znow nadzieje:) Ja tez dziekuje Bogu za mojego syna, ktory nienawem skonczy 8 lat i znow zaczynam wierzyc ze jednak moja poiecha doczeka sie braciszka lub siostrzyczki. Dbaj o siebie, postepuj scisle z tym, co powie Ci jutro lekarz a wszystko bedzie dobrze!! Pisz nam na biezaco o objawach i o samopoczuciu i raduj sie tym szczesciem ktore Cie spotkalo! Buzka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
mleko + czosnek + miód tylko dobrze sparz gorącym mlekiem czosnek zeby cie brzuch nie bolał polecam i herbatka z malinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zdycham z powodu przeziębienia:(A na dodatek musiałam przyjść do pracy... Pracuję w Urzędzie Skarbowym a już się okres zeznań zaczyna... Narazie została mi tylko gorąca herbata i ibuprom:(Pozdrowienia dla Was Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wklejam tabelke bo znam juz termin porodu:) prosze o aktulizacjie starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................7................. ..20 sierpnia mama_Samiego..29..Częstochowa.. 7...................... agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo_sammiego, ja też całkiem niedawno przechodziłąm przeziębienie, koszmar......miesiąc ponad mi się to ciągnęło.... oczywiście miód, cytryna, kocyk ale tez syrop stodal i coryzalia na katar i bryonia na przeziębienie.... czyli ogólnie homeopatia.... życzę powodzenia w kurowaniu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo_samiego koniecznie idz do lekarz jest tyle antybiotyków syropów dla kobiet w ciaży ze nie warto tego przeciagać ja oczywiscie byłam juz 3 razy chora ale na początku ciąży leki nie przenikaja do dziecka w takich ilosciach jak pózniej przez łożysko zycze duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wprowadzam małą poprawkę starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................7................. ..20 sierpnia mama_Samiego..29..Częstochowa.. 7...................... agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 miesiące..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
I ja poprawiam. Dziewczyny w czwartek mam wizytę w Novum, trzymajcie za mnie kciuki i mojego M bo jego też czeka badanie. Pozdrawiam. starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcoswiczka 31......świętokrzyskie 5 mies..........? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................7................. ..20 sierpnia mama_Samiego..29..Częstochowa.. 7...................... agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 miesiące..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
witajcie! kurcze ok miesiaca mnie nie bylo a tu widze ze nowe ciezarowy sie pojawily :) gratuluje z calego serduszka :) fafforek to Ty teraz szycha w szpilkach bedziesz :D fajnie ze lubisz to co robisz - to najwazniejsze :) pozdrawiam wszystkie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Ja niestety tez musze doliczyc miesiace... starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....4 miesiace.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcoswiczka 31......świętokrzyskie 5 mies..........? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................7................. ..20 sierpnia mama_Samiego..29..Częstochowa.. 7...................... agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 miesiące..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 2............25.01.09 Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcoswiczka 31......świętokrzyskie 5 mies..........? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................7................. ..20 sierpnia mama_Samiego..29..Częstochowa.. 7...................... agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 miesiące..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz Ja chciałam Ci Basiu serdecznie podziękować za prezent! Bardzo bardzo dziękuję !!! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierdzile te tabelke co poprawie to ktoś starą wersje kopiuje... ojj babooolceee która chce dostać;) a ja za to maqm jak zwykle infekacje ale nie przeziębienie tylko te nasze sprawy brrr znacie jakis dobry lek na to???? próbowałam już róznych i różniastych z efektem na dwa miesiące raz udało się że miałam spokój pół roku ;) aa widze że ja biedna się pojawiła hmmmmmm ale co z niesią weź się kobieto odezwijjjj !!!! prosze poprawić mi kurcze moje miesiące w tabelce;) nie dwa tylko 5 świadomych miesięcy..ciekawe do ilu dobije ..eee może lepiej nie wiedzieć... Jeszcze raz ponawiam moje pytanie jak to jest z tą owulacją... jak mnie np boli w połowie to z dzień przed był dobry moment na przytulanie?? echh tak się zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam długiego posta, ale zapomniałam wstawić pseudonim i mi wszystko zniknęło:/ 😘 😘 dla wszystkich Dziouszek, bo nie mam siły pisać drugi raz. Patianko, ja dziś miałam taki sam ból. Przytulanki miałam przedwczoraj. Skoro to owulka to dziś muszą też być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewcznki;) ja_biedna: kope lat:D:D:D gratuje raz jeszcze synka;)🌻 Dziewczyny moze wy mi cos pomozecie? Bylam dzis u endo, przepisal mi metformax- bo mam za wysoka insuline:O no i mam dawke 2x 1 tabl 500 mg ale ja nie wiem jak go zaczac brac- powiedzial ze przed jedzeniem, ale ile przed?!5, 10 min? mozna go tak na czczo brac na pusty zoladek? jak wezme jedna tabl. rano a druga wieczorem przed posilakmi to bedzie dobrze czy musza ja brac co iles tam godz.?jak bede dobrze tolerwala ten lek zaczne brac 850- boje sie tego troche no ale damy rade:) Wiem ze niektore z was biora ten lek wiec moze sie bardziej ode mnie orientuja?!?!?! Patianko: sam bol jajnika o owulce nie swiadczy, nie mialas monitornigu? ja mam czesto w polowie cyklu taki niby plodny sluz boli mnie jajnik ale nie sadze zeby to owu byla- a dlaczego nie sadze hm nie wiem, jakos chyba tak kobieta czuje ze nie ma jednak tej owulki mimo tego:P ae jesli ialas ten bol i bierzesz leki to szanse sa wielkie, wiec dzialajce teraz:Dbo tak na dobra sprawe nigdy nie wiadomo kiedy ta owulka bedzie/ czy byla?;) Pozdrowionka dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faforrku noto podziwiam bo jak mnie tak boli jajko to nie w glowie mi amory tylko bym kit jadla z okien z bolu repetytorium no tak ty przynajmniej masz ten sluz bo ja tego u siebie jakos za cholere nie moge nigdy wyczaic , a leki biore clo wpiewrdzielam i wpoerdzielam a monitring mialam raz tylko pokazal ze jest pecherzyk ale caly ten smieszny test penetracji wyszedl ostanio w dupe zonkkkk a jak jest teraz nie wiem bo sie wkurwilam po ostatnim i jakos ciezko mi chwycic za sluchawke i sie na wizytye umowic..a musze przyjechać w styczniu wieć mi za duzo czasu nie zostalo na bujanie w chmurach poki co clo mam jeszcze na nastepny miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
No i wklejam jeszcze raz bo ktos skopiowal stara tabelke na koniec i nie ma moich uaktualnien:) starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....5 miesiecy.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 2............25.01.09 Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcoswiczka 31......świętokrzyskie 5 mies..........? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................7................. ..20 sierpnia mama_Samiego..29..Częstochowa.. 7...................... agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 miesiące..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....5 miesiecy.............? Patiana ......25........Poznan.........5 mies.....brak Pierniczek...25 .......Kraków ....... 2............25.01.09 Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 idka20........23.......Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ...... Rybnik ....... 3 lata Pcoswiczka 31......świętokrzyskie 5 mies..........? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE.............18.12.08 agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 olaszu2.........24 Wawa........ rok..........??? niesia25........25....Poznań........... .................... brak Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu asiulka1981....27....Wyszków........5................... 25 lipca ? basiamm...27.....Tychy................7................. ..20 sierpnia mama_Samiego..29..Częstochowa.. 7...................... agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 miesiące..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Lucynka..........29..Przemyśl...........9 lat..............Oliwia dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin......1 dzień ........Kubuś ja biedna.....24......świętokrzyskie.....3 tygodnie....Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Patianko Jesli chcesz dokladnie wiedziec jak z ta owulka jest to proponuje Ci pomiar tempki. Ja zaczelam mierzyj tempke 4 m-ce temu i nauczylam sie juz obserwowac wykres. Zaczynam od 1-go dc. Codziennie o tej samej porze rano zanim wstane z lozka. I zawsze tym samym termometrem. Skok tempki o conajmniej 2, 3 kreski oznacza, ze owulka byla dzien wczesniej. Po 2 miesiacach mozna naprawde sie nauczyc kiedy dokladnie ma sie owulke. Staranka najlepiej zaczac okolo 2 3 dni przed planowana owulka. Bardzo duzo informacji mozna na temat zajscia w ciaze poczytac na innym forum ktorego jestem uczestniczka. Polecam, wogole bardzo fajna stronka. Link ponizej. Buziole dla wszystkich!!! http://www.biomedical.pl/ciaza/jak-zajsc-w-ciaze-132.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette24
Hej dziewczyny! Mam do was małe pytanko: ile starałyście się o dzidzię mając PCO? Ja mam stwierdzone PCO i na dodatek mój mąż ma słabe nasienie. Staramy się już od ponad 2 lat. Tracę nadzieję że kiedykolwiek będę mamą :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah ja mierze tempke od dawnaaa chyba od 3 lat:) tyle ze nie co dzień bezpośrednio po wstaniu pamiętam o tym:) a wykresy mam dziwne i ciężko cokolwiek stwierdzić z nich a naczytałam się sporo o tym wierz mi na słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annete 24 ja tez mam podobną sytuację ... PCo a przyszły mężuś też ma słabych wojowników ale basiammm też tak miała i się jej udało po laparoksopii. ja mialam resekcję klinową ale brak poprawy co do owulacji... musisz być dobrej myśli no i podejrzewam że gdzieś na bank się leczysz glowa do góy damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastąpił cud!!! Właśnie wróciłam od lekarza - potwierdził ciążę, to 8 tydzień!!! Jak ja się cieszę:):):):):):):):) Dziewczyny trzymam teraz za Was kciuki! Ja o PCO dowiedziałam się w zeszłym roku a jednak udało się chociaż myślałam, ze już nie będę miała więcej dzieci (mam 2,5 córcię)!! a jednak! słyszałam bicie serduszka, widziałam moje maleństwo - do końca życia będę dziekowac Bogu! Powodzenia i całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×